“PAR KO MAN TAS?!”

Patiesi, bez vainas vainīgie?!Jeb kā nenovērtējam sev dāvātās iespējas un esam pret savu Astrokarmu un Likteni augstprātīgi. 

Jeb - mums tiek biežāk pasniegtas saudzīgākās mācībstundas un maigākie "sodi" par mūsu pašu kļūdām. 

Daži novērojumi no astronumerologa prakses:

1)    Laika (lineārajā skalā – pēc kā vadāmies) skalā ir nobīde starp cēloni un sekām, rakstura ērtumu un liktens uzdevumiem, tādēļ cilvēki nesaredz visbiežāk saikni – kādēļ ar viņiem tagad notiek “sliktais, šausmīgais, drausmīgais”; šī neredzēšana rada sajūtu, ka “neesmu to pelnījis”, bet astrologs, izsekojot attiecīgās planētas vai planētu grupas cikliskumu, nonāk pie avota notikumiem un gadiem – kurus iztirzājot, cilvēks atzīst – jā, tur rīkojos ne īsti pareizi – lavīna bija uzsākusi savu ceļu uz nākotnes dzīvesvietu un “prāts aizmirsa” tā laika “vainu”, jo tad uzreiz netika sodīts; Uzreiz saku – šīs laika nobīdes ir visīstākā mistērija un Gaismas/Tumsas vai Apziņas/Prāta “karalauks”, kas neļauj novērtēt arī spēcīgu astrologu spējas kā teju patiesi vienīgajiem (ja neskaita apgaismotos viedos!) šo mistēriju saredzēt jeljkādā skaidrībā; 

2)    izrietot no iepriekšminētā, astrokarmas lavīna (atgādinu – ar aizmirstu vai nezināmu, nesaprastu izvēļu un liktens izcelsmi) atnākusi šeit un tagad, cilvēks ieradies pie astrologa ar “mūža problēmu” vai “nebeidzamo melno līniju”; Katra notikuma struktūrā pēc planētu stāvokļa var paredzēt, cik patiesi nopietni tas ir, kādas ir iespējamās sekas, kāds laika periods šai problēmai atvēlēts un kādas mācības jāapgūst. Un varu droši teikt, pēc tiem scenārijiem jeb nākotnes formām, kas arī bija iespējamas, cilvēkam vēl ir stipri paveicies. Piemēram, cilvēku apzaga un viņam nozaga mantas apmēram 5000 vērtībā – nepatīkami un zaudējums, protams! Alternatīvas pēc horoskopa: ļaundabīgs audzējs mātei, kuru bērns “izpirka ar zādzību” vai steidzīgās dzīves ritma nepareizs lēmums (notikums apstādināja cilvēku) par ieguldījumu, kas nākotnē būtu atnesis daudzkārt nopietnāku krahu! Bieži vien ar mantas vau naudas zaudējumu tiek aizstāti tieši mūža ilguma un (ne)veselības jautājumi, kas tāpat izmaksātu labu kapitālu – un pat krietni lielāku. Ja vien mēs to redzētu.. 

3)    Un tā ir taisnība, ka mums dod tik daudz, cik spējam panest un izturēt!  
Pamatdoma ir saņemt mācībstundu un izdarīt secinājumus par patiesi vajadzīgajiem dzīves mērķiem un to, kas patiešām dzīvē svarīgs (kādēļ to neredzam visi skaidri kā mērķi uzreiz – ir vēl viena lielā mistērija un astroloģijas priekšrocība). Ja tas nenotiek ar maigākiem liktens paņēmieniem – un tādi mums visu lieku tiek doti kā mājieni, kā brīdinājumi. Kad to limits (katram savs) ir izsmelts, tad sākas reāli notikumi, lai mainītu cilvēka destrukciju un strupceļu – nelaimīgu dzīves atskārsmi finišā. Tātad Astrokarmas Apziņas jeb Dievišķā plāna mērķis ir cēls – neļaut pazudināties. Cilvēka miesas sodīšana dvēseliskā plānā “ir viena špicka”, ja ar to tiek panākta saprašana! Tieši tādēļ ir tik daudz stāstu no fiziski cietušajiem – ka viņi pēc tā kļuvuši labāki un redz vairāk. Jo ātrāk sapratīsi mājienus, jo labāks izvēles pieņemsi un mazāk negatīvā uzkrāsi. 

4)    Šajā visā ļoti liela nozīme ir konkrētai izvēlei, kuru cilvēks nekādi nevar noliegt kā paša izvēli ar lielu ietekmi uz dzīvi un lielām sekām. Proti, ATTIECĪBAS! Kā es redzu no horoskopiem, attiecības tik ļoti ietekmē cilvēkus, ka daudzi kopdzīvē sāk dzīvot ne savu horoskopu, bet otra cilvēka vai kaut kādu vidējo mix hibrīdu. Arī tas ir normāli, jautājums tikai, cik tālu cilvēks tajā aiziet no sava dzīves uzdevuma un astrokarma liktens pavediena ar ego/prāta izvēlēm. To pasaka priekša pati dzīve: partnera krāpšana, partnera miršana, bērnu  nepieteikšanās vai miršana, lieli zaudējumi utml. Bieži pasaka priekšā skaidri – nebūs! Tu ej nepareizā formā. Partneris var būt tas pats un palikt, bet… veids kādā dzīvo NAV TAVS! Kāds?! Tas atkal ir astroloģijas lauciņš. Ne visas zināšanas un izpratnes ir ieliktas cilvēkā. Vai nu tās ir jau pamatnē un viss norit laimīgi. Vai arī jāapgūst un jāpieņem palīdzība/skaidrība no malas. Tieši attiecības ir viens no galvenajiem ASTROKARMA izvēlu un cēloņu-seku lauciņiem, jo tur saplūst, aizplūst un arī izglābjas likteņi. 

5)    Vēl ir arī kolektīvā karma, kādēļ Tu piedzimi par latvieti, bet nabadzīgā ģimenē; kādēļ kā ukrainim jādodas karā - bet tas ir cits stāsts. 

Man kā AstroNumerologam tas lielākais notikums ir šī iespēja pieskarties saredzējumam kādēļ tas notiek tieši tā, ko darīt, kādi risinājumi un ko tas dos. 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot