Saules un Mēness kalendārs

Mēness un Saules kalendāram ir nepārtraukts cikliskums. Tas parasti nesakrīt ar tradicionālo kalendāro mēnesi. Cilvēka organismā notiekošie procesi ir pakļauti tieši šim dabas ritmam.

Saule ietekmē enerģijas došanu, enerģijas daudzumu jeb veselību, radošumu, redzamās izpausmes, gribas vajadzības. 

Mēness ietekmē zemapziņu, tādēļ tas pārvalda mūsu ieradumus, lietas, ko mīlam darīt vientulībā un kas mums sagādā patiesu prieku; sapņu pasauli; intuīciju un instinktus; noskaņojumu un emocijas; veselību.

Saules dienas – vīrišķā, rīcības, aktīvā enerģija. 
Mēness dienas – sievišķā, emociju, uzņemošā enerģija. 
Sintēze – Saules dienas pamatam piemēro Mēness dienu ieteikumus.

Iekļaujies Saules un Mēness ritmā ik dienu!

Pēc Diennakts enerģētikas/Dienas luksofora izpētes kārta pienākusi Saules un Mēness kalendāram. Vispirms jāsaprot Saules ceļš Zodiakā un Saules dienas, lai zinātu, kāda ir dominējošā enerģētika.

Mēness pats nerada gaismu, bet atstaro Saules gaismu. Līdzīgi arī Mēness ietekme uz cilvēka enerģētiku saistāma ar Saules enerģijas pārveidotu nodošanu.

Paseko līdzi kaut vienam Mēness ciklam un tā īpašībām un pārliecinies par tā ietekmi! Mēness ciklu ievērošana ir harmoniskākais dzīves ceļš! Mēness un Saules cikls.

Saules kalendāra ieguvumi

Saules diena ilgst no viena saullēkta līdz nākamajam saullēktam. 
Saules dienu aprakstā noskaidro katras dienas simbolisko dzīvnieku, kam pakārtots dienas raksturojums. Sapratīsi, kādām nodarbēm diena ir harmoniska, kādām disharmoniska. Ieteikumi palīdzēs orientēties un atrast savu vietu zem Saules.

Izceltas populārākās Saules dienas nodarbes: tuvība, pirts apmeklējums, ēšana un ēdienu pagatavošana, izskata un veselības jautājumi. Tie visi ir samērojami ar Mēness ciklu. Dienas simboliskie palīgi – augi, dārgakmeņi, metāli un dienas skaitļi – sakoncentrē katras Saules dienas labāko enerģētiku. Saules dienas ticējumi ir īpaši atlasīti novērojumi, kas glabājas cilvēces kolektīvajā atmiņā no senseniem laikiem. Par Saules dienām.

Mēness kalendāra ieteikumi 

Mēness kalendārs sastāv no 2 līdzvērtīgām sadaļām: Mēness dienas un Mēness zīmes. Tikai abu informācijas sadaļu izskatīšana dod iespēju pilnvērtīgi spriest par Mēness ietekmi. 

Mēness diena ilgst no Mēness lēkta līdz rietam. Šie laiki atšķiras no Saules prognozējamā cikla un var sākties jebkurā diennakts laikā. 30 Mēness dienu enerģētika palīdz saprast, kā cilvēki pieņems, uzņems Saules dienas enerģētiku. Dažādās ikdienišķās nodarbes paskaidros to veikšanas lietderību un nozīmi.

Mēness Zodiaka zīmē pavada vidēji 2,5 dienas. Mēness pastaigā pa Zodiaku, pieņem visas tās zīmes īpašības, kurā atrodas. Tas padara mūs un mūsu darbības jūtīgas un pielāgojamas, atbilstoši norādītajiem aprakstiem. 

Pievērs uzmanību, vai Mēness diena un Mēness zīme, kuru vēlies apskatīt, jau ir stājusies spēkā. Ja nav - izmanto pogu "Rādīt iepriekšējo".   

Kalendāru savienošana

Saules dienas samērojamas ar Mēness dienu ieteikumiem. 
Ja konkrētajā dienā Saules dienas un Mēness dienas apraksti sakrīt un ir labvēlīgi Tevis izvēlētajai nodarbei – lieliski. Ja ir pretrunas – arī iznākums būs pretrunīgs. Mēness dienas un Saules dienas aprakstu sintēze/apvienošana ir atslēga uz visu dienas iespēju saprašanu un maksimālu izmantošanu. Tver rakstīto kopsakarībās, bet nepieķeries pieņemamākajam vai patīkamākajam teikumam.

Veiksmīgo dienu plānotājs Tavā vietā apvieno visus Saules un Mēness cikla nosacījumus: Mēness fāzi, Zodiaka zīmi, Mēness un Saules dienu, aptumsumu enerģētiku, Apogeja un Perigeja ietekmi un Čika laiku. Tādēļ nodarbes izvēlies pēc šī palīga, savukārt, nozīmi izlasi Saules un Mēness kalendāra aprakstos. 

Daudzi ievēros, ka viņiem labāk strādā vīrišķā enerģija – Saules dienas, bet mazāk sievišķā – Mēness enerģētika. Turpretī daudziem šie spēku samēri mainīsies dienu no dienas. Lai vispareizāk to saprastu, nepieciešams pētīt un atrast savu individuālo ritmu un pielietojumu.

Tev piemērotākais ir Saules vai Mēness kalendārs?

Kā un kad pareizi dedzināt čekus

Vai esi jūtīgs pret Mēness ciklu? Nosaki savu MĒNESS ZĪMI.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes!

 

Kas ir Individuālais Mēness cikls?

Mēness cikls ir dabas cikls

Mēness cikls ir kā enerģētikas šūpoles, ļaujot Tev dzīvot tukša/pilna, iekšēja/ārēja, pasīva/aktīva mainīgā dualitātē. 
Individuālais Mēness cikls - Tavas enerģijas paisumu un bēgumu izpratne.

Daudzi ikdienas stresa un slimību sindromi izriet no neprasmes sadzīvot ar dabas ciklu. Pēc dzimšanas datiem veidotais Individuālais Mēness cikls ir ceļš uz harmoniju. 

Mēs piedāvājam iespēju Tev pašam pavērot savu Mēness ciklu un samērot to ar dabas ciklu, tādējādi vieglāk izprotot sevi un mijiedarbību ar pasauli. Pavēro, vai sagurums „nez no kā” nesakrīt ar Individuālo Mēness cikla noslēgumu un jauna sākumu.? Vai enerģijas pacēlums un "trakumi" sakrīt ar Individuālo Pilnmēnesi?

Tavs ieguvums

  • sapratīsi, kā aug un dilst Tava enerģija
  • zināsi, kad ir laiks darboties un uzņemt enerģiju, kad - atdot
  • uzzināsi savus harmoniskākos un disharmoniskākos (fāžu maiņas) datumus
  • jutīsies labāk, ja zināsi, kāds ir Tavs enerģētikas stāvoklis 
    - augošs/dilstošs vai pasīvs/aktīvs
  • savu enerģijas plūsmu samēro ar Saules, Mēness kalendāru un dzīvo harmonijā
  • dzīvojot pēc Individuālā Mēness cikla, uzlabosi savu veselību
  • darbības, kas atbilst individuālajam ciklam, dod maksimālu rezultātu

Salīdzini dabas un savu ciklu

Atceries, ka Dabas cikls ir spēcīgāks par individuālo! Piemēram, Pilnmēness attiecas uz visiem, bet katrs mēs to piedzīvojam citādāk. Kā? To nosaka - Individuālais Mēness cikls. 

Individuālais Mēness cikls palīdz kopīgo Pilnmēnesi nodzīvot iespējami harmoniskāk. 
Individuālā cikla ietekme ir lielāka, ja tas sakrīt ar visiem kopīgo Mēness ciklu. 
Piemēram, ja Pilnmēness dabā sakrīt ar Individuālo Pilnmēnesi, tad visas izpausmes pastiprināsies. Savukārt, ja Tev ir Individuālais Pilnmēness, bet dabā ir Jauns Mēness, tad visas Tavas aktivitātes (Pilnmēness) atdursies pret enerģētikas kritumu, nesapratni, pasivitāti. Ja dabā ir Pilnmēness, bet Tev ir individuāli Jauns cikla sākums, "pasaule trakos", bet Tu būsi saguris, apcerīgs un grūti iekustināms. Līdzīgi arī ar Dabas augošo un Tavu dilstošo Mēnesi. Dabas augošajā organisms cenšas visu uzņemt, bet Tavējais individuāli to darīs ar grūtībām. Šādā gadījumā ieteikums būtu, veikt darbības, kas atbilst gan augošai, gan enerģijas dilstošajai dabai.

Mēness danco pats ar sevi

Tavā dzimšanas brīdī Mēness atradās debesīs noteiktā Zodiaka zīmē. Šis punkts paliek nemainīgs visu mūžu un ir pamats Individuālā Mēness cikla izveidei. Pēc Tavas dzimšanas, dabiski, ka Mēness turpināja savu gaitu, lai ik pēc 27.3 dienām atgrieztos turpat, kur atradās Tavā dzimšanas brīdī.

Mēness kustību cauri Zodiakam sadala: Mēness cikla sākumā - kulminācijā - noslēgumā; harmonijas un disharmonijas ceturkšņos (līdzīgi kā Mēness fāzes).

Ciklā norādītie datumi ir tieši Tavas enerģētikas harmonijas un lūzuma brīži, kas rada Tavā dzīvē daudzos laimes un stresa brīžus.

Mēness cikla sākums – savienojums.

Līdz ar Mēness cikla sākuma pieaug Tavas vēlmes, Tu burtiski uzsūc apkārtējo pasauli, esi gatavs būt emocionāli aktīvs, iesaistīties. Lielu iespaidu uz Tevi atstāj citi cilvēki.

Pārvietošanās pa dzīvi līdzinās līdz galam neapjaustam, salīdzinājumā, kuģa burājumam biezā miglā.

Īpaši svarīgi ir jauna cikla sākumā izvirzīt mērķus, ko vēlies apgūt šā konkrētā Mēness cikla laikā. Raugi, lai tas sakristu arī ar visiem domātā Mēness cikla un dienu aprakstiem – maksimālam efektam.  
Kā palīgu mērķu izvirzīšanā iesakām retrokey.net.

Augošs Mēness – disharmonija. 

Ārējā Izturība.

Cīņa. Pareizā attieksme ir gūt gandarījumu no šīs cīņas.

Augošs Mēness - lielisks laiks visādām procedūrām, kas uzlabo, baro, dod klāt.

Pilnmēness – pretstāve.

Cēlonis ir cikla sākumā, sekas – pretstāvē.

Pilnmēnesī Tavas vēlmes summējas konkrētā emociju izpausmē.

Svarīgi panākt līdzsvaru starp iekšējo un āŗejo pasauli. Neplosīties pretrunās!

Dilstošs Mēness – disharmonija. 

Iekšējā pretestība.

Dilstošā Mēness laikā enerģija vērsta uz mieru, labsajūtu.

Tu pats ietekmē apkārtējo pasauli.

Vari izmantot pēdējo ceturksni kā praktiskās nodarbības, lai mācītos kā palaist vaļā, kā atteikties, kā pabeigt.

Lielisks laiks visādām procedūrām, kas atņem nost, ja tas sakrīt ar dabas dilstošo Mēness ciklu.

Mēness atgriešanās – savienojums, jauna cikla sākums.

Nebeidzama riņķa kustība sākas atkal no jauna.  

Harmonisks Mēness – aktuālā un dzimšanas Mēness harmoniska mijiedarbība.

Veicamas jebkuras darbības, kuras iekāro un kas ir ētiskas.

Par paveikto izjutīsi gandarījumu.

Šādā laikā, ja vien nav citi disharmoniski planetārie aspekti, Tu jutīsies omulīgi, nosvērti.

 

Kādā Zodiaka zīmē atrodas Tavs Mēness, uzzini projektā MĒNESS ZĪME