Kāzu datuma izvēle

Kad laulības noslēgsi – tā arī dzīvosi! Laulībām kā viens no svarīgākajiem fundamentiem ir to slēgšanas brīdis.

Astrologs var palīdzēt precizēt oficiālo (valsts iestādē vai baznīcā) JĀ vārda došanas brīdi.

Astrologs par minēto summu atlasa kāzu datumu 3 mēnešu periodā - klienta norādītajā periodā. 

Maksa par ilgāku periodu: ja kāzu izvēles amplitūdai vajadzīgs izvēlēties periodā 3 mēneši līdz 1gadam, konsultācijas summa ir 250 EUR (izvēlies jebkuru pakalpojumu online, kur minēta šāda summa + iesūti Kāzu anketu).

Atceries, ka Kāzas parasti slēdz Augošā Mēnesī. Vislabākās ir Svētdienas (Saule), pirmdienas (Mēness), ceturtdienas (Jupiters)un piektdienas (Venera). Sestdienu pārvalda Saturns - karmiska (jaudīgāki uzdevumi), ļoti atbildīga, smagnēja, pamatīga savienība, kuru grūti šķirt (pat ja gribēs). Vienmēr iesaku noslēgt laulības līgumu attiecību saimnieciskās puses skaidrībai. 

Mājas izturība un drošība lielā mērā atkarīga no tās fundamenta. Lai arī cik skaista un brīnišķīga māja neizskatītos, ja pamati ielikti šķībi greizi un nepareizi, ilgstošā laika posmā fasādes sienas var plaisāt un čiku grabu no visas būves vien var sanākt. Arī Laulībām kā viens no svarīgākajiem fundamentiem ir to slēgšanas brīdis.

Ne velti saka — Laulības tiek slēgtas debesīs.

Svarīga ir uzvārda maiņa laulībās. Numeroloģija nosaka, ka, mainot uzvārdu, var mainīties pat 4 no Numeroloģiskā koda 5 pamatskaitļiem. Rezultātā laulība ar uzvārda maiņu var būtiski (1-2 gadu laikā) izmainīt personību. Turklāt tas ietekmē arī partneru saderību (sadaļa - attiecību analīze).