MARSA TUKŠGAITA

Sena paruna vēsta "Nav dūmu bez uguns." Šajā gadījumā, kas notiek LV ar masu psihozēm un dūmaini miglaino nenoteiktību banku sektorā var teikt ir ačgārna dūmu daba - uguns būs vēl tikai nākotnē.

Astroloģijā ir no Zemes vērojams tāds šķietami atpakaļejošs planētus stāvoklis, ko dēvē par retrogrādo planētu kustību. Šajā laikā planēta savu dabu pauž "uz iekšu", pretēji ierastajai loģikai un virzībai. Piemēram, retrogrādā Merkura stāvokli (piesaitot ierastos čika laikus) esmu nodēvējis par DIŽ-čiku. Laiks kurā mēs vēl dzīvojam no 24.11. - 14.12. (plus vēl Mēness aptumsums, kas redzams arī tieši LV). Par šo sīkāk ŠEIT.

Tāpat darās arī citas planētas. Marsa retrogrādo periodu 24.01.2012 - 4.04.2012. es dēvētu par TUKŠGAITAS periodu (īpaši tādēļ, ka atpakaļgaita notiks knipelīgajā un darbīgajā Jaunavas zīmē). Sīkāk par to tiks rakstīts prognozēs, bet uz ko vēlējos vērst uzmanību jau tagad.

Pirms Marss pavērsīs tukšo vaigu biznesam un jebkurai darbībai "uz priekšu", jāpakavējas pie ceļa, ko tas mēro.

Dienā, kad izskanēja baumas par konkrētas bankas problēmām Marss atradās 13 grādos un 40 minūtēs Jaunavā.

Turpat tas jau atpakaļkustībā atradīsies 3.03.2012. un jau direktā kustībā 29.05.2012.

Īpaši zīmīgi, ka martā retrogrāds ir arī Merkurs un Saturns! Viss kļūst tik saspīlēts!

Domāju, ka īstie šābrīža risinājumi izskanēs vien ap šiem datumiem.

Tātad vēl pāragri spriest kas bijis un kas nav bijis pamatoti, jo notikumi vēl nav notikuši un atrisinājušies līdz galam.

Pats retrogrādā Marsa iztaisnošanās laiks ir garāks par norādīto, jo retrogrādā sākuma datuma (24.01.2012.)  Jaunavas 23 grādu un 5 minūti sasniegs vien pa otram lāgam 19.06.2012.

Pēc tam arī runāsim, ko esam sapratuši un spriedīsim, kas izskatās un kā izskatās.

Esmu tikai priecīgs, ka cilvēki vairāk ticēs paši sev nevis bankām. Jo no nākamā gada beigām priekša mums vēl 2,5 gadu ceļs pa kopā ar Saturnu (bremzētāju, skolotāju, ierobežotāju) pa Skorpiona (kopīgā nauda, bizness, kredīti, bankas, apdrošināšana) Zīmi. 

Sekojiet līdzi notikumiem līdz 24. janvārim, jo tiem visiem būs tendene vēl atkārtoties ne reizi vien, simboliski, tieši - kā nu kuram.

Knipelīgs laiks! Īpaši naudas lietās!

Izturību!

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot