CIK ASTROLOGU – TIK ASTROLOĢIJU!

Astroloģija ir viena un tā pati. Ceļš uz astroloģiju katram savs. Ikviens astrologs uz vienoto debesjumu skatās no sava skatupunkta, tāpat kā jebkurš no mums. Tādēļ personības un zvaigžņu izziņas un tulkošanas vienādojums skanētu: cik astrologu tik astroloģiju.

Tāda ir grāmatas devīze, ļaujot lasītājam pašam no profesionālo astrologu pulka izvēlēties sev vispiemērotāko. Pēc grāmatas izlasīšanas tas būs izdarāms daudz vieglāk, jo astrologi sarunās ir atklājuši daudz savu domu, uzskatu un caur to visu arī sevi.

Grāmatas tapšanā iesaistīti darbīgākie Latvijas astrologi, kuru vārdi runā paši par sevi, kuri atstājuši ieguldījumu astroloģijas attīstībā, lielu prakses bagāžu izcilnieki. Man ir patiess prieks, ka grāmatas radītajā telpā neklātienē satikušies 18, manuprāt, spilgtākie Latvijas astrologi, kuru ceļi, iespējams, citādi nekrustotos.

Daudzi jautājumi grāmatā apzināti kārtoti vienādi, lai lasītājam būtu vieglāk salīdzināt. Četri pamatjautājumi katram astrologam ir veidoti kā astrologa skatījuma izpratnes stūrakmeņi. Slavenā rakstnieka Marsela Prusta ne mazāk slavenā anketa atklāj astrologu personības šķautnes un ikdienas izvēles. Vienlaikus vēlējos pastāstīt par astrologu talantiem un atklāt katra spēcīgāko pusi. Uzzināsi, kādos jautājumos astrologi ir specializējušies, ko domā par pagātnes notikumiem, aktualitātēm un kāds ir viņu nākotnes skatījums.

Un – galvenais – astrologi par sarežģīto izsakās saprotami!

Grāmatas tapšanas gaita man pašam bija liela dzīves un aroda mācībstunda. Pirmkārt, sākot rakstīt šo grāmatu, pats spēru vēl tikai pirmos soļus astroloģijā, tādēļ, apzinot pieredzējušo kolēģu domas, guvu plašāku redzējumu un izpratni. Priecāšos, ja arī topošie astrologi, profesionāļi un interesenti caur paustajām atklāsmēm augs. Otrkārt, iepazinu fantastiskus cilvēkus, izveidojās lieliska sadarbība. Treškārt: cik unikāla ir katra astrologa personība, tikpat unikāli ceļi veda no sadarbības sākuma līdz lasāmgabalam grāmatas lappusēs. Tas rūdīja manu raksturu, ļaujot pamatīgāk iepazīt sevi un citus. Un, ceturtkārt, grāmata patiesi ir personisks robežstabs, kas mani caurcaurēm neatgriezeniski savienoja ar zvaigžņu zinībām. Grāmatas sākumā var iepazīties arī ar manu skatījumu.

Apzinoties, ka ārpus grāmatas palika daudz pieredzējušu astrologu, domubiedru, interesantu personību, kolēģu, www.astrologi.lv paspārnē izveidota interneta grāmata Sarunas ar astrologiem", kur par baltu velti lasāmas sarunas ar visiem pašlaik aktīvākajiem un zinošākajiem Latvijas astrologiem.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3720 iesaka šo blogu

Balsot