ĪRIJA - latviešu māte barotāja

Ieskatoties Īrijas Valsts dzimšanas kartē un salīdzinot ar LV proklamēšanas karti, kuru nācija (JAUNAVAS) esam pieņēmuši par šā brīža valstiskuma - teritoriālu un konstitucionālu- pamatu, radušās dažas idejas:

 1. 1.
  Īrija kā valsts proklamēta zem Vērša zīmes (Saule - mundānajā astroloģijā simbolizē valsts varu, iekārtu, kodolu - tātad kā Vērša zīme nes praktiskuma, strādīguma, ēdelīguma /:)/ banku sektoru attīstoša (valsts brīvdienas tā arī saucas Bank holidays) simboliku).
  Savukārt LV horoskopā Vērša zīmē atrodams Mēness (tauta) - tātad, mēs paši barojam īru ekonomiku, bet tajā pat laikā Īrijas valsts kā tāda pabaro mūsu tautas strādīgāko daļu... Un ja mēs pavērojam, kas tad ir tie vairums amati, ko veic latvju strādnieki - celtniecība, lauku darbi, pārtikas tirdzniecības un apkalpošanas sfērās ar izteiktu praktiskuma (vērša-jaunavas) akcentu. Mana kā astrologa pārliecība ir, ka latvietis visērtāk jūtas tieši, piedodiet par senilu leksiku, savrupos vai vagara amatos, kad var gan apakšas „slānīt"/izkalpināt, gan vadību apsmiet vai vainot visās nedienās. Kaut kur pa vidu... Bet tas jau izriet no Jaunavas kalpošanas sūtības.

 2. 2.
  LV horoskopā kodols jeb Saule ir Skorpiona zīmē - atrodas akurāt Īrijas Vērsim pretim. Latvietis ir šķietami noguris no mūžīgās īdēšanas un pārmaiņām (Skorpions), tādēļ alkst nosvērtu mieru, darbu un pragmatismu (Vērsis). Ja Latvijā ir jāizdzīvo - Īrijā kaut ar smagu darbu, bet var dzīvot omulīgā vidusslānī. Latvieši Īrijā augstu nelēks, bet dziļi iesakņosies - ieslīgs pēļos...

  3. 
  Latvietis naudu pelna Īrijā, bet iespējas brauc izteikt un „lielo piķi" atstāt Skorpioniskajā Latvijā. Pelna pats (Vērsis - Īrijā) - dalās ar pārējiem (Skorpions- Latvijā).

 3. 4.
  Tomēr LV paliek jebkuros apstākļos un drusku padzīvojis Īrijā, ar skatu uz LV sāk vērsties kritizējot. Nesaku, ka tā ir vispārizplatīta prakse, bet tādu žulti pret valstiskuma saknēm kādu esmu dzirdējis no Īrijas latviešiem, bieži negadās dzirdēt. Arī šeit izpaužas dabiskā nāciju pretstāve. 

 4. 5.
  Mana reakcija uz LV valdības piekopto nodokļu politiku pret Jums: TAVS (Vērsis - Īrijā sūri grūti nopelnītā nauda) būs MŪSU (Skorpions - LV budžets).

  PROGNOZE: 2009. gads būs lūzuma posms, jo dzīve Īrijā kļūs sūrāka, un vairums tautiešu sāks meklēt citas apmešanās valstis. Palikušo vairums būs spsiesti pārprofilēties uz citādāku darba vidi un citiem sociāl ekonomiskajiem nosacījumiem - "skrūves tiks pievilktas"....

  Info astrologiem: Īrijas neatkarības pasludināšana: 24.04.1916 plkst. 12:00 GTM - 0:25 DUBLINA

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot