Pelēkā – vilcēju – Saeima

11. Saeimas vēlēšanu datums – 17. septembris – nosaka, kāds būs nākamās Saeimas sastāvs un vai ar to cilvēki būs apmierināti, kā notiks izvēle. Lai pateiktu pilnībā kāda būs nākamās Saeimās rīcībspēja un mūžs – jāsagaida jaunās Saeimas svinīgā plenārsēde.

Beidzot, tavu laimi, Saeimas vēlēšanas šoreiz nav ne Pilnmēnesī, ne Aptumsumā, tieši otrādi „trāpīts" harmoniskā Saules ciklā, kad Saule (valsts vadība, izvēle) Jaunavā harmoniski mijiedarbojas ar Mēnesi (tauta) Vērsī. Izteikta Zemes stihijas klātbūtne vēlēšanu dienā liecina, ka izvēle būs konservatīva, pragmatiska, iepriekš paredzama, vēlēšanu uzvarētāji būs tieši tādi kā to paredz statistikas kompānijas.

Ārkārtas vēlēšanu burvība ir tā, ka beidzot tiek nedaudz „apieta" svārstīgā un gaisīgā Svaru zīme, uzsvaru liekot uz Latvijai tuvāko un izdarīgo Jaunavas zīmi. Tiesa, tas paredz arī pieticību, ko varētu izskaidrot ar jaunpienācēju lielo īpatsvaru.
Vēlēšanu diena ir laba varas partijām, jo paredz vēlētāju inerci – tie, kas zināja pirms 10. Saeimas par ko balsot, diezin vai mainīs savu pozīciju. Piedevām vēl, tā teikt, par spīti Zatleram. Tas arī nozīmē, ka sākotnēji tauta būs apmierināta ar izvēli, jo Vērsis nav no burkšķētājiem, bet darītājiem – „kas izdarīts, tas izdarīts" – ejam tālāk!

Faktiski notiks vairākuma balsojums par tiem, kurus ciena kā profesionālus darītājus vai vismaz cer, ka tādi būs. Ļoti liela nozīme ir tieši personībām, mazāk komandai, kas aiz tās stāv. Izteikti balsos arī par nacionālajiem spēkiem, kas aizstāv Tēvzemes āres. Tā labticīgi un naivi.

Venēras atrašanās Svaru zīmē (arī kā Mēness dispozitors), precīzi iepretim pārmaiņu un nestabilitātes Urānam, liecina arī par to, ka daudzi tomēr šaubīsies, nebūs pārliecināti un izvēli izdarīs pēdējā brīdī, turklāt par tiem, kas smukāk izskatīsies, kas būs šarmanti agresīvi, pēc līdzcilvēku ieteikuma. Latvijas politikas izteiktākā Svaru zīme mums ir Lembergs...

Vispār „klusie telefoni" – kaimiņš kaimiņam pačukstēja - šogad ir ar īpaši lielu nozīmi. Attiecībā uz krievu partijām, paredzama, manuprāt, Latvijai nekaitīga kombinācija bez izteiktas starppartiju plēšanās.

Prognozēju labāku iznākumu nekā cerēts, tā sauktajām, oligarhu partijām.

Tā kā planētas vēlēšanu dienā atrodas mierīgās zīmēs, tad varētu teikt, ka uz iecirkņiem cilvēki nerausies, arī tādēļ, ka iespējams labs laiks un darīt būs ko tāpatās... Vēlēs maazāk nekā parasti.

Par Saeimas vēlēšanām var teikt – tieši tā kā formāli vēlējāmies. Faktiski šīs Saeimas spēks un patiesi lielais potenciāls ir ne tik daudz atkarīgs no tā, cik katra partija dabūs vietas parlamentā (piedodiet, bet kāda starpība valstij un načijai vai viens deputāts šurpu turpu), bet no varas kvalitatīvas izmantošanas. Šajā ziņā tautas izvēle šajās vēlēšanās, uzsveru, no piedāvātā partiju klāsta (var jau gribēt banānus, bet jāēd vien vietējie āboli) dēvējama par gudru.

Pēc manām agrāk publiski izteiktajām prognozēm, valsts attīstībā izšķirošs ir tieši 2012. – 2014. gads. Kur Ūdens Pūķa gads ir kā balsts lēcienam, bet 2014. gads nes jaunas spējīgas personības valsts pārvaldē – beidzot! Tātad šī Saeima būs kā bikstāmrīks un pārlecamā latiņa reizē.

Kopumā jaunā Saeima būs pašapmierināta, mazliet stīva, jauki salāpīta un no spilgtām personībām pieticīgi veidota. Par laimi Saeimas vēlēšanu sietam caurkritīs (mīnusiņos) tie, kas uz Saeimu iet „atsēdēt" un naudu pelnīt. Pat, ja iekļūs – kaut kas notiks tāds, ka ilgi tur nesēdēs.

Retrogrādais Jupitera stāvoklis Vērša zīmē liecina par ideālistiski-saimnieciski domājošu indivīdu īpatsvaru Saeimas sastāvā.

Tā labdabīgi šo Saeimu nosauktu par Pelēko Saeimu – maz spilgtu krāsu triepienu, bet potenciāli izdarīgāks veikums un pamatīga smagumu vilkšana.

Tomēr uzmanīgu dara Saturna kā stabilitātes, ilgtermiņa un plānu planētas vientuļā atrašanās atrauti no pārējām planētām. Tas var nozīmēt neprasmi un nespēju domāt ilgtermiņā, kas uzrādās pati kā problēma valsts horoskopā. Proti, ar šādu Saeimu mums pragmatiski mežāziskos igauņus neapsteigt, labi, ja panāksim!

Būtiskākais potenciāls – var palīdzēt tautai būt vienotiem kāda mērķa vārdā. Horoskops rāda – vēlēšanu prognozējamo līderu ieceres un spējas veidotas uz švakiem pamatiem. Bet potenciāls un spiediens no malas būs milzīgs.

Astrologi.lv Mēness kalendārs par 17. septembrī iekrītošo 20. Mēness dienu: „Izlēmības diena. Ieteicams uzsākt ko jaunu. Viegli, atmetot visas šaubas, beidzot pieņemt svarīgu lēmumu un spert svarīgu soli. Dienas enerģētika dod mums spēku garīgai izaugsmei."

Lai piepildās, par godu Latvijai!

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3720 iesaka šo blogu

Balsot