Jautājums:Labdien, vai ir iespēja uzzināt kāds būtu piemērotākais vārds bērniņam kristībās. Bērniņš piedzima 11.08.2010 plkst: 11.31 un vārdiņš ir Adrians. vai ir iespēja izskaitļot labvēlīgāko otro vārdiņu – baznīcas vārdiņu, un kāds ir šī vārdiņa raksturojums? Un vai otru vārdu vispār ir labi likt? Viņš piedzima Tīģera gadā, lauvas horoskopā, un lauvas dienā!

Manā skatījumā, tik maza bērna, kurš nevar dot savu piekrišanu, publiska apspriešana nebūtu pieņemama, drīzāk kaitnieciska. Bet pēc būtības. VĀRDAM IR SPĒKS! Vārdam, kas sastāv no burtiem atbilst savi skaitļi, kuru enerģētika var palīdzēt cilvēkam vai tieši otrādi – bemzēt. Numerologs nodarbojas ar šo skaitļu un līdz ar to arī personas harmonijas meklējumiem. Saskaitāmie ir dzimšanas datums, vārds (vārdu bērnam jādod līdz 8 dienai pēc dzimšanas) un uzvārds. Tas viss veido personas Numeroloģisko kodu. Vārdu daudzums nav nedz labi, nedz slikti – ir tā, kā ir, un kā vecāki ir lēmuši. Numerologs skatās, cik tas ir harmoniski vai nerada spriedzi, ja rada, kā to mazināt un ievirzīt radošā gultnē. Par kristāmo vārdu ir īpašs stāsts. Vārds, ar kuru neplātās un pēc iespējas mazāk kādam izpauž. Tā ir garīgā saikne ar "Augšām", tādēļ to tieši tādu arī izvēlas. Senāk kā kristāmo otru vārdu lika krustvecāku vārdu, stiprinot kristīgo vērtību klātbūtni bērna dzīvē. Šobrīd numeroloģijā kā pamatu skatās pasē rakstīto. Bet kristāmais vārds ir ieteicams, jo rada enerģētisko (dievišķo – līdz ar kristību rituālu) aizsardzību – dubultdibenu dzīvei. Un kurš gan plātās ar "slepeno atslēdziņu"?! Godīgi sakot, neviena tante nevarēs arī neko noskaust, ja nezinās pilnu cilvēka vārdu, uzvārdu un īpaši kristāmo vārdu... Parasti ar šādu vārdu iekustina skaitļu augstākās vibrācijas, kas rodamas cilvēka Numeorloģiskajā kodā, uzmundrina "vājos skaitļus", bet ne karmiskos. Lieliski, ja kristāmais vārds sakrīt ar Dzīves ceļa skaitli, Dvēseles skaitli, dzimšanas datuma skaitli. Vienvārdsakot, lieliski harmonizē ar cilvēka labākajām īpašībām, ceļ nevis gremdē! Lai to noteiktu, jādodas pie numeorloga vai pašam jāapgūst šādas zināšanas, kas ir parasti viena no numeorloģijas kursu daļām. Savu numeroloģisko kodu – Sprīdīti bez maksas vari noteikt šeit: http://www.numerologi.lv/pats_sev_numerologs/numerologiskais_kods/dati/ Vārdu skaitļus var pārbaudīt ar burtotāju: http://www.numerologi.lv/skaitli_biznesa/burtotajs/

Jautājums:Kāds ir Jūsu viedoklis par tēmu, ka bērna dzimšanas datums tiek izvēlēts mākslīgi, tas ir, ja bērniņam jānāk pasaulē ar ķeizargriezienu, tad tiek ieplānots konkrēts datums un laiks, kad viņš nāks pasaulē. Šajā gadījumā viņam netiek pašam dota iespēja izvēlēties savu dzimšanas dienu un laiku. Kādas tam var būt sekas no astroloģiskā viedokļa?

Pirmkārt, jāsaprot, ka ezotēriskā un vēdiskā, līdz ar to arī astroloģiskā skatpunktā tieši bērns, proti, viņa dvēsele izvēlas ceļu pie konkrētiem vecākiem un arī veidu kādā dzimt. Ja ar ķeizargriezienu, tad arī tas savā ziņā bija paredzēts. Otrkārt, ļoti daudzi ir gadījumi, kad bērns piedzimst pats pirms noliktā ķeizargrieziena laika, tā kā vienmēr paliek vieta brīnumam. Treškārt, ejot uz ķeizaru jārunā ar bērnu, lai viņš būtu gatavs tieši tam brīdim, tam laikam ierasties pasaulē, viņam pašam ir jāgrib, kas nākotnē – jau astroloģiski – var aiztaupīt rakstura un likteņa disharmoniskus pagriezienus. Ceturtkārt, ja reiz datums jāizvēlas, ko dara astrologs? Astrologs maksimāli izvēlas (cik tas ir paredzēts astrologa kompetencē) dzemdībām kā medicīniskam procesam, tātad saistībā ar mātes horoskopu, un pašam bērnam un viņa nākotnei komfortablu, optimālu līdz pat lieliskam horoskopam. Ņemot vērā, ka dzemdībās visbūtiskākais ir tieši medicīniskais faktors, izvēlēties astrologus, kuriem ir ārsta diploms. Man nav! Tādēļ parasti šādā lemšanā nepiedalos. Dzīvē tā sanāca, ka savas meitas dzimšanas brīdi noteicu un joprojām esmu lepns par procesu un iznākumu. Kā astrologus

Jautājums:Ja bērnam liktenī ir ierakstīts kas nelāgs, vai ir iespējams ko līdzēt? Mazināt kādu planētu iedarbību vai pretēji? Vai to drīkst darīt? Varbūt jāsamierinās, jāizdzīvo savs liktenis? Bet varbūt jau liktenī bija ierakstīts, ka nonāks pie šī jautājuma, līdz ar to ir kaut kas jādara?

Katram cilvēkam dots tas, kas viņam nesams un ko viņš spēj panest. Jāpiebilst, ka tuvinieku un paša cilvēka skatījums mēdz atšķirties par nesamās nastas smagumu. Astroloģija ļauj objektīvāk paredzēt un novērtēt esošo situāciju un saskatīt, kas ir karmiska nešļava un kas jau ir pārejošas nepatikšanas. Par likteni: cilvēkam ir Dieva dota brīva griba, kuru viņš nosacītības ietvaros (valsts, ģimene, situācija valstī noteiktā laika posmā) var realizēt. Tātad arī fatālismam ir robežas... Par samierināšanos: tas atkarīgs no horoskopa – attiecīgi cilvēka tipa un laika plūduma, kurš samierināsies, bet kurš cīnīsies. Astrologs palīdz noteikt šīs motivācijas. Ik uz soļa cilvēks savu likteni ietekmē pats. Harmoniskie ar vienu rīcību trāpa desmitniekā, disharmoniskie (vairums) ļautiņi – kļūdās, bet tas, kā zināms no parunas, “ir cilvēcīgi”. Par bērniem: dvēsele izvēlas attiecīgos vecākus un sev vispiemērotāko ceļu. Piedzimušā bērnā kā skaists musturis ir ieausts visas dzimtas ciltskoka (ne)būšanas, ko jaunais cilvēks var ar savām domām un darbiem (ne)nodot tālāk.

medicīnas sfērā iesaku Gaļinu Svedbergu, Aleksandru Sokolovu, Līgu Šironu, Ediju Spāri. Svarīgi apzināties: nemēģini būt gudrāks par savu bērnu vēderā un saprast, ka tur, kur ir dzīvības (un nāves) jautājumi, tur vienmēr piedalās kas vairāk par cilvēku pašu – kaut kas Augstāks. Un arī tam jāprot pateikties. Astroloģiski ne tikai diena, bet pat stunda un minūte var noteikt cilvēka likteni. Faktiski dzimšanas brīdī bērns uzsūc visu tā brīža planētu stāvokli savā unikālā izteiksmē, unikālā vietā, unikālā vidē, ģimenē. Neatkārtojami. Arī mammas pašas var palūkoties tekošajā Mēness kalendārā un apskatīties, liekot lieta pamatā savu intuīciju, kas mātes un bērna attiecībās ir saasināti spēcīga, kā mainās Mēness zīme pa dienām un kā pati mamma ar šīm zīmēm sadzīvo. Arī tā ir izvēle. Lai arī maza daļa no visa, ko pārrauga astrologs.

ORIĢINĀLI.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot