Maizītis - neziņā

Dotajā brīdī un vēl ilgi ap J. Maizīša pārvēlēšanu konkrētība nav gaidāma. Un visticamāk tā nebūs līdz pat pēdējam brīdim. Plāni tiks grozīti, mainīti un pārmainīti.

Par to, kas ir skaidrs. Pirmkārt, pēc numeroloģiskajām un astroloģiskajām (nepilnīgiem – būtisku dzimšanas datu trūkuma dēļ) likumsakarībām, J. Maizītis ir ģenerālprokurora amata cienīgs. Otrkārt, esošajā nestabilajā laika posmā (līdz jūnijam) nebūtu prātīgi radikāli mainīt sistēmu ar jauniem kadriem. Treškārt, un vissvarīgāk - pienācis liels brīdis viņam pašam personīgajā dzīvē kaut ko mainīt.

J. Maizītim 2009. gadā noslēdzās vairāki cikli. Tajā skaitā arī konkrētās darba pieredzes 9 gadu cikls. Skaidrs, ka minot iekšējo lēmumu pārmaiņu taku, dotajā brīdī Maizītis pats nav izlēmis par savu tālāko virzību, jo “iekšējā balss” saka, ka kaut kas ir jāmaina savā darbībā, bet personības struktūra bremzē pārmaiņas – nedrošās situācijas un adekvātu darba piedāvājumu trūkuma dēļ. Un te nu ir atkarīgs vai viņš ir gatavs nostāties uz jauna sava attīstības ceļa vai arī šogad iekrājis tik daudz darbu un “darba parādu”, ka būs vien spiests uzņemies jauna vilcēja lomu to pašu „vēžu kulītē”. Tas ir arī atkarīgs no tā, cik labi viņš savu darbu spēj savienot ar personīgo dzīvi un vai ir izdomājis, ko citu vispār var darīt.

Astrologs nevar apsteigt cilvēka brīvu izvēli, vēl jo vairāk tādēļ, ka, manuprāt, viņš pats vēl līdz galam nav to izlēmis…

Par nelaimi, laiks ap 10. janvāri nav veiksmīga diena paliekošies lēmumiem un visticamāk tad pateiktie vārdi tā arī netiks realizēti, lai kādi arī tie būtu.

Lielāks plusu skaits ar nelielu pārsvaru ir tam, ka J. Maizītis varētu tikt pārvēlēts. Bet te pat „viegla pūciņa” var visu pagriezt citā virzienā. Tas vairāk atkarīgs no minētajiem faktoriem un domāju, ja viņš Jaunā gada mijā sadzirdēs līdzvērtīgu darba piedāvājumu, ar izaugsmes iespējām, viņš ilgi nesvārstoties atstās šo amatu.

Atbilde nevar būt viennozīmīga, jo neatkarīgi vai tiks veikta ģenerālprokurora nomaiņa, attiecīgu dienestu turpmāko gadu laikā skar būtiskas strukturālas pārmaiņas.

Mans Jaunā gada novēlējums J.Maizītim: „Ir pienācis brīdis savā dzīvē kaut ko būtisku drosmīgi mainīt!” Par laimi nākamajā gadā Maizīša attieksme pret dzīvi un darbu būs krietni kareivīgāka.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot