JAUNRADES ASTRO-NUMEROLOGS

Mana konsultāciju ilgstošā pieredze, izglītība un zināšanas palīdz efektīgi un visaptveroši atrisināt Tavas dzīves svarīgākos jautājumus. Un pats galvenais - es sapratīšu Teviredzēšu Tavas dzīves likumsakarības un parādīšu pareizo ceļu, kas ved uz astroveiksmīgu nākotni! 

Astroloģijas pakalpojumi pret to ieguvumiem patiesi nav dārgi pie profesionāla astrologa ar labu izglītību, pat samērojot pie psihologa vajadzīgo laiku problēmas risinājumam un astrologa, Viss runā finanšu un efektivitātes aspektā pēdējam par labu. Atkārtošu, pie labi izglītota profesionāļa, kas cita starpā izglītojies arī psiholoģijā.
Cita lieta ir ASTRO OKULTISMS jeb #astromaģija AstroVeiksmes kodēšana un laika līniju pareģošana un individuālas sanākšanas ietekmēšana, neapdraudot #astrokarma. Tur ir enerģiju likumi: "jo kvalitatīvākā sēkla, jo lielāki ieguvumi". Laika, resursa, vajadzību, karmas balanss. Par velti tik nezāles dīkst!
Faktiksi visur kur iesaistīts bizness + finanses bez ASTRO OKULTISMA neiztikt. 
Ar Dievpalīgu, mana astrokarte ļauj attiecīgajos laika periodos ar to nodarboties.

 

Izvēlies sev šobrīd aktuālāko konsultāciju tēmu

PERSONĪBA. LIKTENIS. IESPĒJAS – sevī ietver 3 vispieprasītāko konsultāciju tēmas. Izvēlies jebkuru no tām un Tu iegūsi:

 1. 1. TU UN LIKTENIS – atklāsi savu iedzimto potenciālu, ko veiksmīgi realizēt un ar ko gūt panākumus dzīvē. Tu izpratīsi savus rakstura plusus, ēnas puses un talantus, lai tiktu pie dzīves ieguvumiem un izvairītos no zaudējumiem. Atklāsi savas “aklās zonas”, ko sevī neredzi un kas ir jāsakārto, lai būtu veiksmīgs.

Sapratīsi – lai izietu no jebkuras krīzes, ir jāsāk ar sevi!

Mani ieteiktie astropadomi palīdzēs visam mūžam saprast Tavas izvēles, problēmu cēloņus un izmantot horoskopa resursus visā pilnībā. Līdz ar to Tu zināsi, kā atrisināt gan šābrīža, gan arī turpmākās problēmas.

Šeit pamatā darbs notiek manas oriģinālmetodes ASTRO LOGOterapijas ietvaros pēc Astroloģijas un Numeroloģijas un Logoterapijas integrētām metodēm. 

 

 1. 2. VIDUSPĀREJA – ja Tev jau ir 40, tad šī konsultācija ir tieši priekš Tevis! Tu būsi sagatavots pusmūža krīzei, iemācīsies atpazīt raksturīgākās izpausmes un saņemsi risinājumus veiksmīgai tieši Tavas individuālās krīzes pārvarēšanai, kas sekmējas ieguvumos un personības izaugsmē. 

 

Pusmūža krīze 41 - 45 gados (karma - pienākumi - atbildība) 

Konsultācijā biežāk risinātās tēmas - Pusmūža krīzes būtība un individuālās izpausmes. Dzīves restarta laiks, spēja izkulties no sarežģījumiem un to apiešana, "otrās elpas" iegūšana. Kā dzīvot, ar ko dzīvot, kādēļ dzīvot? Kā pagriezt laiku sev vēlamā virzienā?Paradigmu maiņa. Prāta formas un krīžu menedžments. Tavs izaugsmes un turpmākās dzīves Zelta grauds. No Tukšuma uz Piepildījumu! Vai Briedums ir rimtums vai aktivitāte - kāda? Kā tikt " uz otru krastu"? Kur ievērot Vidusceļu un Līdzsvaru, kādos jautājumos iekustināt un aktivizēt dzīves svārstu? Ilūzijas un Realitāte. 

 

 1. 3. IZGLĪTĪBA UN PROFESIJA – konsultācijas veids, kas noderīgs kā jaunietim, tā pieaugušajam, tā kā šī brīža un nākotnes tendences ir pilnībā izsvītrojušas agrāko uzskatu “mantojumu” -  iespēju ar vienu izglītību un vienu profesiju nodzīvot visu mūžu. Savukārt izaicinājumi, kas sakņojas nepieciešamībā apgūt vairākas profesijas un būt gatavam nepārtraukti izglītoties un pat visa mūža garumā - ir uz palikšanu, vēlamies mēs to vai nē. Tāpēc galvenais jautājums, kas tiek izskatīts konsultācijā un ko Tu iegūsi – kādu perspektīvu jomu izvēlēties, kurā sevi izglītot, kurā attīstīties, kurā strādāt, kas ir visatbilstošākā gan pēc interesēm, spējām un talantiem, gan pēc Tava dzīves aicinājuma. Tā būs joma, kurā laikam un pieprasījumam strauji mainoties, Tu pratīsi pielāgoties un izmantot savas zināšanas, lai arī turpmāk būtu veiksmīgs. 

 

Jaunās paaudzes audzināšana - konsultācijā bieži risināta tēma, kas sevī ietver saprašanos ar vecākiem (kuram no vecākiem un ko vajadzētu darīt), pienākumu sadale, finanšu un tehnoloģiju jautājumi, izvēles hobiji, sporta panākumi, sekmes un problemātika. 

 

SITUĀCIJAS UN PROGNOZES – sevī ietver jau citas 3 vispieprasītāko konsultāciju tēmas. Izvēlies jebkuru no tām un Tu iegūsi:

 1. 4. PROGNOZĒŠANA – viens no populārākajiem konsultāciju veidiem, lai ieskatītos nākotnē, pamodelētu situācijas un piemeklētu tieši Tavai personībai un dzīvei atbilstošākos risinājumus, izmantojot manu unikālo metodi #KBPareģo. 

Es pareģoju notikumus, ko apstiprina manas daudzās prognozes. Esmu Vizionārs, kas personīgā konsultācijā izstrādā dažādus uzvedības modeļus, alternatīvas un paredzamos scenārijus. Nākotnes cilvēks. Planētas norāda uz vairākiem scenārijiem cilvēka dzīvē, kas atkarīgi no attieksmes, uzvedības un izvēles. Kā astrologs es redzu tālāk un palīdzu sasniegt nospraustos mērķus. 

Nākotnes redzējums palīdz ietekmēt šodienu un iekodēt vēlamākos scenārijus. Starp maniem klientiem pilnīgi visi ir veiksmes stāsti, no kuriem daudzus cilvēks pirms konsultācijās nav pat saskatījis, varbūt tikai nojautis. Esmu lielisks motivators, ja nebaidās uzzināt reālo situāciju un reālās iespējas.

 

 1. 5. ATTIECĪBAS – šī konsultācija Tev palīdzēs, ja vēlies izveidot lieliskas attiecības vai atrisināt attiecību problemātiku, piemeklējot labāko risinājumu attiecību krīzē, pie šķiršanās utml. 

 

Saņemsi konkrētus astropadomus Tavā attiecību stāstā un ieteikumus, kā vislabākajā veidā atrisināt attiecību problemātiku.  

Konsultācijā bieži tiek izskatīta privātās sfēras analīze ar konkrētu partneri un sniegta izpratne par savu tuvinieku karmisko ietekmi uz attiecību dzīvi. Tāpat varam izrunāt partneru nospiedumu Tavā dzīvē un piemeklēt attiecību samezglojumu risinājumus.

 

 1. 6. DARBA JAUTĀJUMI – konsultācijā izskatīsim jautājumus, kas skar Tavu profesiju, darbavietu un attiecības kolektīvā vai jebkuru citu jautājumu, kas saistīts ar algotu darbu, neskarot biznesa jautājumus.

 

Tikko apskatītie bija neklātienes on-line konsultāciju veidi, savukārt VISAS E-PASTA RAKSTISKO ATBILŽU KONSULTĀCIJU IESPĒJAS vari iepazīt www.astrologs.lv konsultāciju lapā.

 

SVARĪGI! 

 • konsultācijas laikā neizskatu veselības jautājumus. To drīkst risināt tikai astrologs ar ārsta izglītību;
 • neizskatu jautājumus par klienta citiem cilvēkiem (izņemot, vecāku-bērnu jautājumus vai attiecību sinastriju); 
 • nerisinu biznesa jautājumus; 
 • ja klients norunātajā laikā nesazinās vai laicīgi nepārceļ sarunu, paturu 50% par sagatavošanos konsultācijai, pārējo – atskaitu klienta kontā; 
 • paturu tiesības nekonsultēt un atmaksāt naudu pilnā apmērā; 
 • neklātienes on-line konsultācijas laikā neietilpst Superlaiku atrašana. Tā jāiegādājas atsevišķi – skat. www.astrologs.lvlejā e-pasta rakstisko atbilžu konsultācijas; 
 • iesūtītos sensitīvos datus tikai man pieejamā e-pastā pēc konsultācijas izdzēšu. Atkārtotas sarunas gadījumā anketa ir jāiesūta e-pastā atkārtoti; 
 • noskaidro precīzu savas dzimšanas laiku Dzemdību namā - info šeit> Ja tas kādu iemeslu dēļ nav iespējams, atzīmē šo faktu man sūtītajā anketā.

 

Par mani un KB konsultāciju autormetodes ieguvumi

Savā darbā sintezēju Rietumu un Austrumu skolu astroloģijas un numeroloģijas zināšanas.

Konsultācijās strādāju ar klientiem, kuri vēlas pamatīgi sakārtot neskaidros dzīves jautājumus dažādās sfērās. Savukārt dažādu personas dzīves tēmu „apgrābstīšana” vienā konsultācijā vai ziņkāres apmierināšanas jautājumi neietilpst manas darbības interešu lokā.

Kā astrologs ar būtiskiem Strēlnieka akcentiem nenodarbojos ar cilvēku „sagruzīšanu", kaut uzskatu, ka skarba realitāte ir labāka par saldiem meliem. Kad tas saprasts, cilvēks no konsultācijas aiziet ar pozitīvu dunku un skaidrību, ko ne tikai kārojas īstenot, bet arī vajadzētu dzīvē paveikt. Pieredze rāda, ka cilvēki ne vienmēr prot izmantot dabas dotās dāvanas, tās pat apzināti bremzējot, savukārt, tur, kur priekšā gaidāms strupceļš, iegulda ļoti daudz laika. Sevis pazīšana un savu resursu patiesa apzināšana ir atslēga uz iekšēju harmoniju, kas pavisam noteikti un ar laiku atbalsojas harmoniskās attiecībās, panākumos darbā, sadzīvē, veselībā un biznesā. Iekšēja harmonija pievelk harmoniju arī ārpasaulē.

Mani raksti

KB blogs

Esmu vadošais Astrologs-Numerologs un ASTROGURU Latvijā. 
Kā Astroklasikas Meistars 
varu palīdzēt saprast Tavus iekšējos procesus, enerģijas un vēlmju plūsmu, svarīgos Liktens un ego mērķus un kā tos sasniegt, bet galvenais, kas jādara un ko tas Tev dzīvē maksās. Jautājumi par svarīgāko! Astrologs kā prāta dziednieks. Viedastrologs.

Kā Astroloģijas un Numeroloģijas Eksperts vērtēju, analizēju darba, sadarbības, sporta, biznesa u.c. jautājumus. Analīze - vērtējums - izmaiņas - jauns rezultāts. Šķetinu attiecību/partnerības dažādu līmeņu samezglojumus un dodu konkrētus Astropadomus. Kur parādās vārdi/burti un skaitļi, izanalizēju kā vadošais numeroloģijas speciālists Latvijā. Esmu piedalījies daudzu bērnu vārdu došanā un uzskatu to par ļoti svarīgu sava darba misiju.  

Superlaiku atlase: piemēram, uzņēmuma izveidei, kāzu datuma noteikšanai. Esmu izveidojis Latvijā jaudīgāko Dižkalendāru un daudzus specializētos kalendārus, bet personīgi labāko laiku atlasei tiek veikts liels izpētes darbs. Manus darbus izmanto politiķi, uzņēmēji, miljonāri, start-up un jebkurš, kurš ciena savu laiku un māk to konvertēt vērtībās. No maniem darbiem ir iedvesmojušies un sekojuši idejai visi mediju astrokalendāri. 

Es pareģoju notikumus, ko apstiprina manas daudzās prognozes. 

Astro kodēšana veiksmei un ietekmēšana.  Kā astrologs es IETEKMĒJU savus klientus (sinastriski) un veidojas sinerģija, kas var palīdzēt cilvēkam sasniegt viņa nospraustos mērķus.

Sevis REĀLA izpratne, paradigmu maiņa, rīcības modeļi un mana ietekme = veiksmes atslēga!

Astroveiksmes piesaistei izvēlos arī SADARBĪBAS BIZNESUS, kuros kļūstu par kompanjonu un izmantoju astro zināšanas, perspektīvos Start-up. Astrologa klātbūtne projektu sākumā ir vajadzīga bieži un daudz, turklāt cilvēku iesaistes izvērtēšana, veiksmīgo datumu izvēle ļauj sasniegt vairāk nekā iecerējis idejas autors. Esmu kā daudzu IDEJU BANKA un lieliski pārredzu spēles laukumu daudzās sfērās. Zvaigznes nevar uzpirkt, bet var veiksmīgi iziet no ēnas - kā astrologs es iecentrēju cilvēkus un projektus labāko iespēju saulītē. 

Izzināt sevi ir svarīgs sākums. Problēmas ir cikliski visiem un tās vieglāk risināt ar astrologa padomu. Nevaru iedomāties veiksmīgu ikdienu bez Dižkalendāra un Superlaikiem. Par biznesa jautājumiem ir jāskatās Astrobizness.lv. Astro kodēšana ir jaudīgs, darbietilpīgs un laikietilpīgs manu enerģiju izmantojošs pasākums. Ja jūti, ka Tavs bizness ir progresīvs, bet meklē labākos ceļus - kļūstam par sadarbības partneriem, kompanjoniem, līdzīpašniekiem un mans laiks un zināšanas būs Tavs laiks un zināšanas!

Tava pirmā konsultācija  

Apmeklējot konsultāciju, ir svarīgi uzzināt precīzu dzimšanas laiku. 
Pirmajai reizei visvērtīgāk būtu izvēlēties TU UN LIKTENIS konsultāciju, kas ir par personības kodolu, dzīves svarīgāko uzdevumu, karmiskiem un izaugsmes jautājumiem.

Lai saprastu Tavu raksturu, iespējas veidot sekmīgāku dzīvi, par karmas diktātu un rakstura ēnas puses, jo Tu esi tik stiprs, cik Tava vājākā vieta. Lielākoties, cilvēki ir sapratuši par sevi svarīgāko jau paši, bet ne vienmēr paši pratuši to sekmīgi savietot kā mozaīku, lai dzīve būtu maksimāli efektīva un sekmīga. Dažādas krīzes var "izsist" ierasto ritmu, komforta zonu un līdzsvaru, kamdēļ gribas salikt visu "pa jaunam" un "sākt no nulles". 

Lai visu to izrunātu, vajadzīgs laiks, tamdēļ 1 konsultācijas stundā mēs maksimāli efektīgi (klienti teikuši, ka info ir ļoti daudz un pamatīga) izskatīsim svarīgāko, par ko pašam Tev gribētos runāt! 

Izpēti NUMO PRO - Mēness zīme - Melnais Mēness - Maiju 13 durvis

 

KONKRĒTU ATTIECĪBU SMALKUMUS izskatu tikai atkārtotās konsultācijās. Ticiet man, tas ir gudrāk un produktīvāk Tev pašam!

Lai izmainītos dzīve, jāmaina uztvere! Jauns uztveres koncepts (scenārijs) dos citu dzīvi. Bet vai tas dos augļus? Vai tas ir vajadzīgākais? Vai atkal nekļūdīšos? Vai nenotērēšu lieki dzīves resursus? Vai galu galā liktens plūsmā nenonākšu turpat kur pēc vecā scenārija? Šādus jautājumus der izrunāt klātienē pie astrologa. Individuāla Laimes un piepūles balansa “recepte” - katram unikāla! PARADIGMU MAIŅA. Obligātā lasāmviela.  

 

Horoskops parāda ATTIECĪBAS ar...visu

KB autormetode paredz visas dzīves svarīgākās tēmas skatīt kā ATTIECĪBAS jeb Tavu mijiedarbību ar: sevi; finansēm, vērtībām, ērtībām, veselību; radiem, projektiem, sakariem; ar ģimeni un emociju bagāžu, un mūža nogali; bērniem un radošumu, hobijiem; mājdzīvniekiem, darbu un dzīves stilu; attiecībām un partnerībām; biznesu un kopnaudu, kredītiem; ārzemēm, izglītību; karjeru, dzīves lielajiem mērķiem, sasniegumiem; kolektīvu un komandas garu; vienpatību; kaitēm, intrigām, resursiem, dzīves neredzamo pusi, utt.

Svarīgi, kas Tavā dzīvē ir Ilūzijas (kas radīs ciešanas) un kas ir nepieciešamais mērķis, kuru piepildīt. 

Tuvinieki ietekmē Tavu horoskopu/dzīvi

Ko dara psihologi? Analizē Tevis teikto par tuviniekiem. Ilgstoši un laikietilpīgi. Atšķirībā - kā astrologs jau pirmajā konsultācijā, ja ir redzama astro nepieciešamība, izlieku visu tuvinieku (ja ir palikusi saikne, tad arī expartnerus) datus un telpiski, psiholoģiski, ietekmes ziņā redzu katra nospiedumu Tavā dzīvē. Objektīvi, nevis pēc klienta paša stāstītā, tādēļ arī zinu, ko un kā ar katru vajag veidot attiecību jautājumos pēc karmas priekšrakstiem (tuvinieki ir vislielākie karmas un rakstura pārbaudītāji). Ļoti daudz ir pieredzēts, ka partneris ieliek savu "programmu" cilvēkā, kas tiek uzdota par viņa paša vēlmēm. Tajā pat laikā šie iluzorie mērķi sapinas ar attiecību stāstu. Kā to risināt attiecībās vai šķiršanās procesā - labs jautājums astrologam. 

Pusmūža krīze 41 - 45 gados (karma - pienākumi - atbildība)

Pusmūža krīzes būtība un individuālās izpausmes. Dzīves restarta laiks, spēja izkulties no sarežģījumiem un to apiešana, "otrās elpas" iegūšana. Partnerattiecību jautājumi - kā dzīvot, ar ko dzīvot, kādēl dzīvot? Kā pagriezt laiku sev vēlamā virzienā. Paradigmu maiņa. Prāta formas un krīžu menedžments. Tavs izaugsmes un turpmākās dzīves Zelta grauds. No Tukšuma uz piepildījumu. Vai Briedums ir rimtums vai aktivitāte - kāda? Kā tikt " uz otru krastu". Kur ievērot Vidusceļu un Līdzsvaru, kādos jautājumos iekustināt un aktivizēt dzīves svārstu. Ilūzijas un Realitāte. 

Sporta astrologs - numerologs

Konsultēju sporta izvēles, izaugsmes un sporta psiholoģijas jautājumos, kā labāk sakārtot treniņa grafikus, kā motivēt sacensībās, kā sadalīt spēkus, kur labāk realizēties - LV vai ārzemēs. Paskaidroju, kāda nozīme ir treneriem, komandas biedriem. Vecāku dalība bērna sportā - kāda vajadzība, kura vecāka, regularitāte. Sporta numura izvēle. 

Telpiskums un astroloģija

Dzīvesvietas vai biroja adresei ir nozīmīga loma tam atbilstoša mērķa izvēlei. Proti, atkarībā no adreses un cipariem var tikt traucēti vai - tieši otrādi, veicināti iecerētie plāni. Strādāju ar logo, nosaukuma izvēles analīzi. Biznesa vides - biroja, veikala - iekārtojums un ieteicamās skaitliskās vienības. 

Kad veidot nākotnes prognozes?

Jebkurā brīdī, kad ir skaidri personības kodola plusi un mīnusi, skaidra vīzija, ko pēc rakstura, brīvās gribas un karmas ierobežojumiem VAJAG darīt! Astrologs var noprognozēt lieliskākās iespējas, bet sevis nesaprašana un greiza rīcība, un laika neplānošana var visu nopūdelēt! Daļēji nākotne jau pastāv, bet tajā var proaktivitāti iegrozīties pēc veiksmīgākā vai neveiksmīgākā scenārija. Teiksim, ja Tev paredzēti darba augļi, Tu tos vari saņemt 100% vai arī notrallināt iespēju un saņemt 1%. Maksimālo ieguvumu optimizācija un darbība noteiktā laikā, lai tos saņemtu arī ir prognozēšana jeb LAIKA PLĀNOŠANA. Tieši tam mēs radam rīkus - izdotos kalendārus un www.astrologi.lv/astrofons/. Pirmajā reizē pie astrologa ieteicams izrunāt prognožu ciklus jeb galvenās tendences. Protams, ja ir konkrēti mērķi, tad prognozējoši jārunā arī par tiem. Vislabākais laiks apmeklēt astrologu ikgadējiem plāniem ir pāris mēnešu intervālā līdz dzimšanas dienai, kas aizsāk individuālo gadu, kam īpaši tiek veidota gada prognoze, zinot, kurā vietā cilvēks precīzi atradīsies (Latvijas ietvaros izmaiņas ir minimālas). Kopš esmu astrologs speciāli izvēlos dzimšanas sagaidīšanas vietas (un tikai dažreiz vislabāk derējusi Latvija), lai mans individuālais gads būtu veiksmīgāks. Kur gadu sāksi, pēc vietas tas fiksētā tematikā saziposies karmas ierakstā. Nākotne ir izveidojusies nedaudz ātrāk nekā mēs līdz tai nonākam. Zināt, kas varētu būt, ir milzīga priekšrocība, kas palīdz personīgi, atttiecībās un biznesā - visur. 

Svarīgi ir savā dzīvē būt aktīvam sava laika plānotājam, saprotot, kas ir noteikta laika vērts. Pasīvos vai savās ilūzijās maldošos ietekmē citi un nākotnes plūsma, kļūstot par laika un visa no tā izrietošā patērētājiem. Aktīvie veido savu dzīvi! 

Unikāli tehniskie astro rīki padara astrologa darbu efektīvāku

Tā kā izmantoju daudzus astro rīkus un programmas +  paša izstrādāto numeroloģijas programmu + radītās planētu prognožu ciklu kartes = man izveidojas pilnīgs 5D par personu, viņa iespējām un prognožu cikliem. Salīdzinot varu teikt, ka visu manās konsultācijās pielietoto materiālu sagatavošana bez manis speciāli izstrādātajiem tehniskajiem un vizuālajiem palīgrīkiem, citiem astrologiem prasītu daudzu stundu darbu. Nemaz nerunājot, ka izmantoju ne tikai moderno astroloģiju (daudzi palikuši astroklasikas pamatos), bet arī pilnīgāko numeroloģijas metodoloģiju pēc paša izstrādātas programmas (www.numopro.lv). Tas viss tiks blīvi pasniegts konsultācijā. Kā saka klienti: "daudz ko pierakstīt", bet, kas svarīgi, maksimāli cenšos dot IZPRATNI, ko un kā tālāk rīkoties. 

Konsultēšana ir kā svarīga notikuma dzimšana, būtisku pārmaiņu brīdis, apziņas transformācijas brīdis, kurā vajadzīga aktīva Tava līdzdalība. Tieši tā pret to attiecos, ieguldot savu vērtīgo laiku un uz to brīdi visu savu būtību un sava horoskopa zināšanas un enerģiju. Ja salīdzina astrologus ar ārstiem, tad es neesmu ģimenes ārsts - vispārīgi par visu - bet gan "ķirurgs" (galējos gadījumos) vai nosaukto nozaru "specārsts". 

Mans "jājamzirdziņš" ir horoskopa karmisko punktu izkustināšana (apziņā), individuālā cikliskuma atklāšana klientam un visjaudīgāko datumu izvēle.

Manā horoskopā ir aktīvs un spēcīgs Saturns un Jupiters - tādēļ protu un drīkstu dot padomus izaugsmei un nosacījumu ierobežojumus. Mana spēcīgā Plūtona ietekmē, tikšanās ar astrologu ir klientam Notikums un prāta, apziņas Dziedināšana. Mēness un Neptūna savienojums ļauj man intuitīvi izprast un parūpēties par visdziļākajām klienta vajadzībām. 
Aktīva 7.māja dod konsultēšanas talantu un spēju empātiski izprast otru, kā arī atspoguļot klienta partneru vēlmes (svarīgi attiecību konsultācijās). Īpašais Urāns + Merkurs man dod neparastu radošu dzirksti, ko esmu pierādījis daudzajos sekmīgajos interneta projektos, kamēr citi vēl pat neredzēja šādas iespējas. Horoskopā redzams arī biznesa ķēriens, jo savas astro zināšanas esmu izmantojis veiksmīgos projektos un izprotu biznesa vidi. Esmu akadēmiski izglītots un Latvijas universitātes maģistratūrā diplomēts, kas apliecina Saturna spēcīgo ietekmi un savu mērķu sasniegšanu un atbildību par savu pateikto vārdu. Kopš 2008. gada izdodu kalendārus, tādēļ izprotu izdevējdarbību, plašas sabiedrības vajadzības un pieprasījumu. Esmu dibinājis uzņēmumus un palīdzējis to darīt klientiem. Esmu daudzu bērnu numeroloģiskais vārda izvēles krusttēvs.
14 gadus strādāju par žurnālistu un galveno redaktoru un iepazinis cilvēkus no "sētnieka līdz prezidentam". Mani raksti un prognozes vienmēr plaši atspoguļotas medijos, piesaistot simtiem tūkstošu auditoriju.

Uzskatu: labāk skarba patiesība nekā saldi meli. Vīrs un vārds!

22 manas dzīves atziņas // KB TV intervijas // KB Raksti, intervijas

 

 

KAS JĀZINA PAR ASTROLOGU

Astrologa arods salīdzināms ar ārsta darbu. Abiem ir daudz atšķirīgā, bet arī daudz kopīga. Vismaz no klienta/slimnieka pozīcijām raugoties, abus bieži apmeklē, lai ārstētu sekas.

Ārsts dakterē miesu, astrologs palīdz atrast iekšēju „kaiti” un „izdziedēšanas” ceļu. Paldies Dievam, arvien vairāk ir ārstu, kuri fiziskas vainas tiecas izskaidrot ar iekšēju/psihisku paškaitējumu.

Medicīnas iespējas mūsdienu cilvēkam ir saprotamas.

Astroloģijas – diemžēl, arī dēļ pašiem astrologiem – ne visai.

Iesaku: sākotnēji uz astrologu raugies kā uz ārstu!

Tiekoties izklāsti savas „slimības” pazīmes, vēlmes un dialogā izrunā, kādēļ esi nācis, jo svarīgs ir dialogs un savstarpējā sapratne. Astrologs nav gaišreģis, kam viss jāuzmin, lai gan profesionālam astrologam tāpat būs skaidrs cilvēka nākšanas iemesls (te palīdz horārā karte u.c. astro tehnikas). Par vienu un to pašu var runāt ļoti dažādos veidos. Piemēram, ārsti savā starpā par kaiti runās citādāk nekā ar pacientu, tāpat arī astrologs ar citu astrologu vai planētu ciklu nepārzinātāju runās atšķirīgi.

Astrologa tāpat kā ārsta uzdevumi sasaucas ar slavenā Hipokrāta skatījumu.

Hipokrāta zvērestā teikts: „Ja man ārstējot vai neārstējot gadītos redzēt vai dzirdēt par cilvēku dzīvi kaut ko, kas nevienam nebūtu jāzina, es par to klusēšu un, glabājot noslēpumu, nekad nevienam to neteikšu.”

Klientam ir jāzina, ka saruna ir konfidenciāla. Diemžēl tas nav pašsaprotami un pat pārāk bieži dzirdēts par astrologiem, kuri to neievēro.

Hipokrāts arī uzsvēris: "Ārsts, kurš nezina astroloģiju, nevar saukties par ārstu. (..) Pirms ķerties pie slimnieka ārstēšanas, ir jāsastāda horoskops.” Laba norāde arī pašiem mediķiem kā normu uztvert slimniekus, kas konsultējušies ar kompetentu (!!!) astrologu.

Un būtiskākais no Hipokrāta zvēresta: „Slimniekiem, cik spēšu un pratīšu, es došu tikai labas pamācības, kas nestu svētību un nedarītu viņiem nedz netaisnību, nedz ļaunumu.”

Arī Kabala saka, ka viens no lielākajiem grēkiem ir tieši „cilvēka rakstura nogalināšana”. Tas ir tiešs mājiens arī astrologiem, kuri uzdodas, ka „zina visu par visu”.

Hipokrāts: „Es nekad neoperēšu akmens slimniekus, bet ļaušu to izdarīt šīs mākslas pratējiem.”

Kopš vien esmu konsultējis, jautājumos, kuros nebiju kompetents, es ieteicu zinošākus kolēģus. Tāpat devu iespējas daudziem astrologiem savā lapā www.astrologi.lv izteikt domas, popularizēt sevi caur rakstu darbiem un pētījumiem. Pat entuziasmā un labvēlībā sarakstīju grāmatu par Latvijas spilgtākajiem astrologiem, atklājot viņu profesionālo pusi. Liels bija mans pārsteigums, redzot, ka solidaritāte un sadarbība nav gluži ierasta prakse to vidū, kuri sevi dēvē par astrologiem.

Te nu nonākam pie astrologa kompetences robežām – ko var un ko nevar konkrēts astrologs? Vājākā punkta, kas rada ačgārnu priekšstatu par astroloģiju kā tādu un pašiem astrologiem.

Kā vēsta informācija no skolām, pavisam astroloģiju tā vai citādi Latvijā ir apguvuši vismaz 3000 interesentu. Sertificētu astrologu skaits tuvojas 150. Pat es kā astrologs, kurš aktīvi interesējas un seko līdzi kolēģu aktivitātēm, nezinu, kāda ir katra specialitāte un kompetence astroloģijā.

Par ārstiem ir skaidrs: no terapeita negaidīsim kompetenci sirds ķirurģijas jautājumos, bet jebkura ģimenes ārsta pienākums ir dot nosūtījumu pie konkrēta speciālista. Ne tikai iedot „saujiņu ripas” un mierināt ar „gan jau pāries!” Un arī pats slimnieks zina, ka terapeits nebūs glābējs, ja vajadzēs gulties zem skalpeļa.

Ārstu kompetenci reglamentē likumi, tiem ir saistošas biedrības utt.

Astrologa minimālo – terapeitisko līmeni nosaka vien astrologa sertifikācijā iegūta sertifikācijas apliecība, kuras nozīmīgums ar katru gadu acīmredzami mazinās. Par iemesliem vari izlasīt šeit.

Astrologa sertifikāts nosacīti būtu pielīdzināms terapeita zināšanām. Nav daudz un tomēr – klientam būtu jāsāk ar to, ka jānoskaidro, vai astrologam ir sertifikāts?

Ko šis sertifikāts pasaka par astrologa zināšanu specifiku, konkrētu jomu pārzināšanu? NEKO!

Tādēļ katra astrologa pienākums būtu skaidri pamatot savas zināšanas konkrētā sfērā. Piemēram, nav iedomājams astrologs, kurš konsultē veselības jautājumos bez medicīnas diploma! Tā ir ļoti specifiska tēma un nepietiks, kā smejies, ar to, ka pats reiz gūlies zem skalpeļa vai turējis rokās medicīnisko spirtu. Līdzīgi arī uzņēmējdarbībā: nepietiek, ka turējis rokās naudu, un nu sevi dēvē par biznesa astrologu!

Šobrīd daudzi uzrāda, kas gribētu jeb vēl tikai cenšas būt!

Ja astrologs „kautrējas” no zināšanu apliecinājuma uzrādīšanas, bet nekautrējas no konsultēšanas, klientam vajag pieprasīt uzrādīto zināšanu pamatotu segumu.

Kādam jābūt astrologa prakses pamatojumam konkrētā specialitātē:

- pētnieciska darba veikšana;

- akadēmiska izglītība (ārsta, ekonomista, psihologa, jurista, pedagoga u.c.)

- ilggadēja astroprakse + autodidakts

- astrologs strādā(-jis) konkrētajā sfērā.  

Proti, biznesa astrologs ir sertificēts astrologs ar ekonomisko/finanšu izglītību vai atbilstošu ierakstu darba grāmatiņā, kas apliecina viņa profesionālo darbību; vai uzņēmējs ar stāžu, vai veicis pētījumus nozarē un noteikti praktizē astroloģijas un uzņēmējdarbības mijiedarbību.

Pieminot šo visu, arī rodas pārliecība par konkrēta astrologa kompetenci, vai ne?! 

Astrologs nav kurpnieks bez kurpēm.

Izsenis astrologi ir pētījuši to, ko cenšas pārstāvēt. Tāda ir astroloģijas būtība Rietumu izpratnē.

Astroloģija ir tikai zinību instruments,

lielisks palīgs citu nozaru profesionāļiem

Astrologs bez konkrēta aroda ir salīdzināms ar vidusskolnieku, kurš  vairāk vai mazāk sekmīgi apguvis vielu, bet īstais arods vēl tikai apgūstams. Skaidrs, ka daudzas mūsdienu pasaules sfēras astroloģijā ir pilnīgi inovatīvas, piemēram, IT specializācija. Tādēļ ir svarīgi, ka astroloģijas zinības kā universālu „instrumentu” apgūtu tieši citu nozaru profesionāļi.

Astroloģija ir kā instruments, kura noderība ir atkarīga tieši no konkrētas personības rakstura un specifiskām zināšanām.

Astroloģija ir simboliska un izmantojama visās sfērās, atbilstoši astrologa zināšanu plašumam un dziļumam. Ne velti saka: cik astrologu – tik astroloģijas!

Latvijā izveidojies, ka starp astrologiem ir ļoti daudz ezotēriķu, kuriem trūkst saturīgas akadēmiskās izglītības un pieredzes. Tādēļ šobrīd starp astrologiem nav daudz tādu, kuri būtu kompetenti diskutēt ar matemātiķiem, fiziķiem, ķīmiķiem u.c. mūsdienu zinātņu pārstāvjiem. Šādu diskusiju trūkums noved pie tā, ka zinātnes pārstāvji joprojām uzlūko astroloģiju kā astronomijas „noklīdušo māsu”. Un to lielā mērā apstiprina simtiem vidusmēra „astrologu”, kuru vairums, kā novērots, pat nezina, ko ar to visu iesākt. Un arī viņi sabiedriskajā domā pārstāv astroloģiju un izpratni par to! Tieši tādēļ astroloģija vairāk var iegūt, uzrunājot dažādu nozaru profesionāļus. Kuri kļūst nevis par kārtējiem ierindas astrologiem, bet izmanto astroloģijas zināšanas savā nozarē! Mēs esam par citu nozaru profesionāļiem ar astroloģijas zināšanām!

Tāds ir astro izglītības projekta www.astroskola.lv pamatuzdevums! Lai būtu kā teica Hipokrāts: "Ārsts, kurš nezina astroloģiju, nevar saukties par ārstu. (..) Pirms ķerties pie slimnieka ārstēšanas, ir jāsastāda horoskops.” Ārsts paliek ārsts, bet arī astroloģijas zinībās svaidīts.

Noskaidro konkrēto – negaidi aptuveno!

Ja klients negaidīs no vidusmēra astrologa, kurš „zina visu par visu”, padziļinātu astroloģijas metožu pārzināšanu, tad arī netiks nodeldēts profesionāla astrologa pārstāvētais arods nekompetentu atbilžu dēļ.

Astrologa pienākums ir zināt savu spēju robežas, atklāti tās paust un vajadzības gadījumā ieteikt citus kolēģus, kuri ir kompetentāki konkrētajā jomā.

Klienta pienākums pašam pret sevi ir zināt, kādu speciālistu apmeklēt. Vai tiešām Tu nopietnu kaiti ārstētu pie kaktu daktera, ieskrienot pa ceļam no darba uz mājām?!

Kabala u.c. ezotēriskās mācības saka, ka miesas kaites rodas no gara un apziņas kaitēm. Apzināties savu personības kodolu, raksturu un darīt to pie kompetenta speciālista (smalkā plāna ķirurģija) ir harmonijas rašanās ceļš un reizē cēlonis, kas secīgi izdziedina arī miesu kaites (sekas). Kas ir to pašu dakteru kompetence.   

Tādēļ cieni sevi, savu laiku un zini, pie kā ej pēc padoma!

IESAKU KLIENTIEM

Speciālisti un literatūra

Partnerības jautājumi
noklausies O.Torsunova lekcijas
par sievietes/vīrieša lomu 
ģimenē - šeit

GADA PROGNOZES

Ar Superhoroskopi.lv var labāk saprast kopējo gada plānu pirms ierodas uz individuālām prognožu konsultācijām. 

 

 

 

SVARĪGI BIZNESA PAKALPOJUMI

SPORTA KONSULTĀCIJAS