Planētu cilpas radīs
turbulenci līdz pat septembrim

No marta beigām līdz pat septembrim būvniecību, uzņēmējdarbību, lielpirkumus un jebkuru ilgtermiņa attīstību ietekmējošās planētas veidos savstarpēji krusteniskas retrocilpas, radot nopietnu turbulencei līdzīgu astrofonu. Atšķirībā no citiem gadiem, skāde nozarēm ilgtermiņā būs ievērojamāka un ģenerēs manis uzsvērto #krīze2020, vēsta pazīstamais biznesa astrologs-numerologs Kristaps Baņķis.  

“Maldās tie, kuri uzskata, ka gads jau pilnās burās. Austrumu suņa gads sākās vien 15.februārī, bet Astroloģiskais gads sākas 20.martā plkst. 18:15 – un nekas nav nokavēts! Īstais laiks rīkoties pienāks tikai septembrī! Turklāt, raugoties plašāk par gada robežām, šobrīdējie notikumi vērtējami kā 20 gadu cikla augļi, reizē – veidojas augsne 2020./2021.gada krīzei, kas aizsāks jaunu 20 gadu periodu un arī ilgi gaidīto Ūdensvīra ēru. Mūs sagatavo citai pasaules kārtībai, izpratnei un pamatīgai paaudžu vērtību maiņai. Pārāk būtisks periods, lai viss ietu gludi un bez nopietniem satricinājumiem,” norāda astrologs.


Sarežģītā vasara

Īpaša loma nākotnes notikumu ģenerēšanai ir šai vasarai, kad pārklājas vienlaikus pat 4 planētu cilpas. “Neprātīgi ir tie cilvēki un uzņēmumi, kuri no marta nogales līdz augusta beigām RetroMarsa (27. jūnijs – 27. augusts), RetroSaturna (18. aprīlis – 6. septembris), Dižčika (23. marts – 15. aprīlis un 26. jūlijs – 19. augusts) cilpās un reti novērotā trīskāršā Starpaptumsuma periodā (13. jūlijs – 11. augusts) plāno sākt būvniecību. Ielikt pamatakmeni ēkai – nebūs gudri! Tas pats attiecas arī uz ievākšanos jaunā dzīvesvietā, birojā vai pārcelšanos dzīvot uz citu valsti!” kategoriski pauž astrologs.

Vasaras biznesa tukšgaita skars ne tikai būvniecības sfēru, kur tiks pieņemti greizi lēmumi un sakairināta kopējā valsts ekonomika, bet arī uzņēmējdarbību kopumā. To paģēr arī attīstību pārvaldošā RetroJupitera cilpa (9.marts – 10.jūlijs) cilpa un revolucionāra Urāna sākotnējā iešūpošanās saimnieciskajā Vērša zīmē, kas septiņu gadu laikā nesīs būtiskus ekonomiaks paŗkārtojumus. “Ļoti nestabils un kļūdas radošs laiks!” uzsver astrologs.

“Sākotnēji var pat šķist, ka viss ved kalnup, bet neapdomīgu lēmumu un rīcības rezultātā taps pamats nākotnes finanšu krīzei, par kuru ar atzīmi #krīze2020 jau sludināju vēl pirms nesenajiem banku notikumiem. Pirmoreiz par to, ka tuvojas #krīze2020 uzrakstīju 2017.gada maijā. Uz to brīdi visi ekonomisti un finansisti klusēja!” atgādina K.Baņķis.“Tāpat sen kā prognozēju valsts sektora kontrolējošās un policejiskās uzraudzības pieaugumu – centralizētu finanšu autoritārismu. Muļķis tas uzņēmējs, kas vēl turpina apiet valsti finanšu jautājumos. Vai nu pārcelies uz Igauniju, Lietuvu vai maksā godīgi nodokļus, citādi pēc Tevis ieradīsies...”

Gada cikli un svabadie mēneši 


9. martā pirmais savu jaudu sāks stādināt veiksmi un attīstību nesošais Jupiters, iekārtojoties intravertā “snaudā” līdz pat 10. jūlijam. Atrašanās Skorpiona zīmē ķidās visus veikumus ar ķirurga cienīgu griezienu, spridzinās visas iedomu un ilūziju pilis. Lieki teikt, ka finanšu attīstībai, kurā galvenais vadmotīvs ir peļņa, sēkla tiks sēta pa taisno miklā purvā.

“Palīdzīgu roku” Jupitera attīstības plānu jaukšanai no 23. marta līdz 15. aprīlim sniegs Merkurs jeb Dižčika periods. Dižčika laiks jauks cilvēku prātus un secīgo notikumu gaitu, bremzējot biznesu un darbus, radot pārpratumus, greizus lēmumus, nepārdomātus solījumus un uzdzenot alkas pēc nesasniedzamā vai emocionāli neapgūstamā. Tātad - gaidāma pavasara atpūta no lieldarbiem!

 “Dižčika laiks ir pilnīgi nepiemērots tehnikas, satiksmes rīku, elektronikas un sakaru līdzekļu pirkšanai. Daudzi pirkumi būs patiesi bezjēdzīgi, kā arī dāvanu saņēmējam nenoderīgi”, vēsta astrologs. Par to viss daudz plašāk ir atrodams http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendari/pirkumu-kalendars/

Pavasarī cilvēki kā aptrakuši ķersies pie būvniecības, uzņēmējdarbības un... iekritīs nežēlīgā Saturna cilpas valgos. Par stabilitāti, ilgtermiņu, iekārtošanu un pamatiem atbildīgais Saturns no 18. aprīļa līdz 6. septembrim ir nelabvēlīgs mājokļa pamatu ielikšanai, uzņēmumu jaundibināšanai, savienību veidošanai. Lieki teikt, ka būvniecības joma kārtējo vasaru stampās uz vietas, nobīdīsies no plāniem, iztrūks darba rokas, lieki tērēs resursus, rādīs švaku kvalitāti u.tml.

Uz visa notiekošā fona maijs un jūnijs līdz Jāņiem vērtējams kā samērīgi labi izmantojams svarīgiem darbiem, kuru mērķis nav aizsākt kaut ko svarīgu ilgtermiņā. 

Biznesu pārvaldošais un praktiskās rīcības planēta Marss savu cilpu, kā par spīti, metīs tieši Saturna cilpas laikā no 27. jūnija līdz 27. augustam, dubultā traucējot uzņēmējdarbības un būvniecības sfēras attīstību, taču šis ir īstais laiks uzsākt graustu nojaukšanas un ceļu labošanas kampaņas.

Planētu cilpu laikā jaunu uzņēmumu dibinātājiem vai jaunu sistēmu ieviesējiem būs jāsaskaras ar grūtībām visā turpmākajā uzņēmuma mūžā. Veiksmīgs uzņēmējs iepauzēs un pārskatīs savus resursus, izvērtēs un vairākkārt pārbaudīs ideju dzīvotspēju nevis metīsies konkurences donkihotiskā cīņā. Tā būtu iešana pret straumi. Kad paies laiks, sapratīs, ka nekur tālāk nav ticis, bet resursi jau izkūpējuši vējā. Šajā laikā ieteicams pārskatīt uzņēmuma struktūru, pārformēt, revidēt, pārraudzīt, nodarboties ar personāla atlasi. Sekmīgi visi pētniecības projekti un dažādi pilotprojekti, kas testē tirgu. Biznesa un būvniecības tukšgaitas periodā gudrāk ir parūpēties par esošo īpašumu, sakārtot projektus un sagaidīt rudeni, kad būvniecībai pienāk labvēlīgāks laiks. Astrologi.lv astrologu komanda nodarbojas ar strukturālu uzņēmējdarbības izvērtēšanu un sniedz ieteikumus uzņēmumu labāko datumu izvēlē (vairāk informācijas - www.astrologs.lv

Pašos raženākajos vasaras mēnešos no 13. jūlija līdz 11. augustam novērosim trīskāršu aptumsumu. Sen nav bijis jaudā un varenībā tik karmiski ietekmējošu aptumsumu periods. Pieskaitot vēl 26. jūlija – 19. augusta Dižčiku, sanāk brangs karmas kokteilis un totāli nepiemērots laiks biznesa redzamām aktivitātēm. Šī vairāk ir sakārtošanas, pārkārtošanas un pašattīstības vasara.

Marts, aprīlis, jūlijs, augusts, oktobris un novembris iznesīs visu gada smagumu. Atlikušie mēneši laicīgi saplānojami ar aizsākumiem nopietniem darbiem, personīgās dzīves aktivitātēm un lielpirkumiem pēc Mēness Augošās un Dilstošās dabas, katras dienas astroluksoforiem un Jupitera stundām. Lai arī šogad planētu retrogrādi un pieci aptumsumi pamatīgi “lutinās” – apjomīgāk nekā citgad, jaucot cilvēku plānus un darbus, tomēr daudziem patiesi izdosies noķert savās domās nākotnes “laimes zvaigzni aiz astes”. Lai tas notiktu maksimāli sekmīgāk un domas izdotos ieguldīt vēlamajā gultnē, ieteicams ielūkoties Kristapa Baņķa veidotajās 2018. gada prognozēs www.superhoroskopi.lv

Dižčiks – saasinās situāciju


Ilggadējie astrologa novērojumi rāda, ka gada plāns jāsāk ar planētu cilpu jeb retrogrādo periodu apzināšanu. Katrai planētai ir savs uzdevums un simboliskā loma, kas cilpu laikā tiek traucēta, izkropļota vai pretrunīgi interpretēta. Īpaša ietekme uz ikdienu ir tieši Dižčika jeb RetroMerkura laikam.

Biznesu, publiskās runas, visa veida komunikāciju, tirdzniecību un transportu ietekmējošā planēta Merkurs uzsāk retrogrādo jeb ačgārno kustību no 23.marta līdz 15.aprīlim un no 26.jūlija līdz 19.augustam.

Dižčika debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem lēmumiem un darbību. “Galvenā problēma būs sava laika izmantošana. Laiku šķiedīsim veltīgi, tas “pazudīs” vai arī tiks notrallināts ikdienas nebūšanās.” uzsver astrologs

Privāti tas nozīmēs arī sarežģītu karmisku uzdevumu risināšanu, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanos, nevajadzīgus pirkumus, pārpratumus, dažādu veidu sastrēgumus un tehniskus sarežģījumus. Cilvēki kļūs neuzmanīgi, izklaidīgi, aizmāršīgi, nesapratīsies. 

“Dižčika laiks ir tēlaini salīdzināms ar informācijas, tehnoloģiju, komunikācijas, saskarsmes, izglītības un jauniešu jautājumus pārzinošu priekšnieku, kurš devies atvaļinājumā un izdevis noteikumus, ka neviens nedrīkst uzsākt neko jaunu, vien turpināt iesākto. Atstāti bez vajadzīgās vadības un saprašanas šajos jautājumos, cilvēki pieļaus būtiskas kļūdas. Atgriezies no “atvaļinājuma” priekšnieks Merkurs tā vien jaudās labot nebūšanas, neatzīstot neko no paveiktā kā lietderīgu. Biznesā tas nes lieku laika, naudas un darba izšķērdēšanu – kaisīšanu vējā. Visīstākā birokrātija, kur neviens par neko nav atbildīgs, bet klapatas aizņem visu laiku,” norāda Kristaps Baņķis

Ko Dižčiks nozīmē uzņēmējam? 

Kā rīkoties ar tehniku Dižčika laikā? 

Nosaki, vai neesi dzimis Dižčika laikā!

Sīkāk par Dižčika laiku.

Biznesa tukšgaita

No 18.aprīļa līdz pat 6.septembrim Retrogrāda Saturna cilpa vistiešākajā veidā kaitnieciski ietekmēs gan būvniecības nozari, gan arī jebkuru ilgtermiņa aizsākumu, taču šis ir īstais laiks uzsākt graustu nojaukšanas un ceļu labošanas kampaņas. Pamīšus vairāku planētu retrogrādās kustības ietekmē tiks bremzēta ilgtermiņa attīstība, tādēļ jāizvairās no jaunu uzņēmumu dibināšanas, svarīgiem aizsākumiem, būvniecības uzsākšanas, līgumu slēgšanas, nozīmīgu pirkumu iegādes un jauna darba pieņemšanas.

K.Baņķis:  “Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, ko var atjaunot. Principiāli jaunu darbību nesāk. Jebkurš aizsākums var izrādīties būtiska kļūda un lieka resursu izmešana. Idejas piefiksējiet, jo tās var būt zelta vērtē rudenī, kad no jauna pārdomātas, tajās atradīsiet ieslēpto “zelta graudu”.”

Papildus slodzi biznesa videi dos RetroMarsa cilpa no 27.jūnija līdz 27.augustam. Saturns un Marss ir nozīmīgas planētas uzņēmējdarbības videi, tādēļ vietā būtu salīdzinājums par ilgstošu biznesa tukšgaitas periodu. Minētie planētu retrogrādi neies secen arī ar biznesu nesaistītajiem, piemēram, radot sarežģījumus ar tehniku, automašīnām, pieaugot sporta traumatismam vai sabrūkot ilgi plānotam mērķim.

Vissarežģītākais periods gaidāms no 26.jūlija līdz 19.augustam, jo apvienos 3 planētu problemātiskos periodus. Reāli, šādā laikā ir pieņemami krīzes lēmumi, radikāli izaugsmes scenāriji, ar pārkārtošanās klapatām. Daudziem tas atnesīs pārdomas par pārmaiņām darbos, dzīvesveidā, tikai to reālu veikšanu būtu jāatliek uz rudeni. 

Planētu cilpu laikā jaunu uzņēmumu dibinātājiem vai jaunu sistēmu ieviesējiem būs jāsaskaras ar grūtībām visā turpmākajā uzņēmuma mūžā. 

“Kas notiktu ar uzņēmumu, kas dibināts līdz septembrim? Smaga konkurences cīņa, jo citi uzņēmumi aiztrauksies garām vēja spārniem. Nesekmēsies ar tālejošiem plāniem, to izstrādi un virzību. Jāparedz, ka būs lielāks bankrota risks, lēnāka attīstība un būtiski šķēršļi,” skaudru ainu ieskicē astrologs. “Faktiski esam attīstību bremzējošā periodā. Kas notiek ar auto, ja spiež gāzi grīdā, bet norauta „roķene”, sapratīs katrs. Tiks nopietni paralizēta jebkura uzņēmuma darbība, ja ar to saprot gāzes spiešanu grīdā,” paskaidro astrologs. 

Risinājumi esot vienkārši. Veiksmīgs uzņēmējs iepauzēs un pārskatīs savus resursus, izvērtēs un vairākkārt pārbaudīs ideju dzīvotspēju nevis metīsies konkurences donkihotiskā cīņā. Tā būtu iešana pret straumi. Kad paies laiks, sapratīs, ka nekur tālāk nav ticis, bet resursi jau izkūpējuši vējā. Šajā laikā ieteicams pārskatīt uzņēmuma struktūru, pārformēt, revidēt, pārraudzīt, nodarboties ar personāla atlasi. Sekmīgi visi pētniecības projekti un dažādi pilotprojekti, kas testē tirgu. 

Politikā tas ir vēlīgs laiks, lai pārskatītu uzņēmumu, valsts iekārtas struktūru un to pilnveidotu, izmantojot uzkrāto pieredzi. Iespējas grozīt Satversmi, mainīt medicīnas pakalpojumu vai pensiju, sociālo izmaksu sistēmu.

Periods būvniecībai nav labvēlīgs. Šajā periodā būvētās ēkas būs ar defektiem, būvniecības process būs apgrūtināts un prasīs vairāk resursu, turklāt pastāv risks, ka rezultāts neapmierināts. 

Kā norāda astrologs, atsevišķām nozarēm, kuras pelna uz defektu novēršanu un vairākkārtēju klientu apkalpošanu šis periods būs ziedu laiks. Piemēram, auto remontdarbnīcām, jo automašīnas izteikti lūzīs. Tajā pat laikā auto sektoram pastiprināsies VID u. tml. iestāžu interese. Skandālā var nonākt kāds liels auto tirdzniecības pārstāvis. Zīmīgi, ka daudzi apskādēs mašīnas ceļu negadījumos un sliktās ceļu kvalitātes dēļ. 

“Jaunu automašīnu iegādāties ir izteikti nevēlami. Īpaši tas attiecas uz laiku no 27.jūnija līdz 27.augustam. Šajā laikā iegādātajām mašīnām ir pastiprināti negadījumu draudi. Savukārt, pārdot var izdoties pat vecu krāmu, faktiski – iesmērēt citam,” apstiprina K. Baņķis. 

Būvniecības dullums

"Mājas kvalitāti nosaka fundaments, par ko ir atbildīgs Saturns, tādēļ droši var teikt, ka no aprīļa līdz pat septembra RetroSaturna cilpas noslēgumam būvētās ēkas būs ar defektiem, laika zobs ātri sadrupinās, to būvniecība stipri ieilgs un prasīs vairāk resursu nekā plānots. Turklāt pastāv liels risks, ka pasūtītāju rezultāts neapmierināts. Faktiski, tiks uzbūvēti nākotnes grausti vai nelaimīgu cilvēku mājvietas. Patiesi, māja var ietekmēt arī cilvēku attiecības – tajā dzīvojošie nebūs laimīgi, veicinās ģimenes iziršanu. Tīri finansiāli – šādā laikā uzbūvētā māja var tikt pamesta vai ātri brūkoša, nekopta, būs grūti pārdot vai būs nerentabla," likumsakarību atklāj uzņēmēju astrologs Kristaps Baņķis. 

"Jau šobrīd var prognozēt, ka būvniecībā valdīs neparasta rosība. Tas notiek vienmēr, kad pienāk spriedzes pilns periods. Cilvēki kā akli dara to, kas vēlāk vēršas pret pašiem. Labos laikos – visas iestādes, veikali ir patukši, cilvēki atpūšas un nedomā par nākotni. Tāda, diemžēl ir vairākuma iestigšana "vāveres ritenī". Planetārā spriedze rada šķietamu pieprasījumu un ideālus apstākļus, lai pieļautu maksimāli daudz kļūmju. Un cilvēki uz to arī kā dulli pavelkas... Šoreiz – sagribēsies par visām varītēm tikt pie īpašuma vai vismaz ielikt nākotnes mājoklim pamatus. Tādējādi taps būvniecības kvalitātes burbulis, kas agri vai vēlu pārsprāgs," biedējošu perspektīvu paredz astrologs. 

Latvijā jau ierasts, ka retrogrādo cilpu laikā valsts izdod neloģiskus likumus, normatīvus, kas ieliek spieķi braucošā ritenī. Šajā Saturna cilpā taps patiesi nejēdzīgi projekti, kurus vēlāk atmainīs. 

"Gudras būvvaldes demonstrēs visīstāko piekasīšanos un projektu bremzēšanu, kas šajā gadījumā ir attaisnojama, jo tāds ir laika diktāts. Ja būvvalde pieņem projektu bez iebildumiem, tad ar to patiešām nav kaut kas kārtībā,” nosmej astrologs. Jo lielākas klapatas šajā periodā, jo jēdzīgāku iznākumu sagaidīt no rezultāta. Laiks palīdzēs "staipīt gumiju" līdz būvniecībai labvēlīgajam rudenim. Faktiski, visos līmeņos notikšot iluzora darbība šķietamas attīstības vārdā, izšķiežot veltīgi lielu naudu. 

"Jāsaprot, ka retrogrāds Saturns nevis attīsta, bet padziļina. Šādā laikā var nodarboties ar izpēti, rakt grāvjus, akas, būvbedres, pārvadāt un pievest zemi, izmantot derīgos izrakteņus. Lielisks laiks, lai uzsāktu un turpinātu līdzīgu uzņēmumu apvienošanu vai "no vienas kabatas otrā" pārliktu naudu," padziļinātu analīzi sniedz astrologs.

Ko Saturna cilpa nozīmē jaunbūves pasūtītājam?

Pārlikt būvniecības uzsākšanu uz septembri vai rēķināties, ka tāpat ieilgs un prasīs papildus izmaksas. Gudri jānoslēdz līgumi ar izpildītājiem. Kvalitāte tik un tā klibos. Iesākums nosaka visu ēkas mūžu, rezultātā pasūtītājs saskarsies ar ēkas pielietojuma problēmām un, kā rāda pieredze, pats ēkā nedzīvos vai dzīvos neilgu laiku. Šādu ēku arī grūtāk pārdot. Rūpīgi jāseko līdzi zemes iemērīšanai un komunikāciju projektētājiem, jo tiek pieļautas kļūdas, kas vēlāk var novest pie tiesvedības vai kāda nelāga defekta. Zemju tīkotājiem var izdoties pierunāt kaimiņu pārdot īpašumu – šādā laikā tas ir vienīgais paplašinājums, kas ir pieņemams, dokumentu galēju formēšanu pārliekot uz rudeni. 

“Ja kāds saka, ka uzbūvēs ēku nosauktā termiņā par precīzi nosauktu summu, nostiprini to līgumā ar soda procentiem un būsi vinnētājs, jo izpildīt kaut ko termiņos ir teju nereāli. Tāpat naudu nemaksāt visu uzreiz pirms darbiem un nekādā gadījumā nevienam neaizdot pret acīmredzami izdevīgu ķīlu. Savukārt būvniekiem un arhitektiem ieteiktu ieviest apmaksu pa etapiem, jo brīdī, kad būs jāmaksā, pasūtītājs var to nedarīt vai vienkārši būt bankrotējis, nemaz nerunājot par daudzajām prasībām, kas augs kā sēnes pēc lietus visu projekta gaitu. Izeja vienmēr ir Saturniska – paredzēt visus riskus un atrunāt tos stingros līgumos un veikt pa etapiem,” norāda astrologs, kuram profesionālajā darbā bieži jākonsultē tieši būvnieki un būvniecības procesi, tādējādi iekrājot pamatīgu pieredzi.

Ko periods nozīmē būvniecības turpināšanai? 

Labs laiks, lai noārdītu vecas ēkas, pārkārtotu plānojumu, sakārtotu apkārtni, sagatavotu vietu būvniecībai. Atsevišķus darbus var turpināt arī retrogrādā periodā, kas aizsākti senāk – tā teikt, atgriežoties pie aizsāktā. Labā ziņa Saturna cilpas laikā ir gadu gadiem ieilgušu īpašumjautājumu kārtotājiem – noslēgsies ilgstošas prāvas, atrisināsies samezglojumi un tiks panāktas galējas vai pagaidu vienošanās. 

Ko tas nozīmē būvobjektu izpildītājiem? 

Jāņem vērā, ka visi projekti novilcināsies, darbaspēks slimos, materiālus nevarēs laikus sadabūt, procesā mainīsies pasūtītāja vēlmes. Ja to visu ņem vērā un nodrošinās ar līgumu, tad finansiāli var pat iedzīvoties, jo, mainoties vēlmēm, pasūtītājs spēs tik maksāt. Jāņem vērā, ka katrs solis saskaņojams, jo konflikti un nesaprašanās var izcelties bez šķietama pamata. Aktivizēsies valsts pārraudzības iestādes.

Kas jāievēro lielbūvju apmeklētājiem? 

Ļoti jāuzmanās, apmeklējot vai staigājot gar graustiem – pastiprināta bīstamība. Liels apdraudējums sabiedriskās celtnēs, tādēļ no masu pasākumiem ēkās ieteicams maksimāli izvairīties. Neizturīgi tilti un ceļi. 

Biznesa un būvniecības tukšgaitas periodā gudrāk ir parūpēties par esošo īpašumu, sakārtot projektus un sagaidīt rudeni, kad būvniecībai pienāk labvēlīgāks laiks. Konsultējoties ar astrologu, individuāli iespējami izņēmumi un būvniecības vēlamo laiku piemeklēšana.

Astrologi.lv astrologu komanda nodarbojas ar strukturālu uzņēmējdarbības izvērtēšanu, sniedz ieteikumus uzņēmējiem labāko datumu izvēlē. 

Pētījums, kas apstiprina, ka astroloģija darbojas uzņēmējdarbībā:

http://astrobizness.lv/petijums/datums-ietekme-uznemumu/

Jaunums Latvijas astroloģijā –

Pirkumu un lielpirkumu kalendārs

2018.gads ir kā nosēts ar planētu Retrocilpām, tādējādi atstājot tikai nelielas labo laiku "saliņas", kas sekmīgas darbiem un pirkumiem. Šo laiku nezinātāji lieki izšķiedīs savu laiku un naudu, jo prece vai pakalpojums neattaisnos uz sevi liktās cerības, ja tiks izvēlēts nelaikā.  Balstoties uz desmitgades pieredzi darbā ar uzņēmējiem un konsultēšanu Lielpirkumu jautājumos, kopā ar astrologu komandu izveidoju sekmīgu pirkumu kalendāru, kurā ieteiktie laiki pēc Saules, Mēness cikla, planētu mijiedarbības un numeroloģijas zinībām palīdzēs pirkumam kalpot lietderīgi, ilgi un saimnieka interesēs.

http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendari/pirkumu-kalendars/

Uzzini laikus un apsteidz citus!

Astrologs-numerologs Kristaps Baņķis kā vienīgais astrologs vērš uzmanību, ka kārtējā cikliskā finanšu krīze, kas aizsāksies 2020.gada nogalē, klauvē pie durvīm jau šogad.

Tikai Superhoroskopi.lv var atrast visus svarīgākos 2018. gada notikumus un visplašākās prognozes līdz pat 2020. gada nogalei no astrologa – numerologa, kura paustās prognozes pierādāmi ir piepildījušās!

“Jaunās Ūdensvīra ēras sākums jeb astro grandu Jupitera un Saturna savienošanās notiks 21.12.2020! Līdz tam gaidāmi notikumi, kas būtiski ietekmēs Tavu dzīvi.

Tikai Superhoroskopi.lv pēc ievadītajiem dzimšanas datiem atradīsi prognozes par dzīves sfērām, kurās tieši Tevi var skart liktenīgie pavērsieni, kā tikt tiem pāri un kur meklēt iespējas savas nākotnes izaugsmei. Tu varēsi ieskatīties nākotnē un izvērtēt, ko labāk darīt attiecībās, darbā un finanšu jautājumos. Esi soli priekšā citiem un sagatavojies laikus jaunajai Pasaules Kārtībai, kas valdīs turpmākos 20 gadus! Un nesaki, ka mēs Tevi nebrīdinājām!” uzsver projekta autors Kristaps Baņķis. 

www.Superhoroskopi.lv ir ilggadējs un labi pārbaudīts prognožu un horoskopu projekts, kas apkopots 3 apjomīgos izdevumos 150 lappušu apjomā.

Kā katram individuāli pēc unikālā horoskopa sagatavoties 2020. gada pārmaiņām, vēstīts apjomīgajā www.superhoroskopi.lv projektā.

Astroloģiskais gads sāksies 20.martā plkst. 18:15 – nekas nav nokavēts!

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot