Jauno gadu svinam 2. janvārī!

Sertificēts astrologs Kristaps Baņķis vērš uzmanību, ka šogad gadumija – 31. decembris un attiecīgi 2013. gada 1. janvāris – nav īpaši vēlīgs svinībām un Jaunā gada sagaidīšanai.

„Jau dzirdu daudzus sakām: ko tas nozīmē, kas vēl nebūs?! Vienmēr pastāv izvēle, un šogad „augšas” 1. janvārī ir iegrozījušas Čika laiku jeb Tukšo laiku līdz plkst. 19:35. Turklāt „piedāvājumā” iekļauta arī tumsnējā un problēmas izceļošā 19. Mēness diena, ar ko ne visi tiek galā... Astrologi zina, „kā un kad uzsāksi, tā aizies!” Mana izvēle, ņemot vērā zvaigžņu stāvokli un Mēness kalendāru, – nesvinēt 1. janvāri!” astrologs ir kategorisks.

Ilustrācija:www.pasakas.net

Astrologs piedāvā 31. decembrī aizvadīt kalendāro gadu, ar ko astroloģijai ir maz sakara, jo gadumija nav saistāma ar nekādu zīmīgu Visuma projicētu notikumu. „Skaidrs, ka varat apskatīties salūtu, pavakariņot, vairoties no alkohola un gaļas lietošanas, kas 19. Mēness dienā parasti atstāj jūtams sekas organismā. Tikai nesviniet jaunā gada atnākšanu!” norāda K. Baņķis.  

Astrologi.lv vadītājs piedāvā citas „sakarīgas un vērā ņemamas alternatīvas”, piemēram, nepacietīgajiem derēšot kaut vai krietni harmoniskākais 2. janvāris. K. Baņķis: „Tomēr vislabāk jau sāciet laikus un īsti latviskā stilā nosviniet Ziemas Saulgriežus. Piemēram, šogad tie sakrīt ar skaļi ūjināto „pasaules galu” – 21.12.2012. Tātad – vecā dziesma nodziedāta, vecai pasaulei pienācis gals, svinam jaunās atnākšanu!”

Astroloģiskais gads un jauns cikls sākas Pavasara Saulgriežos līdz ar Saules pāreju Auna zīmē – 20.03.2013. plkst. 13:02. To kalendārā var atzīmēt kā vissvinamāko dienu. 
Austrumu gada sākums ir mainīgs laiks, kas mainās līdz ar pirmo jauno Mēnesi Ūdensvīra zīmē. Šogad viedās ūdens Čūskas gadu sagaidīsim 10.02.2013. plkst. 9:20, par ko plašāk vēsta projektswww.horoskopi2013.lv.


Un, protams, katrs individuāli svin savu gada sākumu. Par šādu gada plānu parūpējušies arī www.astrologi.lv, piedāvājot pakalpojumu „Kā sagaidīt dzimšanas dienu.”

Lieliski palīgi ir arī Mēness cikla atspoguļojumi www.astrologi.lv, kā arī jau sesto gadu iznākošais K. Baņķa „Tavs Mēness kalendārs”. Tas ir pirmais šāda veida izdevums Latvijā un iedvesmojis Mēness ritmam sekot daudzus preses izdevumus. Jaunums ir pirmo gadu izdotā dienasgrāmata – plānotājs „Tavs Mēness plānotājs 2013”. Tagad Mēness cikls būs pie rokas jebkurā brīdī! Astrologi.lv izdevumu klāstā tagad ir grāmatas „Tavs astrologs”, „Tavs Mēness kalendārs” un „Tavs Mēness plānotājs”.

Vairāk par laika plānošanu pašu spēkiem varat izlasīt: 
http://astrologi.lv/kb/konsultacijas/klatiene/281/KA-PLANOT-GADU/

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot