Pieredzējis Modernās un Astroklasikas

Astrologs-Numerologs

#ASTROVIEDI

 

palīdzēs saprast Tavu dzīves un karmisko kodu, rakstura stiprās un ēnas puses, atrisināt sarežģījumus, izdarīt izvēles un lēmumu pieņemšanu AstroVeiksmīgai Pozitīvai Nākotnei!

Visi astrologi nav vienādi. Cik astrologu, tik astroloģijas. Astrologa spējas ir talants un līdzīgi kā jebkurā profesijā no personīgajām iezīmēm ir atkarīgs ne tikai sarunas rezultāts, klienta ieguvums, bet arī astrologa spēja IETEKMĒT norises liktenim labvēlīgi. Esmu astrologs, kas ietekmē procesus. Bezkaislīga astroloģija "no malas" ir pagātne. Laikmets ir mainījies un pieejai jābūt ieinteresēti dziļai, bet atbilstoši cilvēka patiesajai dabai un karmai, nevis iedomām. Esmu par skarbu realitāti, kas palīdz, nevis par saldiem meliem, kas destruktīvi pazudina. Astrologs nav jāpatīk un jāmīl, bet jāciena par spēju drīkstēt pateikt Patiesību. Tieši tādēļ pie astrologa jādodas labos laikos, lai mestu iespēju tiltus pāri nākotnes krīzēm. Jo drosmīgāks astrologs, jo lielāka pieredze un spēja izskatīt klientu dažādās situācijas. Astrologa apmeklējums vienmēr ir paradigmu maiņa un iespēju plašuma apzināšana. Brīvajai gribai ir jāīsteno liktenis nevis jāsarežģī dzīve. Nākotnē sākas Tagad - dodamies kopā!

KB konsultāciju iespējas - būtiskākais >   Ieteicamā literatūra >   Par Kristapu Baņķi >


100% konfidenciāli!

Neklātienes on-line privātu jautājumu konsultāciju kārtība 

1Iepazīsti konsultāciju veidus. Konsultācijas notiek audio. Galvenokārt konsultēju on-line jeb sazvanoties. Izņēmuma gadījumos par sarežģītiem jautājumiem, attiecībām, biznesu u.c. iespējams laicīgi vienoties par klātienes konsultāciju pie jums.

Dzimšanas precīzu laiku uzzini savā Dzemdību namā - info šeit> 

2. Veic on-line apmaksu, pie konsultācijas veida, spiežot "Iegādāties". Astrologam jūs maksājat par profesionālo zināšanu un pieredzes kopumu un patērēto laiku jūsu pašu tēmu astroveiksmīgai ietekmēšanai. Tā kā kārtīgi gatavojos iepriekš un patērēju tam ievērojamu laiku, šeit viss ir ar priekšapmaksu. Pieejamas Dāvanu kartes

3. Konsultācija tiks īstenota 14 dienu laikā pēc apmaksas, atkarībā no noslodzes. 

4. Ja klients nesazinās norunātajā laikā vai laicīgi nepārceļ sarunu, astrologs patur 50% datus sagatavošanas maksu un pārējo atskaita klienta kontā.  

5. Par veselību nekonsultēju - to drīkst darīt tikai astrologs ar ārsta izglītību! 

6. Online sarunu konsultācijā neietilpst Superlaiku atrašana. Daudzi jautājumi atrisināmi caur e-pastu: būvniecība, uzņēmuma dibināšana, kāzu datumi, bērna vārda izvēle, superlaiki, ceļot, dzīvot ārzemēs - skatīt lapas apakšā! 

7. Iesūtītos sensitīvos datus TIKAI MAN pieejamā e-pastā pēc konsultācijas izdzēšu Tavu un drošības regulu dēļ. Atkārtotas konsultāciijas gadījumā anketu iesūti e-pastā atkārtoti. 

Izvēlies konsultācijas veidu, apmaksā pakalpojumu, iesūti anketu, maksājuma uzdevumu un sev vēlamās dienas 14 dienu periodā un plkst. laikus - kristaps.bankis@astrologi.lv. 

PIETEIKUMA ANKETA

Konsultācijas par privātiem jautājumiem 

LAI IZIETU NO JEBKURAS KRĪZES - JĀSĀK TIEŠI AR VISSVARĪGĀKO - SEVI! KONSULTĒJU GARĪGOS, RAKSTURA MUSTURA, TALANTU, KARMAS, SADZĪVISKO UN ATTIECĪBU SAREŽĢĪJUMU JAUTĀJUMOS. PIEEJAMI ARĪ SUPERLAIKU IZVĒLE KĀZĀM, BĒRNA VĀRDA IZVĒLE UN PĀRĒJAIS, KAS NORĀDĪTS ŠAJĀ LAPĀ. PAREĢOJUMUS PIEDĀVĀJU TIKAI KONSULTĀCIJU CIKLA IETVAROS. 

Kā IR PAREIZI? Kā apzināt un pārvarēt dziļās bailes un izvēlēties patiesi vajadzīgo? Ko vajadzētu visvairāk vēlēties, lai viss izdotos? Kām jāizdodas? Kāds ir "karmas pieprasījums"? To visu var uzzināt konsultācijā! Un atceries, ka viss ir ATTIECĪBAS - ar sevi, citiem, darbu, mantu un... Augšu/Karmu. Attiecības un Attieksme! Un dzīve ar izvēli!

Konsultācija pieejama par sevi. Partnerību skatu tikai attiecībā pret personu un savstarpēji. Neietilpst partnera iespēju (darba, finanšu utt) analīze - partnerim jākonsultējas pašam. Sniedzu astropadomus, kas palīdz visam mūžam saprast izvēles, problēmas, kā arī TAVA HOROSKOPA RESURSUS, kas dod AstroVeiksmi un palīdz Karmai. Nevienā no online konsultācijām neietilpst konkrēta precīza datumu ieteikums. Atsevišķs - laikietilpīgs darbs.
Konsultācijas ilgst 1h. Ja Tev ir vairāki jautājumi, kas iziet ārpus manis piedāvātā rāmja, diezgan droši - tās ir risināmas uzreiz 1+1h konsultācijās. Iepriekš sagatavoju visus materiālus kvalitatīvai atbildēšanai. Un materiālu ir daudz - attiecīgi prasa daudz laika. Man ir augsti profesionālie standarti. 

GARĪGUMS, RAKSTURS, KARMA,
DZĪVES UZDEVUMI, LAIMES CEĻI
 

 • KAS IR KARMISKI PAREIZI TAVĀ DZĪVĒ
 • Personības raksturs, talanti + plašāk 1interesējošā tēma, izņemot finases, veselību
 • Pamata bailes, kas virza izvēles
 • Ko vajadzētu dzīvē sasniegt, kur piepūlēties, bet ko, savukārt, nevajag darīt - kas ir lieki
 • Kā atvērties iespējām, iegūt līdzsvaru un Astroveiksmi laimīgākai dzīvei
 • Likumsakarības Tavā dzīvē, karma un brīvās gribas robežas
 • Kā koncentrēties uz svarīgāko
 • Bērna raksturs un izglītība, pulciņi, talanti

Klienti, kuri pie manis konsultējās līdz 2018.g., paziņas, mākslinieki, pedagogi, par jauniešiem, izvēlas šo konsultāciju veidu privātiem jautājumiem. 

 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi Iegādāties - 150 euro

KONKRĒTAS SITUĀCIJAS ANALĪZE, 

PROFESIJA UN ATTIECĪBAS

Izvēlies vienu privātu nebiznesa tēmu: 

 • Privātās sfērās analīze ar konkrētu partneri
 • Attiecību ģenerālremonts
 • Vairāku bērnu talantu vērtējums 
 • Galvenie dzīves virzieni un profesija
 • Konkrētas vienas situācijas izvērtējums 
 • Algota darba (nebiznesa) jautājums
 • Vecuma krīžu ietekme, scenāriji
 • Pareiza indiviudālā laika plānošana laimīgākai un Astroveiksmīgākai dzīvei; Individuāla apmācība Dižkalendāra pielietojumā. 


Šīs konsultācijas ietvaros jautājumus risinu pamatīgi un ģenerāli, t.sk. veicu personības analīzi, precīzu Superlaiku ieteikumiem (papildus) ir jāizvēlas ePasta konsultācija. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi Iegādāties - 180 euro

UZŅĒMĒJIEM - PAR SVARĪGO!
Lieliem cilvēkiem nav mazu jautājumu!


Uzņēmējus konsultēju par svarīgiem dzīves pamatjautājumiem! Nauda ir līdzeklis un sekas, kas izriet no karmas, enerģētikas, soļiem un lēmumiem, tādēļ bizness sākas raksturā, izvēlēs un attieksmē. 
Viss ir Attiecības!

 • Tava karma, likumsakarības, dzīves virzība. Risinājumi, lai ar mazāko piepūli un zaudējumiem, iegūtu maksimālo rezultātu. 
 • Kur beidzas brīvā griba un sākas karma. 
 • Ko vislabāk darīt pašattīstībai
 • Kur virzīt savu enerģiju, proporcijas 
 • Labākie plānošanas veidi tieši Tev
 • Kā izkļūt no depresijas, tukšgaitas
 • Ko liktens no Tevis vēlas, ko darīt

Visi finanšu un biznesa jautājumi ir nodalīti  -> Astrobizness.lv

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi Iegādāties - 250 euro


Par biznesa konsultēšanu

Jebkurš jautājums par naudas pelnīšanu ar uzņēmuma starpniecību, AstroKB konsultācijās tiek uzskatīts par biznesa jautājumu. 

Es zinu savas (horoskopā ieliktās) spējas IETEKMĒT tavu uzņēmējdarbību, lai tā būtu veiksmīga. Tādēļ atšķirībā no citiem, es ne tikai profesionāli nolasu kartes, bet arī ietekmēju procesus. Mana laika&ietekmes apmaksāšana ir finanšu sēkla tavai AstroVeiksmei.  
Vēršu uzmanību: uzņēmējam nav privātu jautājumu par biznesu - tie visi ir finanšu jautājumi, kuri tā arī jārisina.
Pirmajā reizē var iedot skaidrību - virzību pamatjautājumam. STOP - LOOK - GO!

Biznesa konsultāciju pieteikumi: Astrobizness.lv

ePasta rakstisko atbilžu konsultācijas

Neklātienes skaidrojošās un situāciju analīzes konsultācijas ir nodalītas no konkrētu Superlaiku atlases klienta vajadzībām, jo astrologam ir laikietilpīgs darbs.
Ja Tevi interesē Superlaiki kādai citai vajadzībai 3 mēnešu periodā, izvēlies 180eur apmaksu zem "Uzņēmuma dibināšanas" konsultācijas un iesūti maksājuma uzdevumu, savus datus un paskaidrojumus ePastā. 

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Precīzs datums un laiks + nosaukuma atlase
Strādāju ar 3 mēnešu periodu un sniedzu labāko datumu un plkst laiku jaunā uzņēmuma dibināšanai vai esošā reorganizācijai, iekļaujot oficiāli UR. Uzņēmuma dibināšana līdzīgi kā cilvēka dzimšanas Astrokarte nosaka uzņēmuma likteni - pamatplatforma. To samēroju ar īpašnieka horoskopu - lai abiem veiksmīgi. Nosaukums ir salīdzināms ar durvīm, pa kurām ieiet astroveiksme - citu pareizai uztverei.  

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Būvniecības pamatakmens ielikšana

Astrologs noteiks šo svinīgo precīzo brīdi, kas ir visa mājokļa pamatu pamats. Ar atbildi saprot labvēlīgā datuma un precīza laika noteikšanu, kas ir vislabākais konkrētajai personai un konkrētajā asdresē esošajam mājoklim. Datumu atlasi astrologs veic  3 mēnešu intervālam. Tas noteiks mājokļa likteni. 
Vai: Jurģu jeb ievākšanās datumu mājoklī, birojā utml, kas noteiks mitināšanās ilgumu, kvalitāti un labsajūtu konkrētām personām konkrētā mājoklī. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Kāzu datuma izvēle +
labvēlīgā uzvārda izvēle

Nosaku oficiālo (valsts iestādē vai baznīcā) JĀ vārda došanas brīdi. Astrologs par minēto summu atlasa kāzu datumu 3 mēnešu periodā - klienta norādītajā periodā. Ja kāzu izvēles amplitūdai vajadzīgs izvēlēties periodā 3 mēneši līdz 1gadam, konsultācijas summa ir 250 EUR, tad - izvēlies jebkuru pakalpojumu online, kur minēta šāda summa.


Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Bērna un pieaugušo vārda, uzvārda un reģistrācijas labākā datuma numeroloģiskā izvēle

Kad zināms bērna dzimšanas datums un laiks, palīdzu izvēlēties bērnam piemērotāku vārdu (līdz 7 varianti) un uzvārdu, kas būtu vislabākais bērnam. Papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācija. Kristāmvārda izvēle. Pakalpojums ietver izvēles rezultātu - vislabākais, kuri varianti secīgi vēl izmantojami. Neietver skaidrojumus.  

Esmu ļoti daudzu bērnu vārdu un uzvārdu izvēles numeroloģiskais padomdevējs. Šis ir viens no maniem mīļākajiem darbiem, kuram vienmēr veltu prioritāru uzmanību. Bērnam vajadzētu vārdu dot 8 dienu laikā pēc piedzimšanas, bet tas noteikti var notikt arī vēlāk, ja tam ir labāks astrolaiks. Vārds un uzvārds kombinācijā ar datiem noteiks bērna talantu realizāciju un iespēju izmantošanu dzīvē. Vecāki, atmetiet savas ambīcijas un izvēlieties patiesi labāko variantu tieši bērniem! Savā praksē esmu atrisinājis ļoti daudz ģimenes spriedzes situačijas, kur savu toni nosaka arī vecvecāki, kā arī bērnu uzvārda jautājumus ārlaulībā vai ģimenēs ar mātes tēva atšķirīgiem uzvārdiem - uzticiet to man!   

Ieteikums: zinot aptuveno bērna dzimšanas laiku, laikus sazinieties ar numerologu, iesūtot anketu, apmaksājiet pakalpojumu. Laicīgi rezervēšu savu palīdzēšanu, lai varu operatīvi pielsēgties tuvākajās dienās pēc dzemdībām. Bērna vārdu un uzvārdu izvēlas PĒC dzimšanas, laicīgi sagatavojoties. 

 • vārds un uzvārds + datums mijiedarbībā veido liktens un talantu labāko realizāciju; nesekmīga izvēle - bremzē un traucē
 • vecāki iesūta arī savu vārdu, uzvārdu, dizmšanas datus - jo bērns augs ar jums, un šī ietekme starp vecākiem un bērniem arī jāpadara maksimāli savstarpēji harmoniska
 • papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācijai, kas ir otrs svarīgākais datums bērna dzīvē pēc piedzimšanas, un noteiks attiecības ar valsti un labāku iespēju tikt pie veiksmīgāka personas koda - tas savukārt nosaka kā varēs valstī realizēties pēc profesijas 
 • norādiet vai vēlaties bērnu kristīt un uzrakstiet potenciālos kristāmvārdus. Kristāmvārds pēc tam palīdzēs "aizlāpīt" skaitliskos iztrūkumus matricās un derēs aizsardzībai. Ja nav nekādi kristāmvārdi padomā, došu skaitli, kuru pēc tam paši sameklēsiet. Kristāmvārda jautājums šā pakalpojuma ietvaros skatāms tikai uzreiz pie vārda un uzvārda izvēles. 

Ja kāds no vecākiem papildus vēlas 30 minūšu sarunu par bērnu un jaunā vārda, uzvārda ietekmi, tad jāveic papildus piemaksa 95 eur.

Minētā pakalpojuma summa ir piemērojama, ja arī pieaugušais vēlas mainīt sev vārdu vai uzvārdu!

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 150 euro

Tavas Supervietas Pasaulē - ceļotājiem un labākās valsts, pilsētas meklētājiem 

Astroloģiski Tava ikgadējā dzimšanas diena var atšķirties no kalendārā datuma. Astrologs ņem vērā Saules atgriešānos tieši tajā Zodiaka zīmes grādā, minūtē un sekundē, kāda tā bijusi Tavā dzimšanas brīdī. Dažkārt Tava dzimšanas dienas laiks no kalendārā laika var atšķirties pat par pusotru diennakti. Mainot valsti šajā precīziajā astro jubilejas brīdī izkustas arī Saullēkta punkti, kas maina uz veselu gadu aktuālās dzīves sfēra. Kā un kur gadu sagaidīsi - tādas tēmas būs jārisina veselu gadu. Svarīgi, vai ne?!

Tas pats attiecas uz dzīves vietu, kas būtiski atšķiras no dzimšanas vietas. Planētas savu izvietojumu Astrokartes Zodiakā nemaina, bet to ietekmi uz dažādām dzīves sfērām gan var būtiski mainīties. Ar to izskaidrojams, kādēļ kādas vietas mums patīk, bet citas ir pat bīstamas. Tā var atrast veselībai, darbam un attiecībām piemērotākās dzīves vietas, kā arī laicīgi prognozēt kā izvēlētajā vietā veiksies. 

Dzimšanas dienas un Tava gada Starta

sagaidīšanas vietas pasaulē

Ikgadējā dzimšanas diena un laiks var atšķirties no kalendārā datuma un ir starta punkts visam gadam! Jaunais PĀRdzimšanas brīdis noteiks gada kopējo tematiku. Atrašanās vietas maina dzīves sfēras un var uzlabot Tavu dzīvi. 

Rezultātā ietilpst pilsētas noteikšana 
no iesūtītajiem 10 pilsētu variantiem
Dzimšanas dienas plānotāja pieeja 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 150 euro

Tev labvēlīgākā dzīvesvieta veselībai, attiecībām, karjerai

Ļoti aktuāli un spēj vienlaicīgi atrisināt uzreiz virkni svarīgāko personīgās dzīves jautājumu! Kurā pilsētā pastiprināsies vai pavājināsies tās dzīves jomas, kas tieši Tev ir svarīgas.  

Plašs pakalpojuma iespēju apraksts ir atrodams zemāk esošajā skaidrojošā sadaļā.  

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  5 pilsētu izskatīšana Iegādāties - 150 euro 10 pilsētu izskatīšana Iegādāties - 250 euro

Sekmīgākās, prioritārākās, izaicinošākās vietas pasaulē

Tās veicina izaugsmi un pašrealizāciju; apmeklējot maina dzīvi un rada nebijušus iespaidus; paaugstināta riska un bīstamības zonas. Noderīgs visiem, kuri vēlas pārmaiņas un interesē noskaidrot piemērotākās vietas pasaulē savai izaugsmei, attīstībai un vēl nebijušiem iespaidiem! Plašs pakalpojuma iespēju apraksts - skaidrojošā sadaļā.  

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 250 euro