SEKMĪGA LAIKA PLĀNOŠANA

Numeroloģijā gads sākas ar 1. janvāri, tādēļ īstais brīdis būtu sagādāt sev numeroloģisko gada plānojumu dažādās dzīves sfērās līdz ar gadumiju. Plānot vari šeit!

Astroloģijā svarīgākie gada sākumi:

1. Pavasara Saulgrieži līdz ar Saules pāreju Auna zīmē.  
2. Austrumu gada sākums
3. Individuālā dzimšanas diena, no kuras sagaidīšanas ir atkarīga personas GADA PROGNOZE.

Ko jāņem vērā, plānojot gadu:

1. VISUMA enerģētiku - tā ir spēcīgāka par individuālo, proti, ja individuāli Tev ir dažādas prognozes rāda labvēlīgu laiku biznesam, bet kopējā prognoze (Mēness kalendārs vai planētu aspekti) neko par to neliecina - labākajā gadījumā iegūsi sīku labumu, bet vari izsķiest pamatīgi savus resursus. 

Rīcība:
- izlasi gada prognozi, Austrumu gada prognozi, lai saprastu kāds vispār gaidāms gads un konkrēti mēneši - mēģini iejusties laika ritējumā un pieskaņoties kopējam pasaules plūdumam. 

- iepazīsties ar atsevišķu planētu laika diktātu, piemēram SATURNA.

- papildus var iepazīties ar plašākiem gada aprakstu: SUPERHOROSKOPI.LV 

- izlasi Superhoroskopi.lv mēneša prognozes, lai saprastu kāds ir mēneša astroloģiskais fons.

- saproti Planētu cilpas, piemēram, kad ir Retrogrāds Merkurs un ko tas nozīmē, - šāda informācija Tev palīdzēs ilgtermiņā labāk ieplānot svarīgus darbus labālaikā.

- būtiski laika plānojumā ir laikus "apiet" arī Saules un Mēness aptumsumus, par ko sīkāk var izlasīt "Tavs Mēness kalendārs".

- dienas fonu vislabāk izprast ar Mēness kalendāru un pievienotajiem planētu aspektiem katrai dienai. Labi palīgi ir dažādie astrologi.lv kalendāri.


2. individuāli sava gada astroloģisku plānojumu atradīsi sadaļā Dzimšanas dienas plānotājs. To vislabāk aprēķināt, kad jau zini, kur konkrēti - pilsēta, valsts - sagaidīsi savu ikgadējo pārdzimšanu.

3. Uz ļoti individuāliem jautājumiem neiztikt bez konsutlācijas pie astrologa.

SVĒTĪGUS DAŽĀDOS JAUNĀ GADA SĀKUMUS!