ZIVJU LAIKA ZĪMOGS

No 18. februāra pl. 19:59 līdz 20. martam pl. 18:57 (Saulgrieži, astronomiskā pavasara sākums) Saule atradīsies ZIVJU zīmē.

PLANĒTU CILPUI KALENDĀRS.

Ilustrācija: www.karikatura.lv

Politikā

Deputātu kandidātu sarakstus Eiropas Parlamentā vēlēšanām iesaku iesniegt 5. un 13. martā. Šajā laikā iesniegtajiem sarakstiem ir lielākas izredzes gūt sekmīgu rezultātu. Vēlētājiem tas nozīmē, ka šīs partijas ir mazāk merkantilas, aprēķinātājas.

Biznesā

Biznesa vidi nopietni ietekmēs darbības planētas Marsa un ilgtermiņa stratēģijas planēta Saturna cilpas (retrogrādais stāvoklis).

Marsa retrogrādais periods ir reizi 2 gados. Marsa darbība buksēs tukšgaitā un vairāk piemērota iekšējiem pārkārtojumiem. Remontam, ne sacensībām. Sakārtošanai, ne attīstībai. Turklāt jāatceras, ka Marss Svaros jūtas tik nekomfortabli, cik vien var justies īsts. Daudzkārtēja mīņāšanās uz vietas ar īstu „iekšdedzes dzinēju” apveltītajiem Marsa tipa cilvēkiem īstiem var uzrādīt arī traumatismu un dažādu kaišu aktivizēšanos dēļ iekšējās spriedzes, jo stīga plīst, kad tā tiek pārvilkta. Uzņēmējiem ieteiktu izbrīvēt laiku fiziskām aktivitātēm, treniņiem bez pārpūles, apmeklēt deju kursus (2 soļi uz priekšu un viens atpakaļ un otrādi ir īsts retro Marsa paraugdemonstrējums), kā arī ieteicamas daudzas fiziskas un garīgas pašsavaldīšanās metodes. Dusmas nāks un pat ļoti, tādēļ tās ievirzāmas prātīgākā gultnē. 

Darbības retrogrāda Marsa laikā: pagaidu līgumi; pārbaudes darbi; pārbaudīti tiek sadarbības partneru veiktspēja; paredzami garāki termiņi; iespējamas norunu nepildīšanas; paredzamas tehniskas problēmas.

Saturna retogrāds periods uzņēmējiem „kodīs līdz kaulam”. Pārstrukturēšana; ilgtermiņa projektu apdraudējumi, mērķu pārmaiņas un pat to pazaudēšana; uzņēmuma iekšējas krīzes; statūtu maiņas; iestāžu slēgšana, reorganizācija; darbinieku atlaišanas.

Abu šo periodu laikā uzņēmumu dibināšana ilgtermiņa un stabilai darbībai nav vēlama. Nevarētu teikt, ka vispār nevajag dibināt, jo mūsdienās dibina arī tādus uzņēmumus, kurus veiksmīgi novestu līdz bankrotam. :)

STACIONĀRS STĀVOKLIS 

Pievērsiet uzmanību Marsa un Saturna stacionārajam stāvoklim. Pirms planēta pagriežas Direktā vai Retrogrādā pozīcijā, vispirms tā šķietami apstājas (S). Atkarībā no planētas tas notiek no dažām stundām līdz pat vairākām dienām pirms pozīcijas maiņas. 
Tas ir ļoti spēcīgs visas planetārās enerģētikas koncentrēšanās brīdis. Visa planētas enerģētika ir kā "savilkta dūrē". Lielisks brīdis pārdomātiem un ļoti svarīgiem soļiem. Tomēr jāsaprot, ja "kaut kas noies greizi", tad arī skāde būs milzīga. Tas atkarīgs no planētas tābrīža aspektiem un cilvēka perosnīgā horoskopa saspēles.

Līdz pat Pavasara Saulgriežiem jāizdala šādi zīmīgi planētu stāvokļi.

Retrogrādā Jupitera kvadrāts ar Urānu (precīzs 26.02.) noteiks pamata toni šajā laikā periodā, pieslēdzot klāt varu un masas pārvaldošo Plūtonu jau visu ziemu dimdina revolucionārās izpausmes pasaulē. Tādā garā arī turpināsim līdz pat  21.08., kad sava cikliskajā gaitā Jupiters atkārtos šo pašu  spriedzes akcentu. No tuvākajām aktualitātēm: ap 17. martu cikliski ātrais un uz to brīdi Pilnmēness piesātinātais Mēness šo planētu trijotni „sadiegs” visdisharmoniskākajā spriedzes četrotnē. Uzņēmējdarbībā: vāji sadiegtās sadarbības, finanšu vietas bruks pa visām vīlēm! Potenciāli arī politiskajā tirgū gaidāmi revolucionāri piedāvājumi. Un, protams, paaugstināta bīstamība uz ceļiem, sprādzienos, vilcienos un lidaparātos, ķīmiskajās rūpnīcās.

Debesu sakarnieks Merkurs 11. martā kulminē spriedzē pret kārtību mīlošo Saturnu.

Attiecībās

Sievietes (Venera Ūdensvīrā – no 5. marta līdz 5. aprīlim) - gaisīgums, vēlme atšķirties, jaunākaš modes tendences, kas mšiies ar īpatnēju pasniegšans veidu. Sievietes kļūst draiskas, gatavas kontaktiem un jauniem izaicinājumiem. 

Vīrieši (Marsa cilpa Svaros – līdz 26. jūlijam) – nonākuši ilgstoši mulsinošā situācijā. Vīrišķā planēta dēļ savas cilpas pārlieku ilgi uzturēsies ciemos pie pretpola un reizē pārinieces Veneras pārvaldītās Svaru zīmes. Neizlēmība, mīņāšanās uz vietas. Aktīvas sabiedriskās attiecības, kam pietrūkst satura. Tā kā Svaru zīme mūsu platuma grādos ir lēni uzlecoša, daudziem tieši šī zīmē atrodas uz ASC, kas nozīmē, ka līdz pat jūlijam Marss tricelēs egoismu pa visām maliņām. Visiem pārējiem jāpavēro, kāda tēma jau kopš 7. decembra ir uzmanības degpunktā, kur notiek galvenās aktivitātes. Ar to arī cīnīsies visu pusgadu!

8.martā – Sieviešu dienā - Mēness fāžu maiņa pl. 15:27, proti, Saules (vīrišķā)  un Mēness (sievišķā) pirmsākuma pretstāve. Tādēļ puķu aktivitātes veicamas agri no rīta vai vēlu vakarā. Un, jo mazāk gaidīsi, jo vairāk dabūsi!

Kopējā Veneras un Marsa saspēlē kritiskākais punkts ir 2. marts, kad starp abām libido planētām izveidosies spriedze (leņķiskais kvadrāts). Informācija, ko nesīs abas planētas būs pretrunīga, spriedzes pilna. Kam patīk emocionālas un fiziskas mazohisma spēlītes – laiks ir piemērots! Pārējiem ietiecams: nelēkt pašiem uz ecēšām. Dārgās dāmas, šajā laikā no vīriešiem ar „gribu, vajag” var panākt tikai nepatikšanas! Attiecības vēl vairāk „: uz nažiem” novadīs jūtīgais Mēness 4. martā, „berot sāli brūcēs”.

No visa lasītā būtu jāizdara prātīgs secinājums: 
zvaigznes vada vājos, bet iekšēji stiprie vada (izmanto zināšanas), lai vadītu zvaigznes.

Pat dažādu planētu cikliem un to skaidrojošo ietekmi varat lasīt šeit.

IEKĻAUTIES MĒNESS CIKLĀ MARTĀ

Turpinājumu lasīt - ŠEIT.

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

3619 iesaka šo blogu

Balsot