Tavi Superlaiki un Nelaiks

Tavi Superlaiki – tas ir ideālais laiks tieši Tev! Rūpīgi atlasīti vislabākie laika sprīži, kas ir saskaņoti ar Taviem dzimšanas datiem un noderēs veiksmīgiem aizsākumiem, procesam un iznākumam tieši Tev. 

Tavs Nelaiks – individuāli nelabvēlīgākais laika periods, kas pēc Taviem dzimšanas datiem nav piemērots radošām aktivitātēm vai svarīgu jautājumu risināšanai tieši Tev, bet pavadāms atslodzei no darbiem un meditācijai. 

Astrostundas – parāda dienas vērtīgāko,
rosīgāko laiku un kad "paņemt pauzi"

Visas Astrostundas – ar īpašu aprēķinu veiktas un noteiktā secībā izkārtotas astrostundas. Svarīgi sekot līdzi un zināt katras konkrētās astrostundas sākuma un beigu laikus, jo katru dienu tie atšķiras.

Tavs ieguvums – mērķtiecīgāka un rezutatīvāka laika izmantošana, ja darbību iesāksi tai atbilstošā Astrostundā:

Aktuālā Astrostunda – ņemot vērā astrostundu popularitāti un biežo izmantošanu ikdienā, kalendāra lietošanas brīdī spēkā esošā astrostunda tiek īpaši izcelta!

Paņem Pauzi – astroloģiski labākais laiks atpūtas brīdim, lai pārējās dienas aktīvās stundas tiktu pavadītas produktīvi. Darbam – savs laiks, atpūtai – savs! Šis ir īpaši piemeklēts laika brīdis, kad ir ieteicams atpūsties, lai uzkrātu spēkus un netērētu tos velti. Pieredze rāda, ka pēc šādas astro pamatotas pauzes darbi sokas sekmīgāk un raitāk!