Vai vēlies sekot līdzi arī sev nozīmīgu tuvinieku 

vai svarīgu uzņēmumu Astroluksoforiem!? 

AstroVip.lv piedāvā iespēju par papildus samaksu iegādāties pievienot gan privātpersonas, gan uzņēmumus, iegūstot pēc to datiem aprēķinātus Astroluksoforus, planētu mijiedarbības sarakstu Superlaikus un Nelaikus, kā arī Numeroloģiskās Personālās dienas.

Pavisam var pievienot 5 personas + 3 uzņēmumus. 

Kādēļ tas ir vajadzīgs?! 

Ja Tu dzīvo viens bez bērniem un ej strādāt algotu darbu, kur pildi ierastas lietas, tad šāda iespēja Tev nav vajadzīga, jo pietiks tikai ar Personīgo Astroluksoforu. Bet, ja dzīvo ģimenes dzīvi un vēl bērnu pulciņā, tad ikviens ģimenes loceklis ietekmēs Tavu Astroluksofora rādījumu. Un to var viegli pārbaudīt! Ievadi tuva partnera datus un redzēsi, ka dienā, kad tev ir labvēlīgi zaļš Astroluksofors, bet partnerim sarkans, Tu nevarēsi izmantot 100% sekmīgi visas dienas potenciālu. Iespējams, pat ne Tuvu tam. Tā bieži vien ir atbilde, kādēļ sāki Superlaikā, bet… 

Tā kā karmu vistiešākā veidā rada tieši attiecības, tad partneru Astroluksoforu izpēte pirms svarīgiem jautājumiem un ceļš uz AstroVeiksmīgu rezultātu. Partneris ar savu Superlaiku var padarīt Tavu Superlaiku vēl jaudīgāku – spārnot Veiksmei. Partneris ar Nelaiku var Tavam Superlaikam izlaist gaisu kā tāds caurs ventilis riepai. Partneru ietekme ir tik milzīga, ka bieži vien savā strologa darbā redzu kā cilvēks par saviem mērķiem uzdod nevis savus dzīves uzdevumus, bet partnera iniciētos, kuru atbalss paša astrokartē nemaz nav. 

Ar SIA ir nedaudz citādāk. SIA pamatfunkcija ir finanšu jautājumu kārtošana un attiecības ar valsti, tamdēļ tas vairāk vērtējams kā instruments un Tavu personīgo (astroluksofora) interešu lobijs vai kaitnieks. Pēc ta var redzēt arī SIA veiksmīgākos un saspringtos periodus. Sekojot uzņēmuma Astroluksoforam un, samērojot ar savējo, Tu labāk sasniegt savus finanšu un citu mērķus. Cik (ne)parocīgs ir Tavs darbarīks?!  

Ja nezini precīzu personas plkst. laiku - neuztraucies - to ar laiku varēs mainīt. Bet līdz tam, labāk iekliko "Nezinu precīzu laiku", jo tad to labākai izmantošanai aprēķināsim pēc KB Atutormetodes. Privātpersonām un SIA tie tiek aprēķināti atšķirīgi un, protams, dod atšķirīgus rezultātus.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3720 iesaka šo blogu

Balsot