Tautas partijas aiziešana no valdības nav pārsteigums sertificētai astroloģei Gunai Kārkliņai - par šādas krīzes iespēju viņa brīdināja gada sākumā valsts oficiālā laikraksta „Latvijas Vēstnesis" interneta portālā.

Astroloģe portālam www.lv.lv 1. janvārī paudusi prognozes par Valda Dombrovska valdības tuvāko nākotni: „Runājot par iespējamo valdības maiņu, redzams, ka šīs valdības stabilitātei riskantākais periods ir no marta vidus līdz aprīļa vidum - šajā laikā iezīmējas negatīva Plutona ietekme. Tas ir smags stāvoklis, kas norāda uz pārmaiņām, turklāt ar negatīvu tendenci, arī pašā valdības pamathoroskopā ir pēkšņas krišanas draudi. Vārdu sakot, satricinājumi var būt pamatīgi, līdz pat noiešanai no politiskās skatuves. Ja šo periodu izdosies pārdzīvot, tad tālāk darboties kļūs mazliet vieglāk. Taču jautājums - kur ņemt naudu un kā to sadalīt - joprojām būs aktuāls."

Saturns bremzē sadarbību ar ārzemēm
Pārsteidzoši, bet šie paredzējumi piepildījušies - 17. martā Tautas partija paziņoja par aiziešanu no valdības. Astroloģe par turpmākām iespējamām norisēm martā un aprīlī saka: „Redzu, ka lietu norisi bremzējošā, karmiskā planēta Saturns ar sliktu kombināciju ietekmē valdības personības planētu Sauli. Valdība gribētu darboties, bet ir ārēji ierobežojoši apstākļi, kas šo darboties gribu bremzē."
Slikta kombinācija esot redzama sadarbībai ar ārzemēm, ko astroloģe tulkotu, kā problēmas ārvalstu finansējuma saņemšanā, bet pavisam brīvi traktējot un drosmīgi izsakoties - „ārzemes valdību dzen nāvītē". Finanšu tirgi gan uz valdošās koalīcijas izjukšanu pagaidām reaģējuši mierīgi. „Reakcijas trūkums varētu būt skaidrojams ar to, ka tirgus ir pilns ar aizdevēju naudu," aģentūrai „Reuters" paudis „Nordea Markets" analītiķis Andris Lāriņš. Valsts kases kontos patlaban ir 1,2 miljardi latu no starptautisko aizdevēju naudas.

Nauda birst caurā sietā, bet cerības ir
Tomēr, ja ticam astroloģei (un arī, ja neticam): „Redzu kombinācijas, ka šobrīd valsts naudiņa birst kā caurā sietā. Kaut gan, lai to saprastu, nemaz planētas nav jāskatās." Mierinājumam: „Tajā pašā laikā ir kombinācija, kas dod nelielu enerģiju, un valsts saimniecības sakārtošanā viss pilnīgi bezcerīgi nerādās. Nelielas iespējas ir."
No aprīļa vidus līdz maija vidum planētu kombinācijas kļūstot mazliet vieglākas, kaut gan viegli jau tāpat nebūšot. „Daudz kas kavēsies, bremzēsies, un, domājams, citi politiķi valdībai tāpat metīs spieķus riteņos. Turklāt izveidotā koalīcija, lai kas tajā ietilptu, sagādās dažnedažādas galvassāpes. Partneri, visticamāk, neļaus pilnvērtīgi darboties. Iespējams, tiks izdomāts kāds jauns plāns, kā papildināt valsts kasi, bet tautai tas nebūs pa prātam," piebilst astroloģe Kārkliņa.

Māris Puķītis, kasjauns.lv

Publikācija: http://www.kasjauns.lv/lv/news/valdibas-nedienas-ierakstitas-zvaigznes&news_id=18497

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

555 iesaka šo blogu

Balsot