Horoskopi Prognozes

Pilnā prognoze 2018. gadam atrodama SUPERHOROSKOPI.LV


2018. gads = Veneras gads!

1. janvārī mainās vien kalendārais un Numeroloģiskais gada plāns.

Austrumu jaunais – Zemes Suņa – gads sākās 2018. gada 15.februārī.

Astroloģiskais gads sākās 20. martā pl. 18:15. 

Savukārt katra individuālais gads sākas Dzimšanas dienā. Astrologi.lv uzsver un paskaidro, kādēļ tā veiksmei jāsvin 12 dienas: http://www.astrologi.lv/astro_karte/dzimsanas_diena/

Astro prognozes tiks publicētas minētajos datumos. 

Biznesa astrobiļeteni ceturkšņiem

Astro Veiksmes kalendārā - katra mēneša prognozes.

 

Veneras gada astronotikumi

Astroloģiskais gads sāksies 20. martā pl. 18:15 ar Saules pāreju Auna zīmē un atnesīs Veneras svārstīgo kundzību. Ārējā simpātiskā dzīve ar tendenci uz augšupeju slēps nākotnes krīzes draudus, par kuru aizmetņiem vēstu no 2017. gada vidus ar atzīmi #krīze2020.

Kā katram individuāli pēc unikālā horoskopa sagatavoties 2020. gada krīzei jeb pārmaiņām, vēstīts apjomīgajā www.superhoroskopi.lv projektā.

Venera kā gada saimniece tiecas dot patīkamo, bet zem saviem rakstainajiem brunčiem un šķietamās stabilitātes slēpj potenciāli nemanāms briesmas. Retais tikai laikus sapratīs, ka Venerai ir divas sejas – skaistā un arī zudības. To, ka Venera nav tik daiļu vaigu, apliecina arī pašas gada saimnieces retrogrādais jeb atpakaļejošais stāvoklis no 5. oktobra līdz 16. novembrim.

Gudrākie sekotāji no manām prognozēm jau sapratuši, ka nevar būt viengabalaini labs vai slikts gads. Planētu cilpas un kāpumi-kritumi līdzīgi kā ieelpa-izelpa paredz pamīšus iespēju un kritisko laiku.

Saprotot planētu cilpas un starpaptumsumu periodu pārklājumu kalendāram , var lieliskāk orientēties Mēness Kalendāra ikdienas plānā. Proti, ikdienā nedrīkst pazaudēt skatu uz lielajiem procesiem, lai plāni nesabruktu kā kāršu namiņš ārējo faktoru ietekmē.

Ilggadējie astrologa novērojumi rāda, ka gada plāns jāsāk ar planētu cilpu jeb retrogrādo periodu apzināšanu. Katrai planētai ir savs uzdevums un simboliskā loma, kas cilpu laikā tiek traucēta, izkropļota vai pretrunīgi interpretēta. Sava loma dzīves piebremzēšanai un garīgās dimensijas attīstīšanai ir Starpaptumsumu periodā.

Šogad planētu retrogrādi un pieci aptumsumi pamatīgi “lutinās” – apjomīgāk nekā citgad, jaucot cilvēku plānus un darbus.

Marts, aprīlis, jūlijs, augusts, oktobris un novembris iznesīs visu gada smagumu.
Atlikušie mēneši laicīgi saplānojami ar aizsākumiem, nopietniem darbiem, personīgās dzīves aktivitātēm un lielpirkumiem pēc Mēness Augošās un Dilstošās dabas. 

Gada cikli un svabadie mēneši

Gads sākas brīvs no planētu cilpām! Pēc 2017. gada decembrī pārdzīvotā Dižčika un salīdzinoši planetāri mierīgi pavadītajiem Ziemassvētkiem un Jaungada, janvāris, februāris paredzēts aktīvai rosībai. Labākus mēnešus gada pirmajā pusē neatrast. Īpaši janvāris, kas vēl pilnībā astroloģiski ir pārvaldnieka Saules apspīdēts. Derēs arī februāris, ja vien atbildīgi pret jebkuru veikumu izturas Starpaptumsumā no 31. janvāra līdz 15. februārim.  

9. martā pirmais savu jaudu sāks stādināt veiksmi un attīstību nesošais Jupiters, iekārtojoties intravertā “snaudā” līdz pat 10. jūlijam. Atrašanās Skorpiona zīmē ķidās visus veikumus ar ķirurga cienīgu griezienu, spridzinās visas iedomu un ilūziju pilis. Lieki teikt, ka finanšu attīstībai, kurā galvenais vadmotīvs ir peļņa, sēkla tiks sēta pa taisno miklā purvā.

Palīdzīgu roku Jupitera attīstības plānu jaukšanai no 23. marta līdz 15. aprīlim sniegs Merkurs jeb Dižčika periods. Gaidāma pavasara atpūta no lieldarbiem.

Pavasarī cilvēki kā aptrakuši ķersies pie būvniecības, uzņēmējdarbības un... iekrist nežēlīgā Saturna cilpas valgos. Par stabilitāti, ilgtermiņu, iekārtošanu un pamatiem atbildīgais Saturns no 18. aprīļa līdz 6. septembrim ir nelabvēlīgs mājokļa pamatu ielikšanai, uzņēmumu jaundibināšanai, savienību veidošanai. Lieki teikt, ka būvniecības joma kārtējo vasaru stampās uz vietas, nobīdīsies no plāniem, iztrūks darba rokas, lieki tērēs resursus, rādīs švaku kvalitāti u.tml.

Uz visa notiekošā fona maijs un jūnijs līdz Jāņiem vērtējams kā samērīgi labi izmantojams svarīgiem darbiem, kuru mērķis nav aizsākt kaut ko svarīgu ilgtermiņā. 

Biznesu pārvaldošais un praktiskās rīcības planēta Marss savu cilpu, kā par spīti, metīs tieši Saturna cilpas laikā no 27. jūnija līdz 27. augustam, dubultā traucējot uzņēmējdarbības un būvniecības sfēras attīstību. Par laimi, Latvijā cilvēki vasarā mēdz atpūsties. Un arī laulāties... Tas šovasar būs piemērots vien retajam, ja vien nevēlas uzkāpt uz laulības Titānika. Pašos raženākajos vasaras mēnešos no 13. jūlija līdz 11. augustam novērosim trīskāršu aptumsumu. Sen nav bijis jaudā un varenībā tik karmiski ietekmējošu aptumsumu periods. Pieskaitot vēl 26. jūlija – 19. augusta Dižčiku, sanāk brangs karmas kokteilis un totāli nepiemērots laiks biznesa redzamām aktivitātēm. Sakārtošanas, pārkārtošanas un pašattīstības vasara.

Septembris astroloģiski atnes saturīgu darba laiku tiem, kuri vasarā mācējuši iepauzēt, pārējie – strēbs no seku apgāztā trauka vai smels izlieto ūdeni. Tātad – septembrī uz priekšu, cik tik jaudas. 5. oktobrī gada valdniece Venera līdz 16. novembrim kutinās attiecību un visa veida partnerību nervus un šūpinās kopbiznesa laivu. Dod, Dieviņ, gudru prātu atrast harmoniju un vidusceļu. Tiesa, labāku laiku savu talantu kalvei, hobijiem, radošām aktivitātēm un kultūras baudīšanai grūti atrast. Finanses sagādās bažas. Nepiemērots laiks investīcijām un dārgiem pirkumiem, luksusa precēm, arī vērtslietu, dārglietu, rotu, apģērbu iegādei. Tie, kuri šajā laikā nolems mainīt savu imidžu, frizūru, veiks plastiskās operācijas un iegādāsies mākslas priekšmetus un greznuma lietas, var nebūt apmierināti ar rezultātu. Pavisam noteikti šajā laikā nesaderinās un nesalaulājas.

Uz karstām pēdām pēc Veneras no 17. novembra līdz 6. decembrim sākas Dižčika klapatas. Decembris būs kā trekns punkts uz “i” un labs svarīgu lieldarbu laiks.

Kalendārs Tavai Astro Veiksmei

Apzinoties, ka 2018. gads ir kā nosēts ar sarežģītu planētu stāvokli, astrologs radījis īpašo Astro Veiksmes kalendāru. Tajā atradīsi labklājībai un uzņēmējdarbībai nepieciešamos katras dienas astroluksoforus, labos laikus, spriedzes, astromaģijas datumus un laikus, kā arī veiksmīgās Jupitera stundas. Katram mēnesim pievienoti Astrofonu skaidrojoši apraksti. Proti, uzzināsi visu svarīgāko.

K.Baņķis:“Astroloģija Tev var palīdzēt, ja tās ieteiktos veiksmes datumus un laikus ievēro ikdienā, katrā svarīgā solī, katrā izvēles brīdī. Tikai tad ir jēga un iespējama būtiska izaugsme!”

Svarīgākās planētu cilpas un to nozīme labklājībai un uzņēmējdarbībai 20178 gadam atrodami šeit: http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendari/astro_veiksme/ 

 

Kristaps Baņķis

Publicējot materiālu, atsauce uz Kristapu Baņķi un Astrologi.lv ir obligāta.

Planētu cilpas radīs turbulenci līdz pat rudenim

Preses relīze. Astrologi.lv prognozē sarežgītu pavasari un vasaru, Biznesa un būvniecības dullums.Lasīt vairāk

2017. gads = Saules gads!

Austrumu jaunais – Uguns Gaiļa – gads sāksies 2017. gada 28. janvārī pl. 2:07.Lasīt vairāk

Veneras cilpa 2017

4.martā pl. 11:09 - 15.aprīlis pl. 13:17 Venera met cilpu. Tas ietekmē attiecības un finanses.Lasīt vairāk

Jupitera un Saturna saspēle

Svarīgākie 2017. gada notikumi zvaigžņotajās debesīs.Lasīt vairāk

Planētu cilpas 2017.

Veneras un Dižčika cilpas un to ietekme 2017.gadā.Lasīt vairāk

Dz. Žīgures zelta domu graudi

2017. gads tiecas uz izaugsmi un attīstību visos līmeņos.Lasīt vairāk

2017. - numeroloģiski skaidrojošā prognoze

2017 = 2+0+1+7 = 10 = 1. Uz vienotību, līderismu, veselumu, pašattīstību.Lasīt vairāk

2017.gada planētu aspekti

Galvenie 2017.gada planētu aspekti, kas jāievēro.Lasīt vairāk

Prognozes 2016

2016.gada prognožu apkopojums.Lasīt vairāk

2015.gada prognožu skice Latvijai

Prognozes pēc Saules ieiešanas Auna zīmē 2015. gada 21. martā plkst. 00:45.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Saturns Skorpionā

Neņemiet kredītus!Lasīt vairāk

Latvija un eiro – vienlīdz sarežģīts horoskops

Astrologa Kristapa Baņķa secinājums nav iepriecinošs: eiro labumi ir tikuši citām dalībvalstīm.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Tev der - eiro vai euro? (01.01.2014.)

Skatījums uz eiro un finansēm Latvijā. Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: IEVIES SAVU EIRO LABĀ ASTRO LAIKĀ (21.12.2013.)

Iesaku labākos laikus eiro ieviešanai savā dzīvē! Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Čeku dedzināšana (11.07.2013.)

Čeku dedzināšana pēc Mēness cikla: sakrāj – īstā brīdī dedzini – pelnus kaisi vējā – nauda atgriežas makā! Lasīt vairāk

Zvaigznes ir labvēlīgākas „cinītim” latam

Latvijas bankas 90. jubilejai un valsts svētku 94. jubilejai par godu.Lasīt vairāk

81 diena biznesa tukšgaitā

Par periodu līdz 20. jūlijam. Ko vērtīgu pasākt 1. martā! Par planētu cilpās dzimušajiem.Lasīt vairāk

Planētu cilpu nozīme un datumi

Marsa, Saturna aktuālie retrogrādi. Vai esi dzimis šo planētu cilpā? Datumi 1950 - 2015. gads.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Kādēļ tik daudz Čika laiku? (08.04.2013.)

Pacentīšos atbildēt, kādēļ tas tā un kā tie čika laiki īsto rodas. Lasīt vairāk

Prognožu numeroloģija

Numeroloģijas prognozēšanā tiek izmantotas dažādas metodes. Prognozi var sastādīt gan īsam laika periodam, gan – ilgstošam. Tās var būt ilgtermiņa, vidēja ilguma un īslaicīgas metodes. Ilgtermiņa – attiecas uz dzīvi kopumā un sadala to vairākos....Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Zodiaka zīmes un plānotāji (03.12.2012.)

Neliela skicīte, ko un kā konkrētas Zodiaka zīmes plānojas un, varbūt, kā vajadzētu pamācīties! Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Kā uzņēmējam plānot darbus (27.02.2014.)

Veiksmes plānošana jeb palīgi uzņēmējdarbībai! Kā astrologs lieto Astrologi.lv kalendārus ikdienā. Lasīt vairāk

UNIKĀLS PĒTĪJUMS: Mēness ietekmē satiksmi

Unikāls pētījums Latvijā! Mēness ietekmē CSN skaits palielinās par 25%.Lasīt vairāk

NAUDAS KALENDĀRI

Naudas vairošanas, Biznesa veiksmes un sekmīgo darbu plānošanas kalendāri.Lasīt vairāk

Kristaps Baņķis: Slavenību nāves ierakstītas zvaigznēs (05.01.2014.)

Par daudzu sabiedrībā zināmu cilvēku aiziešana taisaulē. Sagatavots 16.11.2013. Lasīt vairāk

Diž-Čika un aptumsumu periods „sabiezinās krāsas”

Divi aptumsumi un Diž-Čika periods diktēs notikumus visai Skorpiona zīmes Latvijai.Lasīt vairāk

SUPERHOROSKOPI.LV

Iepriekšējo gadu horoskopi2012.lv un horoskopi2013.lv nomainījis SUPERHOROSKOPI.LV.Lasīt vairāk

Latvijai - grūtdienītes horoskops

Rakstā analizēti Latvijas Valsts un latvju tautas problēmjautājumi, un attiecības ar citām valstīm.Lasīt vairāk

12 gadi Latvijai

Astroloģe Inguna Balgalve rakstu pirmoreiz publicēja 2008. gadā, analizējot 12 gadus Latvijai.Lasīt vairāk

PROGNOZES 2018.

Visos smalkumos Superhoroskopi.lv

 

Par Zemes Suņa gadu 2018.

Numeroloģiskā prognoze 2018/11

 

ASTRO FONS

Īstās lietas īstajā brīdī

Palīgs gada plānošanai

Cik pavisam Jaunie gadi

Dažādu planētu ikdienas cikli

un to skaidrojošā ietekme.

Saturna Skola - laika gars ar 2,5 gadu pamācošu nosacījumu ciklu. 

PLANĒTU CILPAS

Diž-Čika, planētu cilpu kalendārs 

Par Dižčika laiku

 

PROGNOŽU ARHĪVS 

PROGNOZES 2017.

Prognoze 2017

Veneras cilpa un Dižčiks

Latvijas Avīzē 

Žurnālā Kas Jauns 

Numeroloģiskā prognoze

2017.gada planētu aspekti

Ko nozīmē prognozes?

Aptumsumi 2017.

Planētu cilpas 2017.

Saturna - Jupitera saspēle

Dziednieces Dzintras padomi

PROGNOZES 2016.

Dižčiks 19.12.2016. - 08.01.2017.

Edija Spāres gada prognoze

Gunas Kārkliņas gada prognoze

Prognoze "Una"

Prognoze "Una" pilna

Prognoze "Kas Jauns"

Prognoze "Diena"

Kā sagaidīt Pavasari 20.03.2016.

Starpatumsumu turbulence

Dižčika nedienas 5.-25.01.2016.

Prognoze Skolotājiem 2015. - 2017.

Kalendāri 2016. gadam

Austrumu gada prognoze 2016.

 

PROGNOZES 2015. 

KB Astroprognozes 2015

Prognožu skice Latvijai

13.11.2015 Melnā piektdiena

Aptumsušais septembris

ASTROMAĢIJA: Kā sagaidīt Astro gada sākumu 21.03.2015.

Par Kazas Jauno gadu!

Numeroloģiskā prognoze

Aptumsumi 2015.

ASTROMAĢIJA: Kā svinēt 
Ziemas Saulgriežus 22.12.2014.

PROGNOZES 2014.

KB Astroprognoze 2014.

Numeroloģiskā prognoze gadam

K.Baņķa blogs

Attiecības un kāzas 2014.

Neņemiet kredītus!

Slavenību nāves iemesli

Aptumsumi 2014.

Planētu cilpas 2014.

Retrogrāds Jupiters

Vasarā dzims talantīgi bērni

Veneras cilpas līdz 4.martam.

Ievies eiro sev labvēlīgā laikā.

Eiro - numerologa skatījums. 

PROGNOZES 2013.

K. Baņķa prognoze 2013.

Izlaid 1. janvāra svinības!

E. Spāres prognozes

Austrumu - Čūskas - gads

Kāzas 2013.

Planētu cilpas

Aptumsumi

KB prognozes avīzēs

KB "Mājas Viesis" prognoze

"Diena" horoskopi

A.Sokolovs prognoze

KB "Ieva" Čūskas gads

Horoskopi

K.Baņķa

I.Dilānes

E.Spāres

PROGNOZES 2012.

12.12.12.

K. Baņķa prognoze

E. Spāres prognoze

Austrumu gads

Planētu cilpas

PROGNOZES 2011.

K. Baņķa prognoze

Austrumu gads

Planētu cilpas

PROGNOZES 2010.

K. Baņķa prognoze

Tūrisma prognoze - vulkāntūrisms

10.10.10.

PROGNOZES 2009.

K. Baņķa prognoze

Lauksaimniekiem

09.09.09.

PROGNOZES 2008.

K. Baņķa prognoze

Aelitas Baumanes prognoze

Iepirkšanās drudzis

Kultūras prognoze

08.08.08

Jāņu diena

8. marts- Sieviešu diena

Valentīndiena

Atslodzes laiki, diēta

PROGNOZES 2007.

Sadzīves astroloģija 

07.07.07.

Jāņu diena

Mēness aptumsums 

Valentīndienas fons

Millenium pirmklasnieki

PROGNOZES 2006.

06.06.06.

13. datums piektdiena 

Aptumsušais septembris