Paņem pauzi - dienas svarīgie atpūtas brīži

Lai dienas aktīvā daļa būtu produktīvāka, jāmāk izmantot atbilstošos brīžus pienācīgai atpūtai. Šajā laikā der mierīgā garā ieturēt maltīti (kad tas sakrīt ar Tavu ēšanas grafiku); veltīt laiku, lai par kādu parūpētos; sakārtotu lietas, mantas; tā kā lielākā daļa šajā laikā ir neapmierināti, nav jēgas runāties vai ko kārtot, jo visticamāk saņemsi (nepelnītas) emocijas vai kategorisku Nē; ierasta lieta ir miegainums, lieka emocionalitāte kā jau pie enerģijas trūkuma un tās vampirēšanas; slinkums; ieteicams pastaigas, atbrīvojošas procedūras. 

Esmu izstrādājis metodi, kas atklāj precīzus laikus, kad konkrēti KATRAS dienas ritmā paņemt pauzi, atpūsties, lai uzkrātu spēkus un netērētu tos velti. "Paņem pauzi" un nesamoki savus darbus. Pieredze rāda, ka pēc šādas astro pamatotas pauzes darbi sokas sekmīgāk un raitāk! 

Dzīves jautājumos vieda prakse ir vienkārša:
stop, ieturi pauzi - vēro, ieskaties - dari, rīkojies!

"Ir patiesa nepieciešamība ieturēt pauzi, citādi mūsu uzmanību piesaista dažādas blakuslietas. Kad iepsējams ieturēt pauzi, varam mierīgāk paskatīties apkārt un pajautāt: kādas iepsējas dzīve man šobrīd piedāvā? Tiklīdz to skaidri apzināmies, šīs iespējas ir jāizmanto, proti, jārīkojas," benediktiešu mūks un pasaulslavens kristīgās tradīcijas moderns skaidrotājs Dāvids Šteindls-Rasts.

Atrodams Dižkalendārā - šeit

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot