Vienas reizes konsultācijas Karmas jautājumos pieejamas pēc Lieldienām.

Strādāju ar konsultāciju cikliem - vismaz 3reižu privāti (450eur=4h) vai biznesa jautājumos (no 500 eur 1+1h). 

Bijušie klienti sazinās par pieejamiem laikiem individuāli pirms pakalpojuma apmaksas. 

Izņēmumi  - atrodami lapas apakšā!

 • Bērna un pieaugušo vārda, uzvārda un reģistrācijas labākā datuma numeroloģiskā izvēle
 • Uzņēmuma dibināšanas 
 • Kāzu datumu noteikšana

Uzņēmējiem: konsultēju, ja esi gatavs investēt nopietnākus līdzekļus astro biznesa izpētē!


Pēc Lieldienām 2023 ir pieejama grupu konsultācija klātienē dažādās Latvijas vietās! Nosacījumi: 

 • nokomplektē domubiedru grupu, kas gribētu INDIVIUDĀLI konsultēties pa 1h katrs un sastādi sarakstu. 
 • Sākums no pl.9-11:00 atkarībā no atrašanās attāluma no Rīgas. 
 • 15 min pauze starp cilvēkiem; Cilvēku datus vēlams iesūtīt iepriekš. 
 • Minimālais cilvēku skaits 4 cilvēki = 4 h tīrais laiks katram = 500 eur + PVN (iekļautas konsultācijas + ceļa izdevumi); Katrs nākamais cilvēks + 100 eur; max cilvēku skaits 1 dienā ir 6; Ja ir vairāki un pilsētā ir viesnīca, var sadalīt pa divām dienām 6 + 4 cilvēki = 10 cilvēki / 1100 eur
 • Iespējam grupas saruna 1,5 h max 20 cilvēki kā atbildes uz jautājumiem (250 eur) un 3 cilvēku indiviudāla konsultācija pirms tikšanās = 600 eur +pvn 
 • Šajās konsultācijās nekonsultēju veselības un biznesa jautājumos, kā arī nesniedzu atbildes par karadarbību uc jautājumos, kurus cilvēki NEVAR IETEKMĒT! Uzsvars uz rīcību, plānošanu, AstroVeiksmes kodēšanu, Liktens galvenajiem uzdevumiem, vajadzīgo rakstura "pieslīpēšanu" un risinājumiem. 
 • Šis ir arī ļoti labs pedāvājums lielām ģimenēm, jo papildus var saprast dzimtas karmu un kopīgos risinājumus.  
 • Konsultācaajs gaitā tiks arī saprasts, kādus jautājumus potenciāli varētu risināt katrs individuāi ar astrologu, ja nepieciešams. Pēc pieredzes, strādāju dinamiski un dziļi, kā arī sadodu pienācīgi daudz katram mājasdarbus, kuru risināšana aizņem laiku un potenciāli atrisina arī nākotnes problēmas vai dodu rīkus un redzējumu, kā ar tiem tikt galā bez astrologa. Mans uzdevumsu ir dot ilgtspējīgu "makšķeri" nevis piesaistīt atkarīgi astrologam-konsultantam. 
 • Konsultācijas ietvaros var uzdot neskaidros jautājumus par Astro Vip DIžkalendāra pielietojumu dažādās sfērās. Pirms konsultācijām ieteicams iegādāties un kādu laiku palietot ASTRO VIP, kā arī izlasīt zemāk minētos aprakstus, kur daudz kas pateikts priekšā, ko vērts patiesi jautāt astrologam. 
 • Sazināties info @ astrologi.lv 

 

Modernā Astro-Numeroloģija un #KBpareģo

#AstroMaģija un procesu ietekmēšana, Astro Prognožu radošās mākslas talants, Astro-Medijs

2023.gadā PĒC LIELDIENĀM ir pieejamas 2 minētie sarunu konsultāciju veidi, kā arī vārda/uzvārda izvēles un 3 Superlaiku e-pasta konsultācijas.

Ex-klienti par saviem jautājumiem vispirms sazinās un saskaņo info@astrologi.lv. Citos jautājumos, kas šeit nav minēti tikai konsultāciju cikla vai plašākas sadarbības ietvaros.  


Karmisko un liktens tēmu risināšana paredz to, astro-numerologs pats nosaka tēmu loku par kuru tiks runāts, nevis tiek atbildēts uz klienta pašizdomātiem jautājumiem. Atrisinot svarīgāko pēc zvaigznēm, tiks atrisināts arī pakāpeniski viss pārējais. 


"NEVIENA PROBLĒMA NAV PATIESI ATRISINĀTA TAJĀ APZIŅAS LĪMENĪ, KURĀ TĀ RADUSIES!" Tu un LIktens konsultācijā 
astro-numerologs pats nosaka tēmu loku no uzskaitītajiem, par kuru tiks runāts, nevis tiek atbildēts uz klienta pašizdomātiem jautājumiem. Atrisinot svarīgāko pēc zvaigznēm, pakāpeniski atrisināsies jeb dziedināsies viss pārējais. Paša cilvēka jautājumiem jābūt ģenerāliem par raksturu, par dzīvi, par jēgu - jo netiek solīts, ka tiks risinātas konkrētas attiecību, darba utml situācijas - tikai tad, ja to uzskatīšu apr vajadzīgu dotajā karmas ceļā. Kopējā dzīves kontekstā tās ir mazsvarīgas. Visi šajā lapā minētie nosacījumi ir domāti, lai atsitāju liela redzējuma personas un atvērtas jaunajam, nodalot no ikdienas rutīnā ieslīgušo pseidojautājumiem. Ja tas Tevi neuzrunā - tas nav Tavs. Katram savs astrologs. Es nepaijāju pa spalvai, bet rokos no Saknēm līdz Debesīm! Konsultācijai gatavojos iepriekš aptuveni 1h, kas ar manām tehniskajām un zināšanu iespējām ir liels laika posms un citiem astroklasikā varētu prasīt vismaz dienu. Mums būs 80 minūtes laika caurmalt Tevi - sagatavo rakstāmo un noskaņojies atvērti, bet koncentrēti. Vairums izdzīvo lielu pieredzi un aiziet ne tikai apmierināti (dvēseliski pabaroti vai dziedināti), bet arī priecīgi apcerīgā noskaņojumā. Cilvēku nevajag sagruzīt šajā lielajā procesā, bet atsvabināt!

ASTRO-NUMEROLOGS VISU ZINA LABĀK, KAS TEV VAJADZĪGS TAGAD UN DZĪVĒ PĒC LIKTENS KARTES! JĀDZĪVO PAREIZI! KĀ? TO TEV ARĪ IZSTĀSTĪŠU. TĀPAT KĀ VIRSUZDEVUMUS UN ĪSTĀS VAJADZĪBAS. KLAUSIES UN SAPROTI! BŪTISKI PATIESĪBĀ PĒC ASTROKARTES ANALIZĒS VAR PATEIKT 10 MINŪTĒS, BET LAI TO SPARASTU MUMS BŪS 80 MINŪTES LAIKA! 

Izlasi visu pamatīgi un tikai
neskaidrību gadījumā zvani: 

2 6 31 31 34 


Ieteicamā literatūra >   

Par Kristapu Baņķi >


Par biznesa konsultēšanu

Jebkurš jautājums par naudas pelnīšanu, konsultācijās tiek uzskatīts par biznesa jautājumu. Zinu savas spējas IETEKMĒT tavu uzņēmējdarbību, lai tā būtu veiksmīga. Mana laika&ietekmes apmaksāšana ir finanšu sēkla tavai AstroVeiksmei. Pieteikumi: Astrobizness.lv

ePasta rakstisko atbilžu konsultācijas

Neklātienes skaidrojošās un situāciju analīzes konsultācijas ir nodalītas no konkrētu Superlaiku atlases klienta vajadzībām, jo astrologam ir laikietilpīgs darbs.
Ja Tevi interesē Superlaiki kādai citai vajadzībai 3 mēnešu periodā, izvēlies 180eur apmaksu zem "Uzņēmuma dibināšanas" konsultācijas un iesūti maksājuma uzdevumu, savus datus un paskaidrojumus ePastā. 

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Precīzs datums un laiks + nosaukuma atlase
Strādāju ar 3 mēnešu periodu un sniedzu labāko datumu un plkst laiku jaunā uzņēmuma dibināšanai vai esošā reorganizācijai, iekļaujot oficiāli UR. Uzņēmuma dibināšana līdzīgi kā cilvēka dzimšanas Astrokarte nosaka uzņēmuma likteni - pamatplatforma. To samēroju ar īpašnieka horoskopu - lai abiem veiksmīgi. Nosaukums ir salīdzināms ar durvīm, pa kurām ieiet astroveiksme - citu pareizai uztverei.  

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Būvniecības pamatakmens ielikšana

Astrologs noteiks šo svinīgo precīzo brīdi, kas ir visa mājokļa pamatu pamats. Ar atbildi saprot labvēlīgā datuma un precīza laika noteikšanu, kas ir vislabākais konkrētajai personai un konkrētajā asdresē esošajam mājoklim. Datumu atlasi astrologs veic  3 mēnešu intervālam. Tas noteiks mājokļa likteni. 
Vai: Jurģu jeb ievākšanās datumu mājoklī, birojā utml, kas noteiks mitināšanās ilgumu, kvalitāti un labsajūtu konkrētām personām konkrētā mājoklī. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Kāzu datuma izvēle +
labvēlīgā uzvārda izvēle

Nosaku oficiālo (valsts iestādē vai baznīcā) JĀ vārda došanas brīdi. Astrologs par minēto summu atlasa kāzu datumu 3 mēnešu periodā - klienta norādītajā periodā. Ja kāzu izvēles amplitūdai vajadzīgs izvēlēties periodā 3 mēneši līdz 1gadam, konsultācijas summa ir 250 EUR, tad - izvēlies jebkuru pakalpojumu online, kur minēta šāda summa.


Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Bērna un pieaugušo vārda, uzvārda un reģistrācijas labākā datuma numeroloģiskā izvēle

Kad zināms bērna dzimšanas datums un laiks, palīdzu izvēlēties bērnam piemērotāku vārdu (līdz 7 varianti) un uzvārdu, kas būtu vislabākais bērnam. Papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācija. Kristāmvārda izvēle. Pakalpojums ietver izvēles rezultātu - vislabākais, kuri varianti secīgi vēl izmantojami. Neietver skaidrojumus.  

Esmu ļoti daudzu bērnu vārdu un uzvārdu izvēles numeroloģiskais padomdevējs. Šis ir viens no maniem mīļākajiem darbiem, kuram vienmēr veltu prioritāru uzmanību. Bērnam vajadzētu vārdu dot 8 dienu laikā pēc piedzimšanas, bet tas noteikti var notikt arī vēlāk, ja tam ir labāks astrolaiks. Vārds un uzvārds kombinācijā ar datiem noteiks bērna talantu realizāciju un iespēju izmantošanu dzīvē. Vecāki, atmetiet savas ambīcijas un izvēlieties patiesi labāko variantu tieši bērniem! Savā praksē esmu atrisinājis ļoti daudz ģimenes spriedzes situačijas, kur savu toni nosaka arī vecvecāki, kā arī bērnu uzvārda jautājumus ārlaulībā vai ģimenēs ar mātes tēva atšķirīgiem uzvārdiem - uzticiet to man!   

Ieteikums: zinot aptuveno bērna dzimšanas laiku, laikus sazinieties ar numerologu, iesūtot anketu, apmaksājiet pakalpojumu. Laicīgi rezervēšu savu palīdzēšanu, lai varu operatīvi pielsēgties tuvākajās dienās pēc dzemdībām. Bērna vārdu un uzvārdu izvēlas PĒC dzimšanas, laicīgi sagatavojoties. 

 • vārds un uzvārds + datums mijiedarbībā veido liktens un talantu labāko realizāciju; nesekmīga izvēle - bremzē un traucē
 • vecāki iesūta arī savu vārdu, uzvārdu, dizmšanas datus - jo bērns augs ar jums, un šī ietekme starp vecākiem un bērniem arī jāpadara maksimāli savstarpēji harmoniska
 • papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācijai, kas ir otrs svarīgākais datums bērna dzīvē pēc piedzimšanas, un noteiks attiecības ar valsti un labāku iespēju tikt pie veiksmīgāka personas koda - tas savukārt nosaka kā varēs valstī realizēties pēc profesijas 
 • norādiet vai vēlaties bērnu kristīt un uzrakstiet potenciālos kristāmvārdus. Kristāmvārds pēc tam palīdzēs "aizlāpīt" skaitliskos iztrūkumus matricās un derēs aizsardzībai. Ja nav nekādi kristāmvārdi padomā, došu skaitli, kuru pēc tam paši sameklēsiet. Kristāmvārda jautājums šā pakalpojuma ietvaros skatāms tikai uzreiz pie vārda un uzvārda izvēles. 

Ja kāds no vecākiem papildus vēlas 30 minūšu sarunu par bērnu un jaunā vārda, uzvārda ietekmi, tad jāveic papildus piemaksa 95 eur.

Minētā pakalpojuma summa ir piemērojama, ja arī pieaugušais vēlas mainīt sev vārdu vai uzvārdu!

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 130 euro

Dzimšanas dienas un Tava gada Starta sagaidīšanas vietas pasaulē

 

Ikgadējā dzimšanas diena un precīzais laiks (to pateikšu!) var atšķirties no kalendārā datuma un ir starta punkts visam gadam! Jaunais PĀRdzimšanas brīdis noteiks Tava personīgā gada kopējo tematiku. Atrašanās pilsētas maina dzīves sfēras, kurās gada laikā izpausties, un var uzlabot Tavu dzīvi. Dažkārt var palikt Latvijā (skatu vidu Rīgu - un pretējos punktus Liepāju un Daugavpili), bet lielākoties pēc novērojumiem jādodas pēc kartes uz Austrumiem vai Rietumiem (pa vertikāli daudz kas nemainās). 100 km robežās reti kas mainās, tādēļ iesūti tik vienu LV pilsētu. 

Tu uzticēsies man kā profesionālim un pateikšu rezultātu no piedāvātajiem variantiem. Mana pieredze ir liela, jo speciāli esmu specializējies šajā jautājumā un pēdējo 15 gadu laikā eksperimentējis ar sevi :) , sagaidot dažādās vietās pasaulē - kur labāk! Efektis ir pārsteidzošs.

Minēto datu apstrādei veltu vismaz 3h tīrā profesionālās pieredzes un analīzes laika! 

Rezultātā ietilpst pilsētas un laika noteikšanas atbilde ePastā no Taviem 8 pilsētu variantiem!

Tavu svarīgāko Skaitļu "1- 100" un burtu "A-Z" tabula - numerologa padoms visai dzīvei


Saņem tabulu un pielietojuma padomus un veiksmīgi visu ciparo! Trīs variantu vērtējums: der, neder, ko vajadzētu! Papildus vari iesūtīt 3 skaitļus vai nosaukumus, kurus izvērtēšu vai tie Tev der- neder - ko vajadzētu. Labvēlīgie, nelabvēlīgie un karmiskie skaitļi un ciparu kombinācijas 0-100. Labvēlīgie un spriedzes burti latviešu un latīņu alfabētā - noder ikdienā, mājoklim, auto, tālrunim, sportā, biznesā.  Ģimenei: 2 pieaugušie + 1 bērns = 500 eur. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 95 euro