20178. Neviena tauta gan laikam
neierīko savu darbu rūpīgāki
pēc mēneša kā latvieši.
/Gelehrte Beitrāge zu den rigischen
Anzeigen. 1764, VII, 50./

1. Kā jūs īsi izskaidrotu - kāpēc Mēness ietekmē cilvēku dzīvi uz Zemes. Un, vai cilvēks nodara sev ļaunumu (neizmanto visu potenciālu), nezinot par Mēness kalendāru?

Dzīvot saskaņā ar Mēness ritmu nozīmē dzīvot saskaņā ar dabu – ne vairāk un ne mazāk! Uzskatu, ka intuitīvi spēcīgāki cilvēki, kuri dzīvo, tā teikt, tuvāk dabai, tāpat to sajūt pat nevērsuši skatu augšup vai kalendārā.

Pirmkārt, jāapzinās, ka cilvēks kā "radības kronis" izriet un dzīvo saskaņā ar dabas un visuma principiem, tāpat kā viss pārējais uz šīs planētas. Tieši Mēnesim no visiem debesu ķermeņiem ir visspēcīgāka ietekme uz cilvēku. Mēness un Saules savstarpējais cikls (pēc kura nosaka fāzes – Jauns Mēness, pilnmēness, aptumsumi) „koriģē" ūdens plūsmu uz zemes, tajā skaitā, to pamatu no kā sastāv cilvēks. Mēness astroloģijā atbild par cilvēka zemapziņu, emocijām, garastāvokli, dabiskajām vēlmēm... Saprotot Mēness ciklu, var vieglāk izprast savas vēlmes un arī prognozēt to ciklisku attīstību.

Izmantot Mēness kalendāru jeb izprast Mēness cikliskumu un tajā laikā veicamos darbus – nozīmē ieekonomēt savu enerģiju, laiku un galu galā arī naudu.

2. Raksta publicēšana plānota otrdien 22. martā. Kādas izmaiņas varētu būt raksturīgas cilvēka pašsajūtā šajā laikā; kādi darbi piemēroti šajā laikā?

22.03. viena no veiksmīgākajām Nedēļas dienā, tomēr salīdzinoši sarežģītajā gada sākumā, ko šogad dāvājušas zvaigznes. Vakardienas īstās Lieldienas, saulei ieejot Auna zīmē, Pavasara Saulgrieži ir aiz muguras. Faktiski astronomiskā un astroloģiskā gada 2. diena. Šodien un ceturtdien ieteicams sakārtot finanšu un biznesa jautājumus, jo līdz ar marta beigām gaidāms sarežģīts un piņķerīgs, juceklīgs periods vesela mēneša garumā.

No Mēness kalendāra 22.03:

Darbs. Strādāt mierīgi un pacietīgi. Uzmanība jāpievērš sīkumiem.Pirmā puse – disharmoniska, pilna ar agresivitāti un negaidītu problēmu parādīšanās. Iespējami apgrūtinājumi darba lietās, kontaktos, bet pašapmierinātība, lepnums un egoisms būs par iemeslu stabilu partneru, priekšniecības vai kolēģu atgrūšanai, neuzticībai. Otrā diennakts daļa - pozitīvāka un ļauj atrisināt radušās problēmas sarunu ceļā, kā rezultātā rodas jauni plāni vai domas. Diplomātiskās sarunas ļoti efektīvas, var atrisināt teju neiespējamu misiju.

Darījumi

Finanšu operācijas. Banka. Kredīti. Kopīpašuma pārdale, vienošanās. Testaments. Apdrošināšana. Remonta darbi.

Mēness Skorpiona zīmē (visu dienu)

Emocionālais uzbudinājums pastiprinās. Viegli ļaujamies sīkām un lielām kaislībām. Vēlme kaut ko savā dzīvē mainīt, ko rada krasās noskaņojumu svārstības. Vienlaikus palielinās jūtīgums, piemēram, varam sajust draudošās briesmas. Lēmumus labāk nepieņemt, nevajag spert krasus soļus.

Kas, vispārīgi runājot, ir raksturīgs Mēness fāzēm (Pilnmēness, Jauns Mēness, dilstošs un augošs)?
http://astrologi.lv/meness_kalendars/meness-ritmi/meness-cikliskums/

3. Visbiežāk cilvēkus interesē fundamentālas lietas, kas saistītas ar veselību, bērna dzimšanu, precībām. Vai ir iespējams vispārīgi noteikt, kurā fāzē vislabāk tās darīt?
Cilvēks dzimst tad, kad viņam ir jādzimst un tas ir individuāls process, izrietošs no inkarnācijas „programmas". Katrai Mēness dienai un to pavisam ir 30., kuras sāks līdz ar Jaunu Mēnesi un secīgi turpinās katru dienu līdz ar Mēness lēktu, ir sava enerģētika, zinot to, var saprast kāda konkrētai darbībai būs pavadošā „dziesma" jeb fons. Proti, ja kāzas noliktas laulībām neveiksmīgajā 9. Mēness dienā, tad gribot negribot pa melnumiņam iezagsies pat stabilās attiecībās. Kamdēļ to pieļaut, ja var no tā izbēgt!

4. Vai viedoklis, ka visi jaunie darbi jāuzsāk Jaunajā Mēnesī un sliktais jāatstāj Vecajā ir viennozīmīgi precīzs?
Jaunā Mēnesī viss aug un attīstās, Pilnmēnesī nogatavojas un Dilstošā jeb Vecā mēnesī – gatavs lietošanai un pielietošanai. Tā kā tautas parunās ir ielikta liela jēga.

5. Kāda ir Jūsu attieksme pret cilvēka «bioloģisko pulksteni» - proti, ka katrai diennakts stundai ir atbilstošākā nodarbe un sajūta. Vai Mēness kalendārs to ietekmē?

Par veselību – jau senatnē novērots, ka Mēness atrodoties noteiktā Zodiaka zīmē padara jūtīgus šim Zvaigznājam piederīgos orgānus. Piemēram, Strēlnieka zīmē – aknas. Tātad jebkura darbība ar minētajiem orgāniem var notikt tikai profilaktiski, saudzējoši, bet nekādi skādēt. Protams, arī katra stunda ir no svara, bet iesākumā, ja gribat sensāciju dzīvē – pavērojiet vienkārši Mēness fāžu maiņas brīdi un Mēness dienu ritumu, Čika laika notikumus, ko var izdarīt populārajā www.astrologi.lv Mēness kalendārā, un ar to jau būs pārsteigumu gana 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3551 iesaka šo blogu

Balsot