PROFESIJAS IZVĒLES ASTROLOĢIJA

Tēma - kādu izglītības un profesijas ceļu izvēlēties, lai būtu saskaņā ar sevi.

Profesija sakņojas cilvēka raksturā - planētu stāvoklī noteiktā pozīcijā kā tādām un vienai pret otru. Ļoti svarīgi ir zināt tieši savu dzimšanas laiku, jo tā ir atslēga uz zināšanām kā planētu enerģijas saaužas ar konkrētām dzīves sfērām. 

Astroloģijā profesijas izvēle ir viens no centrālajiem jautājumiem. Lielisks palīgs ir arī numeorloģija, kas "ierāmē" cilvēka profesijas izvēli pēc noteiktu skaitļu klātbūtnes viņa Numeroloģiskajā kodā. 

Svarīgi! Mūsdienās reti kurš nostrādā vienā profesijā visu mūžu, tādēļ svarīgi apzināties, ka mainoties dzīves cikliem (astrologs var pateikt šos punktus) var mainīties arī intereses, rasties jauni profesionāli izaicinājumi. 

Kā novērots, daudzi jaunieši var neiznāt ar ko nodarboties, jo... viņu profesija būs aktuāla vai arī tiks atklāta tikai nākotnē. Kurš zināja šobrīd daudzas populāras profesijas pirms 30 gadiem? 
Tamdēļ bieži vien jārunāir nevis par profesiju , bet par nodarbēm, kvalitātēm.  
Būtiski, ka daudzas profesijas ir sasintezētas no vairākam pamatprofesijām. To visu var apzināt sarunā ar astrologu.
Radošs process.  

Centralizētie eksāmeni un Zodiaka zīmes

SENSĀCIJA: VISC publicēts pētījums par sekmju tendencēm eksāmenos pēc Zodiaka zīmēm.Lasīt vairāk

Zvaigznēs nolasāma profesija

Grāmata Zvaigznēs nolasāma profesijaRīgā dzimušais un plaši pazīstamais astrologs Sergejs Vronskis jeb īstajā vārdā Jānis Muižzemnieks (1915- 1998) bija spilgta un daudzpusīga personība. Astroloģija nebija vienīgā aizraušanās, viņš bija arī....Lasīt vairāk

PROFESIJU PĒTĪJUMS

Statistika pēc profesijām (Steinbrecher Astrological Database datu bāze). Lai arī zināmi dzimšanas dati dažādās profesijās sevi realizējušiem cilvēkiem, papētīsim cik bieži/reti sastopami vienādi leņķiski attālumi (aspekti) cilvēku grupa....Lasīt vairāk

Numerologi izpētījuši „mācītāju kodu”

Numeroloģisks pētījums „Latvijas luterāņu mācītāji numerologa skatījumā”.Lasīt vairāk

Maģiskie talanti

Interesants skatījums, kā ciparu ietekme palīdz mazajā ikdienas maģijās, talantos. Sevišķi nozīmīgiLasīt vairāk

SADAĻAS REDAKTORS

Kristaps Baņķis - blogs

Konsultācijas.