"Zatlers politikā bendē savu veselību"

BNS, Trešdiena, 11. maijs (2011) 10:58

Valsts prezidents Valdis Zatlers, darbojoties politikā, bendē savu veselību, un lielākie viņa talanta uzplaiksnījumi jau ir aiz muguras, tādēļ īpaši ģeniālas atskārsmes vairs nav sagaidāmas.

Tā secinājis astrologs Kristaps Baņķis, vērtējot Austrumu kalendāra mijiedarbību ar Zatleru.

Pētot Latvijas politiķu horoskopus, astrologs secinājis, ka lielākā nelaime ir pašapliecināties kārās, iekšēji nepārliecinātās vai, tieši pretēji, nekaunīgās viduvējības, sievišķīgo enerģiju piesātinātie vīrieši vai vīrišķo enerģiju pārsātinātās sievietes.

Ideāls politiķis būtu ar augstu prāta un zināšanu kultūru, labu balansu starp personības harismu un stingro roku, labu saskarsmes prasmi ar tautu. Jo latvju tautai "iekšā ir, bet ārā nenāk", tādēļ valstsvīra uzdevums, pirmkārt, būtu zināt, kurp ilgtermiņā vest tautu, otrkārt, pateikt vārdos to, ko visi zina, bet nevar formulēt.

"Latvijai vajadzīgs stalts jātnieks/jātniece, kas mācētu savu reizi godos jāt, savu reizi aiz arkla iet un savu reizi aizstāvēt nācijas intereses starptautiskajos politiskajos karos," sacīja astrologs.

Pozitīvas pārmaiņas un augšupeja Latvijā saredzama vien 2014.gadā, kad pie apvāršņa var parādīties šādas spēcīgas personības.

Raksts oriģinālā publicēts MĀJAS VIESIS. Nedaudz atšķirīgā formā un papildinātā pārpublicēts astrologi.lv.

 

Komentāri

twitter un co pēc raksta fragmentu publicēšanas BNS, diena.lv un apollo.lv. Arī tas parāda komentētāju domu "plašumu". Publicēju "viedos" komentārus no sabiedriskās domas veidotājiem - no tā sauktās inteliģences. Joprojām manās acīs cienījamiem cilvēkiem :)

Normunds Naumanis:

"Pilnīgs sviests no BNS. bet jautri bez gala."
No ģenialitātes līdz vājprātam ir viens solis - Astrologs: Zatlers politikā bendē veselību - http://www.diena.lv/a/WmbnBf (via @DienaLv)

Gunta Sloga:

Sen nevienā LV medijā nebija gadījies lasīt tik dziļu LV politiskās ainas analīzi.

 

Janis Ikstens

 Vēl viens apliecinājums astrologu sazvērestībai pret VZ. Astrologs: Zatlers politikā bendē veselību via @

Aivars Ozoliņš

Politzoodārzs šoreiz zvaigznēs. Zatlers nederot, jo Koka Kaza. Toties Sudrabai sapasot ar Zemes Zirgu: Un to - BNS!

BNS astroloģiskajā sviestā labs Dombrovskis - Metāla Cūka. Jawohl - Rammstein! Šķēle ir Zemes Suns, Lembergs - Ūdens Čūska. Tāda, lūk, ziņa.

Inguna Sudraba (intervijā "Sestdiena", 21.05.)

Parādījās ziņa, ka 2. jūnijā, kads paredzētas valsts prezidenta vēlēšanas, būšot daļējs Saules aptumsums. Astrologu ieskatā tas esot laiks, kad lielāks izredzes esot sievietēm. Vai vēršat uzmanību tamlīdzīgām lietām?
- Nē, nepievēršu. Horoskopus arī nelasu.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot