SATURNA CILPA - BREMZES UN IESPĒJAS

Saturna cilpa Svaru zīmē no 26. janvāra līdz 13. jūnijam ir nozīmīgs pārdomu, pārvērtēšanas un bremzējošs periods tādām sfērām kā būvniecība, uzņēmējdarbība, sociālā sfēra.

Reiz tamlīdzīgu periodu jau piedzīvojām: 13.01. - 30.05. 2010.

PERSONĪBĀ. Saturna cilpas ietekmei uz cilvēkiem būs raksturīga pazemināta atbildības sajūta, iespējama savu pienākumu un saistību neizpildīšana.

POLITIKĀ. Tas ir vēlīgs laiks, lai pārskatītu uzņēmumu, valsts iekārtas, katra personīgās darbības struktūru un to pilnveidotu, izmantojot uzkrāto pieredzi.

Iespējas grozīt Satversmi, mainīt medicīnas pakalpojumu sistēmu vai pensiju, sociālo izmaksu sistēmu.

BIZNESĀ. Jāatzīst, ka jaunu uzņēmumu dibinātājiem vai jaunu sistēmu ieviesējiem būs jāsaskaras ar grūtībām turpmākā visa uzņēmuma mūžā. Izeja: dibināt tikai tādu uzņēmumus, kuros paredzētas strukturālas - statusa maiņas. Jāparedz, ka lielāki bankrota draudi, lēnāka attīstība un viennozīmīgi ilgtermiņa stratēģija. Īsos un uz naudu strukturētos mērķus - "nepacels", turklāt uzņēmus kļūs vēl par slogu vai "enkuru", kuru grūti pamest, bet arī (ne)redzami traucē...

PARTNERĪBĀ. Saturna cilpai Svaru zīmē lielāka nozīme ir arī partnerības jautājumiem: attiecībās un laulībās saredzams padziļinātas jūtas un karmiskas savienības vienlīdz ar nespēju ilgtermiņā noturēt attiecības...

Bet godīgajiem un atbildīgajiem daudzi „grēki" tiks atlaisti.

Vāju saišu ģimenes var tikpat labi atrast pareizo valdziņu, cik izirt "pa visām vīlēm".

ZODIAKA ZĪMES. Retrogrāds Saturns Svaros stingrāku roku pieskatīs Auna, Vēža, Svaru, Mežāža zīmes.

Kā labais skolotājs Saturns padomus dos Dvīņu un Strēlnieku zīmēs dzimušajiem.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot