Attiecībās - Mīlestības pinekļos

Mēneša saimniece Venera, kas pārvalda Saules aplaimoto Vērša zīmi, ilgu laiku atradīsies Dvīņu zīmē - no 15. maija līdz 27. jūnijam kļūst retrogrāda. Laiks, ko es nodēvētu par Mīlestības pinekļiem, kad viegla flirtā un eiforijā tiks pieņemtas izvēles (mīlas), ko var nākties nožēlot. No otras puses, lieliska iespēja satikt savu karmisko partneri. Un galu galā saprast, ko no tās mīlas Dievietes vēlos sagaidīt.

Šis ir nepiemērots laiks laulības slēgšanai, jaunu attiecību veidošanai un iepazīšanās randiņiem. Intīmajās attiecībās ir vērojams vēsums un savstarpēja nesaprašanās.
Taupīts tiek pat uz mīlestību...
Rodas grūtības ar naudu un īpašumu iegādi.
Top īpatnēji mākslas darbi. Nepieradinātā mode.

Ieteikumi: jāatsakās no pārlieku stingriem stereotipiem attieksmē pret apkārtējo realitāti. Partnerī ir ne tikai problēma, bet arī izeja no tās. Iekšējai pozīcijai jākļūst noteiktai. Jāmācās valdīt pār savām emocijām. Jārod harmonija tur, kur tās, šķiet, nav.

Jāsaprot, ka mīlas dzīve stāv krustcelēs un, jo vairāk pats palīdzi partnerim saprast savas vēlmes, jo skaidrak izsakies, jo mierīgāka mīlas dzīve.

Retrogrādā Venera aplaimos Dvīņus, Ūdensvīrus, Svarus. Tricinās – Jaunavas, Strēlniekus, Zivis.

Tā nu sanācis, ka Venera (sievišķā libido planēta) retrogrādā kustībā nomaina kaismīgo Marsu (vīrišķo libido planētu), kas 14. aprīlī beidzot kļuva direkts. Līdz pat 3. jūlijam Marss atradīsies punktuālajā un strādīgajā Jaunavas zīmē. Jā, arī pesimisma toņkārtās.

Abas libido planētas un vīrišķas un sievišķās pasaules redzamās puses pārvaldnieki pavisam drīz „saiet ragos” – 5. jūnijā novietojoties savstarpēji disharmoniski. Gaidāmi attiecību krahi un sarežģītas situācijas, skandāli. Ja to zina, no tā var izbēgt!

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot