Kā sagaidīt Pavasara 

un Astroloģiskā gada sākumu

Pavasari ievada Saules pāriešana Auna zīmē.

Šogad tas notiek 20. martā plkst. 18:57, kad sakas astronomiskais, astroloģiskais gads un mūsu senču atzīmētie Pavasara Saulgrieži.  

Atceroties parunu „kā sagaidīsi, tā pavadīsi” – ieskicēju pieturas punktus kā astroloģiski visveiksmīgāk uzsākt jauno gada ciklu.

Sagatavošanās Jaunajam gadam

Gatavošanās gada nomaiņai sākas jau ar 16. marta saullēktu.

Tas saistīts ar Saules kalendāru, kurā 12 mēnešos secīgi nomainās 30 Saules dienas, kopā veidojot 360 dienas. Līdz ar to katru gadu pirms Pavasara Saulgriežiem „pāri paliek” 5 - 6 dienas. Tieši šim dienām ir īpaša nozīme.

Šogad no 16. līdz 20. martam pavadīsim 5 Saules „Nulles dienu” enerģētikā. Senatnē tās dēvēja arī par „sēru un raudāšanas dienām”, kad ieturēja stingru gavēni, atpūtās un veltīja laiku sev – iekšējam klusuma brīdim. Zīmīgi, ka gavēņa laiks sakrīt ar kristīgam tradīcijām. Tās uzskata par noslēpumainām un neparedzamām dienām, darījumu noslēgšanas un rezultātu apkopošanas, cilvēka garīgās un fiziskās attīrīšanas laiku pirms Jaunā gada iestāšanas. Šajā laika sprīdī ieteicams nesākt jaunas lietas, organizēt svarīgus pasākumus, labāk pabeigt iepriekš iesākto. 

Pēc tā, kas ļoti piesaista šajās dienās, var noteikt savu atkarību, kas kaitē vai bremzē attīstību. Dienām piemīt augstāko spēku aizsardzība, slepeno vēlējumu piepildīšana ar nosacījumu, ja prasa ne tikai sev, bet arī no citiem.

Kādēļ šogad ir īpaši nozīmīgi pievērst sevis sakārtošanai „nulles dienās”? Enerģētikas nozīmību pastiprina 16. marta plkst. 19:08 kulminējošais Pilnmēness, virzoties pa kalpošanas un materiālas pazemības un garīgas virsotnes asi Jaunava – Zivis. Tas arī nozīmē, ka jebkura aktivitāte, kas tieši šajās dienās raisa spriedzi apkārtējos ir ļoti kaitnieciska. Ezeotēriķi runātu par gaismas un tumsas cīņu... Tādēļ izvēlies pats, kurā pusē būsi turpmāko gadu, kā arī redzēsi, par ko cīnās apkārtējie, kuri darbojas kā disharmoniju provokatori. Svarīgi ir šo 5 dienu laikā neatsaukties provokācijām un saglabāt savu iekšējo līdzsvaru. Vērošana ir viena no produktīvākajām šā laika iespējām.  

Kā veiksmīgi pārkāpt jaunā gada slieksni

Parasti Saules pagrieziena punktus sagaida ar uguns rituālu, kas apzīmē atmodu un Saulei tīkamās Uguns stihijas Auna radīšanas dzirksti. Kā arī pielietojot visas tautas paražas.

Svinībām un rituāliem visspēcīgākie brīži:

Spēcīgs brīdis ir Saules pārejas brīdis Auna zīmē 20. marta plkst. 18:57.

20. martā Mēness atrodas Skorpiona zīmē – Ūdens stihijā, kad labi padodas dažādas okultas maģijas, bet nospiedošā 19. mēness diena teju visas dienas garuma neļauj tās tik harmoniski izmantot. Labākais, kas paveicams no plkst. 18:57 līdz 23:26, ir atslodzes, meditācijas, matu un nagu griešanas, mērens pirts apmeklējums, attīroties no visa liekā. Tā teikt, lai uzvilktu baltu kreklu un iesoļotu jaunajā gada balts un tīrs!

20. marta plkst. 23:26. nomainās Mēness enerģētika un sakas 20. Mēness - Izlēmības – diena. Kā vēsta astrologi.lv Mēness, Saules kalendārs: ”Viegli, atmetot visas šaubas, var beidzot pieņemt svarīgu lēmumu un spert svarīgu soli. Enerģētika dod mums spēku garīgai izaugsmei. Lasa svētos rakstus. Nedrīkst nodarboties ar dziedniecību, ja vien nav lieli enerģijas uzkrājumi. Var nonākt pie enerģijas izsīkuma.”Tātad svarīgākos rituālus labāk pataupīt uz pusnakti!

Nākamajā saullēktā – 21. martā plkst. 6:21 – sākās 1. Saules diena un jauna Saules gada skaitīšana. Šis maģiskais laiks pavadāms, sagaidot Saules lektu pie ūdens vai vismaz mājas apstākļos piedomāt pie ūdens lielās nozīmes. Šajā dienā ūdens „uzlādējas”. Tomēr arī šajā brīdī vēl nevaram pilnībā izvērsties tautiskiem Saulgriežu rituāliem un praktiskajai maģijai, no kura vēlas iegūt taustāmu labumu, jo plkst. 5:12 – 17:39 ir Čika laiks.

Visa veida uguns rituālus, vēlmju piepildījumus un darbus to sasniegšanai ieteiktu startēt 21. martā pēc plkst. 17:39.Tam labvēlīgo ceļavēju dos intelektuālās Uguns stihijas saimnieks Strēlnieks, kā arī labvēlīga Saules un Mēness attiecības kulminācija plkst. 19:27.

Arī 22. marta dienas otrā puse ir piesātināta ar enerģētiku, kam īpaši nokrāsu piešķirs arī debesu sakarnieka Merkura savienojums ar mīlestības, ilūzijas un intuīcijas planētu Neptūnu. Merkurs kā Prometejs var atnest gabaliņu lielās mīlas un dziļu iekšējo izpratni. Visa šīs pazīmes arī apliecina, ka alkohola lietošana šajās brīvdienās ir veselībai (Mēness Strēlniekā padara jūtīgas aknas) un karmas plūdumam pat ļoti kaitnieciska.

Mēnes mezgla un Marsa tuvināšanās Svaru zīmē padara dienu karmisko attiecibu piepildītu, tādēļ, kas šajā dienā saderināsies vai precēsies vai intīmi tuvināsies, to "nāve tik šķirs" (pamēģini tik pēc tam izšķirties! Saikne uz mūžu!) 

 

Astroloģiskā gada sākumā mainās arī gadu pārvaldošā planēta. Turpmāk būsim stingrā un prasīgā Saturna aizgādībā. Par to, kas mūs sagaida Saturna gadā, varēs iepazīties gada prognožu sadaļā un Saturna Skola

PAVASARA  AKCIJA!

Tikai no 13. līdz 21. martam Superhoroskopi.lv, iegādājoties Zirga gada prognozes, dāvina 100 % atlaidi Tavam individuālajam plānotājam ”Kā sagaidīt Dzimšanas dienu”!

Tavs individuālais gads sākas līdz ar dzimšanas dienu. Uzzini, kur un kā to sagaidīt un nodrošini sev vislabvēlīgākos apstākļus 2014./2015. gadā – no jubilejas līdz jubilejai! Esi pats savs laimes kalējs, ņemot talkā astroloģiju un numeroloģiju!