Vēlēšanu astro tēzes

publicēts 15.septembrī

12. Saeimas vēlēšanu datums – 4. oktobris – nosaka, kāds būs nākamās Saeimas sastāvs un vai ar to cilvēki būs apmierināti, kā notiks izvēle. Lai pateiktu pilnībā kāda būs nākamās Saeimās rīcībspēja un mūžs – jāsagaida jaunās Saeimas svinīgā plenārsēde.

Astrologi.lv norāda, ka šajā vēlēšanu datumā ir vairāki būtiski astroloģiski faktori, kas nosaka, ka tās ir īpašākās par iepriekšējām un paredz būtisku pagrieziena punktu Latvijas attīstībā vismaz nākamajiem 12 gadiem. 

 
 • Latvijai, kas dzimusi Zemes Zirga gadās, šis Zirga gads ir nozīmīgs pats par sevi. Tas arī nozīmē, ka sākas jauns 12 gadu attīstības cikls.
 • Saeimu vēlam uz 4 gadiem, tomēr daudzas pazīmes liecina, ka šajā stacijā iekāps cilvēki, kuri elitē atradīsies vēl 12 gadus.
 • Šo vēlēšanu iznākums uzrāda ne tik daudz jautājumus par tautas labklājību, cik par valsts kursu un pat valstiskuma pastāvēšanu. Melnā Mēness jeb Lilit spriedzes pozīcija rada izvēles „klupienu” pareizo cilvēku izvēlē un pat bīstamību valsts pamatnē.
 • Neieslīgstot astro niansēs gribu teikt, ka valsts horoskops šobrīd ir atvērts jaunam, revolucionāram pagrieziena punktam.

 

Jaunais LV horoskops

Numeroloģisks vēlēšanu datuma un sarakstu iespēju vērtējums

PROGNOŽU VĒRTĒJUMS (04.10.2014)

 

Vēlēšanu astrokarte

Lai arī diena nes pietiekami daudz planetārās spriedzes, ko apliecina arī Astrologi.lv izstrādātais Dienas luksofors, tomēr sīkie cinīši pazūd kopējā debesu saspēlē.

Kā teiktu tautas paruna, utis var atrast jebkurā kažokā...

Kā redzams, labāk izvēli izdarīt plkst. 12 – 18

 

4. oktobrī planētas veido vairākas leņķiskas figūras, kurām astrologi piedēvē īpaši veiksmīgu nozīmi un devuši īpašus vārdus. Par cilvēku, kas dzimis šādā dienā teiktu – veiksminieks! Tāpat par idejām un lēmumiem.

Beidzot, tavu laimi, Saeimas vēlēšanas šoreiz nav ne Pilnmēnesī, ne Aptumsumā.

Izteikta Gaisa stihijas klātbūtne vēlēšanu dienā liecina, ka ļoti daudziem izvēle būs iepriekš izdomāta, bet svārstīgo (mūždien tā Svaru zīme vēlēšanās) izvēli noteiks kontakti ar radiniekiem, paziņām vai pilnīgi acumirklīga izvēle par to, kurš vairāk patīk (Svaru zīme) nevis profesionālākus un lietderīgākus. Bet... šāda minstināšanās nav tautas „vaina”- vienkārši iekārtojiet vēlēšanas citā laikā, kad toni nenosaka šo visu veicinošā Svaru zīme.

Neapskaužam tos, kas būs līdz gadumijai pie varas, jo valsts horoskopā karmisko parādu atprasītājs Saturns „apciemos” valsts horoskopa Sauli un Veneru, veidojot arī dabisku spriedzes kvadrātu ar savu pozīciju. Tā ir vadības krīze – vai nu nevarēs sastādīt valdību, vai taisaulē aizies kāds LV nozīmīgs politisks, sabiedrisks darbinieks vai kāda cita dziļi problemātiska situācija. Tieši tādēļ jāiet vēlēt! Nākamais pagrieziena punkts Latvijai būs vēl pēc 7 gadiem. Bet tur jutīsim sekas un mazāk ietekmi kaut ko mainīt!

 

Par katru vēlēšanu dienas elementu atsevišķi, nezaudējot kopainu.

 
 • Saulei atrodoties Svaru zīmē, bet Mēnesim Ūdensvīrā veidojas laba saspēle, kas nosaka, ka 1) vēlētājs var noslinkot, neaizejot uz vēlēšanām; 2) apmierināti ar vēlēšanām būs tie, kuri iepriekš jau izdarījuši izvēli.
 • Stacionārā Merkura pozīcija un trigons pret Neptūnu apliecina, ka vēlētāju masa, kas tikai pēdējā brīdī domā izdarīt izvēli – neko prātīgu neizdomās. 1) neaizies; 2) samulsīs un paķers pirmo – no reitingu topa. 3) iemetīs tukšu biļetenu, sabojās vai sajauks (pēdējais – grūti pierādāms). Šis apstāklis palielina izredzes sīkpartijām vai cita veida pārsteigumiem.
 • Mēness demokrātiskajā Ūdensvīra zīmē tikai palielina policentrisku redzējumu un atbalstu dažādībai. Daudzi var mainīt iepriekšējo gadu simpātijas, turklāt pēdējā brīdī. Pārējie – konservatīvāki nekā parasti un saliedētāki.
 • Uzreiz pēc vēlēšanām pl. 20:03 Merkurs kļūst retrogrāds jeb sākas Dižčika laiks, kas ilgs līdz 25. oktobrim. Tas var attiekties uz vēlēšanu rezultātu apkopošanu un saskaitīšanu, norādot uz neprecizitātēm, ievilkšanos, sistēmu bojājumiem, apstrīdēšanu, pārskatīšanu vai partiju, kas atrodas procentuāli niecīgā iedaļā pirms/pēc 5%. Tas var arī nozīmēt pārsteidzīgus lēmumus pēcvēlēšanu diskusijās un neizpratni vai pārsteigumus par koalīciju veidošanu.
 • Daudzi astro rādītāji ir tik labi šajā dienā, ka mudinās cilvēkus pievērsties kam jaukākam vai vispār pat piemirst par vēlēšanām vai ieplānot un... nesanāca. 

Astroloģiskās īpašās vēlēšanu dienas figūras

 • Aploksne

 

 

 • Bura

 • Vēl viena Bura

 

 •  T-kvadrāts - vienīgā aspektu konfigurācija, kas būtiski "samaitā" visu dienas astroloģisko fonu. Tāpat kā dienas noslēgumā Mēness un Saturna kvadrāts, kas rada palielu vilšanos vai atskārsmi, ka vajadzēja visu citādāk. Varētu pat izveidoties situācijas, ka vadošās partijas un tauta uzreiz pēc vēlēšanu provizoriskajiem datiem ir vīlušies. Un visvairāk - varas partijas. Tomēr daudzās iepriekšuzrādītās planētu figūras to visu būtiski amortizē. Tādēļ patiesie prognožu scenāriji ir duāli.
 • Nav izslēgts arī notikums, ka vēlēšanu dienā parādās būtsika spriedzes ziņa, kas nodarbina tautas prātu un paņem uz sevi šo negatīvo planētu izvietojumu, neskarot tiešā veidā vēlēšanas.

 

Dienas enerģētika – Saules un Mēness ciklā

Vēlēšanas sākas pl. 7, tādēļ pirms saullēkta pl. 7:58 var paspēt nobalsot vēl  17. Saules dienā - Taisnīguma un vārda spēka diena

Pēcāk visu toni jau nosaka 18. Saules diena - Žēlsirdības un Pateicības diena.

Interesantas pazīmes kā parasti dod Saules dienas ticējumi:

Nekādi nespēj atgūties no miega – sirdsapziņa ir tīra.

Redzēt lietu ar varavīksni vai sauli kopā ar lietu – uz mieru, labklājību un taisnīgumu.

Atrast sīku metāla priekšmetu – uz laimi, veiksmi, mīlestību.

Atrast blakus savai mājai monētas ar ģerboni uz augšu – laba zīme sievietēm: mīlestība, labklājība, bērna ieņemšana; vīriešiem – veiksme mīlestībā.

Netīšām sadurties, sagriezties vai applaucēties – norādījums, ka veiksme novēršas.

Nokrīt cepure vai soma – naudas zaudējums.

Ja mājā sāk krist apmetums, īpaši pie sliekšņa, ja kaut kas plīst vai mašīnai, divritenim nokrīt ritenis – izputēšana, prieka zaudēšana.

Kavēt transportu – uz neveiksmēm un nelaimes gadījumiem.

No vēja brāzmas atveras logi, vēdlodziņi, vējš pūš logos un gaudo – tuvinieka nāve, nepatikšanas.

Ja ķemmē paliek daudz matu – izputēšana, skumjas un nelaimes.

 

Mēness ciklā līdz pl. 16:28 valda 10. Mēness diena, kas ir laba diena sīku un nozīmīgu lietu sākumam.

„Rodam pieeju slepeniem zināšanu avotiem. Atziņas it kā liek rīkoties neapzināti, Augstākā ietekmē.”

Foto: Aigars Hibneris. Saule smuzejā.

Ilustrācijas grafikas: E-astrologs.lv 3. kursa students Edgars Eizenbergs. 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot