AKTUALITĀTES DEBESJUMĀ

Planētu stāvokļa maiņa debesīs, to atrašanās kādā no zodiaka zīmēm ietekmē cilvēkus, saliekot jaunus akcentu noteiktā laika periodā.
Informācija par šīm izmaiņām debesjumā palīdz cilvēkam neskriet ar galvu sienā vai neiet pa straumi, bet izprast kopējo laika plūsmu.
Kā to iespējams izmantot savā labā, jau ir atkarīgs no katra paša.

JŪNIJS

Saule DVĪŅU zīmē
21. maija plkst. 13.13 -
21. jūnijam plkst. 21.08 (Rīgas laiks)

Dvīņu zīmei ir aktuāla sakaru radīšana ar sev apkārtējiem, sev līdzīgiem, nozīmīga ir pirmā pieredze pasaules izzināšanā.
Atslēgas vārds Dvīnim - sazināšanās.
Atslēgas frāze - es uzzinu un paziņoju.
Šās Zodiaka zīmes izpausmes simbolizē visa divējādās formas, savstarpēju papildinājumu pretstatiem, nepārtrauktu kustību uz priekšu un atpakaļ starp diviem poliem.
Dvīņu Dieva dāvana ir daiļrunība un daudzpusīgs intelekts. Kad debesīs valda dvīniska atmosfēra, informācija tiek uztverta kā pilnīgi taustāma materiāla vērtība.
Vieglu garu!

Venēra Lauvas zīmē
5. jūnijs plkst. 21.00 -
14. jūlijs plkst. 21.25

Piedzīvosim ļoti impulsīvu un kaislīgu jūtu uzplaiksnījumus. Uzjundīs prasības pēc greznības un krāšņuma, vēlme izrādīties. Aizraušanās ar draugiem, izklaidēm, baudām un pretējo dzimumu. Labvēlīgs laiks mākslas pasākumiem. Centīsimies dzīvi padarīt par svētkiem.

RETROGRĀDS Merkurs Vēža zīmē
16. jūnijā plkst. 2.34 -
10. jūlijs plkst. 05.12

(pievērst uzmanību šā laika enerģētikai jau vēlams no 31. maija. līdz pat 24. jūlijam)

Kad Merkurs sāk savu retrogrādo kustību, arī cilvēka domas mainās tam līdzi. Cilvēki sāk domāt citādāk nekā parasti, tāpēc nebrīnīsimies, ja paši sevi un citus pārsteigsim ar neordināru domu dzirksti. Noguldiet šīs idejas drošā vietā, "kolekcionējiet" tās, kad pienāks īstais laiks - lieksiet lietā!

Vairāk izmantojam savas sajūtas un intuīciju, jo mūsu racionālā puse - "veselais saprāts” - klusē. Ļaujam prātam “atpūsties”. Iespēja atteikties no rutīnas darbiem un paraudzīties uz notiekošo no citas puses. Jāpārskata savus uzskatus, priekšstatus un attieksmi.

Cilvēki meklēs un atradīs pieeju lietām, kas agrāk liktos neiespējamas. Aizmirstus vai problēmām apaugušus projektus šajā laikā parasti izdodas lieliski izkustināt no vietas.

Attiecību skaidrošana šobrīd ir bezjēdzīga. Pateiksiet ko tādu, ko vēlāk nožēlosiet. Tā paša iemesla dēļ nevajadzētu pieņemt svarīgus un galējus lēmumus. Domas un idejas, kas radušā šajā laikā, var piedzīvot vairākkārtējas izmaiņas. Galvā var vārīties īsta putra.

Papīru lietās arvien vairāk iezagsies paviršības, nekārtība. Dokumenti var iestigt birokrātijas džungļos uz ilgu laiku. Nekādā gadījumā neparakstiet svarīgus dokumentus.

Vairāk nekā citkārt atgriezīsimies pie vecām problēmām. Parādniekus apciemos kreditori. savukārt naudas aizdevējam jārēķinās, ka parāda atdošana var ieilgt. Biznesa partneru vai vienkārši partneru starpā lielāka iespēja nesaskaņotai rīcībai. Nevar un nevajag iekārtoties jaunā darbavietā. Mācībās būs novērojamas grūtības.
Šajā laikā nelāgu pieredzi var uzkrāt daudzi datorlietotāji, jo datori "kārsies", "nobruks" u. tml. biežāk nekā parasti. Turklāt pasekojiet, vai SMS, e-pasti nonāk līdz īstajam adresātiem. Šajā laikā nopirkta elektronika, datori, mobilie telefoni bieži vien izrādās ar defektiem, vai arī vienkārši pircējs pārdomā, kam viņam tāds vajadzīgs.
Cilvēki kļūs nervozāki. Nepārmetiet draugiem, ka viņi kļuvuši nevērīgāki, izklaidīgāki un neuzmanīgāki. Pirms vienojaties par tikšanos labāk desmit reizes pārprasīt kur, kad un cikos. Un neuztraucieties, ja novērojat, ka apkārtējie vai nu jūs neuzklausa, vai nemaz neklausās vai arī uztver jūsu teikto tā, ka labāk nemaz nebūtu neko dzirdējuši. Tas pieder pie lietas.
Kad Merkurs savu atpakaļejošo kustību veic cauri ūdens zīmi - Vēzi, mūsu uzdevums ir izvērtēt savas emocijas un emocionālās attiecības ģimenē.
Ja cilvēka dzimšanas horoskopā, vairāk nekā citas planētas, ir akcentēts Dvīņu vai Jaunavas, kā arī Vēža zīme, spēcīgāk nekā citi izjutīsiet Merkura retrogrādā perioda ietekmi.

Saule Vēža zīmē
21. jūnijs plkst. 21.08 -
23. jūlijs plkst. 08.01

Vasaras saulgrieži.
Dzīves aizsardzība, ģimenes radīšana, dzimtas turpināšana, mātišķums, gādība. Maiga gribas izpausme. Dvēseliskums.
Biezs emocionālais slānis. Saviļņojums. Satraukums. Meklēsim rūpju objektu sev līdzās.
Pļuņčāšanās. Saules vannas.
Mājas dzīves. Atpūta senču mājās. Ģimenes ligzdiņas vīšana.

Marss Vērša zīmē
25. jūnijs plkst. 00.28 -
7. augusts plkst. 09.02

Stūrgalvība un talants uz praktiskām lietām ienāks mūsu ikdienā.
Miermīlīgāki, nebūs tik viegli izsist no līdzsvara.
Nežēlosim enerģiju naudas pelnīšanai un mājsaimniecībai. Spēcīga tieksme pēc īpašuma un alkas pēc materiālā nodrošinājuma.
Praktiskus jautājumus plānosim iepriekš un uz ilgu laiku.
Līdz ar grūtībām pieaug enerģija.
Pacietīgi panāksim savu, bez drudžainām gribas izpausmēm.

MAIJS

Marss Auna zīmē
15. maijs plkst. 17.07 -
25. jūnijs plkst. 0.28
Rīcības un vīrišķības simbols Marss 15. maijā pēc teju divu gadu prombūtnes atgriežas savās mājās — Auna zīmē. Spēcīgākā Marsa pozīcija debesjumā, tādēļ vēlme panākt savu, spars, uzņēmēja gars, bezbailība, nepacietība, vitalitāte, interese par sportu, uzbudināmība. Spontāni gribas afekti. Bet arī sajūsma. Ātrs, straujš temperaments.
"Marsieša" enerģija kļūst ļoti impulsīva un strauja, ātri sakaitināma un agresīva. Stipra godkāre, lepnums, bezbailība, uzņēmība nerespektēs nekādus šķēršļus. Kareivju, ugunsdzēsēju, sportistu un vienkārši drošsiržu triumfa laiks. Spēcīgs seksuālais impulss veicina iekāri pēc mīļotā. Vēlamas fiziskas nodarbes.

Venēra Vēža zīmē
8. maijs plkst. 10.29 -
5. jūnijs plkst. 21
Skaistuma un patikšanas paudēja Venēra 8. maijā viesosies Vēža zīmē, padarot mūsu sajūtas ārkārtīgi jutekliskas un viegli iespaidojamas. Sailgosimies pēc harmonijas un pēc kulturālas mājas dzīves. Pastiprinātas mātes jūtas, bagātināsim iztēli ar spilgtām fantāzijām. Sargāsim sirdslietas, jo “ievainota dvēsele nekad nesadzīst”. Naudas lietas kārtosim zem taupības, bet ne skopuma lupas. Mājsaimniecībai, bērniem un mīļotajam nežēlosim pat “lielo rubli”.
Veiksmi nes darbs, kas saistīts ar ūdeni un citiem šķidrumiem, nodarbības ar okultismu un apslēptām zinībām, zinātniski pētnieciskais darbs neredzamās pasaules sfērā, filozofija un reliģija, mistika, senatnes vēsture, mitoloģija un literatūra.
Mode: vecas lietas nēsāsim kā jaunas.

Merkurs Vērša zīmē
27. aprīlis plkst. 10.17 -
11. maijs plkst. 12.18 - Dvīņu zīmē
29. maijs plkst. 3.57 - Vēža zīmē
Ātrais “sakarnieks” Merkurs maijā kustēsies ļoti ātri: 27. aprīlis paviesojies Vērša zīmē, tas jau 11. maijs zibens ātrumā izskries radniecīgo Dvīņu zīmi, lai 29. maijā “piesēstu” uz ilgāku laiku Vēža zīmē. Sadzīvē tas ienesīs piesardzību, diplomātiskumu, konservatīvismu, kautrību (Vēzis) un ziņkāri, sabiedriskumu, erudīciju, daiļrunību un asprātību (Dvīņi). Secīgi, Merkuram atrodoties Vēža zīmē, pieaugs intuitīvā pasaules uztvere, kāri tverot simbolu valodu. Noskaņojums un garastāvoklis triumfēs pār intelektu, citējot Blaumani, tam žogam, ko uzceļ prāts, jūtas kāpj pāri.

Saule Vērša zīmē
20. aprīlis plkst. 14.07 -
21. maijs plkst. 13.12 (Rīgas laiks)

Laiska saulīte Vērša zīmē apsilda Auna izdzītos pavasara asnus — daba uzplaukst. Saule Vērša zīmē izgaismo zemes mieru, omulīgu komfortu, darba mīlestību, labklājības iespējas. Cilvēki tiecas ar vienu roku tērēt uzkrājumus dažnedažādām praktiskām lietām vai miesiskām baudām, bet ar otru raust arvien jaunus materiālos labumus.
Vērsis ir atkarīgs no savām sajūtām, patikām un nepatikām, no kā arī lipina skaistās formas sev visapkārt. Prasmē saskatīt un sajust skaisto ar vērsīti reti kurš var mēroties.
Vērša dzīves kredo - "man pieder". Visam ir jābūt taustāmam, apjaušamam un to panāk ar krietnu devu lēnīguma, stūrgalvības, materiālisma.
Vesels kakls - tas ir 90 procenti šā brīža veselības.

APRĪLIS

Saule AUNA zīmē
21. marts plkst. 2.07
- 2.aprīlis plkst. 14.07 (Rīgas laiks)

Līdz ar Saules atrašanos Zodiaka pirmajā - Auna - zīmē, sākas jauns astroloģiskais gads. Dabā un cilvēkos parādās pirmie pavasara vēstneši. Pieaug gribasspēks un rīcības spars. Spilgta un tieša pasaules ainas uztvere.

Pilnmēness Svaru zīmē
2. aprīlī plkst. 20.15

Saasināsies attiecību un attieksmes jautājumi. Jānoskaņojas uz mieru un harmoniju. Lielāku vērību piešķiram ārējiem pieklājības noteikumiem un etiķetes normām. Ne viss patiks un būs pa prātam. Vienlaikus esam neizlēmīgāki, vairāk šaubāmies. Grūti pieņemt svarīgus lēmumus, izdarīt izvēli. Labāk atlikt svarīgu lēmumu pieņemšanu.

Jupiters RETROGRĀDS
6. aprīlis - 7. augusts

Kosmiskais "raugs" un sociālais lutinātājs pagriežas retrogrādā (no Zemes raugoties - atpakaļejošā) kustībā. Garīgās profesijas pārstāvjiem var šķist, ka domas vairs netraucas tālumā, tomēr tās kļūst dziļākas, meditatīvas, izceļot no apcirkņiem pagātnes mantojumu. Lielu labumu dos izglītība vai pašizglītības ceļa iešana, kā arī iepriekšējās uzkrātās pieredzes izmantošana. Veiksmīgi svētceļojumi vai atgriešanās savu sapņu valstīs un vietās.

Marss Zivju zīmē
6. aprīlis plkst. 11.51
- 8. maijam plkst. 10.29
Aktīvais, vīrišķais un kreivīgais Marss maigajās Zivīs jūtas neērti un no jauna mācās attiecību vieglumu, mīļumu un romantiskas pašizteiksmes veidus. Iespējams, ka pat rūdītākos vīrus var piemeklēt "8. marta noskaņas" divu mēnešu garumā. Zivju zīmē noslēdzas Marsa divarpus gadu gājums pa visām Zodiaka zīmēm, tā ir miera osta pirms jauniem iekarojumiem. Pagaidām aktivitāte jāvirza uz garīgiem "iekarojumiem". Darbaspējas būs svārstīgas un stipri atkarīgas no noskaņojuma. Iedvesmai liels spēks, kas nāks par labu muzikantiem, māksliniekiem.

Merkurs Auna zīmē
11. aprīlis plkst. 02.08
- 27. aprīlis plkst. 10.17

Debesu sakarnieks uzsāk jauno gada ciklu Auna zīmē. Pieaugs nemiers, ideju un dažnedažādu plānu pārpilnība. Asa valodiņa, atjautīga domāšana, precīza argumentācija. Bet ne vienmēr runātais sakritīs ar darbiem, jo par rīcību atbildīgais Marss Zivju zīmē snauduļo.

Venēra Dvīņu zīmē
12. aprīlis plkst. 05.16
- 8. maijs plkst. 10.29

Simpātiju raisītāja Venēra gaisīgi ieplīvos Dvīņu zīmē. Cilvēkiem tas radīs izpratni par labu gaumi un manierēm. Dzims vieglas un patīkamas attiecības, kas būs gana simpātiskas, bet mazāk noturīgas. Daudzpusīgi sakari un ātra iepazīšanās, bieži caur korespondenci, saraksti. Un naudiņa var viegli nākt un tikpat viegli kust...

Jauns Mēness Auna zīmē
17. aprīlī plkst. 14.36

Gribēšana var būt liela - varēšana maza. Var viegli kā "ar vienu cirtienu" atbrīvoties no lietas, kas mūs nomāc. Neuzkraut sev uz pleciem svarīgus darbus, sarežģītas mājas rūpes un pārmērīgu fizisko slodzi, jo negūsi panākumus. Vislabāk - mierīgu atpūtu. Tāda pasīva sportošana - pie TV ekrāna.

Laba ziņa būvēt gribētājiem: pirmajam pamatakmenim labvēlīgāks laiks rādās pēc 20. aprīļa, kad stabilitātes un pamatīguma garants Saturns rimsies mest debesu cilpas. Vinnēs tie, kas nesteigsies. Nākamais gads būvniecībai ir krietni daudzsološāks un cilvēku izvēles ziņā atšķirīgs.
http://www.astrologi.lv/astro/?id=buve

FEBRUĀRIS

Marss Ūdensvīra zīmē
26. februāris plkst. 03.33 -
6. aprīlim plkst. 11.50
Aktīvais Marss Ūdensvīra zīmē uzbangos kā neatkarīgi mēģinājumi mainīt pastāvošo kārtību. Revolūcija, brīvība un brālība. Labklājību nesīs kontakti ar domubiedriem. "Pulkā eimu" laiks.

Venēra Auna zīmē
21. februāris plkst. 10.22 -
18. marts plkst. 0.02
Izvēli nosakošā Venera Auna zīmē uzsāk savu kārtējo gada ciklu. Savā izvēlē vadīsimies no spontānām vēlmēm, teiksim, "zemenes ziemā"! Izvēle ir krāšņa un aktīva. Mīlestība no pirmā acu skatiena, piedzīvojumu kāre. Mode - spilgta un brutāli skaista. Pieķersim sevi un citus izšķērdīgi rīkojamies ar naudu.

Saule Zivju zīmē
19. februāris plkst. 03.09 -
21. marts plkst. 02.08
Zivis ir pēdējā Zodiaka zīme, un tā simboliski ietver sevī visu iepriekšējo zīmju pieredzi. Zivju tēls bieži vien asociējas ar pasaules Glābēju, tādēļ cilvēku izpausmēs vairāk jutīsim sapņainību, domību, emocijas, mākslinieciskumu, klusuma mīlestību, muzikalitāti. Arī kinomāksla rod atsauksmi Zivju simbolikā. Biežāk nekā citkārt sarunas var aizklīst līdz ezotērikai, garīgumam, reliģijai.

Jauns Mēness Ūdensvīrā
17. februārī plkst. 18.14

Vēlamies iekšēju brīvību un ārēju neatkarību. Sekmīgi var ieviest pēkšņas idejas un jauninājumus. Risks attaisnojas. Iespējama veiksme loterijās. Sekmīgs laiks garīgām un intelektuālām nodarbēm. Svārstīga realitātes sajūtas, optimismu nomaina pesimisms un - otrādi. Ļoti uzmanīgi jārīkojas ar elektrību, gāzes baloniem. Jūtīgi: apakšstilbi, vēnas, acis, smadzenes, maņu orgāni. Ieteicams vingrināt un stiprināt sirds asinsvadu sistēmu.
Kā esmu novērojis, līdz ar tukšo Mēnesi strauji mainās arī laika apstākļi. Varbūt tieši līdz ar Austrumu Cūkas gada sākumu, kas sāks tieši šajā dienā, atnāks arī ilgi gaidītā ziema.

Pilnmēness Lauvas zīmē
2. februāris plkst. 7.46
Laiks, kad jāsteidz izdarīt kaut kas labs — gan sev, gan citiem. Mīlestībā ienāk mežonīgums kopā ar pašaizliedzību. Jāvairās no garlaicības un tukšas laika nosišanas, nemiera un spriedzes. Paveras zemapziņas dzīles, parādās tieksme dramatizēt. Jebkuru notikumu cilvēki uztvers kā iespēju izpaust savu "es". Zemapziņa, iekšējā pasaule un pārdzīvojumi iznāk priekšplānā, bet viss pārējie riņķo ap tiem kā ap Sauli.
Labs laiks draudzīgiem kontaktiem, dāvanu dalīšanai, apģērba un dārglietu iegādei. Ļoti labs laiks izklaides, sporta pasākumiem, atpūtai. Nevajag kritizēt priekšniecību. Gribas, lai mūs paslavē. Neskopoties pašam ar tiem.
Ieteicams eleganti ģērbties, sakopt sevi un doties, kur valda jautrība.
Spēcīgi iespaido Lauvas, Ūdensvīra, Vērša un Skorpiona zīmē dzimušos cilvēkus.

Merkurs RETROGRĀDS
Retrogrādo (no zemes raugoties atpakaļejošu) kustību Merkurs uzsāks 14. februārī plkst. 06.32. Tiesa, Merkura debesu cilpas izjutīsim jau ātrāk - no 30. janvāra līdz pat 28. martam notiks pārorientēšanās uz pagātni un iekšējo pasauli: atcerēsimies sen aizmirstas lietas, satiksim senus paziņas, labosim vecās kļūdas, parādniekus apciemos kreditori...

Attiecību skaidrošana šajā laikā ir bezjēdzīga. Pateiksiet ko tādu, ko vēlāk nožēlosiet. Tā paša iemesla dēļ nevajadzētu pieņemt svarīgus lēmumus. Domas un idejas, kas radušās šajā laikā, var piedzīvot vairākkārtējas izmaiņas. Galvā var vārīties īsta putra. Informācijas trūkums cilvēkam traucēt labākā lēmuma pieņemšanu.

Papīru lietās arvien vairāk iezagsies paviršības, nekārtība. Vairāk nekā citkārt atgriezīsimies pie vecām problēmām. Biznesa partneru starpā lielāka iespēja nesaskaņotai rīcībai. Cilvēki un transports kavēsies. Uztver to mierīgi - tas pieder pie lietas!

Nevajadzētu iekārtoties jaunā darbavietā, pārbraukt uz jaunu dzīvesvietu. Mācībās padosies grūtāk nekā parasti. "Kārsies" un "nobruks" datori, mobilā un elektrotehnika.

JANVĀRIS, 2007

Venēra Zivīs
28. janvāris plkst. 05.33 -
21. februāris plkst. 10.22

Cilvēkiem pastiprinās intuīciju un sajūtas. Spilgtāk ievērosim cilvēkus, kas darbojas sociālajā sfērā. Patiks ziedot un ziedoties. Mīlestībā romantikas un sentimenta uzplūdi, mīļotajam piedosim visus grēkus. Laika posmā no 3. līdz 12. februārim attiecībās iestājas negaidītu pārbaudījumu laiks.
Modē sauklis: "Izskats un rotas nav dzīvē galvenais!".

Saule ŪDENSVĪRA zīmē
20. janvāra plkst. 13.01 - 19. februārim plkst. 3.09
Saule Ūdensvīra zīmē neliek garlaikoties, tā vērš spilgtu skatu nākotnē. Cilvēki centīsies lauzt vecos priekšstatus. Kolektīvisma gars uzsūks katru individuālo dvēseli, tajā pat laikā daži izcelsies ar spilgtu uzvedību un jaunam laikmetam atbilstošu garu. Saule Ūdensvīra zīmē izgaismo valsts iekārtas, cilvēka uzvedības nepilnības un dod spēku jaunām un laika garam atbilstošām izmaiņām.

Jauns Mēness Mežāža zīmē
19. janvārī plkst. 16.01
Mēness ciklā būtiska nozīme ir tam, kādā zodiaka zīmē notiek Saules un Mēness konjunkcija. Mežāža zīme nosaka, ka turpmākā mēneša laikā cilvēkiem būs daudz lielāka saskarsme ar dažādām organizācijām, birokrātiju, priekšniekiem. Iespējams, ka daudzi jautājumi tiks dažādu apstākļu dēļ novilcināti. Mēness Mežāža zīmē vājinās dzīvības spēkus un bremzēs organisma atjaunošanās procesus. Enerģijas rezerves ir zemākas nekā citkārt. Derētu samazināt fizisko slodzi. Ar gaišām domām jācenšas pārtrumpot depresīvu noskaņojumu.

Marss Mežāža zīmē
16. janvārī plkst. 22.55
- 26. februāris plkst. 3.33
Cienīsim neatlaidību, izturību un pacietību. Enerģija kļūs savākta un disciplinēta. Karjeras virzītājspēks. Kalnu sporta veidi.
Cietsirdība un egoisms. Uz lietām skatīsimies ar skaidru un praktisku prātu, nevis ar emocijām un fanātismu. Pieaugs slimīgas ambīcijas, pretīga uzvedību pret zemāk stāvošiem.

Merkurs Ūdensvīra zīmē
15. janvāris plkst.11.26
- 18. martam plkst. 11.36
Meklēsim līdzīgi domājošos. Domu vējš gan joprojām pūtīs vienā virzienā. Tauta labāk sapratīs zinātnes skaidro valodu.
Noturība uzskatos un domās, pārliecībā un pasaules uzskatā, reformatoriskas tieksmes un spējas.

Venera Ūdensvīra zīmē
4. janvāris plkst. 5.32
- 28. janvārim plkst. 5.33
Priekšroka biedriskām un vieglām attiecībām. Nesaistīta un brīva mīlestības un seksa izpratne. Modē uz īsu brīdi uzplaiksnīs viss, kas izcels individualitāti un ekstravaganci.

Pilnmēness Vēža zīmē
3. janvārī plkst. 15.57
Dominēs jūtu pasaule. Cilvēku reakciju uz apkārtējās vides kairinājumiem būs grūti racionāli izskaidrot. Kad darbojas jūtas, var pietrūkt gribas un mērķtiecības. Untumainība. Veiksmīgs laiks paveikt to, kas ātri zaudē aktualitāti. Par organisma vājāko vietu kļūs gremošanas trakts. Ieteicams atturēties no alkohola lietošanas.

DECEMBRIS

Merkurs Mežāža zīmē
27. decembris plkst. 22.56
15. janvāris
Koncentrēšanās un realizēšanās konkrētās formās, iekļaušanās normās un likumos. Izslēdz liekvārdību, koncentrē domu un runu.Patiks visas iespējamās shēmas, plāni un rasējumi.Ļoti nopietni attieksimies pret zināšanām. Strūktūras izpratne ļaužu prātos pavērs iespējas arhitektūras, celtniecības, programmēšanas speciālistiem.
Diplomātiskums, neatlaidība un izturība, pacietība un iecietība, darba spējas un strādātgriba, ziņkāre un zinātkāre, loģiska domāšana un spriešana.
Fantāzijas maz, iztēles - vēl mazāk, bet humora sajūta, kā likums, vienkārši izpaliks.
Prevalēs neuzticēšanās un kritiskums, atturība un aukstums.
Cilvēki pieprasīs faktus un objektivitāti.
Depresija.

Saule Mežāža zīmē
22. decembris plkst. 2.22 —
20. janvāris plkst. 13.01
Ziemas Saulgrieži. Paveras plašs skats no virsotnēm, cik nu kurš augstu pratis uzrāpties.
Aktualizēsies valstiskuma tēma. Struktūras, kārtības, birokrātijas un stabilizācijas laiks.

Venēra Mežāža zīmē
11. decembris plkst. 07.33 — 4. janvāris

No draiskules un brīvdomīgas romantiķes attiecībās pārvērtīsies par atturības, piezemētības un vēsuma kalngalu.
Tāda pareiza mīla. Mīlestība - nopietna lieta.
Nepietiek viegluma, spējas demonstrēt savu mīlestību tuvajam cilvēkam, toties liela uzticība un partnerattiecību svarīgums.
Seksa atturības krīzes.
Panākumi lauksaimniecībā, dārzkopībā, puķkopībā, sakņkopībā, parku arhitektūrā, daudzos lietišķās mākslas un amata veidos, lietišķajās zinātnēs.
Ģērbšanas stilā dominēs klasika.

Merkurs Strēlnieka zīmē
8. decembris plkst. 07.52 —
27. decembris
Pēc ilgas dīkstāves teju visa novembra garumā ietrauksies Strēlnieka zīmē. Tavu nelaimi, Strēlniekam reizumis sīkumainais Merkurs “reāli krīt uz nerviem”, sak, runā un runā un neko nedara. Visa veida ideju demonstrēšanai, izbraukumiem, prezentācijām - zaļā gaisma.

Marss Strēlnieka zīmē|
6. decembris plkst. 6.48 — 16. janvāris
Rosība gan fiziskā, gan intelektuālā, gan garīgā plānā.
Enerģija, kas izpaužas virzībai uz mērķi. Kustība ir viss, mērķis - nekas.
Tieksme uz piedzīvojumiem un avantūrām.
Pārspīlējumi dēļ "dvēseles plašuma".
Tieksme uz izrādīšanos, ceremonijas un rituāli.
Sports: spēles, kas prasa ātru reakciju, labu orientēšanos. Šaušana ar loku; jāšana; augstlēkšana; tāllēkšana; pārgājieni; biljards; futbols.
Medības.

Retrogrāds Saturns Lauvā
6. decembris plkst. 03.42 — 2007. gada 20. aprīlis

Uzmanību uzņēmējiem! Pasteidzaties visas oficiālos jautājumus pašu interesēs ar valsts iestādēm nokārtot līdz Saturns uzsāk savu retrogrādo (no zemes raugoties - atpakaļejošo) kustību. Stagnācijas laiks stratēģiskai plānošanai, būvniecībai un jebkurai citai nopietnai “pamatu likšanai”.
Atcerēsimies par birokrātiem visas palamas. Un tā, Labā ziņa: labs laiks atrisināt vecus un iesīkstējušus, kam laika neatliek, fundamentālus jautājumus. Sakārtot ievilkušās īpašumlietas utt.
Retrogradas stāvoklis pastiprina atbildības sajūtu, liekot cilvēkiem nopietni paraudzīties kā uz labo, tā sliktāko pagātnes pieredzi.
Saturns dod iespēju izlabot vecās kļūdas, pilnveidoties garīgi, izmantojot Saturna uzkrāto gudrību, vienlaicīgi atsakoties no vieglprātīgas uzvedības, alkatības, skaudības, vējainuma, virzot labākas rakstura un tikumu iezīmes pašam savas augšupejas labā, savas paša dvēseles evolūcijas vārdā.
Retrogradas Saturns Lauvā pastiprina patiku uz ārišķībām un ārējo spožumu. Līdz savam mērķim indivīds virzās visai agresīvi, no vienas puses, raugoties uz vispārpieņemtiem likumiem un noteikumiem, no otras - interpretējot tos patvaļīgi un tikai savā labā. Visaugstākie sasniegumi ir valsts darbā un politiskajā arēnā, administratīvajā darbā, labdarības jomā un sociālo problēmu risināšanā.
Vajadzētu atteikties no egocentrisma un mantkārīgiem nolūkiem, no cietsirdības un nežēlības cīņā ar saviem konkurentiem.

NOVEMBRIS

Jupiters Strēlnieka zīmē
24. novembris plkst. 06.43 — 2007. gada 18. decembris

Gada nogales viens no nozīmīgākajiem notikumiem ir Jupitera pāriešana sev radniecīgajā Strēlnieka zīmē. Tas iezīmēs pozitīvas pārmaiņas sociālā un kultūras dzīvē, veicinot garīguma izaugsmi.
Jupiters simbolizē optimismu, pārpilnību, dedzību, siltumu, uzplauksmi, laimi, slavu, veiksmi un izdošanos, kā arī ar cerību un ticību.
Cilvēkiem raksturīgāka būs stipra tieksme uz personīgo brīvību, neatkarību, patstāvību. Daudz dzīvē un liktenī pārmaiņu un izmaiņu, lūzumu un pārkārtojumu, pozīciju maiņu.
Stipra interese par filozofiskām un reliģiskām problēmām, braukšanu un ceļošanu, aktīvām, spekulatīvām darbībām.
Ekspansija garīgajā sfērā!
Veiksmīgs gads Strēlniekiem, Auniem, Lauvām, kā arī Svariem un Ūdensvīriem.

Saule Strēlnieka zīmē
22. novembris plkst. 13.02 — 22. decembris

Pieaugs dzīvesprieks, optimisms, izglītošanās kāre un vēlme “redzēt svešas zemes, tur, kur saule spožāk spīd”...

21. novembris plkst. 0.18
Jauns Mēness Skorpionā

Emocionālais uzbudinājums pastiprinās, tomēr tas ir tāds saguris histēriskums. Stiprais dzimums paliek slābans. Viegli ļaujamies sīkām kaislībām. Domās var dominēt melnās toņkārtas. Vienlaikus palielinās jūtīgums, piemēram, sajust draudošās briesmas.
Lēmumus labāk nepieņemt, nevajag spert krasus soļus.
Labāk nodoties klusai un mierīgai pašanalīzei - izrakņāt dvēseles tumšākos kambarus. Un, piedodiet par banalitāti, mainīties uz augšu!

Venēra Strēlnieka zīmē
17. novembris plkst. 10.03 — 11. decembris plkst. 07.33

Jūtu sadrumstalotība un sakaru daudzpusība. Maz stabilitātes mīlestībā un laulībā. Iespējami amorāli seksuālie sakari. Nepārdomātas, sasteigtas attiecības, kas atkal izjūk, jo trūkst īsta dziļuma. Mīlestībā necietīism ierobežojumus un pārāk piekasīgu, greizsirdīgu partneri.
Lielāka uzmanība imidžam.
Simpatizē mākslas pasaulei, īpaši - mūzikai, lietišķai mākslai, zinātnei, tehnikai un mehānikai, braucieniem un ceļojumiem, filozofiskām un reliģiozām problēmām, izglītības un audzināšanas jautājumiem, sportam.
Nauda neturēsies kabatā, galvā vienmēr būs 100 un 1 veids kā to pelnīt un kā iztērēt.

5. novembrī plkst. 14.58
Pilnmēness Vērša zīmē

Pilnmēness iedarbība jo īpaši spēcīgi jūtama divas dienas pirms un divas pēc laikā precīzās Saules un Mēness pretstāvēšanas.
Šoreiz izdevies tāds miermīlīgs pilnmēness.
Metiet līkumu spītam un cietpaurībai.
Mūsu reakcija uz apkārtējiem notikumiem ir gausāka, domas nejoņo tik ātri.
Aktuāli īpašuma jautājumi, un domās apčamdīsim visu, kas jel kādreiz piederējis.
Labi aktivitāti izlietot mājas darbiem, sadzīves problēmu risināšanai, darbā - rutīnas pienākumiem. Biznesa lietu kārtošanu labāk atlikt vēlāk. Šajā laikā vairāk nekā citkārt dzimst bērni.
Veselīga dzīvesveida piekritējiem iesaku uzmanīt kaklu.

OKTOBRIS

28. oktobrī plkst. 22.16
Merkurs Skorpionā RETROGRĀDS līdz 18. novembrim
Merkura kustības maiņa pretējā virzienā (retrogrāds). Līdz ar ačgārno Merkura kustību, līdzi mainīsies arī cilvēku domas. Tādēļ nebrīnīsimies, ja paši sevi un citus pārsteigsim ar neordināru domu dzirksti. Pieaugs intuīcija un interese par visu noslēpumaino.
Aizmirstus vai problēmām apaugušus finanšu projektus šajā laikā izdosies izkustināt no vietas.
Attiecību skaidrošana ir bezjēdzīga. Pateiksiet kaut ko par stipru un vēlāk to rūgti nožēlosiet.
Papīru lietās arvien vairāk iezagsies paviršība un nekārtība. Dokumenti var iestigt birokrātijas džungļos uz ilgu laiku.
Nekādā gadījumā neparakstiet svarīgus dokumentus un nepieņemiet svarīgus lēmumus.
Vairāk nekā citkārt atgriezīsimies pie vecām problēmām. Parādniekus apciemos kreditori.
Nevajadzētu iekārtoties jaunā darbavietā. Šajā laikā nelāgu pieredzi var uzkrāt daudzi datorlietotāji, jo datori "kārsies", "nobruks" u. tml. biežāk nekā parasti.
Šajā laikā nopirkta elektronika, datori, mobilie telefoni bieži vien izrādās nekam nederīgi.

24. oktobrī plkst. 12.58
Venēra Skorpionā
Uzturēsies līdz 17. novembrim
Maigā un trauslā Venera Skorpiona zīmē jūtas neomulīgi.
Reizi gadā tā kļūst kaislīgi jutekliska līdz pat aklām greizsirdības scēnām.
Rodas vajadzība par katru cenu otru privatizēt.
Seksualitāte ir pilnbriedā. Liela vēlme noplūkt aizliegto augli svešā dārzā.
Skorpiona augļi ir saldi, bet par tiem ilgi jāmaksā.

23. oktobra plkst. 16.27 - 22. novembrim plkst. 13.02
Saule Skorpiona zīmē.
Skorpiona dabā nav saudzēt vājos un pietušēt vecas rētas, tas prasa lielas un steidzams pārmaiņas. Gluži kā dabā: tūļīgākos, kas nepaspēj sagatavoties ziemai, pavasarī velti meklēt…
Skorpiona simbolika ietver sevī emociju un uzvedības dziļākos atvarus. Skorpions alkst lielu pārmaiņu un kvalitatīvu izaugsmi, ko visbiežāk atnes dzīves krīzes.
Skorpioniskā Saule mēneša garumā izgaismos ne tikai katra tumšākos kambarus, bet dos arī lielas iespējas skorpioniskās dzīves sfērās - banku sektorā, kredītu jautājumos, apdrošināšanas biznesā, mantojumu lietās u. c. Nav ļaunuma bez labuma.

23. oktobrī plkst. 19.40
Marss Skorpionā
Uzturēsies līdz 6. decembrim
Marsa aktivitātei Skorpions piešķir papildu emocionālu dziļumu un vīrišķību. Darbība, lai mainītu visu pasauli vai vismaz savus tuvākos. Nepārspīlē. Visa ļaunā un labā sākums sēž cilvēkā pašā!

SEPTEMBRIS

5. septembrī plkst. 0.28
Plūtons kļūst direkts Strēlnieka zīmes 24 grādos

Plūtons, neskatoties uz astronomu nodēvējumu par "pundurplanētu", joprojām atbild par transformācijas procesiem Visumā, sabiedrībā un katrā individuāli. Tāpat Plūtons turpina pārvaldīt lielus notikumus, lielu enerģiju apmaiņa un masu pasākumus. Direkts Plūtona stāvoklis nozīmē kustības uzsākšanu pēc retrogrādās (no zemes raugoties atpakaļejošs) kustības uz priekšu - Mežāža zīmes virzienā. Mežāža zodiaka zīmi, tas sasniegs 2008. gada 26. janvārī, kas lielas pārmaiņas turpmākos gadus garantēs Mežāžu, Vēžu un Auna un Svaru zīmēs dzimušajiem.

6. septembrī plkst. 9.16
Venera ieies Jaunavā,
kur uzturēsies līdz 30. septembrim
Venēra Jaunavas zīmē bremzēs Lauvas zvaigznājā ieskrējušās jūtas un piešķirs tām vairāk aprēķina. Domas vairāk grozīsies ap profesiju un darbu. Sīkumaini smalks aprēķins. Dvēseles stāvoklī iezogas neirozes un nervozitāte. Skaistuma kompleksi.

7. septembris plkst. 21.42 Pilnmēness Zivīs
un daļējs Mēness aptumsums plkst. 21.51

Aptumsums redzams Austrumeiropā, Āfrikā, Āzijā un Austrālijā.
Rīgā aptumsuma gaita: sākums 13.04. Maksimālā fāze, kad Mēness disks tiks nosegts par piektdaļu, būs 21.51. Aptumsums beigsies plkst. 22.38.
Mēness aptumsums notiek, kad Zeme atrodas starp Sauli un Mēnesi un Mēness ieiet Zemes ēnā. Proti, Mēness aptumsums iespējams tikai pilnmēnesī.
Mēness aptumsums parasti skar sadzīves sfēru, emocionālo jomu, zemapziņu, dvēseli un spēju adaptēties. Tas var provocēt ķildas, skandālus, dvēseliskas nesaskaņas, izraisīt neapzinātas bailes, fobijas, diskomforta izjūtu.
Jāatceras, ka jebkurai darbībai, kas veikta mēness aptumsuma laikā, ir grūti labojamas sekas. Ja sirgstat ar kādu atkarību, trīs diennaktis pirms aptumsuma visvieglāk tiksiet no tā vaļā. Alkohola, nikotīna un citu uzbudinošu vielu lietošanai šajā laikā var būt neprognozējamas sekas.
Pirms Mēness aptumsuma jānodarbojas ar dvēseles, ķermeņa un mītnes attīrīšanu. Pārlūkojiet savu skapju saturu un citas vietas, kur glabājat mantas, kuras neizmantojat, taču arī ārā nemetat cerībā, ka kādreiz vēl noderēs. Atbrīvojieties no mantām, ja neesat tās izmantojuši un negrasieties to darīt tuvākajā laikā. Sakārtojiet mājas, izdariet ģenerāltīrīšanu, nomazgājiet, iztīriet tuvāko apkārtni.
Un visbeidzot — gādājiet par savu dvēseli. Izvēlieties laiku, kad jūs neviens netraucē, ērti apsēdieties vai apgulieties un koncentrējies gaišām domām, noskaiti lūgšanas.
Aptumsuma spēks būs sajūtams vēl trīs diennaktis, tādēļ šajās dienās slikti vēlētais kā bumerangs trāpīs pašam ļauno domu paudējam.
Īpaši svarīgs šis Mēness aptumsums būs cilvēkiem ar spēcīgiem Jaunavas un Zivis akcentiem dzimšanas horoskopā.

8. septembrī plkst. 7.19
Marss ieies Svaru zīmē,
kur uzturēsies līdz 23. oktobrim
Marsa militārisms Veneras pārvaldītajā sievišķi trauslajā vidē jūtas vājš un neaizsargāts. Jāizvairās no uzpūtības, godkārības un kaisles mīlas jautājumos. Impulsīvas precības. Viegli ievainojams EGO.

13. septembrī plkst. 0.09
M
erkurs ieies Svaru zīmē,
kur uzturēsies līdz 2. oktobrim
Merkurs Svaru zīmē daudzina likuma burtu, vārda spēku un nepieciešamību pēc harmoniska dialoga. Prāts tieksies pēc mākslām, literatūras un kulturālas vides. Skaists jāvārds laulībās.

AUGUSTS

27. augustā plkst. 22.32
Merkurs ieiet JAUNAVĀ,
kur uzturēsies līdz 13. septembrim plkst. 0.09
Merkurs Jaunavas zīmē pastiprinās Saules izgaismoto smalkumu un detaļu pasauli. Svarīgi ikdienas skrejā nepazaudēt kopskatu. Interešu lokā nonāks matemātika, zinātne, literatūra, medicīna, ķīmija, filozofija, filoloģija, pedagoģija un audzināšana.
Jārunā lakoniski, citādi citi nevarēs noklausīties līdz galam.

23. augusta plkst. 9.23
Saule atradīsies JAUNAVAS zīmē,
līdz 23. septembrim plkst. 7.03

Saules atrašanās Jaunavas zīmē ieviesīs korekcijas cilvēku plānos - tos rūpīgāk pārskatīs, vairāk laika veltot darbam un darba apstākļu uzlabošanai, mazāk, lai apmierinātu personīgās baudas. Cilvēki kritiskāk vētīs notiekošo visapkārt, mēģinot nošķirt graudus no pelavām. Jaunava ir latviešu zīme, tāpēc vai katrs slavēs darba tikumu un centīsies darboties pēc iespējas ražīgāk. Modē nāks čaklums un veselības kūres pie dabas krūts.

12. augustā plkst. 23.21
Saulei un Merkuram LAUVAS zodiakā pievienojas arī Venēra.
Tur tā uzturēsies līdz 6. septembrim, kad Venēra pāries Jaunavas zīmē.

Mīlestībā novērosim augstsirdību un ideālistiskus centienus, impulsīvas un kaislīgas jūtas. Dažs ieslīgs pārmērīgu baudu un izšķērdīgu greznību pasaulē. Dārgas dāvanas.
Cilvēki kļūs artistiski, tieksies būt redzami, piesaistīs uzmanību.
Modei nežēlos naudu (prioritāri - zeltainie toņi, zelts)
Sievietes vairāk nēsās “kliedzošas” drēbes, kas atsedz viņu dotumus. Tajā pat laikā alkstot tikai un vienīgi apbrīnu. Cieņā ir monogāmija.
Mīlestība atvērta un dāsna, neslēpjot savas jūtas ne no mīļotā, ne apkārtējiem.
Dzīve kā svētki. Visas iespēja uzplaukt Mākslas pasaulei. Stāmerienas brīvdabas teātra festivāls var notikt uz "biss!".


11.augustā plkst. 07.11
Mekurs viesojas LAUVAS zvaigznājā,
kur uzturēsies līdz 27. augustam.
Prāts kļūst aktīvs un vaļsirdīgi atklāts. Jūtas sajaucas ar intelektu. Parādās ideālistiska pasaules uztvere.
Nosliece uz garām un izpušķotām, bet pilnīgi tukšām runām, kašķīgumu un klīrību, uz ātru aizkaitinājumu, straujumu, apvainošanos, vīzdegunību, lielību un aplamībām, noklausīšanos un ziņu pienešanu.
Labs laiks, lai atrastu kopīgu valodu ar bērniem.


JŪLIJS

22. jūlijā plkst. 21.54
Marss ieiet Jaunavā,
kur uzturēsies līdz 8. septembrim plkst. 7.19
Nedraudzīgs stāvoklis aktīvajam Marsam. Sakārtotā vide iebilst pret straujām, agresīvām un enerģijas pārpilnām darbībām.
Enerģiju lietderīgāk izlietot darbā. Darbaholiķu laiks. Pārāk lielu uzmanību pievērsīsim sīkumiem, detaļām, sekosim kārtībai un normām.
Kritizēšana.
Radīsies idejas kā padarīt efektīvākus ikdienas darbus.
Laiks parušināties piemājas dārziņā. Izbraukt piknikā pie dabas. Priekšroka neagresīvam sportam.
Interese par pareizu uzturu, veselīgu dzīvesveidu.
Pieaug interese par zinātni.

19. jūlijā plkst. 5.42
Venēra ieiet Vēzī,
kur uzturēsies līdz 12. augustam plkst. 23.22
Cilvēki Venēras iespaidā kļūs izjustāki, mīlošāki, subjektīvāki, emocionālāki.
Rakstura šķautnes kļūs vieglāk iespaidojamas ar tieksmi pēc harmonijas.
Ģimenes pavards — svēta vieta! Gribēsies pagatavot ko īpašu mīļotajam cilvēkam.
Palielināsies jūtība pret apkārtējiem apstākļiem un noskaņām. Sailgosimies pēc kulturālas mājas dzīves.
Bagātīga fantāzijas pasaule un dzīva iztēle.
Veiksmi nesīs darbs, kas saistīti ar ūdeni un šķidrumiem.
Saistošs okultisms un apslēptās zinības, zinātniski pētnieciskais darbs neredzamās pasaules sfērā, filozofija un reliģija, mistika un kulta ceremonijas, senatnes vēsture, mitoloģija un literatūra.
Daži indivīdi izjutīs tieksmi pēc amorāla dzīvesveida.
Vajadzība uzvilkt vecu, bet mīļu apģērba gabalu.
Naudas lietās taupība, bet ne skopums. Lielākas summas labprāt tērēs mājai, bērniem, mīļotajam.
Var būt traucējumi vielmaiņā - jāpaseko līdzi uzturam.

JŪNIJS

28. jūnijā plkst. 22.58
Merkurs ieiet Lauvā
Merkurs uguns zīmē Lauvā ir vārdos spilgts, bet ātri dziestošs. Anekdošu stāstītāju laiks, kad uzplaiksna oratora dāvanas un apkārtējo to prot atzinīgi novērtēt.
Merkurs Lauvā neuzturas ilgi, jo jau 4. jūlijā plkst. 22.29 maina ierasto kustību un sāk no Zemes raugoties atpakaļejošu (retrogrādu) kustību, atkārtoti paviesojoties arī Vēža zvaigznājā (10. jūlijā plkst 23.18). Cilvēki kļūs atbildīgāki, saimnieciskāki un taupīgāki.

Retrogrāds Merkurs būs līdz pat 29. jūlijam plkst. 3.35. Tas ienesīs būtiskas korekcijas cilvēku savstarpējās attiecībās. Kad Merkurs sāk savu retrogrādo kustību, arī cilvēka domas mainās tam līdzi, un, kamēr tās aprod ar jauno "kārtību", jau atkal seko virziena maiņa. Cilvēki sāk domāt citādāk nekā parasti, tāpēc nebrīnīsimies, ja paši sevi un citus pārsteigsim ar neordināru domu dzirksti. Noguldiet šīs idejas drošā vietā, "kolekcionējiet" tās, kad pienāks īstais laiks - lieciet lietā! Pieaugs intuīcija un interese par visu noslēpumaino. Cilvēki meklēs un atradīs pieeju lietām, kas agrāk liktos neiespējamas. Aizmirstus vai problēmām apaugušus projektus šajā laikā parasti izdodas lieliski izkustināt no vietas.
Attiecību skaidrošana šajā laikā ir bezjēdzīga. Pateiksiet ko tādu, ko vēlāk nožēlosiet. Tā paša iemesla dēļ nevajadzētu pieņemt svarīgus un galējus lēmumus. Domas un idejas, kas radušā šajā laikā, var piedzīvot vairākkārtējas izmaiņas. Galvā var vārīties īsta putra. Papīru lietās arvien vairāk iezagsies paviršības, nekārtība. Dokumenti var iestigt birokrātijas džungļos uz ilgu laiku. Nekādā gadījumā neparakstiet svarīgus dokumentus. Vairāk nekā citkārt atgriezīsimies pie vecām problēmām. Parādniekus apciemos kreditori. savukārt naudas aizdevējam jārēķinās, ka parāda atdošana var ieilgt. Biznesa partneru vai vienkārši partneru starpā lielāka iespēja nesaskaņotai rīcībai. Nevar un nevajag iekārtoties jaunā darbavietā. Mācībās būs novērojamas grūtības. Šajā laikā nelāgu pieredzi var uzkrāt daudzi datorlietotāji, jo datori "kārsies", "nobruks" u. tml. biežāk nekā parasti. Turklāt pasekojiet, vai SMS, e-pasti nonāk līdz īstajam adresātiem. Šajā laikā nopirkta elektronika, datori, mobilie telefoni bieži vien izrādās ar defektiem, vai arī vienkārši pircējs pārdomā, kam viņam tāds vajadzīgs. Cilvēki kļūs nervozāki. Nepārmetiet draugiem, ka viņi kļuvuši nevērīgāki, izklaidīgāki un neuzmanīgāki. Pirms vienojaties par tikšanos labāk desmit reizes pārprasīt kur, kad un cikos. Un neuztraucieties, ja novērojat, ka apkārtējie vai nu jūs neuzklausa, vai nemaz neklausās vai arī uztver jūsu teikto tā, ka labāk nemaz nebūtu neko dzirdējuši. Tas pieder pie lietas.
Saudzējiet savu nervu sistēmu. Varbūt mieram derēs doma, ka šādi brīži mēdz būt vidēji reizi četros mēnešos.

24. jūnijā plkst. 3.32
Venēra ieiet Dvīņu zvaigznājā,
kur uzturēsies līdz 19. jūlijam plkst. 5.41
Venēra — atbildīgā par skaistumu, (ne)patikšanu, simpātiju un antipātiju, izvēli, sabiedriskās dzīves piesātinātību, gaumi, attiecībām, randiņiem utt. — Dvīņos ir sabiedriska, tā mīl daudzveidību. Apkārtējā pasaulē cilvēkus vairāk saistīs nevis vērtības, bet dalība. No partnera tiks gaidīta inteliģence un izklaide. Mīla kļūst runīgāka.
Nauda var viegli nākt un viegli iet, bet to var uztaisīt no tukša gaisa, izmantojot vecus un no jauna radušos sakarus. Labvēlīgs laiks: Dvīņiem, Ūdensvīriem, Svariem