Pirms vēlēšanām politiķi slēdz visdažādākās „laulības", lai apvienotu spēkus iekļūšanai nākamajā Saeimā. Tostarp visnotaļ nesaderīgas. Tas sakāms arī par LPP/LC un Tautas partijas kopīgajām iecerēm. Visticamāk, abi līderi - Ainārs Šlesers un Andris Šķēle agrāk vai vēlāk viens ar otru „saies matos", rāda astroloģiskās prognozes.

Enerģētiskās cīņas
Pētot šo sadarbības partneru astroloģisko saderību var redzēt, ka abi kungi ir visai atšķirīgas personības. Šķēlem personības planēta Saule atrodas Mežāža zīmē, kas norāda uz pragmatismu, lietišķumu, konservatīvismu. Savukārt Šlesers pēc Saules zīmes ir Ūdensvīrs, un šīs zīmes pārstāvjos ir krietna deva novatorisma, tieksme pēc oriģinalitātes un eksperimentiem. Izpētot kombinācijas starp planētām abu horoskopu kartēs, varam secināt, ka Aināram Šleseram būs grūti pieņemt Andra Šķēles autoritārismu, tajā pat laikā Šķēle Šleseru var uzskatīt par pārlieku novatorisku, ekscentrisku, dažbrīd pat nesaprātīgu. Starp abiem var rasties enerģētiska cīņa, kurš ņems virsroku.

Atšķirīgi viedokļi, utopiski plāni
Diezgan atšķirīgi viedokļi abiem kungiem var būt jomās, kas skar reliģiju un politiku. Turklāt, ja atminamies, ka Šķēle savulaik izteicās, ka valsts jāvada kā uzņēmums, tad minēto politiķu saderības horoskopā pastāv draudi kalt grandiozus, taču utopiskus un nerealizējamus plānus. Turklāt starp abiem var valdīt arī viltus, liekulība un stress. Planētu norādes nav labvēlīgas arī abpusēji auglīgam biznesam.

Kopīga mērķa vārdā
Tajā pat laikā ir arī kombinācijas, kas ļauj papildināt vienam otru pozitīvā plāksnē - kopīgi attīstoties. Un uz kādu laiku ir dota iespēja apvienoties, lai sasniegtu kopīgu mērķi. Šajā ceļā Šķēle precīzi apzinās, ko vēlas sasniegt, bet Šlesers var viņam palīdzēt ar savu enerģiju.
Tomēr kopumā problemātisko un saspringto planētu kombināciju ir vairāk, nekā pozitīvo, kas liek izteikt prognozi, ka šīs savienība un sadraudzība nav uz ilgu laiku. Ja vien citi partiju biedri neņems lemšanu savās rokās, starp abiem politiķiem strīdus situācijās kompromisu būs grūti panākt.

Guna Kārkliņa, kasjauns.lv

Publikācija redzama šeit: http://www.kasjauns.lv/lv/news/as2--astrologiski-nesaderiga-lauliba&news_id=20885

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

551 iesaka šo blogu

Balsot