2019. gadā – par zaļu domāšanu 

 

!!!KB kalendāri drukātās versijās vairs nebūs!!! 

Šeit pieejami visi PDF kalendāri

Vienīgais drukātais izdevums ir TAVS MĒNESS PLĀNOTĀJS 2019 - 
pieejams J.Rozes, Rēriha, Zvaigznes ABC grāmatnīcās. Atgādinu: limitētā skaitā! Veikalu cena: 10:90 - 11:50 eur.

Lapas noslēgumā redzami visi PDF kalendāri, kurus uzreiz saņemsi savā e-pastā pēc apmaksas. Izvēlies vienu vai vairākus. Visi 5 kalendāri kopā, kas pilnībā nosegs Tavs gada vajadzības izmaksās par 11 eur letāk nekā katrs atsevišķi. Apraksti par katru kalendāru pieejami lapas apakša, klikojot uz nosaukumu pogām vai atrodot pēc nosaukumiem kreisā pusē.
Tik vienkārši: iepazīsties – iegādājies – saņem – lieto!

Jaunums iesācējiem un skeptiķiem -> Dižčika un Čika laika kalendārs

Astroveiksmes kalendārs ir transformējies divējādi izmantojams: Biznesa cilvēkiem jeb darītājiem, kā arī Astroluksoforu pazinējiem un Astrologiem, kuriem svarīgs ir planētu aspektācija un ingresijas. Tajā pat laikā, pat tie, kuriem jebkādi astro kalendāri ir bijuši sveši sapratīs un mācēs to praktiski izmantot. Mūsuprāt, šis kalendārs veiksmīgi apvieno lieliskās K. Baņķa Dižkalendāra iespējas. 

Tavs Mēness kalendārs kā pats pirmais Mēness kalendārs Latvijā noslēdz 12 gadu ciklu un dod vietu digitālajam laikmetam. Esam to izstrādājuši un uzlabojuši līdz perfekcijai, bet izdodam tikai PDF versijā, jo vairums to labprāt iegādājas tieši lietošanai telefonā, datorā un pateicoties visus 12 gadus izdotajam melnbaltajam tonim, tas ir veiksmīgi izprintējams un rāmī ieliekams arī goda vietā pie sienas, ja kādam tā labpatīkas, neko nezaudējot no skata.