Jauniem klientiem sarunu konsultācijas  pieejamas pēc OKTOBRA 2024!

Ja vien Tev nav mani ieinteresējošs piedāvājums :) 

Ingresiju projekts, bērna vārda izvēle, kāzu datuma un SIA datuma konsultācijas ir pieejamas - skatīt zemāk nosacījumus. 

 

Iepriekšējie klienti vispirms (pirms apmaksas) sazinās par iespējām - astrobankis@gmail.com 

Parasti gaidīšanas laiks no iegādes brīža ir 10 līdz 21 diena atkarībā no AstroNumerologa noslodzes un astro planētu stāvokļa! 

 

Modernais Astro-Numerologs #KBpareģo

 

Ja konsultēsies pirmo reizi: iepazīsties ar zemāk atspoguļoto pieteikuma kārtību.

Karmisko un liktens tēmu risināšanā astro-numerologs pats nosaka tēmu loku par kuru tiks runāts.
Atrisinot svarīgāko pēc zvaigznēm, tiks atrisināts arī pakāpeniski viss pārējais. 

Ja piedāvājumā neredzi Tev interesējošu tēmu - tātad tajā nekonsultēju un neesmu pierunājams. 

 

ASTRO-NUMEROLOGS ZINA LABĀK, KAS TEV PATIESI VAJADZĪGS PĒC #ASTROKARMA!

 

ASTROLOĢIJAS, NUMEROLOĢIJAS, OKULTĀS UN EZOTĒRISKĀS KB AUTORMETODES. 

Pareģošanas prasmi atspoguļo ilgagadējas publikācijas un Superhoroskopi.lv 

KĀ NOTIEK KONSULTĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA


1. IEPAZĪSTIES AR NEKLĀTIENES KONSULTĀCIJU APRAKSTIEM, BET PAMATDOMA VISĀM VIENA:

VIENA KONSULTĀCIJA = VIENA TĒMA 

IZŠĶIR 4 VEIDU KONSULTĀCIJAS:

 • ĢENERĀLI PAR RAKSTURU / LIKTENI/ KARMU/UZDEVUMIEM
   
 • VIDUSPĀREJAS JAUTĀJUMS - SVARĪGĀKIE AKCENTI KAS JĀSPROT, NERISINOT DETALIZĒTI SFĒRAS
   
 • VIENAS PROBLĒMSITUĀCIJAS RISINĀJUMS: 1 STUNDAS KONSULTĀCIJA = VIENA TĒMA PAR VIENU SFĒRU, Piemēram attiecības, piemēram, darbs, piemēram hobiji, piemēram, dzīves mērķi - kara no tām ir atsevišķa tēma. 
   
 • RAKSTISKI ATBILDĀMI JAUTĀJUMI - PAR VĀRDA/UZVĀRDA IZVĒLI UN DAŽĀDU SUPERLAIKU ATLASE 

 


2. VEIC APMAKSU, SPIEŽOT UZ ORANŽĀS POGAS. Par citiem apmaksas veidiem interesēties epastā. 

3. AIZPILDI ANKETU UN KOPĀ AR MAKSĀJUMA UZDEVUMU ATSŪTI UZ EPASTU, kur vienosimies par abpusēji izdevīgāko laiku 21 dienu periodā. Labāk, ja uzreiz norādi kādās dienās un laikos būtu ērtāk konsultēties. 

astrobankis (at) gmail.com 

Ex-klienti par saviem jautājumiem vispirms sazinās un saskaņo.

4. KONSULTĀCIJA NOTIKS TIKAI UN VIENĪGI SAZVANOTIES AUDIO FORMĀTĀ. SAGATAVO KUR RAKSTĪT, BŪS DAUDZ INFO.

5. NB! KONSULTĀCIJĀ TU MAKSĀ PAR ASTROLOGA ZINĀŠANĀM + LAIKU.

Maksimālais konsultācijas garums ir 60 minūtes.

Ja problēma, kuras dēļ tiek apmeklēts astronumerolgs, tiek atrisināta īsākā laikā, atlikušajā laikā konsultāciju neturpināsim ar uz vietas izdomāiem papildus jautājumiem no citas sērijas "vēl es gribētu pajautāt". Turēsimies Saturniskos rāmjos, proti, viena tēma = viena konsultācija. 
Attiecīgi, ja problēma ir dziļāka un gribas saprast detalizētāk, klients var izteikt vēlmi pagarināt konsultāciju par
+ 30 minūtēm /80 euro vai + 50 minūtes/150euro, samaksājot Astronumerologam uzreiz pēc konsultācijas. 

Izņēmumi un papildus opcijas:

 • Gadījumos, ja tiek saorganziēti vismaz 4 cilvēki, varu doties un konsultēt arī konsultācijai piemērotās jūsu telpās Rīgā un 30 km radiusā (piemaksa 60 eur) vai 5 cilvēki citviet Latvijā (piemaksa 120 euro).
 • Atsevišķos gadījumos konsultēju arī lielāku sadarbības projektu ietvaros finanšu jautājumos. Nauda ir kā sēkla, jo vairāk investēsi astro, jo vairāk laika astrologs var veltīt izpētei, analīzei un unikāli risinājumu izstrādei. Piedāvājumi, sākot no 1500 eur.
 •   

Papildus konsultācijas par 2 svarīgām tēmām pieejamas, klikojot uz baneriem

 


 
Izlasi visu pamatīgi un tikai
neskaidrību gadījumā raksti: 

astrobankis (at)  gmail.com


Ieteicamā literatūra >   


Par Kristapu Baņķi >ePasta rakstisko atbilžu konsultācijas

Neklātienes skaidrojošās un situāciju analīzes konsultācijas ir nodalītas no konkrētu Superlaiku atlases klienta vajadzībām, jo astrologam ir laikietilpīgs darbs.
Ja Tevi interesē Superlaiki kādai citai vajadzībai 3 mēnešu periodā, izvēlies 180eur apmaksu zem "Uzņēmuma dibināšanas" konsultācijas un iesūti maksājuma uzdevumu, savus datus un paskaidrojumus ePastā. 

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANA

Precīzs datums un laiks + nosaukuma atlase
Strādāju ar 3 mēnešu periodu un sniedzu labāko datumu un plkst laiku jaunā uzņēmuma dibināšanai vai esošā reorganizācijai, iekļaujot oficiāli UR. Uzņēmuma dibināšana līdzīgi kā cilvēka dzimšanas Astrokarte nosaka uzņēmuma likteni - pamatplatforma. To samēroju ar īpašnieka horoskopu - lai abiem veiksmīgi. Nosaukums ir salīdzināms ar durvīm, pa kurām ieiet astroveiksme - citu pareizai uztverei.  

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 230 euro

Būvniecības pamatakmens ielikšana

Astrologs noteiks šo svinīgo precīzo brīdi, kas ir visa mājokļa pamatu pamats. Ar atbildi saprot labvēlīgā datuma un precīza laika noteikšanu, kas ir vislabākais konkrētajai personai un konkrētajā asdresē esošajam mājoklim. Datumu atlasi astrologs veic  3 mēnešu intervālam. Tas noteiks mājokļa likteni. 
Vai: Jurģu jeb ievākšanās datumu mājoklī, birojā utml, kas noteiks mitināšanās ilgumu, kvalitāti un labsajūtu konkrētām personām konkrētā mājoklī. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 230 euro

Kāzu datuma izvēle +
labvēlīgā uzvārda izvēle

Nosaku oficiālo (valsts iestādē vai baznīcā) JĀ vārda došanas brīdi. Astrologs par minēto summu atlasa kāzu datumu 3 mēnešu periodā - klienta norādītajā periodā. Ja kāzu izvēles amplitūdai vajadzīgs izvēlēties periodā 3 mēneši līdz 1gadam, konsultācijas summa ir 250 EUR, tad - izvēlies jebkuru pakalpojumu online, kur minēta šāda summa.


Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 230 euro

Bērna vārda + uzvārda + svarīgā reģistrācijas labākā datuma numeroloģiskā izvēl

Pakalpojums un cena attiecas arī uz pieaugušo uzvārda (vai vārda) izvērtējumu 

Kad zināms bērna dzimšanas datums un laiks, palīdzu izvēlēties bērnam piemērotāku vārdu (līdz 7 varianti) un uzvārdu, kas būtu vislabākais bērnam. Papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācija. Kristāmvārda izvēle. Pakalpojums ietver izvēles rezultātu - vislabākais, kuri varianti secīgi vēl izmantojami. Neietver skaidrojumus.  

Esmu ļoti daudzu bērnu vārdu un uzvārdu izvēles numeroloģiskais padomdevējs. Šis ir viens no maniem mīļākajiem darbiem, kuram vienmēr veltu prioritāru uzmanību. Bērnam vajadzētu vārdu dot 8 dienu laikā pēc piedzimšanas, bet tas noteikti var notikt arī vēlāk, ja tam ir labāks astrolaiks. Vārds un uzvārds kombinācijā ar datiem noteiks bērna talantu realizāciju un iespēju izmantošanu dzīvē. Vecāki, atmetiet savas ambīcijas un izvēlieties patiesi labāko variantu tieši bērniem! Savā praksē esmu atrisinājis ļoti daudz ģimenes spriedzes situačijas, kur savu toni nosaka arī vecvecāki, kā arī bērnu uzvārda jautājumus ārlaulībā vai ģimenēs ar mātes tēva atšķirīgiem uzvārdiem - uzticiet to man!   

Ieteikums: zinot aptuveno bērna dzimšanas laiku, laikus sazinieties ar numerologu, iesūtot anketu, apmaksājiet pakalpojumu. Laicīgi rezervēšu savu palīdzēšanu, lai varu operatīvi pielsēgties tuvākajās dienās pēc dzemdībām. Bērna vārdu un uzvārdu izvēlas PĒC dzimšanas, laicīgi sagatavojoties. 

 • vārds un uzvārds + datums mijiedarbībā veido liktens un talantu labāko realizāciju; nesekmīga izvēle - bremzē un traucē
 • vecāki iesūta arī savu vārdu, uzvārdu, dizmšanas datus - jo bērns augs ar jums, un šī ietekme starp vecākiem un bērniem arī jāpadara maksimāli savstarpēji harmoniska
 • papildus noteikšu tuvāko superlaiku bērna oficiālai reģistrācijai, kas ir otrs svarīgākais datums bērna dzīvē pēc piedzimšanas, un noteiks attiecības ar valsti un labāku iespēju tikt pie veiksmīgāka personas koda - tas savukārt nosaka kā varēs valstī realizēties pēc profesijas 
 • norādiet vai vēlaties bērnu kristīt un uzrakstiet potenciālos kristāmvārdus. Kristāmvārds pēc tam palīdzēs "aizlāpīt" skaitliskos iztrūkumus matricās un derēs aizsardzībai. Ja nav nekādi kristāmvārdi padomā, došu skaitli, kuru pēc tam paši sameklēsiet. Kristāmvārda jautājums šā pakalpojuma ietvaros skatāms tikai uzreiz pie vārda un uzvārda izvēles. 

Ja kāds no vecākiem papildus vēlas 30 minūšu sarunu par bērnu un jaunā vārda, uzvārda ietekmi, tad jāveic papildus piemaksa 95 eur.

Minētā pakalpojuma summa ir piemērojama, ja arī pieaugušais vēlas mainīt sev vārdu vai uzvārdu!

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 150 euro

Dzimšanas dienas un Tava gada Starta sagaidīšanas vietas pasaulē

 

Ikgadējā dzimšanas diena un precīzais laiks (to pateikšu!) var atšķirties no kalendārā datuma un ir starta punkts visam gadam! Jaunais PĀRdzimšanas brīdis noteiks Tava personīgā gada kopējo tematiku. Atrašanās pilsētas maina dzīves sfēras, kurās gada laikā izpausties, un var uzlabot Tavu dzīvi. Dažkārt var palikt Latvijā (skatu vidu Rīgu - un pretējos punktus Liepāju un Daugavpili), bet lielākoties pēc novērojumiem jādodas pēc kartes uz Austrumiem vai Rietumiem (pa vertikāli daudz kas nemainās). 100 km robežās reti kas mainās, tādēļ iesūti tik vienu LV pilsētu. 

Tu uzticēsies man kā profesionālim un pateikšu rezultātu no piedāvātajiem variantiem. Mana pieredze ir liela, jo speciāli esmu specializējies šajā jautājumā un pēdējo 15 gadu laikā eksperimentējis ar sevi :) , sagaidot dažādās vietās pasaulē - kur labāk! Efektis ir pārsteidzošs.

Minēto datu apstrādei veltu vismaz 3h tīrā profesionālās pieredzes un analīzes laika! 

Rezultātā ietilpst pilsētas un laika noteikšanas atbilde ePastā no Taviem 8 pilsētu variantiem!

Tavu svarīgāko Skaitļu "1- 100" un burtu "A-Z" tabula - numerologa padoms visai dzīvei


Saņem tabulu un pielietojuma padomus un veiksmīgi visu ciparo! Trīs variantu vērtējums: der, neder, ko vajadzētu! Papildus vari iesūtīt 3 skaitļus vai nosaukumus, kurus izvērtēšu vai tie Tev der- neder - ko vajadzētu. Labvēlīgie, nelabvēlīgie un karmiskie skaitļi un ciparu kombinācijas 0-100. Labvēlīgie un spriedzes burti latviešu un latīņu alfabētā - noder ikdienā, mājoklim, auto, tālrunim, sportā, biznesā.  Ģimenei: 2 pieaugušie + 1 bērns = 500 eur. 

Pakalpojuma aprakstsSpied un lasi ANKETA  Iegādāties - 150 euro

Par konsultācijām - obligāti izlasi

KB konsultāciju autormetodes, konsultāciju tēmas, norise un ieguvumi.Lasīt vairāk

PAR KO MAN TAS?!

Bez vainas vainīgie?! Astrokarma, AstroNumerologa prakse un pareģošana dzīves “melnajā līnijā".Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: IESAKU VIEDI NODERĪGU LITERATŪRU (24.08.2011.)

Astrologa konsultanta darbā klientiem ieteicamie avoti un literatūra. Lasīt vairāk

KB AUTORMETODES

AstroNumerologa Kr.Baņķa devums Latvijas Astroloģijas attīstībā >> Pilns autormetožu atspoguļojums.Lasīt vairāk

ASTRO VIP IESĀCĒJU ROKASGRĀMATA

IKDIENAS PIELIETOJUMA STARTERĪTIS JEB AR KO SĀKT DIŽKALENDĀRĀ?Lasīt vairāk

Kur uzzināt dzimšanas laiku?

Pilnīgākais dzemdību namu info apkopojums.Lasīt vairāk

Tava gada Astroveiksmes un Dzimenes 12 astrodienu plānotājs

Nosvini dzimeni pareizi 12 dienas un zvaigznes Tev būs labvēlīgas!Lasīt vairāk

Gadumijas pareizas sagaidīšanas 12 dienu astro plāns

Laikus jāsagatavojas 1.-12.janvāra astro kodēšanai ar īsto kalendāru rokās.Lasīt vairāk

KB intervija PATIESĀ DZĪVE

Saruna par Saules un Mēness ciklu, čeku dedzināšanu un ieguvumiem, sekojot tiem.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Tukša jautājuma gudra atbilde? (02.04.2017.)

Pēc publiskajiem paziņojumiem bieži vien privāti saņemu jautājumus - bet vai ES drīkstu? Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: GUDRIE JAUTĀJUMI ASTROLOGAM (07.05.2017.)

Ko klients iegūst no astrologa jeb kādi ir gudrie jautājumi. Lasīt vairāk