PilnMēness izgaismots decembra Dižčiks

Teju viss decembris paies PilnMēness briedinātā Dižčika zīmē, jaucot cilvēku prātus un secīgo notikumu gaitu, bremzējot biznesu un darbus, radot pārpratumus, greizus lēmumus, nepārdomātus solījumus un uzdzenot alkas pēc nesasniedzamā vai emocionāli neapgūstamā, informē Superhoroskopi.lv veidotājs, populāru prognožu astrologs-numerologs Kristaps Baņķis.

Biznesu, publiskās runas, visa veida komunikāciju, tirdzniecību un transportu ietekmējošā planēta Merkurs uzsāk retrogrādo jeb ačgārno kustību no 3. decembra plkst. 9:34 līdz 23. decembrim plkst. 3:50.

Kā norāda Dižčika termina ieviesējs un ilggadējs izpausmju novērotājs Kristaps Baņķis, astroloģijā ir svarīgs tieši sākuma brīdis, un šoreiz Dižčiks ietrāpījies Zemei tuvā (Perigejā) PilnMēness kulminācijas brīdī, kas tikai pastiprinās visus Dižčika trakumus jau gaidāmajās brīvdienās.

“Var teikt, ka tāds tādu atrod” – par Dižčika sākuma un PilnMēness saistībām nosmej astrologs, lai arī daudziem šis periods neliks smieties, bet drīzāk nobirdināt rūgtu asariņu. Astrologs atgādina, ka laicīgi brīdinājis visu svarīgāko paveikt tieši novembrī, jo gada pēdējais mēnesis vairāk piemērots darbu un personīgās dzīves pārkārtošanai, nevis aktīvai darbībai. Un norāda, ka nākamais gads būs planētu cilpu piesātināts, ka nemaz nevar iedomāties, kā bez droša debesu kompasa, piemēram, Superhoroskopi.lv prognozēm un astrologa padoma var tikt tam visam cauri sveikā. 

Decembra Dižčika debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem lēmumiem un darbību. “Galvenā problēma būs sava laika izmantošana. Laiku šķiedīsim veltīgi, tas “pazudīs” vai arī tiks notrallināts ikdienas nebūšanās.”  uzsver astrologs

Privāti tas nozīmēs arī sarežģītu karmisku uzdevumu risināšanu, bijušo partneru un senu problēmu atgriešanos, nevajadzīgus pirkumus, pārpratumus, dažādu veidu sastrēgumus un tehniskus sarežģījumus. Cilvēki kļūs neuzmanīgi, izklaidīgi, aizmāršīgi, nesapratīsies. 

“Jāapbēdina arī lielāku Ziemassvētku dāvanu pircēji, jo Dižčika laiks ir pilnīgi nepiemērots tehnikas, satiksmes rīku, elektronikas un sakaru līdzekļu pirkšanai. Daudzi pirkumi būs patiesi bezjēdzīgi, kā arī dāvanu saņēmējam nenoderīgi”, vēsta astrologs.

K. Baņķis: “Dižčika laiks ir tēlaini salīdzināms ar informācijas, tehnoloģiju, komunikācijas, saskarsmes, izglītības un jauniešu jautājumus pārzinošu priekšnieku, kurš devies atvaļinājumā un izdevis noteikumus, ka neviens nedrīkst uzsākt neko jaunu, vien turpināt iesākto. Atstāti bez vajadzīgās vadības un saprašanas šajos jautājumos, cilvēki pieļaus būtiskas kļūdas. Atgriezies no “atvaļinājuma” priekšnieks Merkurs tā vien jaudās labot nebūšanas, neatzīstot neko no paveiktā kā lietderīgu. Biznesā tas nes lieku laika, naudas un darba izšķērdēšanu – kaisīšanu vējā. Visīstākā birokrātija, kur neviens par neko nav atbildīgs, bet klapatas aizņem visu laiku.”

Dižčika laiks ikdienā visklapatīgākais ir tieši dienās, kad ir arī Čika laiks, kuri atrodami Kristapa Baņķa Mēness kalendārā.

Visizteiksmīgāk Dižčiks izpaudīsies savā iesākumā 3.decembrī, kā arī 6., 9. – 11., 18. un noslēgumā 20. – 22.decembrī

 Visi 2017. gada Dižčiki


Uzzini laikus un apsteidz citus!

 

Lielākā laime šķietamā “nelaimē”, ka Dižčiks Strēlnieka zīmē cilvēkiem ļaus aizdomāties par pārlaicīgām lietām un optimistiski skatīties nākotnē. Daudziem patiesi izdosies noķert savās domās nākotnes “ laimes zvaigzni aiz astes”.

Lai tas notiktu maksimāli sekmīgāk un domas izdotos ieguldīt vēlamajā gultnē, ziemas tumšajos vakaros ieteicams ielūkoties Kristapa Baņķa veidotajās 2018. gada prognozēs.

Astrologs-numerologs Kristaps Baņķis kā vienīgais astrologs vērš uzmanību, ka kārtējā cikliskā finanšu krīze, kas aizsāksies 2020.gada nogalē, klauvēs pie durvīm jau nākamgad.

Tikai Superhoroskopi.lv var atrast visus svarīgākos 2018. gada notikumus un visplašākās prognozes līdz pat 2020. gada nogalei no astrologa – numerologa, kura paustās prognozes pierādāmi ir piepildījušās!

“Jaunās Ūdensvīra ēras sākums jeb astro grandu Jupitera un Saturna savienošanās notiks 21.12.2020! Līdz tam gaidāmi notikumi, kas būtiski ietekmēs Tavu dzīvi.

Tikai Superhoroskopi.lv pēc ievadītajiem dzimšanas datiem atradīsi prognozes par dzīves sfērām, kurās tieši Tevi var skart liktenīgie pavērsieni, kā tikt tiem pāri un kur meklēt iespējas savas nākotnes izaugsmei. Tu varēsi ieskatīties nākotnē un izvērtēt, ko labāk darīt attiecībās, darbā un finanšu jautājumos. Esi soli priekšā citiem un sagatavojies laikus jaunajai Pasaules Kārtībai, kas valdīs turpmākos 20 gadus! Un nesaki, ka mēs Tevi nebrīdinājām!” uzsver projekta autors Kristaps Baņķis.  

www.Superhoroskopi.lv ir ilggadējs un labi pārbaudīts prognožu un horoskopu projekts, kas apkopots 3 apjomīgos izdevumos 150 lappušu apjomā.

 

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot