Tavs ideālais mīlētājs


 

Vai zini, ar kuru vīrieti vari droši mesties kaislību atvarā un baudīt mīlas rotaļu burvīgo simfoniju? Iespējams, viņš ir impulsīvs mačo, kas gatavs mīlēties vakara krēslā jūras krastā, vai aristokrātisks baudas augstmanis, kas mīlējas sveču gaismā gultā ar baldahīnu.

Auns

Tu viegli un ātri iemīlies. Seksā esi medniece, tev vairāk prieka un azarta sagādā pats spēles process – pakaļdzīšanās, atkāpšanās, uzglūnēšana no slēpņa –, nekā kaisles kulminācija. Tā ir īsa un ne visai saviļņojoša. Atceries tantriskā seksa bausli – lēnāk, lēnāk un vēlreiz lēnāk.

Tava ideālā iepazīšanās vieta ir fitnesa klubs, kur virmo vīrišķā enerģija, jo tu skaties uz īstu veci, nevis lupatu.

Tavas jutīgākās zonas ir lūpas, seja, mati, lai gan uzskati – nav laika glāstiem, dzelzs jākaļ, kamēr karsta!

Saderīgākie partneri seksā

* Tavai impulsīvajai dabai Dvīņu atsaucība šķitīs uzbudinoša. Vārds pa vārdam un jūs pat nejutīsiet, ka esat ķērušies pie lietas. Erotiskās rotaļas ir abpusēji patīkamas, no guļamistabas atskan smiekli, skaļas elsas, bet, ja regulāri tās neatkārtosiet, drīz aizmirsīsiet ceļu uz paradīsi. Radoši meklējumi seksā var kļūt par hobiju.

* Īpašu lomu spēlē pirmā tikšanās, pirmais skūpsts, pirmā intīmā tuvība ar Lauvas vīrieti. Ja tu spēsi apbērt partneri ar dāvanām, glaimiem, bet viņš ļaus dominēt tavam iekarotājas instinktam, mīlas frontē ies karsti.

* Katra uzvara gultas priekos pār spēcīgo Strēlnieku tev ir kā dāvana. Jūsu mīlas rotaļas turpināsies tik ilgi, kamēr tu necentīsies Strēlnieku turēt īsā pavadā.

* Ar Auna vīrieti kaisles vējš vienmēr pūtīs burās. Guļamistaba jums ir par šauru un jūs kā divi viesuļi kaimiņiem par šausmām brāzīsieties pa mājokli. Pēc kaislīgā seksa kā divi suņi laizīsiet viens otra brūces – kodienus, skrāpējumus, zilumus, atsistus pret mēbelēm... Tava un Ūdensvīra tuvība līdzinās studentes un pasniedzēja attiecībām. Pēc kaismīgiem mīlas zvērestiem, oriģinālām intīmām izpriecām seko attiecību ģenerāltīrīšana. Nebrīnies, ja Ūdensvīrs ar vārdiem – paskolojies, mīļā! – tev uzdāvina Kamasutru.

Vērsis

Mīlas rotaļās tu esi jutekliska, baudkāra, bet arī greizsirdīga un prasīga. Vēlies, lai uzmanības parādīšana, flirts, mīlas rotaļas beidzas ar laulību. Kad esi iestūrējusi laulības ostā, no tās atkal atklātā jūrā tevi grūti dabūt.

Tava jutīgākā vieta ir kakls, uzbudina apziņa, ka vīrietim, ar kuru esi kopā, ir biezs naudasmaks.

Biežāk iepazīsties kūkotavā, vīna studijā, veikalā, kūrortā, vietās, kur uzturas materiāli nodrošināti vīrieši.

Saderīgākie partneri seksā

* Vērša vīrietis tevi iekvēlina ar gluži vai elektrizētu jutekliskumu, kas robežojas ar izvirtību. Jūs abi esat kā baudas augstmaņi, kas satikušies pie bagātīgi klāta galda. Smalks vīns, uzkodas, erotisks kino, ieslīgšana mīkstos pēļos ar baldahīnu... Jūs nesteidzaties, jo cenšaties izbaudīt smaržu un formu daudzveidību.

* Vēža vīrietis tev šķiet kā iesaiņots kārumiņš. Jūsu sākotnēji draudzīgās attiecības drīz pārvēršas abpusējās simpātijās. Tavs skaidrais, reālistiskais prāts mierinoši iedarbojas uz uzbudinātā Vēža iztēli.

* Lai gan starp tevi un Jaunavu neuzplauks Romeo un Džuljetas jūtas, simpātijas un pieķeršanās saglabāsies ilgi. Jūsu intīmā dzīve ir dabiska, mierīga, pēc visiem priekšrakstiem.

* Melanholiskajai Mežāža sirdij tu esi īsts atradums, bet esi piesardzīga: viņš ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī fiziskās tuvības brīžos tevi vēlas turēt rāmjos. Jūsu attiecībās sekss ir kā slazds, kas noved pie nopietnas, ilgstošas kopdzīves.

* Savienība ar Zivīm tavu vienmuļo ikdienību atšķaida ar kaisli. Skūpsti, maigi pieskārieni, lēnas ķermeņa kustības... un tev apstājas elpošana...

Dvīņi

Tev piemīt spēja uzturēt vairākas attiecības vienlaicīgi, tajā pašā laikā nevienu nesāpinot. To tu panāc ar lieliskām komunicēšanās spējām un labu humoru izjūtu. Pat pirms kaislīgām mīlas rotaļām, kurās pirmo vijoli tomēr spēlē sajūtas, nevis vārdi, tev patīk pačalot. Būsi vīlusies partnerī, kas gribēs tevi tikai sev. Attiecībās tev trūkst stabilitātes, tādēļ vajadzīgs partneris, kas spēj izprast tavu duālo dabu un nebeidz tevi pārsteigt.

Iepazīsties visur, kur parādies, jo koķetēšanas mākslā tev nav līdzvērtīgu.

Seksā jutīgākās zonas ir rokas, pleci. Lūdz, lai vīrietis tev pasūkā īkšķi!

Saderīgākie partneri seksā

* Partnerībā ar Dvīņiem iemīlēšanās sajūta ar taureņiem vēderā tevi uzbudina vairāk par pašu mīlēšanos. Kad nododaties gultas priekiem, jums abiem svarīgi piedalīties un vērot vienlaicīgi. Tāpēc guļamistabā pie sienām ir spoguļi, deg gaisma. Sekss automašīnā, intīmpreču veikalā noskatītas seksa rotaļlietas – tas viss raisa ziņkārību un vēlmi pamēģināt.

* Ar Lauvu tev gaidāmas prieka pilnas un daiļrunīgas attiecības. Partnerim patīk tavs vieglais skatījums uz dzīvi, kustīgums, saprātība un gaisīgais rotaļīgums intīmajās attiecībās.

* Vīrietis Svari tev palīdzēs apgūt mākslu mīlēties, mākslu glaimot, mākslu dzīvot. Šajā savienībā intelekts dejo valsi kopsolī ar jūtām. Jūs abi mīlat ar acīm un ausīm. Vienam otram noraujat liekulības masku, bet noslēpumainības plīvura krišana ne vienmēr garantē nokļūšanu baudas septītajās debesīs.

* Attiecībās ar Ūdensvīru tu jūties kā puķu bērns, kas iemīlas no pirmā acu uzmetiena. Veroties Pilnmēness būvētā tiltā pār ezeru, jūs dūdojat kā divi balodīši, pēc tam ļaujoties saldkaislām mīlas rotaļām siltajā ūdenī.

* Impulsīvais Auns tev neļauj gremdēties apcerīgās runās. Viņš uzreiz ķeras vērsim pie ragiem. Partnera spēcīgais, muskuļotais torss liek tev justies vājai un sekot vīrieša dzīvnieciskajām dziņām. Pēc kaislīgā seksa tu vēlēsies mazliet parunāt, bet viņš krāc...

Vēzis

Tev vienlaikus patīk uzturēt vairākas attiecības, bet bieži vien tikai savās fantāzijās, jo nespēj saraut saites ar pagātni. Priekšroku dod attiecībām, kas tev rada drošības sajūtu. Intīmajā dzīve esi līdzjūtīga, saprotoša, emocionāla.

Ar potenciālo partneri iepazīsties skolā, mājas ballītē, draugu kompānijā, darbā, vietā, kur partneri var labi iepazīt.

Jutīgākās erogēnās zonas ir krūtis, tev patīk franču skūpsts, maiga un ilga priekšspēle.

Saderīgākie partneri seksā

* Attiecībās ar Vēzi abi vēlaties vadīt un ļauties kaislei vienlaicīgi. Tas rada pārpratumus un neveiklas situācijas. Ideālās saplūšanas reizes ir pasakainas, kā pārdozējot juteklību. Kad pārim rodas bērni, libido sāk rietēt. Seksuālo enerģiju jūs vairojat, apmeklējot kultūras pasākumus.

* Jaunavas mīlas valgos iepinies, kad esi izbaudījusi pirmās mīlestības sāpes, jaunības mīlas reibuma karuseļus. Šajā savienībā nav raksturīga maiga čalošana, mīlas vārdu čukstēšana otras puses austiņā. Gultas prieki pakļauti pulkstenim.

* Tu vairāk domā ar sirdi nevis ar prātu, tāpēc Skorpions ir ideāls partneris, lai tava seksualitāte atvērtos kā zieds.

* Partnerībā ar Zivīm tu baudi romantisku seksu. Abi esat atsaucīgi, pretimnākoši un valgām actiņām izviliniet no partnera pilnīgu atdevību.

* Tevi valdzina Vērša nopietnā pieeja mīlas rotaļu vietas izvēlei. Priekšspēle ir sveču gaismā servēts galds (mīla iet caur vēderu!), bet seksa ķīmiskā reakcija risinās platā, mīkstā, zīda palagiem klātā gultā.

Lauva

Tavas dzīves viens no stūrakmeņiem ir mīlēt un būt mīlētai, jo tikai tā tu spēj demonstrēt savu patmīlību, paust savu ego. Attiecībās kaislība valda pār jūtām. Tev patīk spīdēt un uzturēties draugu kompānijās, tālab mīļotajam jau iedīglī jānocērt nepamatoti greizsirdības aizmetņi.

Otru pusīti tu vari satikt draugu kompānijās, tusiņos, pompozos pasākumos.

Lauvas jutīgākās vietas mīlas rotaļu laikā ir muguras augšdaļa. Partnera komplimenti kūst uz mēles un glāsta sirdi.

Saderīgākie partneri seksā

* Lauva tevi aplaimos ar karalisku seksu. Tā ir modes un flirta guru savienība, bet, tā teikt, skaists skaistu nemaitā. Jāuzmanās, lai neapžilbst acis, uz partneri kā uz Sauli skatoties. Tā kā divi ego nespēj kļūt par vienu mēs, bieži vien vētrainais mīlas romāns beidzas ar atsalumu attiecībās.

* Partnerībā ar Svariem baudi eksotisku seksu. Interese vienam par otru rodas jau pēc pirmās tikšanās. Komplimenti vairo varēšanu un gribēšanu.

* No Strēlnieka vīrieša gaidi, lai viņš ar šai zīmei vien piemītošu ekstravaganci tev dāvā intīmu mīlas piedzīvojumu.

* Auns ļaus tev attiecībās spēlēt pirmā plāna lomu, ja ar neremdināmo enerģiju spēsiet arvien no jauna uzlādēt seksa baterijas.

* Tu Dvīņu izmanīgajās rokās jūties kā dārga rotaļlieta, un viņš zina, kā tevi savaldīt – ar skaistiem vārdiem, glaimiem, glāstiem.

Jaunava

Tu vari būt gan lieliska sieva, gan māte, gan mīļākā. Esi uzticīga vienam partnerim. Seksualitāte vāji izteikta, trūkst izpratnes par intīmo attiecību jēgu. Kad nokļūsti sievas kārtā, pret otru pusi esi rūpīga, apzinīga, paklausīga, bet intīmajās attiecībās pietrūkst iedvesmas dzirksts.

Biežāk iepazīsties darbā vai kārtojot sadzīviskas lietas.

Erogēnās zonas ir nabas apvidus, baudu tev dāvā patīkama saruna.

Partneri seksā

* Ar Jaunavu mīlas baudas, tāpat kā visa dzīve, sadalīta pēc priekšrakstiem un paragrāfiem. Pat pirms ļaujaties kaislei, visu izanalizējat punktu pa punktam. Vai tiekat arī līdz darīšanai?

* Partnerattiecībās ar Skorpionu tu saskati materiālu izdevīgumu, jo vairāk par gultas priekiem tevi interesē, kāds ir partnera konta stāvoklis. Bet arī naudas oža var stimulēt seksuālās dziņas! Gluži kā nodarbojoties ar seksu pludmalē – smilšu graudiņi grauž, bet negribas iesākto pamest pusratā.

* Ar Mežāzi var iznākt kaislīgs dienesta romāns mājas apstākļos. Jūs esat radniecīgas dvēseles, vēl vairāk – jūtaties kā ābola divas pusītes. Taču attiecībās trūkst romantikas. Priekšroku dodat darbam, nevis valdzinošam seksam.

* Lai ļautos seksam ar Vēzi, ir jānobriest situācijai. Bieži vien baudas amplitūda atkarīga no taviem panākumiem darbā un naudas maciņa biezumu. Seksa pozas ir atturīgi konservatīvas.

* Iegrāmatots sekss – tā var dēvēt tavu intīmo dzīvi ar Vērsi. Tā rit pēc kalendāra. Tavas puritāniskās dabas dēļ partnerim krietni jāpasvīst, lai tevi iekvēlinātu gultas ainām.

Svari

Nav viegli dzīvot ar vairākām maskām. Partnerim gan labi: te kurtizāne, te mājsaimniece, te mīļākā. Tu dievini mīlestību un laulību. Tu esi tik valdzinoša, smalka, sabiedriska, ka daudzi tevi gatavi vest pie altāra. Taču, paliekot divatā aiz aizvērtām durvīm, tu piepeši kļūsti atturīga, pat vēsa un neieinteresēta.

Tev pietiek iziet no mājas, lai vīrieši gribētu ar tevi iepazīties, pat draudzeņu partneri uz tevi met aci.

Intīmo rotaļu laikā tev patīk, ja glāsta tavu muguru ap sēžamvietu. Tev patīk izmeklēta vide, tā iekārdina iztēli.

Partneri seksā

* Ar Svaru vīrieti tu baudi kaislīgas seksa lustes. Īsta dāma un švītīgs kungs – tā jūs dēvē sabiedrībā. Jums piemīt prasme tērēt naudu un baudīt dzīvi. Bet skaistums prasa upurus, arī attiecībās. Pēc saldkaislas mīlas ārijas guļamistabā skaudrā ikdiena var sabojāt ādas krāsu.

* Partnerībā ar Strēlnieku tu baudi tīkamu seksu. Tevi uzbudina vīrieša mazliet mežonīgā daba un uzskati. Guļamistabā tu radi elektrizētu gaisotni ar pieklusinātu gaismu un svecēm, jo tev ir svarīgi, kā jūs izskatāties no malas.

* Attiecībās Ūdensvīru kopdzīve līdzinās ballītei Beverlihilzā. Atgriezušies no svinībām jūs pārguruši metaties gultā un turpināt pie viesību galda iesākto sarunu.

* Versmains seksuālo ilgu piepildījums attiecībās ar Lauvu vainagojas ar abpusēju ekstāzi. Lauvas vīrietis labprāt pavērs tev sava galma durvis, bet tu intīmajā dzīvē ienesīsi jaunas vēsmas, kaut noskatītas erotiskā filmā.

* Dvīņi tev kā uz paplātes pienesīs seksīgu veļu, tev tikai jāuzvelk un jāļaujas partnera komplimentiem un iekvēlinošiem mīlas vārdiem.

Skorpions

Tavs magnētisms atstāj spēcīgu iespaidu uz pretējo dzimumu. Sekss tev ir pieredze, enerģijas avots, tas kalpo kā komunicēšanās līdzeklis ar iemīļoto cilvēku. Vēlme meklēt intīmus piedzīvojumus ārpus mājas attiecības var novest strupceļā. Tieši Skorpiona sievietes dzīves laikā bieži iekuļas seksa skandālos.

Tu vari iepazīties slēgtos vakaros un ekstrēmās situācijās.

Jutīgākās ķermeņa vietas ir dzimumorgāni, tevi uzbudina partnera smarža.

Partneri seksā

* Ar Skorpiona vīrieti tevi sagaida apokalipse guļamistabā. Attiecībās vienam virsroku ņem varaskāre, stingrība, bargums, bet otram – diplomātija, viltība, spēja pielāgoties.

* Lai gan savienībā ar Jaunavu ir daudz strīdu, atšķirīgu viedokļu, jūs vieno kārība uz naudu. Seksā tavs spriedums par Jaunavu ir visai bargs – nejutīgs blāķis.

* Tavas attiecības ar Mežāzi ir kā labi nostāvējies konjaks. Jūs abi izstarojat aristokrātisku mieru. Partnerībā lielu lomu spēlē prasme iesāktās lietas novest līdz pilnībai – baudpilnam orgasmam.

* Savienībā ar Zivīm tu izjūti īstu jūtu orkānu. Savai zelta zivtiņai neļauj apmaldīties un aizpeldēt svešos ūdeņos. Partneris no tevis prasa stipras, neviltotas jūtas, bet tu labprātīgi pieņem viņa noteikumus.

* Partnerībā ar Vēzi jūs abus plosa spēcīgas emocijas un kaislības, fiziskās tuvības laikā metaties apzināt seksa neizdibināmās dzīles. Mīlestība un pieķeršanās saglabājas līdz mūža beigām.

Strēlnieks

Tu esi mīloša pavadone savam dzīves draugam, bet no viņa gaidi daudz vairāk nekā seksuālu apmierinājumu. Tev vienlīdz svarīga ir gan romantika un libido stimulējoša atmosfēra, gan garīga tuvība. Kad jūtas izplēnējušas, attiecības izbeidz ātri un godīgi, atpakaļ neskaties. Tiecoties pēc patiesas mīlestības, ne vienmēr prasmīgi izmanto instinktīvos ieročus, kas gultas priekiem piešķir bruņnieciskumu un spēku.

Tu biežāk iepazīsties ceļojumos, mācību procesā, draugu kompānijās, atpūšoties pie jūras.

Partnerim jāglāsta tavi gurni, ciskas, intīmajā dzīvē tev patīk oriģināla pieeja.

Partneri seksā

* Seksa ainas ar Strēlnieku ir vīrišķīga temperamenta, iedvesmas un meistarības apogejs. Lai gan seksa sportiskajā meistarībā reti kurš var ar jums mēroties, seksuālā apetīte ar laiku mazinās, nodilst kā kurpju zoles. Cik tad var!

* Seksā ar Ūdensvīru nevairies izmēģināt jaunas seksa pozas. Tevi aizrauj partnera iesaistīšanās avantūrās, viņa trakās, oriģinālās idejas.

* Auns atkal un atkal gatavs atgriezties zaudētajā Ēdenē – par to tu arī viņu mīli.

* Abiem ar Lauvu jums patīk saglabāt atmiņā jaukākās mīlas dēkas, tāpēc cenšaties intīmo attiecību pusi padarīt pēc iespējas spožu.

* Attiecībās ar Svariem tu priekšroku dod vienkāršām, atraktīvām mīlas rotaļām. Partneri saista tavi mazliet barbariskie uzskati un izpausmes.

Mežāzis

Intīmajās attiecībās no partnera gaidi ziedošanos un sirsnību. Upurējot patiesu mīlestību, vari apprecēties ar gados vecāku vīrieti viņa sabiedriskā stāvokļa un naudas dēļ. Arī gultas priekiem atveries vieglāk, ja dzīvē jūties stabilāk un mīlas glāstus baudi lepnā dzīvoklī, platā gultā.

Biežāk iepazīsties valsts iestādē, kārtojot dokumentus, vai darbā.

Erogēnās ķermeņa zonas ir mugura, ceļgali.

Partneri seksā

* Intīmajās attiecībās ar Mežāzi valda puritāniska, rutinēta gaisotne. Par kaislīgu miesas kārību svarīgāka ir stabila gulta, lai tajās retajās reizēs, kad uzšķiļas kaisles liesmas, tā pārlieku skaļi nekrakšķ.

* Tavu kopdzīvi ar Vērsi varētu raksturot kā aristokrātu (tu) un vienkāršu ļaužu (partneris) tikšanos, bet, kad drēbes ir nomestas, abi esat vienlīdzīgās pozīcijās. Pozu izvēlē neesat pārāk oriģināli, drīzāk konservatīvi rāmi.

* Romāna Krēsla cienīgs mīlas stāsts tevi vieno ar Zivīm. Spēcīga fiziskā pievilcība, garīga un intelektuāla līdzība ļauj dāvāt otram daudz laimīgu brīžu.

* Seksā ar Jaunavu esat kā divi pretpoli – partneris ir kaislīgs un dedzīgs, bet tu remdeni vēsa. Jaunavas noturīgās jūtas, uzticība un materiālās rūpes ar laiku uzsilda arī tevi, paceļot mīlas priesterienes augstumos.

* No Skorpiona tu iemācīsies neatstāt fonā emocijas. Viņš savās fantāzijās būs sagatavojis augsni augstākās baudas sasniegšanai, un tev tikai atliks nospēlēt pirmo vijoli jutekliskās gaisotnes simfonijā.

Ūdensvīrs

Tu esi kā naivs bērns, kas, redzot krītošu zvaigzni, izsaucas – cik burvīgi, amizanti! Tāpat tu runā par sevi un partneri – cik mēs abi esam vienlīdz brīnišķīgi. Tu priekšroku dod brīvai mīlestībai, tev vienlīdz svarīga ir fiziskā un intelektuālā saderība. Tici, ka vīrietis var būt draugs arī tad, kad viņš jau tevi atbrīvo apģērba.

Tu ar partneri iepazīsties internetā, draugu kompānijā. Bieži draudzība pārtop kopdzīvē.

Jūtīgākās ķermeņa vietas ir stilbi, seksā tev patīk oriģinālas pozas, svarīgas ir sarunas.

Partneri seksā

* Seksuālā dzīve ar Ūdensvīru ir tāda mēreni garlaicīga. Esat jā divas pagales, kas aktīvi rīvējas (lasi – kaismīgi sarunājas), bet uguntiņu neuzšķiļ.

* Partnerībā ar Dvīņiem jūsu idejas, kā oriģinālāk nogaršot aizliegto paradīzes augli, grūti kādam pārspēt.

* Paaugstināta seksualitāte ar oriģinalitātes piesitienu – tā var raksturot tevi gultā ar Aunu. Dzīvespriecīgā mijiedarbība attiecībās kontrastē ar jūtu revidēšanu, kas var novest pie atsaluma.

* Svari paplašina ne tikai tavu garīgo, bet arī seksuālo baudu horizontu. Harmonisks pāris, līdz brīdim, kamēr viens no jums nav devies nobaudīt aizliegtos augļus svešā paradīzē.

* Mīlas rotaļās ar Strēlnieku ir daudz oriģinālu intīmu nianšu, ko smeļaties intīmpreču salonā. Pat gultā respektējat viens otra brīvību izvēlēties labākās pozas.

Zivis

Tavu straujo garastāvokļa maiņu var pieciest tikai par tevi emocionāli stabilāks partneris. Kad esi atradusi savu īsto mīlas trubadūru, viņam esi gatava dāvāt tīru, nesavtīgu mīlestību. Attiecību sākumā traucē rozā brilles, bet vēlāk kopdzīve rit kā pa miglu.

Tev pat nevajag īpaši piedomāt, kur iepazīties, – kavalieris uzrodas pats.

Erogēnās zonas ir pēdas. Tev patīk romantiskas saules peldes, plunčāšanās vannā pirms atdevīga seksa.

Partneri seksā

* Baudas mirkļus, kas līdzinās svētlaimei, tu baudi ar Zivīm. Straujas mīlas rotaļas ar ātru rezultātu starp veļas kalniem mijas ar romantiskiem, erotiskās vibrācijās nokaitētiem vakariem sveču gaismā – liegi un ilgi.

* Tu nekad nepretojies – tas apmierina dzimumtieksmē neremdināmo un prasīgo Skorpionu.

* Ar Vēzi baudas virsotnes sasniedzat romantiskas mūzikas pavadījumā, pieklusinātas gaismas fonā. Sekss ir dziļi intīms, jūs ļaujaties pilnīgai saplūsmei ar kosmosu.

* Mežāzis ir kā enkurs, kurā pietauvoties tavu mainīgo sajūtu okeānā. Vienam no jums seksā jāuzņemas vadošā lomā, lai intīmajās attiecībās neiestājas rutīna.

* Spēcīga fiziskā pievilkšanās un kaisle tevi saista ar Vērsi. Jūs saprotaties no pusvārda un viens no otra lūpām nolasiet, uz kuriem baudas punktiem uzspiest.

Kaija Zemberga

Konsultē sertificēts astrologs Kristaps Baņķis


Pamatīgāk savu partneri, tajā skaitā ieteicamās seksa pozas vari iepazīt www.draugiem.lv Horoskopi projektā.

Klasiskais saderības siets skatāms ŠEIT.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot