Aptumsušais septembris

Astrologi.lv brīdina, ka septembris un oktobra sākums astroloģiski nelutinās. Daudziem šis laiks var izrādīties kritisks dēļ diviem aptumsumiem un Diž-Čika perioda. Starpaptumsumu periods no 13. līdz 28. septembrim "sabiezinās krāsas" ikdienas un politiskajās norisēs. Savukārt Diž-Čika laiks no 17.septembra līdz 9. oktobrim sarežģīs biznesa, visa veida komunikācijas, tirdzniecības un transporta jautājumus.

Mēness aptumsuma skats uz Zemi no Kosmosa.

Astrologi.lv brīdina par Diž-Čika un aptumsumu periodu, kas savstarpēji mīsies no 12.septembra līdz 9. oktobrim. Zīmīgi, ka satumsīs tieši SuperMēness jeb PilnMēness, kas Perigejā pietuvosies Zemei un būs vēl lielāks par to, ko krāšņi redzējām 29. augustā. 

Mēness un Saules aptumsumu ietekmē

13. septembra rītā pl. 9:54 gaidāms Daļējs Saules aptumsums, kas Latvijā nebūs redzams, bet enerģētiski ļoti jūtams jau vairākas dienas pirms paša aptumsuma. “Tā kā aptumsums notiks Jaunavas zīmē, īpaši Jaunavas zīmei tuvajai latviešu tautai šis laiks var kalpot kā pagrieziena punkts. Var tikai cerēt, ka viedi valsts vadītāji šajā laikā sarīkos latvju garu stiprinošus pasākumus,” norāda astrologs K. Baņķis. “Parasti gan publiskajā telpā aptumsuma un PilnMēness laiks atnes savstarpējās ķengas, izlēcienus un tukšu muldēšanu vai personīgo ambīciju apmierināšanu ar kliedzošiem paziņojumiem.”

Tas ievadīs aptumsumu periodu, ko 28.septembrī pl. 5:47 noslēgs Pilns Mēness aptumsums. 28.septembrī Mēness būs pietuvojies ļoti tuvu zemei – Perigejā – tādēļ  tā sauktā Supermēness aptumsums pie labiem laika apstākļiem teju visa krāšņumā būs izbaudāms arī Latvijā.

Aptumsumi notiek, kad Saule, Zeme un Mēness sastājas vienā līnijā. 

„Aptumsumi jau kopš sendienām iezīmējas kā karmiskās pretestības laiks, tādēļ šajā laikā bizness vai nu pelnīti iet no rokas, vai ir maksimāli piepildīts ar dažādiem šķēršļiem. Šajā laikā ar jebkuru darbību, tēlaini sakot, pamatīgi piepildām karmas trauku. Viss ir sakāpināts, sabiezinātas dzīves krāsas ikvienam atbilstoši individuālajam horoskopam. Ja neesi pārliecināts, ko dari, tad nedari neko! Par vienu gan var padomāt, – kā tikt vaļā no nejēdzīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanas. Pastāv virkne iespēju, kā palīdzēt sev, lai ar mazākiem enerģijas zudumiem un harmoniskāku attīstību nodzīvotu aptumsumu periodu, par ko plaši klāstīts http://www.astrologi.lv,” skaidro Astrologi.lv veidotājs, sertificēts astrologs Kristaps Baņķis, kurš pats dzimis Pilnmēness laikā, Mēnesim esot Perigejā jeb pie tā sauktās Lielās Mēness ripas. „Tādēļ cauri visai savai dzīvei uz savas ādas esmu sajutis, ko nozīmē Mēness ritma ietekme,” nosmej astrologs. 

Aptumsuma enerģētika izteikti ir sajūtama vismaz trīs dienas pirms un trīs dienas pēc to kulminācijas brīža. Kā norāda Astrologi.lv, Mēness aptumsums skars sadzīves sfēru, emocionālo jomu, zemapziņu, dvēseli un spēju adaptēties, provocēs ķildas, skandālus, dvēseliskas nesaskaņas, izraisīs neapzinātas bailes, fobijas, diskomforta izjūtu. Tādēļ pirms Mēness aptumsuma jānodarbojas ar dvēseles, ķermeņa un mītnes attīrīšanu. Jāatceras, ka jebkurai darbībai, kas veikta Mēness aptumsuma laikā, ir grūti labojamas sekas. 

Saules aptumsuma enerģija, kuras kulminācijas brīdis ir 13. septembris plkst. 9:54, ietekmē veselības stāvokli, pastiprina hroniskās kaites. Kā norāda Astrologi.lv, jāievēro mērenība dzīves stilā, nedrīkst pārēsties, nav vēlams lietot alkoholu, pārmērīgi sportot. Uz līdzsvarotu cilvēku psihi Saules aptumsums nekādu ietekmi neatstās, taču jārēķinās, ka var nākties saskarties ar mazāk nosvērtām personībām. 

Saules aptumsuma laikā Mēness bloķē Saules gaismu, tādējādi samazinot tās spēku. Cilvēki var zaudēt reputāciju vai arī tikt nostādīti cieņu aizskarošās, pazemojošās situācijās. Aptumsumi var nest līdzi negaidītas pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ tas nav veiksmīgs laiks jaunu lietu sākumam. 

„Latvija un Pilnmēness, aptumsumi ir īpašs stāsts. Latvija ir radīta Pilnmēness laikā, iemiesojot visnotaļ sarežģītu horoskopu. Daudzi jau ir ievērojuši, ka Latvijai svarīgi notikumi mēdz sakrist ar Mēness fāzēm,” norāda astrologs. Kā liecina izpētes dati, Saules aptumsumu būtiska ietekme bijusi 1991. gada barikāžu laikā, 27.10.1995. Latvijai izsakot gatavību iestāties un 01.05.2004. Latvijai iestājoties Eiropas Savienībā. 

Kā norāda Astrologi.lv veidotājs, politikā negatīvais scenārijs paredz provokācijas, negatīvismu, nomelnojošas kampaņas, blefošanu un sabiedriskās domas duļķošanu. „Jāseko un jāvērtē politiķu darbības, jo var parādīties, „kas ir kas” Latvijas politikā. Kopumā šajā laikā nav ieteicamas nekādas nepārdomātas un labi nesagatavotas aktivitātes,” būt vērīgiem mudina K. Baņķis. 

Diž-Čika perioda klapatas 

Trīs nedēļas, no 17. septembra pl.21:09 līdz 9.oktobra pl. 17:57, biznesu, publisko runu, visa veida kontaktu, komunikāciju, tirdzniecību un transportu ietekmējošā planēta, „debesu sakarnieks” Merkurs virzīsies retrogrādā jeb, no Zemes raugoties, ačgārnā kustībā. Tas nozīmē to, ka ar Merkura jomām saistītie procesi un attīstība nenoritēs, kā iecerēts.  

„Jāņem vērā, ka Merkurs atradīsies uz saskarsmi un sadarbību vērstajā Svaru zīmē. Šādas debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem lēmumiem un darbību privātajās un sabiedriskajās attiecībās. Turklāt, kā par spīti, cilvēkos pastiprināsies vēlme rosīties, darboties, slēgt līgumus, dot solījumus, kurus būs grūti pildīt.” norāda K. Baņķis. Pats astrologs jau daudzus gadus Diž-Čika laikā darbojas atvaļinājuma režīmā, proti, nodarbojas ar pētniecību, izglītojas, lasa grāmatas, padziļināti pārcilā senākus darbus, meklējot garām palaisto. “Karmiski svētīgs laiks izpurināt vecos apcirkņus un jaunā darba vagā nesēsties,” piebilst astrologs. “Pēc katra iespējām iesaku ieturēt mākslinieka cienīgu trīs nedēļu pauzi, kamēr citi riņķos vāveres ritenī un pēc tam mēnešiem risnās šajā laikā sastrādātā sekas. Sen novērots, ka pēc Diž-čika laika visi darbi kā uz burvju mājienu sāk ritēt raiti, bez aizķeršnās. Nešķiežam lieki savu laiku un enerģiju.”

Astrologs sadarbībā ar laikrakstu „Dienas Bizness” un „Lursoft” veicis apjomīgu pētījumu, kurā pierādīts, ka tieši planētu stāvoklis būtiski ietekmējis uzņēmumu dzīvotspēju. „Veiksmīgs uzņēmējs Diž-Čika laikā iepauzēs un pārskatīs savus resursus, izvērtēs un vairākkārt pārbaudīs ideju dzīvotspēju, nevis metīsies konkurences donkihotiskajā cīņā. Tas līdzinātos iešanai pret straumi. Jo pēc Diž-Čika laika uzņēmējs sapratīs, ka nekur tālāk nav ticis, bet resursi jau izkūpējuši gaisā. Faktiski veselu mēnesi atradīsimies attīstības bremzēšanās periodā,” paredz astrologs. 

Kristaps Baņķis papildina, ka jaunu uzņēmumu dibinātājiem vai jaunu sistēmu ieviesējiem būs jāsaskaras ar grūtībām visā turpmākajā uzņēmuma mūžā: „Uzņēmuma dibinātājam jāparedz, ka būs iespējami lielāki bankrota draudi, lēnāka attīstība un būtiski iekšēji šķēršļi. Skaidrs, ka labākā laikā dibināti uzņēmumi Diž-Čika laikā izveidotajiem aiztrauksies garām vēja spārniem. Īsos un uz naudu strukturētos mērķus šajā laikā dibinātie uzņēmumi „nepacels”, turklāt tie kļūs vēl par slogu vai enkuru, ko grūti pamest un kas (ne)redzami traucē...” 

Ilgus gadus darbojoties interneta mediju vidē, astrologs ievērojis, ka tehnoloģiju cilvēki – programmētāji, datorspeciālisti u.c. šīs nozares profesionāļi – ļoti tiecas daudzas lietas paveikt un aizsākt tieši retrogrādajos periodos, turklāt vēl Čika laikos. Rezultātā darbu sev ir nodrošinājuši, bet diez vai tas ir pasūtītāja interesēs. 

Kā redzams Astrologi.lv ikmēneša prognožu sadaļā, Diž-Čika laikā līdz 9. oktobrim tiks bremzēta visa veida komunikācija un ar to saistītie jautājumi. Nav ieteicams akli uzticēties informācijai un apdomīgāk jāizmanto personiskās saskarsmes līdzekļi – vēstules, tālruņi, e-pasts. Nav labvēlīgs laiks jaunu uzņēmumu un kontaktu dibināšanai, jaunu darbu sākšanai, darbavietas maiņai, jaunu projektu sākšanai. Nav ieteicams pirkt automašīnas, datorus, tālruņus, jo šajā laikā iegādātā tehnika slikti kalpos, salūzīs vai pazudīs. Jābūt uzmanīgam arī parakstot dokumentus, veicot elektroniskos sūtījumus un pārskaitot naudu. 

Astrologi.lv arī pieļauj lielu iespējamību, ka politiķi šajā laikā izpļāpās noslēpumus un neveiksmīgi izteiksies. 

Cilvēku personīgā saskarsme būs apgrūtināta, tajā būs vērojams negodīgums, neadekvātu vārdu birums. Draugi strīdēsies par sīkumiem, neiedziļinoties otra patiesajos nolūkos. Skolēni diktātos un sacerējumos pieļaus vairāk kļūdu nekā parasti. Tiks kavētas tikšanās. „Uzkārsies” projekti un datori. Autoavārijas un aviokatastrofas kļūs ierastāka lieta. Jaunumi izrādīsies tikai baumas,” brīdina astrologs, piebilstot, ka šis periods būs lieliski piemērots darbu pabeigšanai, analīzei, izpētei, idejām un pārkārtojumiem. 

Diž-Čika laikā ne tikai jāpiesargājas, bet arī var paveikt vairākas lietas: apgūt jaunas metodes, pilotprojektus bez naudas ieguldīšanas; testēt kļūdas – tās uzradīsies, cik tik uziet; paredzēt, ka pārrunās būs konflikti un diskusijas, jo, kā saka, strīdos dzimst patiesība; krīzi nerisināt, bet lēnām velkot auklu pēc aukliņas – jāiegūst laiks; atgriezties pie sen iesāktiem darbiem; ieviest kārtību dokumentos; atcerēties aizmirsto; mācīties; atbrīvoties no krāmiem; pārrakstīt, rediģēt iepriekš uzrakstīto. 

„Bieži novērots, ka Diž-Čika laikā notiek saredzēšanās ar cilvēkiem, par kuriem sen nekas nav dzirdēts, bērnības draugiem, bijušajiem kolēģiem,” paredz astrologs. 

Retrogrādais Merkurs jeb Diž-Čiks noslēdzas 9. oktobrī plkst. 17:57, tomēr savu sākotnējo pozīciju, kurā atradās pirms retrogrādā perioda, sasniedz tikai 24. oktobrī. „Šo 15 dienu laikā skaudrāk izjutīsim visas Diž-Čika laikā pieļauto kļūdu sekas. Diž-Čika laikā mestais bumerangs sāks atgriezties un daudziem sāpīgi trāpīs pa skaustu,” skaidro astrologs. 

Īpaši uzņēmejiem astrologs izveidojis biznesa astroloģijas lapu www.astrobizness.lv, kurā plaši aprakstīta arī Diž-čika laika ietekme uzņēmējdarbībā: http://astrobizness.lv/raksts/ko-dizciks-nozime-uznemejam/

Nosaki vai neesi dzimis Dižčika laikā: http://astrologi.lv/astro_karte/meness_zime/

Astrologi.lv ir vadošais astroloģijas vortāls Latvijā, kur apkopota informācija par visām norisēm un prognozēm astroloģijā, kā arī pulcējas redzamākie Latvijas astrologi. 

 Kristapa Baņķa biznesa astroloģijas lapa – www.astrobizness.lv

Kristapa Baņķa pētījums, kas apstiprina, ka astroloģija ietekmē uzņēmējdarbību, pieejams Astrologi.lv mājas lapā: 

http://astrologi.lv/kb/konsultacijas/klatiene/245/DARBS-BIZNESS-UZNEMUMA-DIBINASANA/

Aptumsumu ietekmes apraksts: 

http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/meness-ritmi/raksti/365/Aptumsumu-ietekme/

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3720 iesaka šo blogu

Balsot