Saulgrieži un Jāņi 2012

Īstie Saulgrieži, protams, sakrīt ar Saules pāreju Vēža zīmē, kas iezīmē vasaras sākumu un būs 21.jūnijā plkst. 2:09. Tad arī attiecināmi visi sentēvu rituāli un ticējumi. Šajā dienā ir blīva Vēž zīmes enerģētika, kas pastiprina dzimtas, pagātnes un emociju nozīmi.

Savukārt, 23. jūnijā jau Mēness aplaimojis izrādīties kāro Lauvas zīmi, tādēļ var teikt, ka Papardes krāšņā zieda plūkšanai diena derēs, bet tam būs pamaz sakara ar sentēvu garu. 24. un 25. jūnijā svinamdienas neiekārtot, jo Dominējošā Vēža/Jaunavas zīme bojās gremošanas/zarnu traktu un jebkura pārēšanās/pārdzeršanās smagi atsauksies uz veselību. Arī no attiecību viedokļa ir ķīviņi un piekasība.

Ir lielas atsauces (Jupitera kvadrāts ar Neptūnu), lai uz ceļiem un pie ūdeņiem būtu dzīvībai ļoti liels risks. Ieteicams izvairīties no masu pasākumiem, jo iespējami negadījumi un attiecību skaidrošanas. Arī uguns stihija tāda nevaldāma...

Vienvārdsakot, kārtējie Jāņi uz „pulvera mucas”.

Saulgriežu horoskops arī iesaka atstāt mājokli un mantas drošībā, jo pieaug garnadžu aktivitāte.

Tirgotājiem ieteiktu nesacerēties, atsevišķas preču grupas neaizies kā citugad! Rūpīgāk jāpiedomā pie sortimenta, jo cilvēki nešķērdēsies, bet to, kas svētkiem patiešām nepieciešams, tam arī lielas naudas nežēlos.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot