Grāmata

Zvaigznēs nolasāma profesija

Rīgā dzimušais un plaši pazīstamais astrologs Sergejs Vronskis jeb īstajā vārdā Jānis Muižzemnieks (1915- 1998) bija spilgta un daudzpusīga personība. Astroloģija nebija vienīgā aizraušanās, viņš bija arī ķirurgs, medicīnas doktors, homeopāts un bioradiologs, hipnologs un psihoterapeits, psihologs, parapsihologs, filozofijas doktors, sociologs, kosmobiologs un politologs.
Izdevējs SIA "Alvīne un Alberts" pēc divām jau iznākušām Vronska grāmatām latviešu valodā - "12 zodiaka zīmes" un "Austrumu astroloģija" - laidis klajā arī trešo garadarbu "Planētas un profesijas". Šo darbu autors sakās veltījis tiem jaunajiem cilvēkiem, kas meklē sev piemērotu specialitāti.
Par cilvēka talantiem un spējām visai precīzi stāsta planētu atrašanās kādā zodiaka zīmē. Ne katrs var zināt, kura planēta viņa dzimšanas brīdī valdījusi debesjumā - tas jājautā astrologam. Tomēr grāmata palīdz bez priekšzināšanām kaut nedaudz orientēties debesu valstības labirintos.

Saule AUNA zīmē
(20. marts - 20. aprīlis)

Organizators un vadītājs, priekšnieks un komandieris, lielisks armijas priekšnieks, administrators, valsts darbinieks un politiķis, sportisti.

Dabiski, visas nosauktās profesijas atkarīgas no šo cilvēku izglītības, no viņu garīgā un intelektuālā līmeņa. Viņi virtuozi pārvalda visdažādākās mašīnas un darbgaldus, ierīces un instrumentus, dažādu aparatūru un ieročus.

Medicīnā viņi ir prasmīgi, aukstasinīgi ķirurgi, lieliski psihoterapeiti un hipnologi, augstākās raudzes speciālisti savā jomā.

Politikā viņi aizstāv cieto un stingro "stingrās rokas" varu, patvaldību un diktatūru, bet - balstītu uz likumību un taisnīgumu. Viņi vienmēr nostājas agresīvās darbības pusē.

Viņu iekšējais nemiers pastāvīgi atainojas viņu darbā un nodarbībās, visā ārējā dzīvē. Un, lai "nepārsālītu", viņiem nepieciešams periodiski iet un klejot, skriet (kaut lēniem riksīšiem) un peldēt, iesaistīties ne garos un ilgos ceļojumos, bet palaikam pat mainīt darba objektu un pašu darbu vai atrašanās vietu.

Konveijers - viņu bojāeja. Tas viņiem ir pretdabiski.

Veiksme dzīvē Auniem atnāk pateicoties drošsirdībai un vīrišķībai, patikai veikt riskantas darbības, viņu personīgai iniciatīvai un uzņēmībai, un spējai īstenot visu izdomāto, lai pēc vienas lietas pabeigšanas ar vēl lielāku rāvienu un alkatību ķertos pie nākamās.

Tie, kas dzimuši no plkst. 14 līdz pusnaktij, ļoti bieži savā dzīvē ir atkarīgi no dažādiem notikumiem un apstākļiem, no apkārtējās pasaules un vides, dzimtās vecāku mājas un paša ģimenes, laulībām. Viņiem piespiedu kārtā visu dzīvi jāpielāgojas citiem.

Savukārt tie, kas dzimuši no pusnakts līdz Saules lēktam, visu dzīvi izjūt kaut kādu palielinātu, kavējošu pretdarbību no likteņa puses jaunības gados.

Vislabākais liktenis tiek dāvāts, tiem kas dzimuši no Saules lēkta līdz pusdienas laikam. Viņi ir tādi paši veiksminieki kā tie, kas piedzimuši "laimes krekliņā". Viņiem pat nelaimēm ir laimīgas beigas.

Aunītes apgūst vīrišķīgās profesijas un tiek galā ne sliktāk kā paši vīrieši, lieliskas administratores.

Vēsturiskas personas ar Saules konstelāciju Auna zīmē

Napoleons I, Oto fon Bismarks, astrologs Sergejs Vronskis, aktieris Čārlzs Čaplins, komponists Johans Sebastiāns Bahs, mākslinieki Vincentsvan Gogs un Leonardo da Vinči.

Katrai no šīm personām bija vēl vairākas specialitātes. Ar to mēs gribam parādīt, ka Auni ir spējīgi uz visu, ka viņi var būt par to, par ko viņiem tikai gribas būt.

Sergejs Vronskis - ārsts ķirurgs, medicīnas doktors, homeopāts un bioradiologs, hipnologs un psihoterapeits, fit9oterapeits, psihologs, parapsihologs, filozofijas doktors, sociologs, kosmobiologs, politologs.

Saule VĒRŠA zīmē
(20. aprīlis - 21. maijs)

Spilgtākie indivīdi ir garā stipri - atrod savu vietu dzīvē vadošos valsts politiskajos amatos un politiskajā arēnā vai mākslas pasaulē, neparasti attīstīta skaistuma un formas izjūta, plastikas un krāsu spektrs.

Īpaši daudz viņu ir patērētāju biedrībās un kooperatīvos, apģērbu un veļas tirdzniecībā, tādos sektoros kā pārtika, parfimērija un kosmētika.

Viņi ir manāmi lauksaimniecībā, īpaši - dārzkopībā un puķkopībā. Patīk dzīve uz vietas, daba, dzīvnieki.

Pilsētas Vērši kalpo finanšu iestādēs un apdrošināšanas kompānijas, krājbankās. Ar viņiem pārpildītas viesnīcas un restorāni, ēdnīcas un kafetērijas, nakts bāri un bordeļi, konditorejas un kulinārijas, izklaides vietas.

Liela daļa Vēršu velta dzīvi pārtikas, ķīmijas, farmācijas, medicīnas un veterinārijas, fizikas un matemātikas, arhitektūras un celtniecības nozarēm.

Sporta pasaulē starp viņiem sastapsim smagatlētus un bokserus, cīkstoņus.

Sievietes - Vērši bieži savu aicinājumu atrod, būdamas manekenes, dekoratores, drēbnieces un kulināres. Liela daļa strādā dārzu un parku arhitektūrā, dārzkopībā un puķkopībā, tirdzniecībā, parfimērijas un juvelieru darbā, modes salonos, frizētavās, masāžas un kosmētikas salonos.

Vēsturiskas personas ar Saules konstelāciju Vērša zīmē

Anglijas Elizabete II, Ļeņins, Ādolfs Hitlers, komponists Pēteris Čaikovskis, dzejnieki Viljams Šekspīrs un Onorē de Balzaks, filozofs Imanuels Kants, psihiatrs un neiropatalogs Zīgmunds Freids, vēsturnieks Nikolo Makjavelli.  

Saule DVĪŅA zīmē
(21. maijs - 21. jūnijs)

Šeit pārsvarā intelektuālais darbs un rakstu darbi, prese, zinātnes un tehnikas pasaule, māksla, komercdarbība. Dvīņi tiek uzskatīti par vislabākajiem žurnālistiem, avīžniekiem, reportieriem, redaktoriem un inženieriem radioraidījumu un televīzijas jomā, kritiķiem un apskatniekiem.

Galvenie virzieni - ģeogrāfija un diplomātiskais dienests sūtniecībās un konsulātos, dažādās misijās un pārstāvniecībās ārzemēs, jurisprudence, psiholoģija un pedagoģija, filoloģija un matemātika, medicīna, labākie starpnieki un mākleri. Daudz Dvīņu ir ārzemju tūrismā, gaisa un jūras flotē.

Daudzas sievietes - Dvīņi strādā par doktorēm radio un televīzijā, sekretāres amatā un par tulkotājām, stenogrāfistēm, stjuartēm.

Bieži viņas izvēlas arī tehniskas profesijas, kur nepieciešama ātra saprātība un roku veiklība.

Vēl jāatzīmē, ka Dvīņiem visai bieži pirmās profesijas, specialitātes, amati, darbs ar laiku stipri mainās un bieži vispār tiek atstāts jauniegūtā labā, kas vēlāk var dot ne tikai pagaidu apmierinājumu dvēselei, bet arī materiālu nodrošinājumu. Ap 80% Dvīņu pamet vecāku māju vai dzimto vietu un aizbrauc citur, uz citām valstīm.

Visām profesijām pilnībā jāatbilst aicinājumam, garīgajam līmenim un fiziskajām vajadzībām. Turklāt galvenās darbības sfēras un jomas atklājas jau agrā bērnībā.

Vēsturiskas personas ar Saules konstelāciju Dvīņu zīmē

Komponisti Vilhelms Rihards Vāgners un Edvards Grīgs, rakstnieki Aleksandrs Puškins, Dante Aligjēri, Artūrs Konans Doils, šahists Anatolijs Karpovs.

Saule VĒŽA zīmē
(21. jūnijs - 23. jūlijs)

Pirmajā dzīves pusē viņiem pārsvarā ir stipra tendence uz braucieniem, ceļojumiem, pārmaiņām un daudzveidību, otrajā - pasaules patvēruma meklējumi un piesaiste pie savas mājas, pie savas ģimenes pavarda.

Vēžiem sava kautrīguma un bailīguma dēļ nepatīk parādīties sabiedrības acīs. Viņi cenšas palikt aiz kulisēm, neraugoties uz to, ka tieši viņiem veiksme dzīvē var rasties, tikai parādot lielu aktivitāti, gatavību veidot sakarus un kontaktus.

Viņu liktenī pastāvīgi var novērot pārmaiņu periodus - ieskrējienu, kuru nomaina sastingums.

Jebkāda veiksme dzīvē Vēžiem atnāk galvenokārt divu iemeslu dēļ:

·        ja viņi var darboties pilnīgi patstāvīgi, neatkarīgi no kaut kā un nepakļauties pavēlēm no ārpuses, no malas;

·        "saslienot uz kājām" personīgo godkārību, neatlaidību un izturību.

Saskaņā ar statistikas datiem Vēžiem ir šādi iecienītie virzieni: mākslas pasaule, kur pirmās vietas ieņem mūzika un literatūra, glezniecība un skatuve, pēc tam zinātnes joma.

Starp Vēžiem sastopam daudz aktierus un māksliniekus, gleznotājus un skulptorus, mūziķus.

Daudz Vēži strādā komercsektorā, kas saistīts ar eksportu. Viņi aizraujas ar ūdens sportu.

Vēzītes ir mierīgākas nekā vīrieši, mazāk klejojošas. Viņu dzīve ir vairāk saistīta ar sabiedrisko darbu un ārzemniekiem.

Sieviešu - Vēžu galvenās profesijas: bērnu ārsti un medmāsas, audzinātājas, guvernantes, laborantes un darbinieces dažādās sociālās iestādēs, viesnīcās, ēdināšanas sektoros, redakcijās un izdevniecībās, tūrisma birojos, aviokompāniju un kuģniecības pārstāvniecībās. Viņas ir brīnišķīgas zinātnieces, rakstnieces, dzejnieces, aktrises, mūziķes, skolotājas.

Vēsturiskās personas ar Saules konstelāciju Vēža zīmē

Komponists Gustavs Mālers, rakstnieki Francs Kafka, Žans Žaks Ruso.

Saule LAUVAS zīmē
(23. jūlijs - 23. augusts)

Vislabākās profesijas Lauvām ir tās, kur viņi var izpaust savu organizatorisko un administratora talantu, māku izrīkot, vadīt, komandēt.

Lai sasniegtu īstu veiksmi, no viņiem tiek prasīta pašsavaldīšanās, tāpat arī vairāk iekšējās kultūras un ieturētības.

Lauvas var kļūt par vadītājiem un rīkotājiem lielos industriālos kompleksos, koncernu trestu direktoru padomes locekļiem, uzņēmumu, fabriku, universālveikalu direktoriem, slimnīcu galvenajiem ārstiem, visāda veida biroju un kantoru vadītājiem, bet politikā - par partiju līderiem, bosiem utt.

Lauvenēm ir labas dotības reprezentēt, pārvaldīt un vadīt pakļautos. Viņu rokās atrodas un uzplaukst modes saloni, tekstilindustrija, luksusa preces un rotājumi, dārglietas un juvelierizstrādājumi, dekoratīvā māksla un interjera arhitektūra, mēbeļu ražošana, parfimērijas sektors, masāžas un kosmētiskie saloni, frizētavas.

Vēsturiskās personas ar Saules konstelāciju Lauvas zīmē

Napoleons I, Benito Musolini, rakstnieki Gijs de Mopasāns, Aleksandrs Dimā un Aleksandrsa Grīns, psihologs Karls Jungs.

Saule JAUNAVAS zīmē
(23. augusts - 23. septembris)

Prakticisms, mērķtiecība, saimnieciskums un taupība. Bet viņu labākie palīgi ir reālisms un aprēķins, sistemātiskums un plānošana, loģika un kritika, darba mīlestība un strādātgriba.

Vislielākais labums un izdevīgums ir valsts dienestā un zinātnes pasaulē, visos skaitļošanas darbos un komercstruktūrās, ministrijās un resoros, valsts varas un drošības orgānos, zinātniski pētnieciskajos institūtos un mācību iestādēs, īpaši strādājot par zinātnisko līdzstrādnieku un pedagogu.

Zinātnē Jaunavu pārsvars ir tādās sfērās un jomās kā matemātika, fizika, ķīmija, dabaszinātnes, medicīna, farmācija, filozofija, reliģija, psiholoģija, socioloģija, filoloģija un vēsture, astronomija un astroloģija. Starp viņiem ir arī spilgti mākslas pasaules pārstāvji.

Un tomēr vairākumā Jaunavas ir nodarbinātas tirdzniecības sektorā, grāmatvedībās un sekretariātos, korespondences un ārzemju valodu nodaļās, dažādās reģistratūrās, valsts inspekcijās, redakcijās un izdevniecībās, korektūras nodaļās un tipogrāfijās, bibliotēkās un grāmatu veikalos, bankās un krājbankās. Viņi ir paši talantīgākie kritiķi jebkurā nozarē.

Intelektuāli attīstītās Jaunavas skaitās vislabākie darbinieki visā pedagoģijas sastāvā. Starp Jaunavām ir daudz mediķu un dziednieku, homeopātu.

Sievietes. Ar viņām pārpildīta prese un izdevniecības, redakcijas un korektūras nodaļas, bibliotēkas un grāmatu veikali. Brīnišķīgas medmāsas un laborantes, svešvalodu skolotājas, lietišķās mākslas pasniedzējas.

Galvenais lūzums un pārkārtošanās dzīvē gaidāma ap 40 - 45 gadu vecumu.

Vēsturiskās personas ar Saules konstelāciju Jaunavas zīmē

Komponists Johans Sebastiāns Bahs, rakstnieks Johans Volfgangs Gēte.

Saule SVARU zīmē
(23. septembris - 23. oktobris)

Devīze: dzīvo pats un ļauj citiem dzīvot.

Vairāk viņi der pieņemšanām un reprezentācijām, diplomātijai. Šo laužu lielais valdonīgums un daiļrunība, viņu viltība, varenais vēsums un pārliecināšanas spēks rada vēlmi darboties jurisprudences laukā. Slavu var sasniegt mākslas laukā. Teātru un mākslas, modes salonu direktori, lieliski rakstnieki. Daudzus Svarus sastapsim arī parfimērijas fabrikās un veikalos, frizētavās un kosmētiskajos salonos, masāžas kabinetos, tāpat arī starpnieku firmu un savedējsalonos kā īpašniekus vai direktorus. Brīnišķīgi dekoratori un tapsētāji, drēbnieki un zīda audēji, konditori un saldumu, puķu pārdevēji.

Lūzuma gadi 40 - 45 gadu vecumā.

Vēsturiskas personas ar Saules konstelāciju Svaru zīmē

Mahatma Gandijs, komponisti Džuzepe Verdi, Emīls Dārziņš un Ferencs Lists.

Saule SKORPIONA zīmē
(23. oktobris - 22. novembris)

Visi Skorpioni ir lieli individuālisti, konservatīvas iekārtas piekritēji, kas trīs par personisko brīvību, neatkarību un patstāvību. Dzīves ambīcijas viņiem ir reālas un praktiskas.

Skorpioni ir labi organizatori, vadītāji, administratori.

Ar Skorpioniem pārpildīti daudzu valstu bruņotie spēki, policija, ceļu policijas operatīvās grupas un kriminālizmeklēšana, detektīvu biroji, lielākā "Šerloku Holmsu" daļa patiesi ir dzimuši ar Saules konstelāciju Skorpionu zīmē.

Lielu vērību uz sevi viņi vērš tādās sfērās un darbos kā zinātne un tehnika, fizika un ķīmija, medicīna, īpaši - ķirurģija un stomatoloģija, rentgenoloģija un fitoterapija, visos tautas medicīnas virzienos, zooloģijā un botānikā, filozofijā un filoloģijā, sadzīves un auto, moto tehnikā.

Daudzus Skorpionus atradīsim redakcijās un izdevniecībās, apbedīšanas birojos. Strādā par skārdniekiem un kalējiem, gravieriem un stikliniekiem, miesniekiem un ādas apstrādes meistariem.

Gadi no 32 līdz 42 un no 50 līdz 60 bieži ir visveiksmīgākie un ievērojamākie.

Ar sievietēm - Skorpionēm piesātināts viss medicīnas dienests. Viņas sastapsim medicīnas tehniskajā sektorā un farmācijā. Daudzas no viņām kalpo finanšu resoros, drošības orgānos, juridiskajās konsultācijās, notāru kantoros, advokatūrā un tiesā, policijā, Valsts ceļu policijā un kriminālistikā.

Vēsturiskas personas ar Saules konstelāciju Skorpiona zīmē

Šarlls de Golls, baznīcas reformators Mārtiņš Luters, komponisti Žoržs Bizē un Johans Štrauss, rakstnieks Fjodors Dostojevskis, mākslinieks Pablo Pikaso.

Saule STRĒLNIEKA zīmē
(22. novembris - 22. decembris)

Strēlnieki ieņem vadošus posteņus un amatus daudzās tautsaimniecības nozarēs un industrijās, kalpo dažādās pārstāvniecībās ārzemēs. Liela daļa darbojas jurisprudences jomā. Daudzus sastopam arī valsts dienestā ministrijās un resoros, bruņotajos spēkos un policijā, izglītības ministrijās, diplomātiskajā dienestā ārzemēs.

Daudzi no viņiem ir populāri politiskie darbinieki un teologi. Zem šīs zvaigznes dzimusi vesela plejāde sportistu ar pasaules slavu.

Sievietes - Strēlnieces lielākoties strādā tirdzniecības sektorā. Viņas ir brīnišķīgas aktrises un sportistes.

Vēsturiskās personas ar Saules konstelāciju Strēlnieka zīmē

Josifs Staļins, astrologi Nostradamus un Roterdamas Erasms, komponists Ludvigs van Bēthovens.

Saule MEŽĀŽA zīmē
(22. decembris - 22. janvāris)

Neskaitāmi Mežāži aizņemti politikā. Viņu iecienītākās sfēras un virzieni - politekonomija, tautsaimniecība, komunālais sektors, dažādas pārstāvniecības ārzemēs. Industrijā viņi ieņem vadošos posteņus, tāpat valsts aparātā un drošības orgānos, partijas un arodbiedrības jomā; sadzīves un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumos, celtniecībā un celtniecības materiālu ražošanā.

Mežāžu rokās ir visas darbības, kas saistītas ar zemes gabalu un nekustamā īpašuma pirkšanu un pārdošanu. Viņi ir nodarbināti agrārpolitikā un nacionālajā ekonomikā; lauksaimniecībā un mežsaimniecībā, kalnrūpniecībā un šahtās. Mākslas jomā viņi priekšroku dod podniecībai, keramikai, adīšanai. Sportā iecienītākās disciplīnas ir alpīnisms un klinšu kāpšana.

Liels skaits Mežāzīšu strādā dažādās ministrijās un pārvaldēs par administratorēm, tāpat arī dažādos birojos un kantoros, fabrikās un ateljē, kur šuj apģērbus un ražo apavus. Iecienītākie amati - lietveži, sekretāres un rēķinveži.

Kad noteiktos apstākļos rodas labvēlīgi apstākļi intelektuālam, radošam darbam, viņas kļūst rakstnieces, dzejnieces, publicistes, preses darbinieces, lektores un pasniedzējas, kritiķes, redaktores, izdevējas.

Nereti maina darba vietu, bet tikai tāpēc, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli.

Vēsturiskās personas ar Saules konstelāciju Mežāža zīmē

Bendžamins Franklins, Mao Dzeduns, Žanna d'Arka, zinātnieks Izaks Ņūtons.

Saule ŪDENSVĪRA zīmē
(22. janvāris - 18. februāris)

Zinātnē iecienītākie virzieni - psiholoģija un parapsiholoģija, psihioanalīze, frenoloģija, grafoloģija, psihiatrija, psihoterapija, filozofija un dabas zinātnes, astronomija un astroloģija, dzīves reformas un izpēte ēdināšanas un higiēnas jomā.

Lielākā Ūdensvīru daļa ir aizņemta jaunākā tehnoloģijas laukā. Viņi ir talantīgi, konstruktori, televīzijas un kino režisori, operatori un tāpat ūdenslīdēji, jaunu, sintētisko materiālu radītāji.

Mākslas pasaulē viņi droši, pārliecinoši virzās teātru skatuves un kinomākslas, baleta un horeogrāfijas, deju, ritmikas, plastikas un vingrošanas nozarēs. Viņiem stipri attīstīta vokālā māksla.

Medicīnā viņi ir labi homeopāti un bioradiologi, hipnologi un psihoterapeiti, psihiatri un neiropatologi.

Daudzus Ūdensvīrus sastopam starp literātiem - rakstniekiem, dzejniekiem, scenāristiem, dramaturgiem, filozofiem; okulto un apslēpto zinību izpratējiem, amatniekiem un vienkārši oriģināliem dīvaiņiem.

Viņi ir izdevušies gidi, pavadoņi.

Sievietes. Veselas viņu "masas" sēž izdevniecībās un preses resoros, bibliotēkās un grāmatu veikalos. Viņām izteikta nosliece uz psiholoģiju un parapsiholoģiju, filozofiju un filoloģiju, bioloģiju un pedagoģiju, dejām un vingrošanu, vokālo mākslu. Viņām patīk profesijas, kas saistītas ar braucieniem, komandējumiem un ceļojumiem, tāpēc arī iekārtojas darbā ceļojumu birojā, kuģniecībā un aviokompānijā par stjuartēm, gidēm, pavadonēm. Daudzas nodarbojas ar dažādām sporta disciplīnām.

Vēsturiskās personas ar Saules konstelāciju Ūdensvīra zīmē

Boriss Jeļcins, Abrahams Linkolns, komponisti Jāzeps Mediņš, Emilis Melngailis, Volfgangs Amadejs Mocarts un Francis Šūberts, rakstnieks Žils Verns.

Saule ZIVJU zīmē
(18. februāris - 20. marts)

 Tikai caur radošu darbu var tikt īstenotas visas vēlmes un nodomi, visi sapņi un sapņojumi.

Sevišķi daudz Zivju strādā medicīnas iestādēs - slimnīcās, dispanseros, sanatorijās, atpūtas namos, Tālāk seko - viesnīcas, restorāni, ēdnīcas un "ieskrietuves", nakts bāri un publiskie nami, labdarības iestādes un veco ļaužu nami, sociālās aprūpes iestādes, darbs dažādās iestādēs un kantoros, turīgās ģimenēs par auklēm, mājkalpotājām, ekonomēm, virējām.

Daudzas Zivis ir aizņemtas mākslas pasaulē. Lieliski aktieri, režisori un operatori. Literatūrā un dzejā ievērojama vieta ir pasaku un fantastikas - piedzīvojumu žanra meistariem.

Banku kalpotāji un biržas mākleri, tabakas un spirtoto dzērienu, vīna un bezalkoholisko dzērienu, piena, olu, zivju un konservu, naftas produktu tirgotāji, jūrnieki un zvejnieki.

Daļa Zivju strādā slēgta tipa iestādēs - cietumos, detektīvu birojos, kriminālistikā. Psiholoģija un parapsiholoģija, socioloģija un filozofija, joga un maģija, astronomija un astroloģija.

Zivis (Zelta zivtiņas) visbiežāk strādā viesnīcās un restorānos, ēdnīcās, kafejnīcās, nakts bāros, publiskajos namos, izklaidējoša rakstura iestādēs, piensaimniecībās un alus darītavās, sociālās un medicīnas iestādēs, masāžas un kosmētikas kabinetos, bērnu silītēs un dārziņos, veikalos un ģimenēs: guvernantes, mājsaimnieces.

Vēsturiskās personas ar Saules konstelāciju Zivs zīmē

Mihails Gorbačovs, zinātnieks Alberts Einšteins.

RAKSTA AUTORS: Kristaps Baņķis