Zodiaka zīmes un plānotāji

Neliela skicīte, ko un kā konkrētas Zodiaka zīmes plānojas un, varbūt, kā vajadzētu pamācīties! 

Apskatīšu dabiskā pretpolā, kuriem būtu jāpievelkas jeb vienam no otra jāmācās. Faktiski jāšpiko no otra plānotāja.  :)

Draudzīgs saržs ar krietnu ironijas devu. Par tipiskiem pārstāvjiem. Atgādinu, ka plānošanu lielā mērā nosaka Merkura pozīcija horoskopa, ne tikai ierastā "horoskopa zīme", kā arī individuālos ieradumus noteicēja Mēness zīme. Kā arī cik spēcīgs ir Saturns, piemēram. Vienvārdsakot, astrologam būtu ko teikt, bet arī turpmākā ideja ir tiesa!

Tātad turpinām ar astro-twix pārīšiem!

AUNS - SVARI

Auni neplāno, Auni rīkojas. Kad grib, ko grib un kā grib. Lai citi pielāgojas. Spiesti pielāgoties. 
Plānotāju vajadzētu tādu gruntīgu, kam virsū uzkāpt un ar ko vajadzības gadījumā var citādi izlīdzēties. Skaidrs, ka puse būs nepierakstīta. Svarīgi ir sākt! Kas tur uz beigām... 

Ieraksti būs par to, „ko ES darīšu”. 

Svari  

Sabiedriskās dzīves virtuoziem Svariem vajag glaunu plānotāju. Pirmkārt, tam jābūt smukam, otrkārt, ļoti smukam. Plānotājs būs kā nosēts ar sabiedriskiem, kulturāliem pasākumiem. Atzīmētas visas vārda dienas un dzimumdienas. Nedod, Dies’, aizmirstas! Darbi, kas kaulus lauž, sak, tāpat jau ir zināmi.

Svariem no Auniem jāpamācās, ka nevajag aizmirst pasākumu jūklī sevi, savukārt Auniem jāpiedomā un jāsaskaņo ar citiem plāni, lai mazāk domstarpību un pretrunu.   

VĒRSIS – SKORPIONS

Vērsis allaž nokrauts ar darbiem, tādēļ vienmēr priecājas par darba dāvināto plānotāju. Tā jau izdevumu daudz – vismaz viens mazāk. Vērši ar zemes praktiskumu un Venēras doto gaumi izvēlas parocīgus un ietilpīgus plānotājus. Vērsim patīk plānot, jo tad var vairāk padarīt. Tajā pat laikā vieta atradīsies arī pa kādam praktiski noderīgam ierakstam, tādēļ gādājiet tukšās lapas. Racionāla skaistuma piekritēji. Plānotājs saimniecībai.

Skorpionam galvā vienmēr griežas dzīva nauda, tamdēļ plānotājam jābūt ar akcentiem uz noderību finanšu lietās. Katrā gadījumā naudas summas pierakstos būs biežāk nekā citiem. Daudzas Skorpionietes rakstīs savus sievišķos ciklu, jo intīmās lietas ir liela daļa no dzīves. Vispār jau Skorpionam tīkamāki ir plānotāji – dienasgrāmatas, kur ik pa laikam ierakstīt arī kādu sāpīti, kādu krīzīti. Tādi intīmi laika spoguļi. Un, protams, vēlams vāciņš no ādas (kaut kas līdzīgs dzīvam)!

Vērsis no Skorpiona var pamācīties plānošanas apgriezienus, savukārt, Skorpionam Vērsis rāda, ka bez naudas, seksa un varas spēlēm katram savs krekls ir tuvāks.

DVĪŅI - STRĒLNIEKS

Dvīņi paši ir kā notikums, tādēļ ar plānveidību neizceļas. Nekad nevar zināt kur atradīsies, ko darīsi, kāda jēga bīdīt nereālas lietas uz priekšu. Tomēr plānotāji ir Dvīņu sabiedrotie, kamēr tos neaizstāja mobilie un datori. Dvīņiem ir svarīgi kontakti, numuri, e-pasti. Pārējais ir grozāms un maināms. Tādēļ Dvīņu plānotāji ir haotiskuma iemiesojums. Pierakstīts un aizmirsts. Kamēr drukātam plānotājam nav izdomāts atgādinājums, Dvīņi ies tehnoloģiju pavadā. Ja plānotājs spēs aizraut ar ko nebijušu – interesantu, Dvīņi „pavilksies”.

Strēlniekam plānotāja vāciņi ir kā atgādinājums par grāmatu. Patīk tie vāki un viss! Tā ir kā līdzi ņemama vīzija par savu grāmatu, par savu taustāmu ideju. Strēlniekam vienmēr domas iziet ārpus jebkura satvara, tomēr vākos ietērpta ideja palīdz sazemēties. Un idejas nāk un tās ir kur jāpieraksta. Strēlnieks bieži izvēlas plānotājus ar svešzemju ietekmi – ārzemju svētkiem u.tml., lai zinātu, kas notiek pasaulē. Tiecības un ticības atspoguļojošas burtnīcas.

Dvīņi no Strēlnieka varētu pamācīties viedumu un atskatoties uz aizvadītā gada pieķēpāto plānotāju, atrast arī tajā pa kādai viedai domai. Un atstāt vietu ticībai un brīnumam, ne tikai skrējienā pēc informācijas gūzmas.  Strēlniekam Dvīņi māca neiet tikai ideju kalpībā, bet ziņkārā vieglumā uzdot pasaulei neskaitāmus jautājumus. Tas nekas, ja nav atbilžu, svarīgi, ka jautātājam prieks.

VĒZIS – MEŽĀZIS

Vēzis ir svarīgu jūtu kolekcionārs. Gada nogalē var būt jāpāršķirsta tieši aprakstīti samirkušās lapas, turpretī prieka brīžos plānotājs pie rokas negadās. Vēzim ir vajadzīgs mazais uzticamais sabiedrotais – savējais. Un tajā kā gādīga cāļu māte būs savilkts vis kas no ģimenes, darba, emociju jūkļa. Vēzis cenšas plānot, bet tās pragmatiskās prasmes mācāmas pie opozicionāra Mežāža.

Mežāzis ir racionāls jau pašā saknē, tamdēļ vārds „plānot” vispār skaitās Mežāža izgudrojums. Saplānot var pat pašu plānošanu J Visam jābūt strukturēti un pārskatāmi. Mežāžiem vislabāk patīk gada kopskata plāns. Tas palīdz uzvarēt laiku! No Vēža varētu pamācīties ieplānot brīvu vietu arī emocijām. Bieži iegādāsies prestižu preci.

LAUVA - ŪDENSVĪRS

Lauva ir nobrendots pat ar plānotāju. Izvilktam no somai tam jābūt pamanāmai individualitātes un radošuma paraugstundai, tādēļ Lauvas savus atradumus meklē un maximveikalā neiepirks. Pirmais, kas jāatzīmē plānotājā ir visi svarīgākie svētki – sākot ar savējo! J No Ūdensvīra ieteicams pamācīties neieciklēties uz pompozu izrādīšanos.

Ūdensvīrs kā dabas brīnums un tehnoloģiju „bērns”, protams, klusu smīkņā, ka pasaule turas vēl uz tiem pašiem drukātajiem vaļiem. Ir taču daudz ērtāki rīki. Tomēr Ūdensvīrs ciena oriģinalitāti un labprāt pieņem dāvanā vai citiem dāvina kaut ko vecu jaunās skaņās. Piemēram, astroloģisku vai nelietderīgi kičīgu. Būtiskākasi trūkusm ūdensvīram vienmēr šķiet, ka paliekot vienam ar pierakstiem, tos nav iespējasm notiražēt draugiem. Dubults darbs – ierakstīt un pārrakstīt uz twītu lentes... No Lauvas varētu pamācīties neizšķīšanu ideju jūkli un vairāk koncentrēties uz ego plānotu reģistru.  

JAUNAVA - ZIVIS

Ja plānotājā saliktu visu, kas Jaunavai vajadzīgs, sanāktu kopoto rakstu plānotājs J

Gada, pusgada, ceturkšņa, mēneša, nedēļas, dienas plāns. Visam jābūt pie rokas. Informācijas drumslās dzīvojošajai Jaunavai parasti ir plānotājs mājās, darbā uz galda un vēl somā līdzi. Jā, un vēl viens rezervei telefonā, ja nu kas...

Ieteikums Jaunavām. Iegādājies vismazāko plānotāju, lai maksimāli maz vari ierakstīt. Tāpat Tavi dienas plāni 100% nav izdarāmi pat Supermenam.  Nedzen sevi stresā ar paša plāniem! No Zivīm jāaizgūst, piedodiet, neplānojamsais „viss vienalga”.

Zivis plāno? Joko! J Zivis varbūt cenšas to darīt, bet tas ir kā ar dakšu airēt vai tikpat stabili kā dreifējoša boja jūrā. Zivis tik novilks: „Cilvēks plāno, Dieva dara!” Taisnība. Arī laba atruna. Dienasgrāmatas – tā cita lieta! Pat, ja Zivīm nav ko slēpt, citi uzlūko, ka būtu. Tamdēļ visas tās noslēpumu rakstīšanas padarīšanas ir viena kutelīga lieta. Un vilšanās kādā nāk drīz... No Jaunavas jāpamācās būt precīziem detaļās, sīkumos, lai neaizplūstu pa straumi kā ezītis miglā...

PS

K.Baņķa plānotājs iegādājams ŠEIT

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot