Plūtona "bērni"

Tik tikko Plūtons pmainīja Zodiaka zīmi, kas notiek pietiekami reti, lai tam pievērstu lielāku uzmanību. Plūtona ilglaicīgā atrašanās vienā Zodiaka zīmē ļauj izdalīt paaudzes, kurām dzīves pamattematikā vērojamas atšķirīgas iezīmes un enerģētika. Plūtons konkrētā Zodiaka zīmē nosaka globāli valdošos "vējus". Bērni šajā laikā dzimst konkrētā enerģētiskā "vējiņa" ieaijāti, tādēļ pēc daudziem gadiem, kad jau pūtīs citi vēji, viņi joprojām risina Plūtona čukstētus jautājumus.

Katru cilvēku konkrēti Plūtona velniņš (slēptā, spēcīgā enerģija) dīdīs veikt personīgās, sabiedriskās un globālās izmaiņas atbilstoši savai saprašanai jeb saskaņā ar citām horoskopa niansēm.

Kādi ir šās un citu paaudžu raksturīgās iezīmes?

PLŪTONS Mežāža zīmē
(2008. - 2024.)

Mežāzis simbolizē stabilitāti un pastāvēšanu noteiktās robežās, visa veida struktūras, taisnīgumu un likumību. Plūtonam Mežāzī patiks irdināt ilgstoši valdošo stabilitāti. Kā kāršu namiņi sabruks viena otra mākslīgi veidota savienība un apvienība. ES, NATO, NVS u.c. valstiskas apvienības piedzīvos globālas pārmaiņas. Arī valsts mērogā var tikt mainīti likumdošanas pamati - konstitūcija, ieviešot laikmetam atbilstošus jauninājumus. Plūtons Mežāža zīmē iezīmēs nepieciešamību pēc stingriem darbības likumiem, kurus iekustinās slepenas struktūras.

Kas gan to visu vissekmīgāk īstenos? Dzīves skolu izgājušie un šajā laikā dzimušie mazuļi...

Sākot ar 2008. gadu, jaunie bērni dzims ar saasinātu varas apziņu, lielu godkāri apveltīti un nacionāli domājoši. Lielu nozīmi viņu dzīvē iegūs garīgās zināšanas un sabiedrības mācības. No vienas puses, viņi būs par kārtību uz zemes, "lai cilvēkiem labs prāts", no otras - brucinās pastāvošās dogmas un likumus, mēģinot radīt jaunus kārtības uzstādījumus. Jau no mazotnes viņiem būs sava, pamanāma un grūti maināma kārtības un taisnības izpratne. Iemācīt bērnam sadzīvot ar esošajām tradīcijām un likumiem, lai pēcāk - ar lielāku dzīves pieredzi - izdarītu savas izmaiņas. Ģimenēs, kurās ienāk jaunie mazuļi, ieteiktu piedomāt pie jaunām un no bērnam tīkamām nodarbēm atvasinātām ieražām radītām tradīcijām. Šie noteikti nebūs bērni, kuriem apkārt vajadzētu aplikt drošības sētiņas...

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot