Oktobrī un Novembrī 2023. - 

 dēļ lielās aizņemtības sarunu konsultācijas nav pieejamas

Izmantojamas tikai superlaiku atlases un vārdu došanas maiņas konsultācijas e-pastā, kas lapas apakšā. 


Modernais Astro-Numerologs #KBpareģo

Ja konsultēsies pie manis pirmo reizi: iepazīsties ar zemāk atspoguļoto pieteikuma kārtību un aizpildi anketu. Pirmajā konsultācijā 100% sāksim ar Karmas, liktens, dzīves uzdevumu, talantu un to aktivizēšana un rakstura plusu un ēnu analīzi, jo tas nosaka prognožu pamatni. Nākamajās konsultācijās var risināt attiecību un profesionālos jautājumus. 

Karmisko un liktens tēmu risināšana paredz to, astro-numerologs pats nosaka tēmu loku par kuru tiks runāts, nevis tiek atbildēts uz klienta pašizdomātiem jautājumiem. Atrisinot svarīgāko pēc zvaigznēm, tiks atrisināts arī pakāpeniski viss pārējais. 

NEKONSULTĒJU VESELĪBAS JAUTĀJUMOS! Ja piedāvājumā neredzi Tev interesējošu tēmu - tātad pirmajā reizē tajā nekonsultēju. Pēc pirmās konsultācijas var tik risināti attiecību, bērnu audzināšanas/problēmu un darbu jautājumi. Citos jautājumos, kas šeit nav minēti tikai konsultāciju cikla vai plašākas sadarbības ietvaros.  

NAUDAS PELNĪŠANAS, BIZNESA un FINANŠU JAUTĀJUMI IR SKATĀMI kā BIZNESA KONSULTĀCIJAS par citiem izcenojumiem. 

Ex-klienti par saviem jautājumiem vispirms sazinās un saskaņo astrobankis (at) gmail.com 

KONSULTĀCIJAS NOTIEK SAZVANOTIES AUDIO FORMĀTA. SAGATAVO RAKSTĀMO UN PAPĪRU, JO INFO BŪS VĒRTĪGI DAUDZ. 
Konsultācijai gatavojos iepriekš aptuveni 1h, kas ar manām tehniskajām un zināšanu iespējām ir liels laika posms un citiem astroklasikā varētu prasīt vismaz dienu. Mums būs 80 minūtes laika caurmalt Tevi - sagatavo rakstāmo un noskaņojies atvērti, bet koncentrēti. Vairums izdzīvo lielu pieredzi un aiziet ne tikai apmierināti (dvēseliski pabaroti vai dziedināti), bet arī priecīgi apcerīgā noskaņojumā. Cilvēku nevajag sagruzīt šajā lielajā procesā, bet atsvabināt! 
Atrisinot svarīgāko pēc zvaigznēm, pakāpeniski atrisināsies jeb dziedināsies viss pārējais. 

ASTRO-NUMEROLOGS ZINA LABĀK, KAS TEV VAJADZĪGS TAGAD UN DZĪVĒ PĒC LIKTENS KARTES! JĀDZĪVO PAREIZI! KĀ? TO TEV ARĪ IZSTĀSTĪŠU. TĀPAT KĀ VIRSUZDEVUMUS UN ĪSTĀS VAJADZĪBAS. KLAUSIES UN SAPROTI! 

Izlasi visu pamatīgi un tikai
neskaidrību gadījumā raksti: 

astrobankis (at)  gmail.com


Ieteicamā literatūra >   

Par Kristapu Baņķi >


Par biznesa konsultēšanu

Jebkurš jautājums par naudas pelnīšanu, konsultācijās tiek uzskatīts par biznesa jautājumu. Zinu savas spējas IETEKMĒT tavu uzņēmējdarbību, lai tā būtu veiksmīga. Mana laika&ietekmes apmaksāšana ir finanšu sēkla tavai AstroVeiksmei. Pieteikumi: Astrobizness.lv

ePasta rakstisko atbilžu konsultācijas

Neklātienes skaidrojošās un situāciju analīzes konsultācijas ir nodalītas no konkrētu Superlaiku atlases klienta vajadzībām, jo astrologam ir laikietilpīgs darbs.
Ja Tevi interesē Superlaiki kādai citai vajadzībai 3 mēnešu periodā, izvēlies 180eur apmaksu zem "Uzņēmuma dibināšanas" konsultācijas un iesūti maksājuma uzdevumu, savus datus un paskaidrojumus ePastā. 

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Precīzs datums un laiks + nosaukuma atlase
Strādāju ar 3 mēnešu periodu un sniedzu labāko datumu un plkst laiku jaunā uzņēmuma dibināšanai vai esošā reorganizācijai, iekļaujot oficiāli UR. Uzņēmuma dibināšana līdzīgi kā cilvēka dzimšanas Astrokarte nosaka uzņēmuma likteni - pamatplatforma. To samēroju ar īpašnieka horoskopu - lai abiem veiksmīgi. Nosaukums ir salīdzināms ar durvīm, pa kurām ieiet astroveiksme - citu pareizai uztverei.  

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 230 euro

Būvniecības pamatakmens ielikšana

Astrologs noteiks šo svinīgo precīzo brīdi, kas ir visa mājokļa pamatu pamats. Ar atbildi saprot labvēlīgā datuma un precīza laika noteikšanu, kas ir vislabākais konkrētajai personai un konkrētajā asdresē esošajam mājoklim. Datumu atlasi astrologs veic  3 mēnešu intervālam. Tas noteiks mājokļa likteni. 
Vai: Jurģu jeb ievākšanās datumu mājoklī, birojā utml, kas noteiks mitināšanās ilgumu, kvalitāti un labsajūtu konkrētām personām konkrētā mājoklī. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 230 euro

Kāzu datuma izvēle +
labvēlīgā uzvārda izvēle

Nosaku oficiālo (valsts iestādē vai baznīcā) JĀ vārda došanas brīdi. Astrologs par minēto summu atlasa kāzu datumu 3 mēnešu periodā - klienta norādītajā periodā. Ja kāzu izvēles amplitūdai vajadzīgs izvēlēties periodā 3 mēneši līdz 1gadam, konsultācijas summa ir 250 EUR, tad - izvēlies jebkuru pakalpojumu online, kur minēta šāda summa.


Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 230 euro

Bērna vārda + uzvārda + svarīgā reģistrācijas labākā datuma numeroloģiskā izvēl

Pakalpojums un cena attiecas arī uz pieaugušo uzvārda (vai vārda) izvērtējumu 

Kad zināms bērna dzimšanas datums un laiks, palīdzu izvēlēties bērnam piemērotāku vārdu (līdz 7 varianti) un uzvārdu, kas būtu vislabākais bērnam. Papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācija. Kristāmvārda izvēle. Pakalpojums ietver izvēles rezultātu - vislabākais, kuri varianti secīgi vēl izmantojami. Neietver skaidrojumus.  

Esmu ļoti daudzu bērnu vārdu un uzvārdu izvēles numeroloģiskais padomdevējs. Šis ir viens no maniem mīļākajiem darbiem, kuram vienmēr veltu prioritāru uzmanību. Bērnam vajadzētu vārdu dot 8 dienu laikā pēc piedzimšanas, bet tas noteikti var notikt arī vēlāk, ja tam ir labāks astrolaiks. Vārds un uzvārds kombinācijā ar datiem noteiks bērna talantu realizāciju un iespēju izmantošanu dzīvē. Vecāki, atmetiet savas ambīcijas un izvēlieties patiesi labāko variantu tieši bērniem! Savā praksē esmu atrisinājis ļoti daudz ģimenes spriedzes situačijas, kur savu toni nosaka arī vecvecāki, kā arī bērnu uzvārda jautājumus ārlaulībā vai ģimenēs ar mātes tēva atšķirīgiem uzvārdiem - uzticiet to man!   

Ieteikums: zinot aptuveno bērna dzimšanas laiku, laikus sazinieties ar numerologu, iesūtot anketu, apmaksājiet pakalpojumu. Laicīgi rezervēšu savu palīdzēšanu, lai varu operatīvi pielsēgties tuvākajās dienās pēc dzemdībām. Bērna vārdu un uzvārdu izvēlas PĒC dzimšanas, laicīgi sagatavojoties. 

  • vārds un uzvārds + datums mijiedarbībā veido liktens un talantu labāko realizāciju; nesekmīga izvēle - bremzē un traucē
  • vecāki iesūta arī savu vārdu, uzvārdu, dizmšanas datus - jo bērns augs ar jums, un šī ietekme starp vecākiem un bērniem arī jāpadara maksimāli savstarpēji harmoniska
  • papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācijai, kas ir otrs svarīgākais datums bērna dzīvē pēc piedzimšanas, un noteiks attiecības ar valsti un labāku iespēju tikt pie veiksmīgāka personas koda - tas savukārt nosaka kā varēs valstī realizēties pēc profesijas 
  • norādiet vai vēlaties bērnu kristīt un uzrakstiet potenciālos kristāmvārdus. Kristāmvārds pēc tam palīdzēs "aizlāpīt" skaitliskos iztrūkumus matricās un derēs aizsardzībai. Ja nav nekādi kristāmvārdi padomā, došu skaitli, kuru pēc tam paši sameklēsiet. Kristāmvārda jautājums šā pakalpojuma ietvaros skatāms tikai uzreiz pie vārda un uzvārda izvēles. 

Ja kāds no vecākiem papildus vēlas 30 minūšu sarunu par bērnu un jaunā vārda, uzvārda ietekmi, tad jāveic papildus piemaksa 95 eur.

Minētā pakalpojuma summa ir piemērojama, ja arī pieaugušais vēlas mainīt sev vārdu vai uzvārdu!

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 150 euro

Dzimšanas dienas un Tava gada Starta sagaidīšanas vietas pasaulē

 

Ikgadējā dzimšanas diena un precīzais laiks (to pateikšu!) var atšķirties no kalendārā datuma un ir starta punkts visam gadam! Jaunais PĀRdzimšanas brīdis noteiks Tava personīgā gada kopējo tematiku. Atrašanās pilsētas maina dzīves sfēras, kurās gada laikā izpausties, un var uzlabot Tavu dzīvi. Dažkārt var palikt Latvijā (skatu vidu Rīgu - un pretējos punktus Liepāju un Daugavpili), bet lielākoties pēc novērojumiem jādodas pēc kartes uz Austrumiem vai Rietumiem (pa vertikāli daudz kas nemainās). 100 km robežās reti kas mainās, tādēļ iesūti tik vienu LV pilsētu. 

Tu uzticēsies man kā profesionālim un pateikšu rezultātu no piedāvātajiem variantiem. Mana pieredze ir liela, jo speciāli esmu specializējies šajā jautājumā un pēdējo 15 gadu laikā eksperimentējis ar sevi :) , sagaidot dažādās vietās pasaulē - kur labāk! Efektis ir pārsteidzošs.

Minēto datu apstrādei veltu vismaz 3h tīrā profesionālās pieredzes un analīzes laika! 

Rezultātā ietilpst pilsētas un laika noteikšanas atbilde ePastā no Taviem 8 pilsētu variantiem!

Tavu svarīgāko Skaitļu "1- 100" un burtu "A-Z" tabula - numerologa padoms visai dzīvei


Saņem tabulu un pielietojuma padomus un veiksmīgi visu ciparo! Trīs variantu vērtējums: der, neder, ko vajadzētu! Papildus vari iesūtīt 3 skaitļus vai nosaukumus, kurus izvērtēšu vai tie Tev der- neder - ko vajadzētu. Labvēlīgie, nelabvēlīgie un karmiskie skaitļi un ciparu kombinācijas 0-100. Labvēlīgie un spriedzes burti latviešu un latīņu alfabētā - noder ikdienā, mājoklim, auto, tālrunim, sportā, biznesā.  Ģimenei: 2 pieaugušie + 1 bērns = 500 eur. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 150 euro