SapnuGuru.lv piedāvā slavenā latviešu
pareģa Finka sapņu skaidrojumus

Latvijā pirmajā sapņu tulkošanai veltītajā portālā „SapņuGuru” līdzās mistiskajiem gaišreģa Eižena Finka izstrādātajiem sapņu skaidrojumiem atrodamas arī mūsdienīgu sapņu simbolu – iPod, datora, e-pasta vēstules, mobilā telefona – nozīmes, tā piedāvājot sapņotājiem iztulkot gan pravietiskus, gan ikdienišķus sapņus.

Par Latvijas Nostradamu dēvētais Finks daudzus savus pareģojumus, slavenu personību un pat valstu nākotni redzējis sapņos, tāpēc savas dzīves laikā nopietni pievērsās sapņu simbolu pētniecībai un tulkošanai, un rezultātā 1911. gadā tika izdota viņa sastādītā grāmata "Sapņu tulks". SapņuGuru portālā digitālā veidā apkopoti Finka izstrādātie sapņu simbolu skaidrojumi, kas ļaus iztulkot pravietiskos sapņus un tajos redzētās mistiskās zīmes.

Portāls ir vienīgais, kurā atrodami arī pavisam mūsdienīgu sapņu simbolu tulkojumi – SapņuGuru palīdzēs izskaidrot, par ko vēsta sapnī redzētais iPods, mobilais telefons, dators, televizors, e-pasta vēstules rakstīšana vai saņemšana. Attīstoties kinoindustrijai, cilvēku sapņos arvien biežāk parādās dažādi kinofilmu tēli, tāpēc SapņuGuru parūpējies, lai portālā būtu atrodami arī vampīru, zombiju, robotu, nāru, kā arī citu kino tēlu skaidrojumi.

SapņuGuru Sapņu tulkā var atrast vairāk nekā 6210 sapņu skaidrojumus no 35 pasaulē populārām un augsti novērtētu sapņu pētnieku sarakstītām sapņu tulkošanas grāmatām – Finka, Vangas, Nostradamusa, Pitagora, Z.Freida, K.G.Junga, G.Millera, M.Lenoksa, S.Kananitas, D.Loffas, J.Cvetkova, Džou-Guna, Azara, Strannika, Hasses, Kopalinska, Taflisi, Fjodorova, kā arī latviešu Senču sapņu tulka.

SapņuGuru piedāvā skaidrojumus arī no dažādiem tematiskajiem sapņu tulkiem – Ezotēriskā, Psihoanalītiskā, Mūsdienīgā, Erotiskā, Sieviešu, Tautas, Modernā, Simboliskā, Mitoloģiskā, Taro, Ceļotāja, Ezopa un Vēdiskā sapņu tulka.

Liela daļa sapņu skaidrojumu interesentiem apskatāmi bez maksas, bet pilnīgi visi sapņu simboli un to nozīme pieejama pašiem rūpīgākajiem un centīgākajiem sapņu tulkotājiem – portālā reģistrētajiem SapņuGuru abonentiem, kuri izmanto arī citas piedāvātās privilēģijas – Sapņu pierakstīšanas un automātiskās tulkošanas dienasgrāmatu, sapņu piepildīšanās iespējamības noteicēju – Sapņu sietu, pieeju portālā publicēto rakstu pilnam saturam un pievienotajiem papildmateriāliem, kā arī citas iespējas.

Teju 22 000 sapņotāji par sapņos redzēto un pieredzi sapņu analizēšanā dalās arī SapņuGuru lapā sociālajā tīklā „draugiem.lv”, un viņiem pievienoties aicināts ikviens, kuru ieinteresējusi noslēpumainā sapņu pasaule un pārsteigumiem pilnais sapņu tulkošanas process.

Sapņu Guru aplikācija sociālajā tīklā „draugiem.lv” – http://www.draugiem.lv/sapnuguru

Sapņu Guru domubiedri sociālajā tīklā „draugiem.lv” – http://www.draugiem.lv/sapnuguru.lv

Sapņu Guru jaunumi „Twitter” – https://twitter.com/sapnugurulv

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3717 iesaka šo blogu

Balsot