Screen%20Shot%202020-03-29%20at%2021.52.

Astro cikliskuma un CILPU ATKĀRTOJUMU jēga 

Planētas cikliski katra savā ritmā veic pilnu apriņķojumu jeb ciklu cauri Zodiakam.
Izņemot Sauli un Mēnesi, pārējās planētas met retrogrādas cilpas jeb no zemes raugoties veic “atpakaļgaitu”, tādējādi mainot arī planētas ietekmi uz cilvēkiem – problemātiskāk, dziļāk. 

Šo cilpu laikā var veidoties situācija, kad valsts horoskopā aktuālās planētas cikliski skar Latvijai svarīgus planetāros simboliskos punktus valsts dibināšanas Astrokartē. 

Tāpat šādi cikli iespējami aktuālo planētu Astrofonā. 

Tādas ir visas planētu mijiedarbības  reizes, kurus ar datumiem izdalu kā 

 

1x –> 2x –> 3x

Kopā ar Retrocilpām šī ir KB prakses un izpētes autormetode, ko nepārstāv neviens cits astrologs, bet kas pierādīta lieliski strādā un ļāvusi prognozēt #krīze2020 un daudzus citus notikumus #KBpareģo

 

 Planētu cikliskās atkārtošanās jēgas variācijas 


(notiek planētai izejot Retrocilpu jeb soli atpakaļ): 

 • Liktens grib piespiest saprast kaut ko būtisku un ar vienu reizi nav paredzēts saprast notiekošo (neskatoties, cik gudri esam) vai arī paredzēts vairākkārt situācijas izdzīvot (Murkšķa diena) un slīpēt kā dimantus, kamēr “pielec, kā īstenībā jābūt” 

 • Notikumi vairākkārt ”piegriež skrūves”, gatavojot labākai paredzamajai nākotnei 

 • 1x – brīdinājums; 2x – sarežģījums un daļējs atrisinājums; 3x – finišs un izeja vai problēmas maksimums, kas izpaužas kā seku nelaime 

 • 1x – saprot problēmu; 2x – nenotic risinājumam; 3x – saprot, ka kļūdās un atrisina

 • Viena problēma – dažādas izpausmes katrā reizē pa savam 

 • Agrāku problēmu atskāršana un jauna izaugsmes sinusoīda attīstība 

 • Reižu kulminācijas datumos nedrīkst ieslīgt pašanalīzē un depresijā – jārīkojas 

 • Precīzajos periodos grūti novadīt savas idejas līdz citiem, jo mainīgi apstākļi un vadmotīvi
 • Nemieru laiki

 • Pozitīvais: visu sagatavo laicīgi pirms 1x, attiecīgi vēro situācijas un redz vēsmas plus izpauž savu labāko versiju gan darbībā (piesardzīgi), gan attieksmē (pieņemošo), kas var palīdzēt veiksmīgi pārvarēt 2x un 3x , kamēr vairums kritīs šajos laikos galējībās un masveidīgi “ies uz krauju”.

Zemāk esošos etapus es devu pērn, bet tie maz tiešā veidā (pastarpināti, kā reakcija – tas gan) un būtiski skāra Latviju. Nākamie etapi, ko aprakstu nākamajā nodaļā, jau daudz būtiskāk ietekmēs tieši Latvijas iedzīvotājus. REĀLI IETEKMĒS!

Izpausme “COVID” sāgā 2020. :
1x 05-04-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu – izplatīšanās; starts
2x 30-06-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu – 1. etapa beigas/pārformēšanās
3x 12-11-2020 Jupitera savienojums ar Plūtonu – atrisinājums vai 2.vilnis, kas būs daudz sliktāks, bet jau citā veidā 

 

 

Būtiskākie    1x -> 2x -> 3x  pārmaiņu periodi Latvijā!

Latvijas “veiksmes stāsts” ir gaužām vienkāršs, tās pieņemšanas laiks rindā vienkārši nebija pienācis, jo salīdzinoši 2020.gads no spriedzes viedokļa bija planetāri “TUKŠS” ar nebūt ne kaitīgo (kā to uzskata vāji astrologi) tranzitējošā/aktuālā Jupitera kulmināciju pašam pret savu pozīciju valsts kartē. Pēc KB AUTORMETODES tāds ir auglības un panākumu laiks – pozitīvais! Tad jābūt izcili neveikliem politiķiem, lai pērn šādu debesu labvēlību “sačakarētu”. 

2021.gadā “veiksmes krekliņš” jau paliek krietni plānāks, jo pie apvāršņa parādās draudīgi silueti, kas saslēdz dramatisko Latvijas horoskopa LIELO KRUSTU (sarkanais kvadrāts attēlā), kura draudīgajos galos ir tie paši globālo kataklizmu un pārmaiņu planetārie grandi – URĀNS un SATURNS. Ja mēs pērngad varējām runāt, ka Latvija ar “lielu nobīdi” velkas globālo notikumu pakaļgalā, turpmākos 3 gados notikumi ritēs straujāk un parādīs patiesi politikas veidotāju spējas vai nespēju. Ņemot vērā, ka mums ir Dižčikā ievēlēts Valsts Prezidents un PilnMēnesī Rīgas Mērs, un arī Saeima startēja Nelaikā!...

Novērots, ka sabiedrisko spriedzi bieži izlādē ievērojami cilvēki, kuri “paņem uzmanību uz sevi”. Piemēram, vajadzētu notikt kādai sabiedriskai katastrofai, bet no dzīves aiziet kāds ievērojams cilvēks vai pat vairāki. Sabiedrība par to runā, pārdzīvo, notikums bijis, - planētas izreaģē! Cits scenārijs un, iespējams – briesmīgāks, kā negaisa mākonis paiet garām. Zibensnovedēji. Tieši tāpēc uzmanīgiem vērotājiem vajag prast izdarīt secinājumus par paralēlām tēmām. Mēs jau sen nedzīvojam vienā plaknē. Interneta pieejamības vide atklāj citu notikumu reakcijas dimensiju. Virtuālu. Un pseido. Tāds laikmets. 

Kādēļ vēl tas ir būtiski!

Šie LV rādītāji par 2 gadiem apsteidz globālos notikumus, jo identiski planētu stāvokļī būs pasaules astrokartē. Tas nozīmē, ka varam būt pionieri un apsteigt nākotnes notikumus, ko paver mazās valsts priekšrocības. Vai arī ātrāk būt "bedrē". Atkarīgs no tautas un vadītājiem. 

 

 

Vispirms, protams, jāsagaida Saturna un Jupitera satikšanos Ūdensvīra zīmē. Kas notiks 21.12.2020 un tad pēc kārtas Latvijai izdalāmi šādi būtiski kulminatīvi etapi:

1.)   Aktuālā JUPITERA Ūdensvīrā vairākkārtēja satikšanās ar ASTROKARTES jeb LATVIJAS URĀNU, saslēdzot LIELO KRUSTU kā vienotu spriedzes bloku!  Pēc manas prognožu metodes, kur krusts tiek iedarbināts 90grādos=90gados, 2008.gadā atnesa Latvijai ļoti lielas ekonomiskas problēmas, tātad prognožu sistēma nopietni strādā. Smieklīgākais ir tas, ka tautiski valstiskais un gana naivais politiskais urrā-optimisms to ļāva pasniegt kā… – uzminējāt “veiksmes stāstu”. 

 

Tātad vispirms aktuālais JUPITERS sekojošos datumos savienojumā ar Astrokartes Urānu un spriedzi pret Saturnu notestēs caur pārspīlējumiem, pārmaiņām, spriedzi, politisko darbību (nedod Dies’, ja netrāpīs pareizajos lēmumos!) un bruģēs ceļu daudz lēnākā Saturna “baisajām spīlēm”. Saturna slota tīri slaucīs to, ko būsim pie Jupitera “piemēslojuši”, bet, kas būs pareizi lemts (no Saturna stingrajām pozīcijām, nevis Jupitera visatļautības un optimisma), tas tiks labi atalgots. Tā ir svarīga ziņa katram individuāli  un īpaši uzņēmējiem – neuzķerties uz negatīvām vai pozitīvām viltus ziņām un nesasteidzināt attīstības scenārijus vai neieslīgt nekritiskā darbībā bez nopietnas savas kompetences, spēju un resursu konsolidēšanas. Pasaule reāli mainās un jaunā 20gade iezīmēs veselas ēras sākumu – malā palikt neizdosies, ja vien Tavos plānos ir būt šeit vēl nākamos 20 gadus. Atgādinu, ka 2019.gadā prognozēju līdz ar #krīze2020 iestājamies jaunos 90-tos. Vienmēr strādā pie “plāna B”, kas izrakstās ārpus masu sistēmas nosacījumiem, lai, sagrūstot viltus konstrukcijām, nesagrūtu Tavs bāzes modelis, pirmkārt - iztikai un veselībai. Veido drošības spilvenus (nauda bankā – ja vēl vienā - nav nemaz tik droša). 

Pārmaiņu kulminācijas Jupiteriskie lielie sarkanie datumi un mazākjaudīgie fona datumi, uz kuriem iesim un piedzīvosim visu šo gadu: 

/atzīme 1x – 2x – 3x – atkārtošanās reize/

 

 • 04.04.2021 – 1x – aktuālā Jupitera savienojums ar LV Astrokartes Urānu – pārmaiņu sākuma kulminācija, 2020.gada iesildīšanās ir beigusies – aiziet!

           2x – 17.09. 

           3x – 18.11. – tieši uz valsts svētkiem!!! Risinājums vai piesārņots nākamais gada cikls!

 

           + 06.04. – Urāna spriedze ar LV Neptūnu (fona planētu spriedzes stāvoklis, kas kopumā aktivizē medicīnu; vīrusus; neizlēmīgu politiku) – 1x 

           + 13.04. – Jupitera spriedze ar LV Veneru (veselību spilgtiem mākslas pārstāvjiem; sekmes teātriem!, skandāli) – 1x

                        2x – 02.09. – neveiksmīgs 1 septembris skolas startam. 

                        3x – 01.12. 

 

         + 19.04. – Jupitera spriedze ar LV Sauli (veselību esošajam un ex prezidentiem) – 1x

                      2x – 25.08. 

                      3x – 09.12. 

 

27.04. – 1x – Jupitera pretstāve ar LV Saturnu – izaicinājums kārtībai; pārspīlēta sistēma; kontrole; neloģiski lēmumi; izlikšanās, ka problēmas nepastāv; nevajadzīga demokrātija un pārprasts autoritārisms – viss otrādi, kā vajadzētu. 

            2x – 15.08. 

            3x – 17.12. 

 

 • 24.05. – vienīgo reizi – Melnā Mēness/Lilita spriedze ar LV Urānu – lielu zaudējumu un nepareizu lēmumu riski. 
  + 29.06. – vienīgo reizi – Melnā Mēness/Lilita spriedze ar LV Saturnu bīstamie Jāņi – lielu zaudējumu un nepareizu lēmumu riski. 

 

 2) 2022.gada scenārijus rakstīs Saturns pēc 2021. gada Jupitera “iesildīšanas”:

 

 • 06.12. – vienīgo reizi – Melnā Mēness/Lilita savienojums ar LV Mēnesi, kas simbolizē valsts horoskopā tautu! 
  + 02.01. Jupitera spriedze ar LV Mēnesi – 1x – utt 2022.gadā

 • 24.04.2022. – 1x – Saturna savienojums ar LV Astrokartes Urānu

            17.07. – 2x 

            15.01.2023 – 3x 

 

 

Konsultācijas - www.astrologs.lv 

 

 

 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot