Šis ir paziņojums visiem interesentiem:

(Versija manu mīļo sadarbības partneru lapā, portālā kasjauns.lv:

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/60279/jauna-gramata-astrologijas-noslepumi-gunas-karklinas-skatijuma

*

Apgāds „Biznesa partneri” laidis klajā Gunas Kārkliņas grāmatu „Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi”. Autore ir sertificēta, praktizējoša astroloģe un žurnāliste.

„Cilvēkam dzīvē vismaz reizi rodas jautājums: kas es esmu? Atbildes var meklēt un atrast pa dažādiem ceļiem. Viens no tiem – astroloģija un individuālais horoskops, kurā iezīmējas iespējas un riski, kur un kad doties ar „gāzi grīdā”, un kad jāpiebremzē,” saka grāmatas autore, un uzsver, ka viņas mīļākās astroloģisko konsultāciju tēmas darbā ar klientiem esot: „dzīve un bizness”. Grāmatā minēti piemēri no dzīves un situācijas, ar kādām, iespējams, saskāries katrs no mums.

 „Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi” uzrakstīta vieglā, ikvienam saprotamā formā, un katrs tur var atrast kaut ko sev un par sevi. Tajā pat laikā grāmata ir arī labs palīgs, lai izprastu citus cilvēkus un norises.

Publiskajā telpā Guna Kārkliņa labprāt nāk klajā ar politiskām prognozēm. Astroloģe pētījusi Latvijas pamathoroskopu, Saules aptumsumu ietekmi uz Latvijai svarīgiem vēstures notikumiem, dažādu sociālpolitisku notikumu astroloģiskos fonus. Mediju slejās atrodami viņas veidotie vispārējie horoskopi, viņas komentāri un skaidrojumi bieži lasāmi astroloģiska satura publikācijās presē.

Astroloģiju Guna Kārkliņa mācījusies „Horoskopu pasaules” skolā, zināšanas papildinājusi privātās nodarbībās, semināros, pašmācībā un savā privātpraksē. „Tas ir process mūža garumā, kas nekad nebeidzas un, jo vairāk uzzini, jo plašākas tāles paveras, un atkal apzinies, ka patiesībā zini tikai mazu kripatiņu no iespējamā,” uzskata astroloģe.

„Izprast sevi. Savu ceļu. Astroloģijas noslēpumi” ir Gunas Kārkliņas otrā grāmata. Pirmais darbs „Klīnika” bija literārs stāsts par teātri, postošu bohēmu un mīlestību.

INTRIĢĒJOŠI, VAI NE?

ES GRĀMATAS ATVĒRŠANAS DIENĀ, 2011.30.09.

KOPĀ AR SAVU ASTROLOĢIJAS SKOLOTĀJU MĀRU OŠUROKU - "HOROSKOPU PASAULES" VADĪTĀJU un ASTROLOĢIJAS PASNIEDZĒJU.

(Foto: Eva Galeja) 

Bloga sadaļas

Guna Kārkliņa

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

555 iesaka šo blogu

Balsot