Pieredzējis Modernās un Astroklasikas

Astrologs-Numerologs

#ASTROVIEDI

 

palīdzēs saprast Tavu dzīves un karmisko kodu, rakstura stiprās un ēnas puses, atrisināt iekšējus sarežģījumus un PAREIZU dzīves uztveri AstroVeiksmīgai Pozitīvai Nākotnei!

Visi astrologi nav vienādi. Cik astrologu, tik astroloģijas. Astrologa spējas ir talants un līdzīgi kā jebkurā profesijā no personīgajām iezīmēm ir atkarīgs ne tikai sarunas rezultāts, klienta ieguvums, bet arī astrologa spēja IETEKMĒT norises liktenim labvēlīgi. Esmu astrologs, kas ietekmē procesus. Bezkaislīga astroloģija "no malas" ir pagātne. Laikmets ir mainījies un pieejai jābūt ieinteresēti dziļai, bet atbilstoši cilvēka patiesajai dabai un karmai, nevis iedomām. Esmu par skarbu realitāti, kas palīdz, nevis par saldiem meliem, kas destruktīvi pazudina. Astrologs nav jāpatīk un jāmīl, bet jāciena par spēju drīkstēt pateikt Patiesību. Tieši tādēļ pie astrologa jādodas labos laikos, lai mestu iespēju tiltus pāri nākotnes krīzēm. Jo drosmīgāks astrologs, jo lielāka pieredze un spēja izskatīt klientu dažādās situācijas. Astrologa apmeklējums vienmēr ir paradigmu maiņa un iespēju plašuma apzināšana. Brīvajai gribai ir jāīsteno liktenis nevis jāsarežģī dzīve. Nākotnē sākas Tagad - dodamies kopā!

KB konsultāciju iespējas - būtiskākais >   Ieteicamā literatūra >   Par Kristapu Baņķi >


100% konfidenciāli!

Neklātienes on-line IZZINI SEVI konsultācijas kārtība 

1Konsultācijas notiek audio sazvanoties. Izņēmuma gadījumos par divu konsultāciju laiku un cenu iespējams vienoties par klātienes konsultāciju pie klienta.

Dzimšanas precīzu laiku uzzini savā Dzemdību namā - info šeit> 

2. Veic on-line apmaksu >> spied "Iegādāties". Astrologam jūs maksājat par profesionālo zināšanu un pieredzes kopumu un patērēto laiku jūsu pašu tēmu astroveiksmīgai ietekmēšanai. Tā kā kārtīgi gatavojos iepriekš un patērēju tam ievērojamu laiku, šeit viss ir ar priekšapmaksu. 
Pieejamas arī Dāvanu kartes

3. Konsultācija tiks īstenota 14 dienu laikā pēc apmaksas, atkarībā no noslodzes. 

4. Ja klients nesazinās norunātajā laikā vai laicīgi nepārceļ sarunu, astrologs patur 50% datus sagatavošanas maksu un pārējo atskaita klienta kontā. Astrologam ir tiesības nepieņemt klientu, atmaksājot iemaksu pilnā apmērā atpakaļ klienta kontā, nepaskaidrojot savus iemeslus. 

5. Par veselību nekonsultēju - to drīkst darīt tikai astrologs ar ārsta izglītību! 

6. Online sarunu konsultācijā neietilpst Superlaiku atrašana. Daudzi jautājumi atrisināmi caur e-pastu: būvniecība, uzņēmuma dibināšana, kāzu datumi, bērna vārda izvēle, superlaiki, ceļot, dzīvot ārzemēs - skatīt lapas apakšā! 

7. Iesūtītos sensitīvos datus TIKAI MAN pieejamā e-pastā pēc konsultācijas izdzēšu Tavu un drošības regulu dēļ. Atkārtotas konsultācijas gadījumā anketu iesūti e-pastā atkārtoti. 

8. KONSULTĀCIJA ILGST 80 MINŪTES! 

9. Izlasi aprakstus, apmaksā pakalpojumu, iesūti anketu, maksājuma uzdevumu un sev vēlamās dienas 14 dienu periodā un plkst. laikus - kristaps.bankis@astrologi.lv. 

PIETEIKUMA ANKETA Iegādāties - 180 euro

Obligāti jālasa klientiem: kā noritēs NEKLĀTIENES astro + numero konsultācija!

Lai izietu no jebkuras krīzes - jāsāk ar svarīgāko - sevi! Konsultēju garīga, rakstura, talantu, karmisku izaugsmju jautājumos! Savukārt sadzīves un attiecību jautājumā SKATU NEVIS "sasāpējušo" SITUĀCIJU, BET PAŠU PERSONĪBU - kā un kā līdz tam nonāci un ko pašam darīt. Atrisinot iekšējos konfliktus, rakstura un liktens mijiedarbības krustcelas un saasinājumu, atrisināsi šābrīža un turpmākās problēmas (profilakse). 

ĪSUMĀ: nerisinu izdomātas un "sāpīgi" pārejošas ārējas problēmas, bet risinu garīgi un karmiski svarīgus jautājumus. Laimīgs var būt tikai tas, kurš realizē savu liktens sūtību. Tādēļ viens no galvenajiem astrologa uzdevumiem ir palīdzēt saprast cilvēkam sevi pašu, savu vietu sabiedrībā, izskaidrot labāko attiecību uzturēšanas veidu un īsto ceļu un pareizo tā realizācijas veidu dzīvē. Tas viss ietver sevi pats par sevi nākotnes prognozi, jo manas rekomendācijas par rakstura un mērķu kalibrēšanu jau pati par sevi ir paradigmu maiņa, kas nosaka labvēlīgāku nākotni. 

Kā noritēs konsultacija 80 mīnūtēs? Pirmkārt, būsi jau iesniedzis anketu, kuru pēc astrokartes un numeroloģijas būšu jau iznalizējis. Uz sarunas brīdi man priekšā jau būs aptuveni 20 vajadzīgie autometožu materiāli par Tevi. Uzklausīšu Tavu šābrīža "sāpi". Labi, ja pats saredzi likumsakarības un izvēles A, B, C variantus. Pārējo atstāj manā ziņā. Ja būs vajadzīgs, konkrētajām iekšējām problēmām došu arī tuvākos laika periodus, kad tos vislabāk atrisināt. 

KĀ IR PAREIZI? Kā apzināt un pārvarēt dziļās bailes un izvēlēties patiesi vajadzīgo? Ko vajadzētu visvairāk vēlēties, lai viss izdotos? Kam jāizdodas? Kāds ir "karmas pieprasījums"? To visu var uzzināt konsultācijā! Un atceries, ka viss ir ATTIECĪBAS - ar sevi, citiem, darbu, mantu un... Augšu/Karmu. Attiecības un Attieksme! Un dzīve ar izvēli! Vai Tu zini savas aklās zonas? Ko neredzi sevī un ko vajadzētu piekārtot, citādi tas ietekmēs darbu, izaugsmi, pozitīvo nākotni un partnerību! Konsultācija pieejama par sevi. Sniedzu astropadomus, kas palīdz visam mūžam saprast izvēles, problēmas, kā arī TAVA HOROSKOPA RESURSUS, kas dod AstroVeiksmi un palīdz Karmai. Nekonsultēju - veselības jautājumos. Nerisinu jautājumus par klienta citiem cilvēkiem. 

Viena no biežākajām klientu kļūdām, ka grib virspusēji atrisināt vienā reizē daudz un dažādus jautājumus, kā novērots - tieši dziļums un iedziļināšanās risina problēmas. Pārskriešana pār "problēmu topikiem" rada tikai kvantitatīvu stresu. Un - neviena problēma nav atrisināta ar to apziņas stāvokli, kāda tā ir radusies. Tādas problēmas risina ar materiāliem izdevumiem/zaudējumiem par savu kļūdu. Astrologs risina jautājumus kā paplašināt karmisko apzinātību un kam pievērst lielāku uzmanību - tas atrisina izpratnes radītās problēmas gan uzreiz ikdienā, gan nerada nākotnē vai dod izpratni kā ar tām tikt galā. ASTROLOGS SNIEDZ IZPRATNI - NEVIS GARANTIJAS. 

Ja nezini precīzi savu dzimšanas laku - nekas, izlīdzēšos ar autormetodēm, lai maksimāli precīzi tevi nokonsultētu. Protams, vislabāk, ja tomēr sazinies ar Dzemdību namu un pēc tam piesakies konsultācijai. 

ATKĀRTOTAS KONSULTĀCIJAS: var tikt risināti arī attiecību, darba un sarežģīti nemateriāli (nav iesaistīta nauda vai cita persona) jautājumi, kā arī sniegta tuvākā pusgada prognoze un individuālais #KBpareģo. Paliek spēkā, ka vienā konsultācijā risina vienu jautājumu, bet padziļināti. Par biznesa konsultēšanu

Jebkurš jautājums par naudas pelnīšanu ar uzņēmuma starpniecību, AstroKB konsultācijās tiek uzskatīts par biznesa jautājumu. 

Es zinu savas (horoskopā ieliktās) spējas IETEKMĒT tavu uzņēmējdarbību, lai tā būtu veiksmīga. Tādēļ atšķirībā no citiem, es ne tikai profesionāli nolasu kartes, bet arī ietekmēju procesus. Mana laika&ietekmes apmaksāšana ir finanšu sēkla tavai AstroVeiksmei.  
Vēršu uzmanību: uzņēmējam nav privātu jautājumu par biznesu - tie visi ir finanšu jautājumi, kuri tā arī jārisina.
Pirmajā reizē var iedot skaidrību - virzību pamatjautājumam. STOP - LOOK - GO!

Biznesa konsultāciju pieteikumi: Astrobizness.lv

ePasta rakstisko atbilžu konsultācijas

Neklātienes skaidrojošās un situāciju analīzes konsultācijas ir nodalītas no konkrētu Superlaiku atlases klienta vajadzībām, jo astrologam ir laikietilpīgs darbs.
Ja Tevi interesē Superlaiki kādai citai vajadzībai 3 mēnešu periodā, izvēlies 180eur apmaksu zem "Uzņēmuma dibināšanas" konsultācijas un iesūti maksājuma uzdevumu, savus datus un paskaidrojumus ePastā. 

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Precīzs datums un laiks + nosaukuma atlase
Strādāju ar 3 mēnešu periodu un sniedzu labāko datumu un plkst laiku jaunā uzņēmuma dibināšanai vai esošā reorganizācijai, iekļaujot oficiāli UR. Uzņēmuma dibināšana līdzīgi kā cilvēka dzimšanas Astrokarte nosaka uzņēmuma likteni - pamatplatforma. To samēroju ar īpašnieka horoskopu - lai abiem veiksmīgi. Nosaukums ir salīdzināms ar durvīm, pa kurām ieiet astroveiksme - citu pareizai uztverei.  

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Būvniecības pamatakmens ielikšana

Astrologs noteiks šo svinīgo precīzo brīdi, kas ir visa mājokļa pamatu pamats. Ar atbildi saprot labvēlīgā datuma un precīza laika noteikšanu, kas ir vislabākais konkrētajai personai un konkrētajā asdresē esošajam mājoklim. Datumu atlasi astrologs veic  3 mēnešu intervālam. Tas noteiks mājokļa likteni. 
Vai: Jurģu jeb ievākšanās datumu mājoklī, birojā utml, kas noteiks mitināšanās ilgumu, kvalitāti un labsajūtu konkrētām personām konkrētā mājoklī. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Kāzu datuma izvēle +
labvēlīgā uzvārda izvēle

Nosaku oficiālo (valsts iestādē vai baznīcā) JĀ vārda došanas brīdi. Astrologs par minēto summu atlasa kāzu datumu 3 mēnešu periodā - klienta norādītajā periodā. Ja kāzu izvēles amplitūdai vajadzīgs izvēlēties periodā 3 mēneši līdz 1gadam, konsultācijas summa ir 250 EUR, tad - izvēlies jebkuru pakalpojumu online, kur minēta šāda summa.


Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 180 euro

Bērna un pieaugušo vārda, uzvārda un reģistrācijas labākā datuma numeroloģiskā izvēle

Kad zināms bērna dzimšanas datums un laiks, palīdzu izvēlēties bērnam piemērotāku vārdu (līdz 7 varianti) un uzvārdu, kas būtu vislabākais bērnam. Papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācija. Kristāmvārda izvēle. Pakalpojums ietver izvēles rezultātu - vislabākais, kuri varianti secīgi vēl izmantojami. Neietver skaidrojumus.  

Esmu ļoti daudzu bērnu vārdu un uzvārdu izvēles numeroloģiskais padomdevējs. Šis ir viens no maniem mīļākajiem darbiem, kuram vienmēr veltu prioritāru uzmanību. Bērnam vajadzētu vārdu dot 8 dienu laikā pēc piedzimšanas, bet tas noteikti var notikt arī vēlāk, ja tam ir labāks astrolaiks. Vārds un uzvārds kombinācijā ar datiem noteiks bērna talantu realizāciju un iespēju izmantošanu dzīvē. Vecāki, atmetiet savas ambīcijas un izvēlieties patiesi labāko variantu tieši bērniem! Savā praksē esmu atrisinājis ļoti daudz ģimenes spriedzes situačijas, kur savu toni nosaka arī vecvecāki, kā arī bērnu uzvārda jautājumus ārlaulībā vai ģimenēs ar mātes tēva atšķirīgiem uzvārdiem - uzticiet to man!   

Ieteikums: zinot aptuveno bērna dzimšanas laiku, laikus sazinieties ar numerologu, iesūtot anketu, apmaksājiet pakalpojumu. Laicīgi rezervēšu savu palīdzēšanu, lai varu operatīvi pielsēgties tuvākajās dienās pēc dzemdībām. Bērna vārdu un uzvārdu izvēlas PĒC dzimšanas, laicīgi sagatavojoties. 

  • vārds un uzvārds + datums mijiedarbībā veido liktens un talantu labāko realizāciju; nesekmīga izvēle - bremzē un traucē
  • vecāki iesūta arī savu vārdu, uzvārdu, dizmšanas datus - jo bērns augs ar jums, un šī ietekme starp vecākiem un bērniem arī jāpadara maksimāli savstarpēji harmoniska
  • papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācijai, kas ir otrs svarīgākais datums bērna dzīvē pēc piedzimšanas, un noteiks attiecības ar valsti un labāku iespēju tikt pie veiksmīgāka personas koda - tas savukārt nosaka kā varēs valstī realizēties pēc profesijas 
  • norādiet vai vēlaties bērnu kristīt un uzrakstiet potenciālos kristāmvārdus. Kristāmvārds pēc tam palīdzēs "aizlāpīt" skaitliskos iztrūkumus matricās un derēs aizsardzībai. Ja nav nekādi kristāmvārdi padomā, došu skaitli, kuru pēc tam paši sameklēsiet. Kristāmvārda jautājums šā pakalpojuma ietvaros skatāms tikai uzreiz pie vārda un uzvārda izvēles. 

Ja kāds no vecākiem papildus vēlas 30 minūšu sarunu par bērnu un jaunā vārda, uzvārda ietekmi, tad jāveic papildus piemaksa 95 eur.

Minētā pakalpojuma summa ir piemērojama, ja arī pieaugušais vēlas mainīt sev vārdu vai uzvārdu!

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 150 euro