SAULAINI JAUNUMI :)

19. jūnijā – 1. Saules dienā – www.astrologi.lv 
sāk jaunu projektu – SAULES DIENAS!

- Saules dienas un to ietekmes skaidrojumu atradīsi pazīstamajā Mēness kalendārā
http://astrologi.lv/meness_kalendars/kalendars/

- Saules dienu apraksts drīzumā būs pieejams arī draugiem.lv Mēness kalendāra aplikācijā.
http://www.draugiem.lv/meness-kalendars/

- Noskaidrot savu Saules zīmi – savu vietu zem Saules – un piemērotākos talismanus, kā arī izteiktākās rakstura nianses var projektā Mēness zīme

- Uzzini, vai esi dzimis Čika laikā! Un, protams, noskaidro kādu ietekmi tas atstājis uz Tavu likteni. Tagad tas nācis klāt projektā Mēness zīme.
http://astrologi.lv/astro_karte/meness_zime/

Jaunā Saules dienu informācija palīdzēja astrologi.lv veiksmīgāk sakārtot ierasto Mēness kalendāra izvietojumu. Mūsuprāt, tagad tas ir daudz pārskatāmāks un labāk uztverama Mēness dienas informācija atsevišķi no Mēness zīmes informācijas.

Noskaidro savu Saules dienu un to, vai dzimi Čika laikā!

Īpaši patīkami šie jaunumi būs Mēness zīmju pakalpojuma pircējiem, kuriem tagad pieejama arī būtiskā informācija par personas Saules dienu.

Sadaļa papildināta arī ar informāciju, kas ļauj noskaidrot vai Tavā dzimšanas brīdī bija vai nebija čika laiks, un aprakstu, ko tas nozīmē personas dzīvē.

ASTRO VIP klientiem – visi uzlabojumi ir pieejami.

Tie, kas agrāk iegādājušies pakalpojumu „Mēness zīme”, un joprojām tiek pie saviem datiem (atgādinām, ka garantējam datu saglabāšanu vismaz 1 mēnesi), var steigt apskatīt jauno iespēju. Un tas viss – bez papildus maksas. 

Saules diena – Tava vieta zem Saules 

Katrs no mums ir piedzimis noteiktā Saules dienā. Rezultātā Saules diena saaužas rakstura musturā un ikdienas ritumā.

Katrs cilvēks nes sevī dzimšanas brīdī esošās Saules dienas enerģētikas gaišo un tumsnējo pusi. Cilvēka attīstības uzdevums ir tikt galā ar saviem „dēmoniem”, lai triumfētu gaišais. Tieši tas ir viņa gara pienesums un radīšana – radīt caur savu prizmu (Saules/Mēness dienu) gaismu.

Katram cilvēkam, izrietoši no Saules dienas ietekmes, atbilst kāds totēms – veiksmes dzīvnieks.
Un antitotēms – pretējas iedarbības dzīvnieks. Ja totēms ir izteikts, rakstura gaišā puse būs līdzīga svētā dzīvnieka izpausmēm. Ja antitotēms ir izteikts, rakstura ēnas puse būs līdzīga antitotēma izpausmēm. Izeja – attīstīties sava totēma virzienā.

Noskaidrojot savu Saules dienu, labāk izpratīsi raksturu un savu Saules labvēlības starojumu.  To izdarīt var projektā Mēness zīme.

SĪKĀK PAR SAULES DIENĀM - ŠEIT. 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot