Kā svinēsi, tā dzīvosi!

 

Saturies: ja gribi veselu gadu itin visās dzīves frontēs gūt panākumus, dzimšanas diena tev būs jāsvin ne mazāk un ne vairāk kā 12 dienas!

 

Astrologs Kristaps Baņķis atgādina - Jaunais gads mums sākas līdz ar dzimšanas dienu. Taču viss nav tik vienkārši. Tavā dzimšanas brīdī Saule atrodas kādā noteiktā punktā. Tā kā mēdz būt gan garais, gan īsais kalendārais gads, tad Saules atgriešanās tai pat punktā, kāds bija tavas dzimšanas brīdī, var būt pat ar pāris dienu nobīdi. Precīzu tavu pārdzimšanas brīdi, kas sākas ar katru tavu dzimšanas dienu, tev palīdzēs noskaidrot astrologs. Kad to esi uzzinājusi, ķeries klāt svinību plānošanai, jo skaitot no dzimšanas dienas, jāsvin būs 12 dienas no vietas. Katra no tām simboliski sasaistīsies ar viena mēneša tematiku, kurā godu izrādīsi katrai horoskopa zīmei. Taču neuztver burtiski! Galvenais - realizē vismaz kaut ko no minētā un redzēsi, ka tevis piedzīvotais atstās iespaidu uz konkrētā mēneša notikumiem.

 

  1. 1. dienā

Lustējies kā Auns

Pirmā diena ir visnozīmīgākā, jo līdzīgi kā bērnam, kura pirmās trīsdesmit dienas atspoguļo viņa dzīves gājumu līdz 30 gadu vecumam, tāpat šī diena parādīs, kāds būs turpmāko 12 mēnešu notikumu un tavu izjūtu kodols. Tā kā zodiaka cikls sākas ar Aunu, tad dienu pavadi kā viņš: mērķtiecīgi un nekautrējoties no veselīga egoisma. Atļaujies sev vairāk nekā parasti. Galvenais, lai būtu sajūta, ka dienu esi dzīvojusi aizrautīgi un tieši tā, kā pati vēlējusies! Ja ar draugiem iedzersi šampanieti, nedomā, ka dzersi visu mēnesi. Vienkārši tuvākais mēnesis paies nelielā eiforijā, bet vai tad tas ir slikti?! Neaizmirsti arī paņemt baltu lapu un secīgi sarakstīt visus mērķus, ko gada griezumā realizēt. Ņem palīgā numeroloģiju! Saskaiti dzimšanas gadu, mēnesi un datumu, noreducē līdz divciparu skaitlim un tu iegūsi savu laimīgo skaitli. Tik mērķus arī izvirzi.

 

  1. 2. dienā

Baudi komfortu kā Vērsis

Vērsis atbild par labklājību, naudu, ķermenisko labsajūtu. Tātad šai dienā vari iegādāties jaunu apģērbu, iekārtot ērtu vidi, rūpēties par uzkrājumiem un šmorēt gardas maltītes. Redzēsi, pēc diviem mēnešiem tev neradīsies grūtības šīs lietas sev nodrošināt.

 

3. diena

Lai interesanti kā Dvīnim

Dvīnim patīk komunicēt, bet tā, lai viņam pašam interesanti. Tātad tiecies ar cilvēkiem, zvani, komunicē internetā, lasi un pārspried aktuālos notikumus. Savas intereses neierobežo, lasi grāmatas, kas sniedz baudījumu.

 

4. diena

Kā ģimeniskajam Vēzim

Vēzis ir ģimenes pavarda sargātājs, tātad šai dienā velti uzmanību tuviniekiem. Vēzim tīri sadzīviskā plānā patīk par kādu rūpēties, tāpēc padari mājokli mājīgu, lai arī citiem labi, pagatavo vakariņas, kas mīļos iepriecinās, uzklausi, ja viņus nomāc kādas raizes.

 

5. diena

Gozēties kā Lauvai

Lauvai patīk izrādīties: lai visi redz, cik viņš lielisks!  Ne velti, kad ciemos ierodas kāds šajā zīmē dzimušais, viņa uzvedība liecina: labākā dāvana jubilāram ir tas, ka Lauva uz viesībām ir ieradies. Tāpēc nesēdi maliņā, ej uz burziņiem, jebkur, kur valda prieks un līksmība. Šī diena paredzēta priekam, arī mīlas piedzīvojumiem un avantūrām.

 

6. diena

Saimnieko kā Jaunava

Pēc Lauvas cienīgām dzīrēm, viss jāsakopj, tāpēc nākamajā dienā gods jāparāda Jaunavai. Viņa ir praktiķe, tādēļ saved kārtībā dokumentus, darba lietas, kas līdz šim atliktas, šī var būt arī saimniecībai veltīta diena, kad kārto un spodrini māju.

 

  1. 7. diena

Partnerības diena kā Svariem

Svariem atbild par jebkāda veida sadarbību. Šajā zīmē dzimušie parasti ir diplomāti, centies tāda būt arī tu, esi atsaucīga, veiksmīgi sadarbojies, velti uzmanību mīļotajam. Šo dienu vari dzīvot arī saviesīgi.

 

8. diena

Tuvība, kas Skorpionam pa prātam

Skorpionu interesē viss, kas ir enerģētiski piesātināts: ezotēriskie jautājumi, arī spēcīgs seksuāls baudījums. Tāpēc šajā dienā to izbaudi pēc pilnas programmas! Vēl Skorpions atbild par kopīpašumiem, maksājumiem: vari izpirkt, kreditēt, arī atbrīvoties no liekā.

 

9. diena

Paplašini apvārsni kā Strēlnieks

Strēlnieks ir kā Dullais Dauka, kuram visu laiku nepieciešams paplašināt apvārsni. Tāpēc šai dienā svarīgi kaut kur doties un ko jaunu atklāt. Un galvenais - lai acis mirdz!

 

10. diena

Pārraugi kā Mežāzis

Mežāzis simbolizē cilvēku – viedo, kas sēž kalna galā un vēro apkārtni. Šai dienā pārraugi, kā tavi mērķi realizējušies, mēģini izdomāt kā dzīvi sakārtot pa plauktiņiem, sāc tālejošus projektus.

 

  1. 11. diena

Biedriska kā Ūdensvīrs

Zināšanām, kas sakārtotas pa plauktiņiem, nepieciešama jaunrade. Tāpēc atļaujies darīt ko dullu, traku, reaģēt spontāni. Ūdensvīrs ir biedrisks, vari iet cilvēkos, būt kolektīvā, doties uz burziņiem. Ūdensvīrs ir intelektuālis, tāpēc lasi grāmatas, kas dod gandarījumu prātam.

 

  1. 12. diena

Dāsna kā Zivs

Zivs ir ļoti intuitīva, jūtīga zīme. Citi viņām sūdz savas bēdas. Uzklausi, esi dāsna, līdzjūtīga šai dienā. Velti arī laiku pabūšanai vienatnē, gremdējies vannā un ļaujies pārdomām.

 

Un vēl

  • Nozīme ir arī tam, kur svinies. Piemēram, aizbraucot uz noteiktu valsti, vari izvairīties vai mīkstināt tos problemātiskos notikumus, kas iezīmējas horoskopā gada griezumā.

  • 12 svinamās dienas labi salāgot ar konkrētajām Mēness dienām. Piemēram, 9., 19. vai 29. Mēness dienā ar aktivitātēm nevajag pārspīlēt. Vadies pēc intuīcijas!

  • Vārdiem un domām ir liels spēks, tāpēc 12 svinamajās dienās neizpaud savu ēnas pusi.

  • Tavs gada cikls, kas sākas ar dzimšanas diena, līdzinās Mēness ciklam. Viss sākas kā Jauns Mēness, kurā enerģijas ir vismazāk, tad pusgadā tā sasniedz pilnbriedu, lai turpmāk enerģija atkal ietu mazumā. Tāpēc pirms dzimšanas dienas jūtams enerģijas kritums – neuzsāc tad nekā jauna.

 

Ieva Konstante

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot