Starpaptumsumu turbulence Dižčikā

Pienācis svārstīgu emociju, šaubīgu lēmumu un liktenīgu notikumu laiks.

Visi dzīvosim starpaptumsuma ietekmē – no gredzenveida Saules aptumsuma 1.septembrī līdz Pusēnas Mēness aptumsumam 16. Septembrī, kas iekļaujas no 30.augusta līdz 22.septembrim ilgstošajā Dižčikā.

“Problemātiskajos jautājumos – dubults plīsīs nograbēdams!” par starpaptusmuma perioda sakritību ar Dižčiku brīdina Astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis.

Kā par nelaimi, Saules aptumsums sakrīt ar 1.septembri – Zinību dienu.

“Jaunieši, kuri mācības uzsāks kārtējo gadu, periods nebūs nekas pārdabisks. Mazliet žēl mazos pirmkursniekus, kuri savu zinību ceļu uzsāks pirmoreiz,” norāda astrologs, sniedzot padomus ko un kad labāk darīt. “Visveiksmīgākais laiks svarīgajam skolas gaitu sākumam būtu Augošs Mēness, lai mācības vieglāk padotos, sekmes būtu labākas un skolas dzīve vieglāk kārtotos. Šoreiz tas pagalam neveiksmīgi trāpījies vistukšākajā laikā. Ieteiktu vecākiem pamatīgi piedomāt vai šādi riskēt, sūtot skolā tieši šajā dienā. Labāk ar bērnu līdz skolai aiziet 29., 30.augustā, kas gan ir Dilstošs Mēness, bet vēl nav sācies problemātiskais Dižčiks. Tuvākais pēcaptumsuma laiks skolas sākumam ir ir 6. un 7.septembris. Tiesa, līdz pat 22. Septembrim notikumus diktēs retrogrādais Merkurs sauktais par Dižīku, kas vistiešāk atbild par bērniem un zinībām.”

Kā uzrāda Astrologi.lv: “1.septembris ir Taisnīguma un Likuma spēka diena: “Stingri jāievēro likums, rituāls, reglaments, ne par soli nedrīkst novirzīties no noteiktas kārtības, jāievēro disciplīna. Dotos solījumus grūti atcelt. Darbs ir kā pienākums, un jāstrādā no saullēkta līdz saulrietam, pabeidzot iesākto. Labāk nemaz nesākt strādāt, nekā slikti padarīt darbu. Labāk vadīt, nevis būt vadāmam.”

“Vai šo novelēsi savam bērnam uz visu mācību mūžu? Jo zinību dienas starts ietekmēs nākotni un notikumus mācību un skolas dzīvē!” uzsver astrologs.

Ja 1.septembra aptumsums iesāk augoša Mēness cikla Stapaptumsuma periodu, ko 16.septembrī noslēdz aptumsušais PilnMēness kā karmas realizācijas scenāriju veicinātājs, pasniedzot neaizmirstamas mācībstundas. 16.septembris sakrīt ar Saules cikla 1.dienu, kas pastiprina dažādu cilvēku apņemšanās svarīgumu. Aptumsumi valdīs līdz pat 1.oktobrim, kad sākas Jauns Mēness cikls. 

Māņticīgajiem noderēs Saules dienas ticējumi 1. Septembrim:

Atrast pakavu – balva; trauku – gaidāma materiāla labklājība un veiksme.

Atrast krāsainu akmentiņu – rūpju, aizgādības, draugu palīdzības simbols.

Ja trāpās virves, cilpas – zīme, ka tiksi pasargāts no briesmām.

Ja izkrīt liels daudzums matu – uz neveiksmēm, zaudējumiem, bet blaugznu parādīšanās – bezspēka, vājības liecība.

Slikti – plīst stikls, trauki; īpaši slikti, ja saplīst logs.

Ja savainojas, uzkāpjot uz lauskām – tiesa, atmaksas, negaidīta kaut kā sagraušana.

Apstājies pulkstenis var vēstīt par tuva cilvēka nāvi.

Salūst svari vai citas mērierīces – krāpšanas, haosa un dezorientācijas zīme.

 

Gredzenveida Saules aptumsums 1. septembrī.

Aptumsums būs redzams Atlantijas okeāna austrumos, Gabonā, Kongo, Kongo demokrātiskajā republikā, Tanzānijā, Mozambikā, Madagaskarā un Indijas okeānā. 

Aptumsuma daļējā fāze redzama Atlantijas okeānā, Āfrikā, Arābijas pussalā un Indijas okeānā. 

Aptumsuma maksimums plkst. 12:06:54 (pēc Latvijas laika) Tanzānijā, netālu no robežas ar Mozambiku, kur gredzenveida fāzes ilgums būs 3m05,6s.

Latvijā aptumsums nebūs redzams.

 

Pusēnas Mēness aptumsums 16. septembrī.

Aptumsums būs redzams Eiropā, Āfrikā, Āzijā, Indijas okeānā un Austrālijā. 

Aptumsuma maksimums plkst. 21:54:17 (pēc Latvijas laika), kad pusēnas fāzes lielums būs 0,908 – tātad Mēness pilnībā neieies Zemes pusēnā. 

Tas nozīmē, ka Mēness diska satumsums vienā malā būs ļoti grūti pamanāms.

Aptumsuma gaita Latvijā:

pusēnas fāzes sākums – 19:55;

maksimālās fāzes (0,908) brīdis – 21:54;

pusēnas fāzes beigas – 23:54.

 

„Aptumsumi jau kopš sendienām iezīmējas kā karmiskās pretestības laiks, tādēļ šajā laikā bizness vai nu pelnīti iet no rokas, vai ir maksimāli piepildīts ar dažādiem šķēršļiem. Šajā laikā ar jebkuru darbību, tēlaini sakot, pamatīgi piepildām karmas trauku. Viss ir sakāpināts, sabiezinātas dzīves krāsas ikvienam atbilstoši individuālajam horoskopam. Ja neesi pārliecināts, ko dari, tad nedari neko! Par vienu gan var padomāt, – kā tikt vaļā no nejēdzīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanas. Pastāv virkne iespēju, kā palīdzēt sev, lai ar mazākiem enerģijas zudumiem un harmoniskāku attīstību nodzīvotu aptumsumu periodu, par ko plaši klāstīts http://www.astrologi.lv,” skaidro Astrologi.lv veidotājs. 

Saules aptumsuma enerģija ietekmē veselības stāvokli, pastiprina hroniskās kaites. Kā norāda Astrologi.lv, jāievēro mērenība dzīves stilā, nedrīkst pārēsties, nav vēlams lietot alkoholu, pārmērīgi sportot. Uz līdzsvarotu cilvēku psihi Saules aptumsums nekādu ietekmi neatstās, taču jārēķinās, ka var nākties saskarties ar mazāk nosvērtām personībām. 

Saules aptumsuma laikā Mēness bloķē Saules gaismu, tādējādi samazinot tās spēku. Cilvēki var zaudēt reputāciju vai arī tikt nostādīti cieņu aizskarošās, pazemojošās situācijās. Aptumsumi var nest līdzi negaidītas pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ tas nav veiksmīgs laiks

Aptumsuma enerģētika izteikti ir sajūtama vismaz trīs dienas pirms un trīs dienas pēc to kulminācijas brīža. Kā norāda Astrologi.lv, Mēness aptumsums skars sadzīves sfēru, emocionālo jomu, zemapziņu, dvēseli un spēju adaptēties, provocēs ķildas, skandālus, dvēseliskas nesaskaņas, izraisīs neapzinātas bailes, fobijas, diskomforta izjūtu. Tādēļ pirms Mēness aptumsuma jānodarbojas ar dvēseles, ķermeņa un mītnes attīrīšanu. Jāatceras, ka jebkurai darbībai, kas veikta Mēness aptumsuma laikā, ir grūti labojamas sekas. 

Sīkāk par dažādiem padomiem, ko darīt aptumsuma laikā, var iepazīties, twitter kontā @Astrologilv, kā arī Astrologi.lv

http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/meness-ritmi/aptumsums/

Padomi aptumsuma laikam

Saules un Mēness aptumsumu ietekme

Rituāli

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot