Publikācija sagatavota speciāli "Vakara Ziņu" īpašajam pielikumam, kas veltīts "Jaunajam Vilnim". Diemžēl uz žurnāla vāka pieteikums galīgi aplami un nekorekti sagrozīts. Norakstīsim to uz retrogrādā Merkura periodu, kad izdevums tapa:):):) Bet citādi - viss pārējais nav melots:)

Tātad:

Starp Jaunā Viļņa ilggadējiem korifejiem – Raimondu Paulu, Allu Pugačovu un Igoru Krotoju - astroloģiskā ziņā nav īpaši laba saderība un saskaņa. Varētu pat teikt – ja viņiem ilgstoši būtu jāuzturas kopā, zem viena jumta, tad strīdi un konfliktsituācijas būtu neizbēgamas. Faktiski tas jau ir noticis arī tāpat.

Pugačova. Enerģiskā līdere ar noslēgtu dvēseli

Krievijas zvaigznes Allas Pugačovas astroloģiskajā kartē ir ļoti liela Auna zodiaka zīmes ietekme (šajā zīmē viņas piedzimšanas brīdī atradušies četri debesu spīdekļi), turklāt dominējošā ir Uguns stihija. Kombinācijas liecina par to, ka māksliniecei ir liels enerģijas potenciāls, viņa var nenogurstoši strādāt, virzīties uz mērķi, taču ir nepieciešams kāds atbalsta punkts, lai iesākto novestu līdz galam. Cilvēkiem, kuru kartē ir liela Auna zīmes ietekme, nereti pietrūkst pacietības pabeigt lietas.

Pugačovas horoskops liecina, ka viņa ir izlēmīga, labprāt strīdas un argumentē, viņai ir daudz oriģinālu ideju, taču viņa var būt pārlieku impulsīva lēmumu pieņemšanā, kā arī, uz lietām skatīties pārāk subjektīvi.

Taču dziedātājas emocionālā pasaule ir noslēgta, viņa neies ar sirdi uz delnas un neizrādīs visai pasaulei, kas patiesībā rūp, kaut gan pēc lielās Auna zīmes ietekmes varētu domāt pretējo. Mēness, kas cilvēku astroloģiskajās kartēs atbild par emocijām, dziedātājas piedzimšanas brīdī atradies Skorpiona zīmē. Šāds stāvoklis norāda, ka cilvēks kāroto var apspiest ar gribas palīdzību, kā arī būt greizsirdīgs. Ja cilvēku izvedīs no pacietības, viņš kļūst ārkārtīgi dusmīgs un cenšas atriebties un personīgos apvainojumus aizmirsīs lēni vai pat neaizmirsīs vispār.

Pauls. Radošais praktiķis ar skatu nākotnē

Maestro Raimonds Pauls nācis pasaulē, kad Saule atrodas Mežāža zodiaka zīmē. Šai zīmei raksturīgas spējas smagi strādāt, lai soli pa solim virzītos uz mērķi, izturība un sistemātiskums. Šīs īpašības vēl pastiprina emocionālās pasaules katalizators Mēness, kas Paula piedzimšanas brīdī atradies Jaunavas zodiaka zīmē. Dažkārt tā var būt pārspīlēta uzmanība pret detaļām, pārlieku liela kritizēšana, kā dēļ cilvēks var palaist garām kaut ko patiesi nozīmīgu.

Prāta planēta Merkurs komponista astroloģiskajā kartē atrodas Ūdensvīra zīmē. Cilvēkiem ar šādu Merkura novietojumu ir būtiskas tradīcijas vai arī vispārpieņemtās normas, ja tās nav pretstatā ar faktiem no paša pieredzes. Viņi saprot lietas, kuras citiem liekas nesaprotamas un prāts tiek arī atvērts jaunām idejām (Maestro personībā šāds stāvoklis, domājams, laiku pa laikam spēkojas ar Mežāža konservatīvismu).

Merkūrs Ūdensvīrā dod augstākās intuīcijas izpausmes, kas, savukārt, dod iespēju apzināties, izprast vispārpieņemtos uzskatus, kur viena indivīda domas ir tikai daļa no lielā mehānisma. Šāds novietojums rāda, ka cilvēks spēj dzīvot ar skatu nākotnē, ja vien to vēlas.

Krutojs. Artistiskais tradīciju aizstāvis

Saule, kas astroloģijā atbild par cilvēka iekšējo būtību, komponista un Jaunā Viļņa organizators Igora Krutoja piedzimšanas brīdī atradusies Lauvas zodiaka zīmē. Un Lauva – tas neapšaubāmi ir spožs uznāciens un patiesi labs bonuss cilvēkam, kas saistīts ar skatuvi un mākslu. No Lauvas zodiaka zīmes nāk draudzīgums, augstsirdība, taču arī ambīcijas un vēlme saņemt pelnītu novērtējumu. Taču nedz dzīvē, nedz astroloģijā viss nav tā, kā sākotnēji izskatās. Patiesībā Krutoja astroloģiskajā kartē ir arī liela Vēža zīmes ietekme (tajā atrodas par emocijām atbildīgais Mēness un prāta planēta Merkurs). Izsakot šo stāvokļu moto īsi un lakoniski, tas skanētu: par savējiem! Vēža zīmes ietekme nes līdzi sev spēcīgus savējo motīvus. Primāri tas, protams, attiecas uz ģimeni un tuviniekiem, taču arī darba vidē šie cilvēki labprāt sadarbojas ar pārbaudītiem, uzticamiem partneriem un labāk jūtas, ja arī kolektīvā valda ģimeniskas attiecības.

Tajā pat laikā pastāv riski viegli aizvainoties un ierauties sevī, var būt arī garastāvokļa maiņas un spēcīga emocionālo impulsu ietekme uz domāšanu, kas var mudināt uz šo un to pievērt acis.

Šie cilvēki ir ļoti jūtīgi pret apkārtējo uzvedību un domāšanas veidu, viņu idejas ir emocionālas, pilnas patriotisma. Patiesībā viņiem ir maiga dvēsele. Turklāt vairākas pozīcijas liecina, ka Krutojam vajadzētu paļauties uz savu intuīciju.

Pugačova, Maestro un miljons rožu...

Lai vai kā savulaik mēļoja par Maestro un spilgtās krievu estrādes zvaigznes Allas Borisovnas attiecībām, tagad tās laikam iegriezušās nelāgā gultnē. Kā vēstīja mediji, Pauls nav braucis ciemos pie viņa dziesmu krievisko tekstu autora Iļjas Rezņika uz dzimšanas dienu Maskavā, bet Pugačova šajā kontekstā Maestro nodēvējusi par viensētnieku, kas faktiski vairāk nes vārda lauķis saturisko slodzi.

Skatoties abu mākslinieku saderības astroloģiskās kartes, redzams, ka starp viņiem iespējamas gan simpātijas, gan radoša sadarbība, tomēr par vieglām un nepiespiestām šīs attiecības nenosauksi.

Astroloģiskā mijiedarbība veido sarežģītas kombinācijas. Proti, Pugačova ar savu rīcību, uzvedību un izpausmēm Paulu var iedzīt pamatīgā stresā, savukārt viņš var izdarīt tādu spiedienu, ka par maz neliksies (enerģētiskā ziņā, nevis darot kaut ko sliktu un speciāli).

Pugačovai un Krutojam ne šā, ne tā

Allai Pugačovai ar Igoru Krutoju astroloģiskajā mijiedarbībā ir maz pozitīvo saskarsmes momentu. Viņi varbūt kādā brīdī spētu saprasties emociju līmenī, taču prāta un komunikācijas līmenī ir daudz tā dēvēto stresa aspektu, kas ikdienas saskarsmē rada strīdus un rīvēšanos. Pugačova gan spēj Krutojam dot stabilitātes sajūtu, bet viņš mākslinieci uzmundrināt un pavairot dzīvesprieku, tomēr mainīgo situāciju, strīdu un enerģētiskas ierobežošanas kombināciju ir vairāk.

Paulam un Krutojam labāk, bet ne labi

Izvērtējot visas mijiedarbības, jāteic, ka vislabākās kombinācijas (bet ne absolūti labas), ir Paula un Krutoja saderībā. Viņiem ir pozitīvi momenti uz radošu sadarbošanos, kā arī iespējas otram kaut ko likt mācīties, būt otram par skolotāju, likt iegūt jaunas pieredzes un papildināt pasaules uzskatus. Taču sadzīviskā plānā tāpat ir gana daudz ikdienišķo strīdu aspektu.

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

555 iesaka šo blogu

Balsot