Kā astrologs var palīdzēt cilvēkam, kurš ir darba meklējumos? Ieteikumi cilvēkiem, kuri ilgstoši nespēj atrast darbu? Kādi ir biežāk uzdotie ar darbu saistītie jautājumi?

Darba meklējumi kļuvuši par nozīmīgu nodarbi. Darba izvēlē ir būtisks lēmums, kas tieši ietekmē sadzīvi un ģimenes mikroklimatu. Pēdējos gados arvien vairāk kā astrologs saskaros ar jautājumu: Vai būs darbs? Vai man palikt Latvijā, vai meklēt darbu ārzemēs. Un kur? Kādai profesijai dot priekšroku?

Dižķibele ir paveikusi lielu lietu: nonākot grūtību varā, cilvēki sākuši domāt par tādu darbības virzienu, kas ne tikai nestu naudu, bet būtu saskaņā ar individuālām spējām, patikšanām un iespējām. Kā ļoti pozitīvu tendenci saskatu, ka aktivizējušies ideju cilvēki, kas meklē jaunus  risinājumus. Jāatzīst, ka ātrās peļņas laiks ir beidzies, turpmākos gadus veiksmi pavadīs tālredzīgas stratēģijas izstrādātājus jebkurā līmenī, pat , ja tā būs vienkārša darba meklēšana. Talkā var nākt astrologs!

Kā var palīdzēt astrologs:

  1. vispirms jāsāk ar to, ka jāsaprot, kāds potenciāls vispār slēpjas cilvēkā – bieži vien rakstura un to šķautņu, kas „piemirstas”, „slēptas” kā no jauna atklāšana, izrunāšana un saprašana – dod ilgtermiņa pozitīvu efektu un arī acīmredzamu tūlītēju prieku – dzirksteli cilvēka acīs. Tātad – jāsaprot, kas patiesībā ir cilvēks, un kādi ir viņa talanti!
  2. jāsaprot kāds darba, profesiju aicinājums ir katrā cilvēkā: ne visi ir biznesmeņi, ne visi ir vadītāji – jāsaprot katra stiprā puse, kur ielikt enerģiju. Enerģijas un laika virzīšana nepareizās sliedēs ved pie izsīkuma, naudas trūkuma, darba zaudējuma..
  3. Katram jādara tas uz ko viņš patiesi ir spējīgs un tad veiksme un arī nauda sekos. Tipiski ir gadījumi, kad sieviete, kurai patiesībā nauda iet caur ģimenes dzīvi un partneri izvēlas karjeru un ”lauž kaklu” – jāsaprot, kas ir īstās dabiskās prioritātes;
  4. Numeroloģija un astroloģija atklāj vienkāršu, bet tajā pat laikā sarežģīti izpildāmus naudas enerģijas aktivizēšanas likumus. Ļoti bieži vien jāsāk nevis ar grandioziem plāniem (ieteikums ilgstošiem bezdarbniekiem), bet gan ar ikdienas ieradumu revidēšanu, jaunu pozitīvu ieviešanu. Ļoti svarīgi ir iedibināt jaunus veselīgus ieradumus, meklēt iespējas apgūt ko jaunu un, galvenais, darīt to visu regulāri - dienu no dienas – rezultāti neizpaliks.
  5. Neskatoties uz grūtībām, svarīgi ir atgūt ticību sev, izvēlēties jebkuru darbību, kas priecē sirdi, un darīt to ik dienu. Tieši negatīvisms (bieži izskan vārdi un prievārdi – NE) ir jāizskauž, jo tas ir kā pašrocīga spieķa likšana savos riteņos.
  6. Pēc tam, kad ir pateikts, kas ir persona, ko darīt, atliek uzzināt, kā labāk to paveikt. Tad talkā nāk astroloģijas kā zinātnes par cikliem veikums – proti, astrologs var pateikt labākos mēnešu, dienas un laikus, kad uzsākt darba meklējumus, kad stāties darbā, kad runāt ar vadību utt. – laika izvēle ir ļoti būtiska turpmāko notikumu attīstībā. Kā numerologs ar paša izstrādāto programmu varu iedot jebkurai darbībai labākos datumus – atliek tikai tajos lietas labā ko lietderīga paveikt.
  7. Jāsaprot, ka astrologs jau darbu nepiedāvās un „Ameriku neatklās”, bet noteikti var palīdzēt labāk saprast situāciju no objektīvākiem atskaites punktiem – tulkojot zvaigžņu valodu – iedvesmot cilvēku (psihologa dotības) un pateikt arī, kad beigsies „melnā svītra”, ja persona darīs to, kas viņai patiesībā būtu jādara.
  8. Jau 5 gadus lielisks palīgs ikvienam savas dzīves sakārtot gribētājam ir astrologi.lv atrodamais Mēness kalendārs, kurā ir atspoguļota dienas enerģētika, dažādi padomi – tajā skaitā matu griešana, pirtī iešana. Kāds tam sakars ar darba meklēšanu? Vistiešākais – dzīvei tāpat kā cilvēkam ir vienots organisms un sevis apzināšana, vajadzīgu lietu darīšana labā laikā kā domino kauliņa efekts pārnes to labumu arī uz citām sfērām. Bet visbūtiskākais, ka ja vēlies dzīvē sensāciju, padzīvo gadu pēc Mēness kalendāra – daudz kas kļūs skaidrāks. Un to man ir apstiprinājuši no veiksmīgiem biznesmeņiem līdz gribošiem darba meklētājiem! Tas ir instruments jebkura cilvēka rokās, jo liecina par atgriešanos pie latvietim tik svarīgā dabas cikla, par ko zināja mūsu senči. Turklāt, bez maksas
    Mēness cikla neievērošana līdzinās airēšanai pret spēcīgu straumi. Cik tālu tāda garā tiksi?

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3718 iesaka šo blogu

Balsot