Partijas skaitļu labirintos

Skaitļu zinātne - numeroloģija – katram skaitlim piešķir savu īpašo nozīmi. Piedāvāju numerologa iespaidu, ņemot vērā katras partijas aktivitātes un vietu politiskajā "solījumu tirgū".

Saeimas vēlēšanu statistika (bez 5. Saeimas vēlēšanām) – ieskaitot 10. Saeimas vēlēšanas

Saraksts Nr. 1. – Saeimā iekļuvis vienreiz;

2. – četrreiz;

3. – vienreiz;

4. – trīsreiz;

5. – vienreiz;

6. – trīsreiz;

7. – divreiz;

8. – vienreiz;

9. – trīsreiz;

10. (1.) – vienreiz;
12. – vienreiz;

13. (4.)– vienreiz;

14. (5.) – trīsreiz;

15. (6.) – divreiz;

17. (8.) – divreiz;

19. (1.) – vienreiz;

20. (2.) – vienreiz.

Protams, nevar visus datus „bāzt vienā maisā", jo vēlēšanu datuma numeroloģiskajā virknējumā sakritību pagaidām vēl nav bijis.

5. Saeimas vēlēšanas: 5.06. – 6.06. 1993 – „33/6" un „7" sintēze.

6. Saeimas vēlēšanas: 30.09 – 1.10.1995 – „9". un „8" sintēze.

7. Saeimas vēlēšanas: 3.10.1998 – "4".

8. Saeimas vēlēšanas: 5.10. 2002. – „1".

9. Saeimas vēlēšanas: 7.10. 2006. – „7".

Saeimas vēlēšanas: 2.10.2010. – „6".

Saeimas vēlēšanas: 17.09.2011. – "3".

Vēlēšanu listes Nr. 11. Saeimai - salīdzinājumam

1. VIENOTĪBA

 1. 2. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

 2. 3. "Zatlera Reformu partija"

 3. 4. Kristīgi demokrātiskā savienība

 4. 5. Šlesera Reformu partija LPP/LC

 5. 6. Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"

 6. 7. "PCTVL-Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"

 7. 8. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

 8. 9. "Par prezidentālu republiku"

 9. 10. "Pēdējā partija"

 10. 11. Zaļo un Zemnieku savienība

 11. 12. "Tautas kontrole"

 12. 13. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām"

 

Grozies kā gribi, bet vēlšanu "3" datumā vislielākās izredzes ir tieši sarakstam NR. 3.

Kā jau ierasti, lieli panākumi gaidāmi listei Nr. 6.

Zatlera reformu partija - Numeroloģiskais kods - 96 / 6

Latvijai vajadzīga partija, kas "dīvainā "kārtā sakrīt ar Vienotības 33/6.

Mīksta, vāju mugurkaulu.

Čupotāji - komandas cilvēki.

Lielākā dīvainība, ka skaitlis "6" ir tās līdera V. Zatlera numeroloģiskajā kodā/matricās iztrūkstošs. Jautājums: vai partija vilks līderi? Jo līderis nepavilks partiju!

Partija kā izaicinājums tās līderim - daudz spēka aiziet pozīcijas noturēšanai. Vislabākā pozīcija būtu samiernieciska, brālīga - visiem labs, pats sev labs.

Vēlēšanās - mērens iznākums, jo LV "8" tīk mērenais "6".

"6" neatbilst vārdam reforma - drīzāk stabilitāte, harmonija.

09.2010. tapis raksts - atskatam

10. Saeimas vēlēšanas notiek 02.10.2010, kas pārvērstas vienā skaitļu summā, ir 6 – harmonijas meklējumu, "visi savējie" un šovbinesa simbols.

Skaitļu analīzē ņēmu vērā, pirmkārt, katras partijas listes numuru, pēc latviešu alfabēta partiju nosaukumus pārvērstos skaitļus, kā arī samēroju tos ar Latvijas likteņskaitli. Par laimi Latvijas Republika (91144618 776239471 = 80/8) kā „8" pavisam labi sadzīvo ar vēlēšanu datumu – "6". Proti, vēlēšanās, pie jebkura iznākuma, viss notiek uz labu!

Katrs skaitlis "zem kuras patrāpījušies" kāda partija uzliek savus pienākumus un atbildību, tikai saskaņā ar kuriem var gūt panākumus. Šajā rakstā lokomotīves stāv maliņā, skaitļu izpētē iesaistot vien kopējo partijas "zīmolu".

1. "PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"

"Patrāpīties" zem skaitļa viens var tikai līderības, kategorisma, autoritārisma un "vienas patiesības" partija. „Labāk vieni – nekā kopā ar kādu!"

Partijas numeroloģiskais kods – 160/7. "Samuģīts", bet gudrs veidojums, kas ietver atšķirīgi domājošus cilvēkus, ar tendenci "mainīt ādu". Ir kāds slepens plāns, kas netiek pausts atklātībā.

Iespējas vēlēšanās: prognozētās.

Skaitļu sintēze Latvijai: „astotnieka" Latvijai ir tikai divi visdisharmoniskākie skaitļi un tie ir "1" un "7" - tad nu šos abus arī simbolizē "PCTVL".

2. "Vienotība"

Tandēma apvienība, kas meklē kompromisus un tos arī atrod. Labi jūtas tad, ja var diskutēt, uzturēt dialogu. Kas tas par "2", kas būtu apmierināts ar esošo, ja vien tas nav paša radīts. Duālisms, kas arī iezīmējas apvienības struktūrā: zem viena karoga startē pašreizējās valdības vadītājs un pilnīgi jaunas morāles nesēji.

Apvienības numeroloģiskais kods – 33/6. Jaudīga nosaukuma cienīgi, kas apvieno inteliģentus, radošus un pārvaldīt gribošus-protošus cilvēkus. Satikušies - "Savējie". Skaitlis 33 lielā mērā ir ideālistu nevis praktiķu rādītājs.

Iespējas vēlēšanās: tā kā šīs ir savējo un "6" vēlēšanas, tad ļoti daudzi nobalsos par "sešinieku"- savējiem. Lielisks iznākums.

Skaitļu sintēze Latvijai: "2", "6" un "8" iet roku rokā. Vairāk der labklājības uzturēšanai, mazāk – attīstībai.

3. "Ražots Latvijā"

Liste, kas meklē jaunus attīstības ceļus, un vēlas tikt sadzirdēti. Šādas listes uzturētājiem ir jāsprēgā asprātībā, jo nekā citādi neuztvers. Starp mīnusiem jāmin alkas pēc slavas, iedomība, vēlme citus kritizēt.

Partijas numeroloģiskais kods – 55/1. Cerība uz veiksmes stāstu un nauda, nauda un, vēlreiz, nauda ir galvenais partijas dzinulis, aiz kā stāv noteiktas personu grupas merkantilas intereses vai arī, piedodiet, naivums. Nesasniegusi mērķi – paliks pie sava un... mainīsies vai pazudīs no partiju spektra.

Iespējas vēlēšanās: „3" ar „6" draudzējas labāk nekā domāts, bet kaut kur burzmā izčākstēs.

Skaitļu sintēze Latvijai: cenšas pasmelt visu, ko "8" piedāvā... Vieglāk nabadzības laikos, grūtāk – ja būtu ko dalīt – stieptu deķīti uz savu pusi. Ne viss, ko iecerējis „1" ir Latvijai izdevīgi.

4. Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"

Četriniekam labpatīk organizētība, struktūra un kārtība. Kā glītā ierindā sakārtoti alvas zaldātiņi metas darba frontē. "4" nesolīs neko, ko nevarētu pildīt. Visvairāk var traucēt nepārliecinātība svarīgos jautājumos un skopums līdzekļu tērēšanā.

Apvienības numeroloģiskais kods – 178/7. Pārāk gudrs veidojums, lai noticētu, ka "visi papīri ir tīri". Jau sākotnēji "7" atvēlēta malā atstumjamā brāļa lomu. Tendence rīkoties dīvaini un nesaprotami. Nosaukums "Saskaņas Centrs" nes sevī skaitļu 68/5 vibrācijas, kas nozīmē arī to, ka projektā ieguldīta nauda, par kuru skaļi nerunā, tāpat – piesaista daļu dīkdieņu un lielu daļu "zaļas dzīves" meklētāju.

Iespējas vēlēšanās: var iet smagāk nekā domāts, jo var palikt savu talantīgāko "brāļu", teiksim, "8" ēnā. Vajadzēs pasvīst, lai attaisnotu uz sevi liktās prognozes.

Skaitļu sintēze Latvijai: Latvijas "8" pret "5" izturas neitrāli, savukārt "7" ir kā dadzis acīs. Formāli nešķiet tik bīstams, tāda kā pieņemama "piektā kolonna".

5. "Tautas kontrole"

Jo vairāk pārmaiņu un klaigāšanu, jo lielākas iespējas.
Apvienības numeroloģiskais kods – 58/4. Skaitlis attaisno nosaukumu ne vairāk un ne mazāk ar uzsvaru uz „kontroli" un mazāk uz „tauta". Tam apakšā - pārdomāts veidojums ar mērķi tikt pie varas, lai kaut ko organizētu un apmierinātu ambīcijas.

Iespējas vēlēšanās: Ja partijā ir tikai tukšu salmu kulstītāji – aizies grabēdami.

Skaitļu sintēze Latvijai: Apstiprina pārliecību par Latviju kā nopietnu sīkpartiju valsti.

6. Zaļo un Zemnieku savienība

Sešinieks visu tur līdzsvarā un izskatās šķietami maigs un svārstīgs lielajā politikā. Tomēr nekad nepiemirst vajadzīgā brīdī deķīti pavilkt uz savu pusi, piesedzot (ne)vajadzīgos (ne)smukumus. Vislabākā pozīcija – miers mājās, lai smuki izskatās, un zaļi domājās.

Partijas numeroloģiskais kods - 90/9. Deviņi ir apstiprinājums vēsturiskajām saknēm, vismaz nosaukumā, zaļajai domāšanai un autoritāru ideju lobēšanu. Partija darbojas kā gudrs vidutājs, paliekot pietiekami egoistiskā pozīcijā.

Iespējas vēlēšanās: vēlēšanās, kas norit zem „6", listei ar sesto numuru ir smukas izredzes.

Skaitļu sintēze Latvijai: lielākais plus, ka nes sevī Latvijas vēstures pēctecību (kaut vai ar nosaukumu) un zaļo ideju. Kamēr vien būs dzīva Ulmaņlaika Latvija, tikmēr dzīvos „zaļie zemnieki". „8" un „9" abpusēji piecieš viens otru – kā neizbēgamību un faktu.

7. "Par prezidentālu republiku"

„7" pa nelaimi, tās uz paplātes nesto labo vēsti tauta nesaprot. Ak, „muļķu zeme"...

Partijas numeroloģiskais kods - 120/3. Pirmais, kas nāk prātā par trijnieku ir laba ideja un liela brēka, kuras rezultātā var būt maz vilnas. Partija piedzīvos pārmaiņas, maz ticams, ka spēs sakomplektēties nākamajam sasaukumam. Tā teikt, sanāks – lieliski, ja nav, tad nav.

Iespējas vēlēšanās: vēlēšanu datumam šogad „nepatīk" tukšu salmu kūlēji un jaunas sīkrevolūcijas nerullē.

Skaitļu sintēze Latvijai: Latvija izturas pret „3", kā pret mazo Napoleoniņu, kurš negrib un nevar pieaugt.

8. Partiju apvienība "Par Labu Latviju"

Kur astoņi, tur vara, nauda, slava un ambīcijas. „8" pats par sevi simbolizē līdzsvaru starp garu un matēriju, pirmkārt, jau pēc būtības, nevis saukļos. Tas patiesi ir kā ar satelītu aprīkots buldozers, ko vada gudra roka. Iespējas lielas, sekas – atbildīgas un joki mazi. Dievišķajā matemātikā gan tā kunga prāts ir neizdibināms un to pie laicīgās garīdzniecības indulgenču veidā ne vienmēr var atrast... Jo, „Viņš taču visu redz".

Partiju apvienības numeroloģisks kods - 117/9. Gudri un ar konkrētu domu veidota partija. Spēcīgi līderi, savdabīgs veidojums un rezultātā - jaudīgi-naudīgi. Apvienība, kurā noteikti ir savi (ne)rakstīti likumi.

Iespējas vēlēšanās: varenas, bet atkarīgas ne tik daudz no jaudas un naudas, cik no spējas saprast, ka „8" skenē ar melu detektoru arī katru nepateikto vēlmi. Apvienība, kura savu likteni lielā mērā veido pati un kļūdīties, tāpat kā ielēkt zelta karietē, var paspēt pēdējā brīdī.

Skaitļu sintēze Latvijai: redzot sava skaitļa nesēju Latvijas vaigs ietrīcas – kaut kas zināms, kaut kas saprotams un reizē skumjš. Vajadzīga partija, bet dozēti.

9. "ATBILDĪBA - sociāldemokrātiska politisko partiju apvienība"

Atbildība ļoti piestāv "9", kura uzdevums ir būt vajadzīgiem, tad, kad sauc un prast nemaisīties pa kājām, ja nelūdz palīgā. Partiju parādē iet ar izgrieztu krūti būtu tas pats, kas prezidentam sevi slavēt tirgus laukumā.

Apvienības numeroloģisks kods - 232/7. Māka inteliģenti paklusēt, gudri izteikties un palikt neatpazītam – tas viss piederas „7". Pārāk liela objektivitāte un atturība traucē iesaistīties milžu cīņās. Diemžēl, „7" diez ko nav modē jaunumus kārajiem latviešiem, kas balso par naudu, varu un tukšu gaisu.

Iespējas vēlēšanās: iespējamību līmenī. Ne vēlēšanu dienas „6", ne Latvijas „8" neuzrunā sarežģītais „7".

Skaitļu sintēze Latvijai: kad latviešiem pienāks tie laiki, kad svarīga būs zinātne, atbildība, izglītība un iedziļināšanās un, ja vien partija varēs pacelt to inteliģences nastu, ko paši sev uzlikuši, – viss nostāsies savās vietās.

10. Partija "Daugava - Latvijai"

Jābūt jaunai idejai, ko pacelt, apspēlēt un lietā likt! Bez harizmātiskas līdera partija ir kā idejiski ratos iestatīts zirgs bez kučiera.

Partijas numeroloģiskais kods – 72/9. Skaitļu kombinācijā veidojas tāda gaisā sagrābstīta, savdabīgu interešu grupiņa.
Iespējas vēlēšanās: „6" par asu un kareivīgu, un vienpusīgu. Arī saujiņa ir karotāju, bet dažām barjerām pāri nepārkāpt. Kā Daugava, kas apstājas pie HES.
Skaitļu sintēze Latvijai: paldies, turpiniet strādāt, nākotnē – noderēsiet!

11. "Pēdējā partija"

No muļķiem līdz viedajiem. Jaudīgs skaitlis, ja prot ar to rīkoties, jo „muļķi laist" ir liela māksla un senos laikos galmā āksti tika celti aukstā godā.

Partijas numeroloģiskais kods - 62/8. Sanāca dzīves mākslinieki, sadziedāja, sadancoja un izdomāja, ka ir tāda neslikta ambīcija. Pieteikums var būt stiprāks par spējām novadīt pasākumu līdz uzvarošām beigām. Klusa aizdoma, ka „klaunu" parāde danco pēc svešām stabulēm. Bet kurš gan pateiks, kur suns dabūjis blusas?!

Iespējas vēlēšanās: mērenajam „6" patīk jaukais, nevienam pāri nedarošais „11". Tas tik būtu joks, ja tiktu Saeimā! Prakse gan rāda, ka jokdariem vēlēšanu brīvdienās ir citi joki prātā.

Skaitļu sintēze Latvijai: tautai ir vajadzīga maize un izpriecas.

12. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Skaitlim „3", kas summējas no duča, pārlieku nopietnība var tikai kaitēt. Asprātīgai, draudzīgai un optimistiskai sarunai var būt liela jēga.

Apvienības numeroloģiskais kods - 212/5. Brīvie radikāļi pozitīvā nozīmē: gatavi uz visu un var sagaidīt visu, pasludināto devīžu ietvaros. Apvienības summētais „5" stiprina listes numura piešķirot veiksminieku auru, no kā dveš jaunas vēsmas, jaunības maksimālisms un sajūta, ka viss izdosies.
Iespējas vēlēšanās: no šīs savienības varam gaidīt brīnumus! Par šo listi urnā summēsies protesta balsotāju, ideālistu un neizlēmīgo biļeteni.

Skaitļu sintēze Latvijai: esošajā sastāvā pārāk „sagrābstīti" un „neapbružāti" nopietnajai mātei Latvijai. Vajadzīgi kā mātei bērni, bet nederēs saimniecības galvas statusā.

13. Kristīgi demokrātiskā savienība.

Savienībai ieteicami stingri uzskati, kas sakņojas morāles normās un pārliecībā, nemētājoties atbilstoši konjunktūrai.

Apvienības numeroloģiskais kods - 131/5. „5" tīk dzīvot raibi kā dzeņa vēders idejās, domās un darbos. Ne velti partijas programmā kā viens no pirmajiem vārdiem minēts „brīvība" – zem ko parakstītos ikviens piecinieks.

Iespējas vēlēšanās: Latvijas vēlēšanu vēsturē ir tikai viena partija, kas pārliecinoši triumfēja ar skaitli „13" azotē – Zīgerista partija tālajā 1995. gadā. Paldies Dievam, šis nav tas stāsts.

Partijas skaitļu sintēze Latvijai: „8" patīk „5" koķetērija ar idejām, pašam paliekot brīvam un svabadam. Citējot pašu partiju: „Ikvienam jājūtas (..) vajadzīgam Latvijas valstij."

Publicēts "Citāda Pasaule".

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot