Diž-Čiks bremzēs jebkuru projektu attīstību

Nākamās trīs nedēļas no 23. februāra līdz 17. martam biznesu, publiskās runas, visa veida kontaktus, komunikāciju, tirdzniecību un transportu ietekmējošā planēta Merkurs virzīsies retrogrādā kustībā, kas nozīmē to, ka ar šīm jomām saistītie procesi un attīstība nenoritēs kā iecerēts.

„Parasti retrogrādā Merkura ietekme nav tik skaudra, bet šoreiz jāņem vērā Merkura atrašanās mānīgi iracionālajā un mainīgajā Zivju zīmē. Šādas debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem politiskiem, ekonomiskiem lēmumiem un darbību, kuras sekas izjutīsim vēl ilgi. Negatīvo Diž-Čika ietekmi pastiprinās arī retrogrādā Saturna laiks,” skaidro Astrologi.lv veidotājs, sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

Retrogrādais Merkurs jeb Astrologi.lv dēvēts par Diž-Čika laiku iekļaujas daudz ilgākā retrogrādā Saturna periodā. Saturns savu cilpu sāka mest 18. februārī un pabeigs to tikai 8. jūlijā. „Tas ir pietiekami ilgs laika periods, kas apdraudēs tālejošus plānus, to izstrādi un virzību uzņēmējdarbībā, politikā un jebkur, kur vajadzīga konkrētība, kārtība un noteiktība. Faktiski esam attīstības bremzēšanās periodā. Kas notiek ar auto, ja spiež uz gāzi, bet norauta „roķene”, sapratīs katrs. Domājams, ka tiks nopietni paralizēta jebkura uzņēmuma darbība, ja ar to saprot gāzes spiešanu grīdā,” līdzībās runā Kristaps Baņķis.

Astrologs sadarbībā ar laikrakstu „Dienas Bizness” un „Lursoft” veicis apjomīgu pētījumu, kurā pierādīts, ka tieši planētu stāvoklis būtiski ietekmējis uzņēmumu dzīvotspēju. „No sestdienas divas planētas biznesam „uzgriezīs muguru". Vēl vairāk – jau iepriekš ar baltām vīlēm diegtie projekti Diž-Čika laikā plīsīs pa visām vīlēm. Veiksmīgs uzņēmējs šajā laikā labāk iepauzēs un pārskatīs savus resursus, izvērtēs un vairākkārt pārbaudīs ideju dzīvotspēju nevis metīsies konkurences donkihotiskajā cīņā. Tagad tā būs iešana pret straumi. Kad paies laiks, uzņēmējs sapratīs, ka nekur tālāk nav ticis, bet resursi jau izkūpējuši vējā,” paredz Kristaps Baņķis.

Saturns astroloģijā nozīmē stabilitāti, drošību, taupību un atbildību. Saturna princips ir strukturēt, kārtot, disciplinēt un ierobežot. Savā veidā „vest pie prāta”. Pašlaik debesīs vērojamā Saturna cilpa Skorpiona zīmē ir nozīmīgs pārdomu, pārvērtēšanas un sastinguma periods tādām sfērām kā būvniecība, uzņēmējdarbība un sociālā joma.

Savukārt politikā tas ir vēlīgs laiks, lai pārskatītu valsts iekārtas, uzņēmumu, kā arī katra personīgās darbības struktūru un to pilnveidotu, izmantojot uzkrāto pieredzi. Šajā laikā ir labas iespējas grozīt Satversmi, mainīt medicīnas pakalpojumu sistēmu vai pensiju un sociālo izmaksu sistēmu.

Kā redzams Astrologi.lv prognožu sadaļā, laiks līdz 17. martam nav labvēlīgs jaunu uzņēmumu un kontaktu dibināšanai, jaunu darbu sākšanai, darbavietas maiņai, jaunu projektu sākšanai. Nav ieteicams pirkt automašīnas, datorus, tālruņus, jo šajā laikā iegādātā tehnika slikti kalpos, salūzīs vai pazudīs. Jābūt uzmanīgam arī parakstot dokumentus, veicot elektroniskos sūtījumus un pārskaitot naudu.

Kristaps Baņķis papildina, ka jaunu uzņēmumu dibinātājiem vai jaunu sistēmu ieviesējiem būs jāsaskaras ar grūtībām visā turpmākajā uzņēmuma mūžā. „Izeja ir dibināt tikai tādus uzņēmumus, kuros paredzētas strukturālas – statusa maiņas. Jāparedz, ka būs iespējami lielāki bankrota draudi, lēnāka attīstība un būtiski iekšēji šķēršļi. Skaidrs, ka labākā laikā dibināti uzņēmumi Diž-Čika laikā izveidotajiem aiztrauksies garām vēja spārniem. Īsos un uz naudu strukturētos mērķus šajā laikā dibinātie uzņēmumi "nepacels", turklāt tie kļūs vēl par slogu vai "enkuru", kuru grūti pamest un kurš (ne)redzami traucē...”

Diž-Čika laikā tiek bremzēta arī visa veida komunikācija un ar to saistītie jautājumi. Nav ieteicams akli uzticēties informācijai un rūpīgāk jāizmanto personiskās saskarsmes līdzekļi – vēstules, tālruņi, e-pasti. „Politiķi izpļāpās noslēpumus un neveiksmīgi izteiksies. Cilvēku personīgā saskarsme būs apgrūtināta, tajā būs vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Draugi strīdēsies par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Skolnieki diktātos un sacerējumos pieļaus vairāk kļūdu nekā parasti. Tiks kavētas tikšanās. „Uzkārsies” projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūs ierastāka lieta. Jaunumi izrādīsies tikai baumas,” brīdina astrologs, piebilstot, ka šis periods būs lieliski piemērots darbu pabeigšanai, analīzei, izpētei, idejām un pārkārtojumiem.

Nākamie Diž-Čika laiki šajā gadā: 26.jūnijs – 20.jūlijs un 21.oktobris – 10.novembris.

Astrologi.lv astrologu komanda nodarbojas ar strukturālu uzņēmējdarbības izvērtēšanu, sniedz ieteikumus un nosaka labākos datumus uzņēmumu izveidei un attīstībai. Galvenā Astrologi.lv komandas speciālistu atšķirība no „astropsihologiem” ir tieši uzņēmējdarbības praksē pārbaudītā pieredzes bagāža. Jāatzīmē, ka Astrologi.lv 2012.gada nogalē veiksmīgi noslēdza Hipotēku un Zemes bankas „Altum” aizdevuma atmaksu, saņemot grantu astroloģijas projektu izstrādei.

Kristapa Baņķa pētījums, kas apstiprina, ka astroloģija ietekmē uzņēmējdarbību, pieejams Astrologi.lv mājas lapā: http://astrologi.lv/kb/konsultacijas/klatiene/245/DARBS-BIZNESS-UZNEMUMA-DIBINASANA/

Par kopējo katras dienas astroloģisko fonu iespējams lasīt šeit: http://astrologi.lv/astro_karte/dienas-astro-fons/

Projekts, kas jāizlasa katram uzņēmējam – „Saturna Skola”:http://astrologi.lv/horoskopi_prognozes/saturna_skola/saturns_skorpiona/

 


Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot