Varbūt Jūs vispārīgi varat paskaidrot par saderību. Tātad es pēc horoskopa esmu dvīnis, bet mans vīrs ir mežāzis. Pēc saderības tabulas izskatās, ka mēs kopā nesaderam un ir daži punkti, ko es lasīju arī sakrīt par mums taču es nevaru piekrist, ka mums kopā nav labi un ka mēs nemīlētu viens otru, bet gan izmantojam savu labumu gūšanai. Vai arī šeit būtu jāliek teiciens „Pretpoli pievelkas".

Sveiki, patiesībā kopdzīvi nosaka mīlestība un pamatā Mēness stāvoklis Zodiakā Jūsu abu dzimšanas brīdī. Tas nozīme, ka pēc Saules zīmes ("horoskopa") varat būt mazāk saderīgi, bet pēc Mēness saderīgi kā pods ar vāciņu.

Saderības siets ir universāls, tādēļ uzziniet savu un partnera Mēness zīmi un, arī pēc tiem aplūkojiet Saderības sietu.

http://astrologi.lv/astro_karte/meness_zime/

http://astrologi.lv/attiecibas-saderiba/saderibas-siets/

Cilvēka horoskopā vēl ir libido planētas Marss un Venēra, kas arī atroda skādā no Zodiaka zīmēm, kā arī citi attiecībās svarīgi astroloģiski punkti. Parasti astrologs to prot ļoti labi izskaidrot, redzot abu perosnu horoskopus.

Saule jeb Jūsu Mežāzis un Dvīņi darbojas apzinātā līmenī, ko nevar attiecināt gluži uz intīmo un kopdzīvi. Tomēr kā jau atzīstat daudzas lietas saderības aprakstā atradīsiet kā patiesas... Kamēr domā ar galvu! Kad valda jūtas – tas jau kļūst sekundārs, tad "ieslēdzas" Mēness, Marss, Venēra. Vai zināt kādās zīmēs tās ir Jums un partnerim?
Un Mežāza un Dvīņu savienībā tomēr labāk, ak Mēžāzis ir vīrietis, nevis otrādi.

Labdien! Mans dēliņš katru vakaru vienā laikā pamostas un histēriski raud, nu jau 2 nedēļas. Vai Jūs lūdzu varat paskatīties vai tas ir saistīts ar veselības problēmām vai nē, jo ārsti visi kā viens atbild, ka bērns ir vesels un nekas viņam nekaiš. Dzimis 2009.gada 8.augustā 13.01 Rīgā

Diemžēkl veselības jautājumos nekonsultēju! Tas jājautā astrologam ar ārsta diplomu. Piemēram, Edijam Spārem.

labdien... Vēlos jums uzdot jautājumu... Ko nozīmē mans vārds Hendija... Mums skolā ir uzdots tāds uzdevums un es nevaru nekur atrast izskaidrojumu šim vārdam... paldies

Kā numerologs nevaru aprakstīt šā vārda vēsturisko izcelsmi, bet varu dot VĀRDA "NUMEROLOĢOSKO PASI", ko katrs var aprēķināt numerologi.lv - Burtotājā.

Ideja ir tāda:a katra alfabēta burtam līdzi nāk konkrēts skaitlis, kas apveltīts ar enerģētisko vibrāciju un paredz noteiktu skaidrojumu.

H e n d i j a
3 7 3 6 4 6 1
Kopsumma: 30 / 3

Tātad, vārds sāks ar h/3, kas nozīmē, ka Hendija ir komunikabla, atvērta, dzīvespriecīga un optuimistiska būtne, kas labprāt iziet uz kontaktu, taujā un jautā.

Secīgi skaitļi rāda, ka jautājumi ir gudri - 7(mūžīgais kāpēcītis) ; par mākslu, saskaņu, draugiem un ģimeni – 6; 4 – arī konkrētība un viss sadzīviskais nav svešs; 1 – pašā noslēgumā liecina, ka svarīgi ir pēc visa apzinātā paust savu viedokli un pastāvēt uz to.

Visa vārda skaitļu kospuma – 30/3 rāda, ka vārda īpašniecei, tomēr svarīgāk apr visu ir izpatsies vārdos un rakstos un tvert dzīvi viegli, īpaši "neiespringstot" par nopietnām tēmām. Vārds ir viegls un gaisīgs un labi, ja arī persona ta'da ir, par ko lieicna pilns Numeroloģsikasi kods no dzimsānas datiem, pretējā gadījumā citi – izpaužot šo vārdu no Hendijas neko vairāk par dzīvesprieku nesagaida.

Tas kādā vārdā mēs tiekam saukti, norāda, ko citi sagaida no mums – kādus mūs saredz. Tomēr perosnības raksturojumā tā ir tikai viena daļiņa.

Numerologs palīdz piemeklēt cilvēkam atbisltošākos vārdus, kā arī pēc dzimšanas datiem palīdz noteikt vai cilvēks ir apmierināts ar savu vārdu.

Iedomājies, pat nomainot uzvārdu cilvēka dzīve var pārvērsties līdz nepazīšanai!

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot