Melnā piektdiena dara uzmanīgu

Gaidāmā piektdiena varētu apstiprināt māņticīgo bažas, kuri baidās no skaitļa „13” un „melnās piektdienas”. Kā apgalvo astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis, šoreiz patiešām sakritīs vairāki astroloģiskie spriedzes un neveiksmju cēloņi.


„Lai arī tā sauktās „melnās piektdienas” esmu pētījis kopš 2006. gada un neko „kliedzošu” neesmu atklājis, šoreiz patiešām mudinātu visus rīkoties maksimāli atbildīgi un piesardzīgi. 13. jūnijā sakrīt vairāki planētu spriedzes rādījumi, kas var raisīt lielākas un mazākas nepatikšanas.

Pirmkārt, līdz pat 1. jūlijam dzīvojam komunikāciju infonesējplanētas Merkura cilpā jeb Dižčika laikā, kas jau tā rada pārpratumu jūru un daudzas neizdošanās. 

Otrkārt, piektdien ir Pilnmēness kulminācija, kas arī parasti saistās ar spriedzi un visa veida „iziešanu no rāmjiem”.

Treškārt, teju visu dienu no pl. 7:12 līdz 20:05. kā nepatikšanu pastiprinātājs darbosies Čika laiks.

Ceturtkārt, attiecības, biznesu un vērtības ietekmējošās planētas Venera un Marss kopš trešdienas veidos spriedzes aspektus ar tā sauktajām „ļaunajām” planētām Saturnu un Plūtonu. „ norāda K. Baņķis. „Faktiski tas ir īsts molotova kokteilis sadzīvē, biznesā, attiecībās, politikā. Jebkura attiecību skaidrošana, vārdu apmaiņa līdzi nesīs spriedzi un pretrunas. Pastiprināsies vēlme izplūkties, skaidrot attiecības, šķirties un emocionāli „uzsprāgt”. Ļoti labi laika garu izjutīs bērni un dzīvnieki, kuri dabas procesus uztver daudz emocionāli ciešāk. Paldies Dievam, ka Mēness dreifēs pa optimistisko Strēlnieka zīmi, kas daudziem tomēr ļaus pārlēkt pāri visiem dienas grubuļiem.”

Zīmīgi, ka šajā datumā daudziem būs izlaidumi. K. Baņķis: „Planētu spriedze skars arī smukuma un mīlas jautājumus. Lai izlaidums nebūtu puņķaini asarains dēļ sabeigtās kleitas, nokavētā pasākuma, izplūdušās tušas, nesagaidītā mīļotā un citām tamlīdzīgām traģēdijām, laicīgi jāpadomā kā neiekulties stresa situācijās un novērst šādu iznākumu."

Arī nedēļas nogale īpaši nelutināšot, piespēlējot smagāku avāriju draudus, lielāku sprādzienu bīstamību, negadījumus ar uguni un ūdeni, saindēšanos, pašnāvnieciskāku un depresīvāku noskaņojumu, kā arī kautiņus.

„Pilnmēness tikai iznes visu, kas laika gaitā iekrājies uz āru. Laika katliņš vārās pāri malām. Vieni piedzīvos fantastiskas garīgas, radošas atklāsmes, citi – iekrātajās problēmās slīgs līdz ausīm. Atgādinu, ka neviena diena nav nedz laba, nedz slikta pati par sevi! Tā ir tieši tāda, kādu kolektīvi un individuāli to katrs esam pelnījuši,” uzsver K. Baņķis

Kā norāda astrologi.lv Mēness kalendārs, diena pavadāma bez trokšņošanas, klaigāšanas, neļaujoties provokācijām, kārdinājumiem un ievērojot visa veida mērenību.

Kristaps Baņķis skaidro, ka numeroloģiski skaitļa „13” vibrācijas allaž paliek nemainīgas: “„1” iemieso Saules simbolismu, jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet „3” saistāms ar Jupiteru, kas simbolizē skološanos, sabiedriskumu, pasaules uztveri. Rezultātā skaitļu mijiedarbība „1+3” rada „4” jeb Mēness mezglu Rahu – stabilitātes, cēloņu-seku ievērošanas galarezultātu. Varētu teikt, ka vienmēr 13. datumā ieteicams pieturēties pie atziņas: „Domā, ko domā”. Ikvienai rīcībai, kas paveikta jebkurā 13. datumā būs lielāka karmiskās „lupas” uzraudzība nekā citiem datumiem. 

Cita lieta ir kolektīvās apziņas sētās šaubas vai bailes, kas vienu vai otru skaitli „pagriež” izpausmju disharmoniskajā virzienā. Tā kā ne viens skaitlis nav ne labs, ne slikts, tā izpausmes ir atkarīgas no tā vai pieslejamies pozitīvam skatījumam vai izmantojam konkrētā skaitļa negatīvi lādēto „ēnu”. Un te lielu lomu spēlē tādi subjektīvi faktori kā „ar kuru kāju no gultas izkāpsi”…

Ja kāds 13. datumā pamostas ar domu, ka būs slikti, tad palielinās varbūtība, ka kaut kas tāds arī notiks. Domas ir kā uz noteikta viļņa noregulēta antena, kas agri vai vēlu savu kanālu noķers! Pats rada situāciju un pats pēc tam priecājas, ka viss apstiprinās. Ja pieņem, ka „13” nes nelaimi, padomājiet, kā klājas cilvēkiem, kuri šajā datumā ir dzimuši. Tur taču būtu jābūt iemiesotām visām nelaimju nelaimēm! Taču tā nav! Tomēr pastāv iespēja, ka šiem cilvēkiem konkrētā cipara piesātinātā diena var radīt lielāku un atbildīgāku notikumu gūzmu.”

Dienas enerģētiku arī paši varat nolasīt populārajā www.astrologi.lv Mēness kalendārā

Par Čika un Dižčika laiku

Diskusijas

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3720 iesaka šo blogu

Balsot