Astrologi.lv brīdināja
par vakardienas uguns postošo dabu

Projekta Astrologi.lv veidotājs sertificētais astrologs un numerologs jau vakar Twitter kontā uzstājīgi brīdināja, ka 20. jūnijā nav ieteicams veikt jebkādas darbības ar uguni un ka šajā dienā uguns mēles var nest lielu postu.

Kristaps Baņķis norāda, ka dažādi ieteikumi un katras dienas enerģētikai atbilstoši brīdinājumi ir pieejami Astrologi.lv projektā „Mēness kalendārs”. Tieši nule kā izveidotais projekts „Saules dienas” arī 20.jūnijam uzrādīja šādu ieteicamu piesardzību saistībā ar uguni.

„Mēness kalendāros ir apkopotas senas un jau pārbaudītas zināšanas un tradīcijas, kuras rūpīgi ievērojot iespējams pasargāt sevi, savus tuviniekus un īpašumus no dažādām likstām un nelaimēm,” skaidro astrologs, kurš brīdinājumus par postošo uguns ietekmi jau savlaicīgi vakar izplatīja Astrologi.lv Twitter kontā.

Tāpat Kristaps Baņķis atgādina, ka savulaik, kad inaugurācijas laikā bija izpētījis valsts prezidenta Andra Bērziņa personīgo astroloģisko karti, viņš izteica arī prognozi, ka visus četrus gadus Andrim Bērziņam, esot prezidenta amatā, iespējami ļoti būtiski satricinājumi, un pilnīgi iespējams, ka Latvija var piedzīvot otro prezidentu pēc Jāņa Čakstes, kurš valsts vadībā neatradīsies visu prezidentūras laiku. Tagad, pēc astrologa domām, sāk skaudri realizēties šis paredzējums.

„Prezidenta horoskopā ir daudz tādu planetāru akcentu, kas piešķir viņa dzīvei dažādu negaidītu, nelabvēlīgu situāciju iespējamību. Pie noteiktām valsts prezidenta darbībām, nelaimes, kas paredzētas tieši viņam personīgi, var novirzīties pa citiem kanāliem. Manuprāt, tieši tādēļ Andris Bērziņš tiecas pie varas, būt galvgalī. Līdz ar to personīgi disharmoniskas planētas viņu var neskart. Citiem vārdiem sakot, mēs kopā pārdzīvojam viņa personīgās „kataklizmas”. Astroloģija ir simbolu zinātne, tāpēc neizbrīna, ka šoreiz destruktīvā enerģija vērsusies pret vienu no prezidenta simboliem – Rīgas pili.”

Kristaps Baņķis arī norāda, ka valsts prezidenta izvēle nedzīvot Rīgas pilī bijusi likumsakarīga: „Pirmkārt, viņš it kā ir un it kā nav prezidents. Proti, kā karalis bez sceptera un kroņa. Tas personīgi viņam ir viens gudrs, intuitīvs lēmums. Otrkārt, arī astroloģiskā karte liecina, ka Andris Bērziņš bieži vien pats sajūt iespējamās negācijas un spēj no tām veiksmīgi izvairīties, pārnesot visu slogu no sevis uz apkārtējām lietām.”

Garīgajā kultūrā ugunij ir divas nozīmes, kas raksturo uguns divējādās dabas – postošo un radoši atjaunojošo. Kristaps Baņķis, atsaucoties uz Latvijas valsts horoskopu, ir pārliecināts, ka uguns nelaime Rīgas pilī nodod simbolisku un nepārprotamu vēstījumu par to, ka prezidenta institūcijās nepieciešamas radikālas pārmaiņas.

„Šis ir būtiskākais pēkšņais notikums un krīzes situācija Andra Bērziņa prezidenta pienākumu pildīšanas laikā. Tas ievada potenciālu notikumu virteni. Atbilstoši prezidenta horoskopam, šādi negaidīti notikumi gaidāmi līdz pat prezidentūras beigām,” uzskata astrologs.

Ugunsgrēks Rīgas pilī sakrīt ar periodu, kad Latvijas tautas horoskopā tuvojas liela cikla noslēgums. Kristaps Baņķis atklāj, ka jūnijs vispār uzskatāms par latviešu tautai ļoti nozīmīgu mēnesi. Jūnijs ir kā „saknes” mēnesis, kurā latviešu tauta piedzīvojusi daudz svarīgu un arī traģisku notikumu. Šis mēnesis ir arī laiks, kad vasaras Saulgriežu, kā arī Līgo un Jāņu svētku spēcīgā, maģiskā enerģētika dod iespēju latviešiem uzlabot kopējo tautas likteni un iegūt papildus auglību un svētību savai zemei.

„Uztversim notikušo par vienu sākotnēji neizprotamu un maģisku uguns rituālu, kuru piedzīvojot mums būtu jāizdara būtiskāki secinājumi, tai skaitā arī par prezidenta lomu kā tādu Latvijas liktensrakstā. Ja nesaprot tāpat, vienmēr nāk brīdinājumi par iespējamu nepatīkamāku scenāriju,” rezumē Kristaps Baņķis, novēlot Latvijai pēcjāņu periodā uzsāktajā jaunajā ciklā daudz gaišu brīžu.

 

Astrologi.lv ir vadošais astroloģijas portāls Latvijā, kurā apkopota informācija par visām debess spīdekļu gaitām un jaunākajām prognozēm astroloģijā. 

Mēness kalendāra un Saules dienu ieteikumi portālā Astrologi.lv: http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendars/

8. Latvijas valsts prezidenta Andra Bērziņa horoskopa analīze: http://www.astrologi.lv/sakums/politiska-astrologija/prezidenti-personibas/298/8-Latvijas-valsts-prezidents/ 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3720 iesaka šo blogu

Balsot